تساوی دربی؛ کم حادثه، اما پر اعتراض
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۵۲۰۱
۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۸
۶۰۷
دیدار استقلال و پرسپولیس که نودوهفتمین جدال تاریخ ۲ تیم بود در شرایطی با تساوی بدون گل به پایان رسید که بازیکنان و اعضای کادر فنی ۲ تیم اعتراض زیادی به قضاوت داور داشتند و اوج این اعتراضات مربوط به تنها صحنه مشکوک بازی در دقایق پایانی بود؛ جایی که فرجی روی ژستد خطای مشکوکی را انجام داد و تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد باید یک ضربه پنالتی برای آبی‌ها گرفته می‌شد.

روزنامه وطن امروز: دیدار استقلال و پرسپولیس که نودوهفتمین جدال تاریخ ۲ تیم بود در شرایطی با تساوی بدون گل به پایان رسید که بازیکنان و اعضای کادر فنی ۲ تیم اعتراض زیادی به قضاوت داور داشتند و اوج این اعتراضات مربوط به تنها صحنه مشکوک بازی در دقایق پایانی بود؛ جایی که فرجی روی ژستد خطای مشکوکی را انجام داد و تصاویر تلویزیونی نشان می‌داد باید یک ضربه پنالتی برای آبی‌ها گرفته می‌شد.

حساس‌ترین دیدار هفته هشتم لیگ برتر دیروز به قضاوت موعود بنیادی‌فر بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. این چندمین بازی استقلال و پرسپولیس است که به خاطر شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود. جدال ۲ تیم با حملات استقلال که میزبان این بازی بود شروع شد و این تیم در ۳ دقیقه ابتدایی توپ را در زمین پرسپولیس حفظ کرد و یک موقعیت هم روی دروازه لک ایجاد کرد اما نتوانست خطری جدی را روی دروازه سرخپوشان ایجاد کند.

پرسپولیس پس از چند دقیقه تحت فشار بودن حمله‌ای را روی دروازه حریف پی‌ریزی کرد که ثمره‌اش یک ضربه کرنر بود و در برگشت توپ به مرکز زمین برگشت اما همچنان سرخپوشان توپ و میدان را در اختیار داشتند. پس از دقایق ابتدایی که استقلال حملاتی را روی دروازه سرخپوشان پی‌ریزی کرد، از دقیقه ۶ به بعد سرخپوشان بازی را در اختیار گرفتند و چند حمله را روی دروازه آبی‌ها طراحی کردند که البته خطرناک نبود.

در دقیقه ۱۴ تیم فوتبال استقلال توسط رضا آذری موقعیتی را در قلب دفاع پرسپولیس ایجاد کرد و در شرایطی که حسین‌زاده پشت مدافع حریف صاحب توپ شده بود، کمک داور اعلام آفساید کرد که این تصمیم مورد اعتراض فرهاد مجیدی قرار گرفت. دقایق پایانی نیمه اول هم به رد و بدل شدن توپ‌های بی‌اثر در مرکز زمین و خطای بازیکنان روی یکدیگر گذشت و ۲ تیم نتوانستند موقعیت خطرناکی را روی دروازه‌ها ایجاد کنند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم جذاب شد

شروع نیمه دوم برعکس نیمه اول بود و این سرخپوشان بودند که بازی را تهاجمی آغاز کردند و در دقیقه ۴۷ توسط وحیدی امیری صاحب یک موقعیت خوب شدند که ضربه سر این بازیکن با اختلاف اندکی از کنار تیر عمودی دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۵۰ یک ضدحمله خطرناک از پرسپولیس، وحید امیری را در آستانه باز کردن دروازه استقلال قرار داد اما ضربه این بازیکن از داخل محوطه جریمه به بدن روزبه چشمی برخورد کرد تا بهترین موقعیت سرخپوشان از دست برود.

در دقیقه ۵۵ بازیکنان پرسپولیس یک ضربه کرنر را به استقلال هدیه کردند که ارسال این ضربه جدی‌ترین موقعیت را برای آبی‌ها به وجود آورد و ضربه سر ژستد را حامد لک روی خط دروازه برگرداند تا مانع باز شدن دروازه‌اش شود. دقیقه ۶۲ حرکت وحید امیری یک موقعیت عالی دیگر برای پرسپولیس ایجاد کرد اما ضربه عرضی را حسین حسینی دفع کرد تا سرخپوشان در آستانه رسیدن به گل ناکام بمانند.

در دقایق میانی نیمه دوم برخوردهای بازیکنان با یکدیگر حاشیه‌هایی را ایجاد کرد که مهم‌ترین آن خطای روزبه چشمی روی امید عالیشاه بود که داور خطا تشخیص نداد تا اعتراض کادر فنی سرخپوشان را به همراه داشته باشد و به خاطر ادامه اعتراض‌ها هم عالیشاه کارت زرد گرفت و هم یحیی گل‌محمدی. دقیقه ۸۶ استقلال صاحب یکی از بهترین موقعیت‌های این دیدار شد که توپ ارسالی از جناح راست عرض دروازه را طی کرد و بدون اینکه بازیکنی روی آن تاثیر بگذارد به بیرون رفت.

در این صحنه بازیکنان و کادر فنی استقلال اعتقاد داشتند روی ژستد خطای پنالتی شده است. سعید مظفری‌زاده، کارشناس داوری حاضر در استودیوی شبکه 3 اعتقاد داشت فرشاد فرجی در این صحنه بی‌احتیاطی کرده و قاضی میدان باید یک پنالتی به نفع استقلال می‌گرفت؛ اتفاقی که در صورت وقوع، اساسا می‌توانست همه جریان بازی را به نفع استقلال تغییر دهد. اگر چه در نیمه دوم پرسپولیس بازی بهتری را ارائه داد و موقعیت‌های بهتری را خلق کرد اما همین صحنه مشکوک پنالتی می‌تواند دست‌کم در فضای مجازی، کفه کری‌خوانی را به نفع هواداران استقلال سنگین‌تر کند.

پرسپولیس که با استفاده از فرصت شکست سپاهان می‌توانست در صورت کسب 3 امتیاز این دیدار به صدر جدول برود، با این تساوی در رده سوم و بعد از سپاهان و گل‌گهر قرار گرفت. استقلال هم با ۱۴ امتیاز در رده چهارم ایستاد.

شکست سنگین سپاهان برابر گل‌گهر

تیم فوتبال گل‌گهر در هفته هشتم لیگ برتر برابر سپاهان به یک پیروزی پرگل رسید. دیروز تیم صدرنشین سپاهان اصفهان میهمان گل‌گهر سیرجان بود که این بازی با نتیجه ۴ بر ۲ به سود گل‌گهر تمام شد. در این بازی آرمین سهرابیان (۲)، مهدی تیکدری (۴۰ و ۵۴) و سعید صادقی (۸۸) برای گل‌گهر و دانیال اسماعیلی‌فر (۵۶ و 2+90) برای سپاهان گلزنی کردند. تیم سپاهان در دقیقه ۳۲ این بازی صاحب یک پنالتی شد که شهریار مغانلو نتوانست این ضربه را به گل تبدیل کند.

در دیگر بازی همزمان هوادار میزبان نفت مسجدسلیمان بود که این بازی با نتیجه تساوی بدون گل تمام شد. هوادار با این نتیجه ۵ امتیازی شد و نفت مسجدسلیمان هم با ۶ امتیاز یک رده بالاتر از هوادار قرار دارد. همچنین در یکی دیگر از بازی‌های دیروز که از ساعت 16 آغاز شد،‌ صنعت‌نفت آبادان و پیکان به تساوی بدون گل رسیدند. صنعت‌نفت با این یک امتیاز 6 امتیازی شد و پیکان هم جمع امتیازات خود را به 12 رساند.

مجیدی: پنالتی ما گرفته نشد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: اگر فردا پیشکسوتان و رسانه‌های وطنی نمی‌گویند فرار به جلو، پنالتی ما دیده نشد. فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از داربی 97 اظهار داشت: غیر از صحنه دقیقه 86 بازی صحبت دیگری ندارم. اگر فردا پیشکسوتان و رسانه‌ها و فرگوسن‌های وطنی نمی‌گویند فرار به جلو، پنالتی ما دیده نشد. بازی قبل ۲ پنالتی ما را نگرفتند، این بازی هم یک پنالتی را نگرفتند. اگر با فرهاد مجیدی مشکل دارند بگویند. هر زمان تیم من بد بازی کرده گفته‌ام تیمم خوب نیست.

نمی‌دانم داور در ۲ قدمی چگونه این صحنه را پنالتی نگرفت؟! من از 60 متری آن صحنه را دیدم، چگونه داور ندید؟! وی افزود: شما می‌گویید آن صحنه آفساید بوده اما من خودم روی خط بودم و چون تلویزیون آن صحنه را از بالا گرفته فکر می‌کنید آفساید بود. من اگر حرف بزنم می‌گویند فرار به جلو کرد. 6 امتیاز را داوران از استقلال گرفته‌اند. الان ما باید صدر جدول باشیم. مجیدی تاکید کرد: مسؤولان کشور! جان مادرتان VAR را به فوتبال ایران بیاورید. چگونه باید حق یک تیم خورده شود؟ اگر درباره صحنه دقیقه 86 سوالی نیست، من حرفی ندارم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran (Islamic Republic of)
08:30 - 1400/09/14
آشغالترین دربی جهان حیف نیست اسم شو بزاری دربی بچه های زمین خاکی از اینا بهتر بازی میکنن حیف اون همه هزینه که به پای اینا میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
روشا فارمسی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
اورانوس_فوتر2
دکتر لاجوردی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
تنورستان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
پارسیان طب - فوتر
دکتر صالحی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی