نکونام: شرایط فولاد مورد تایید من نیست
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۶۳۶۹
۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
۷۶۲
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: شرایط تیم ما مورد تایید من نیست، اما خوشحال هستم که با این بازیکنان کار می‌کنم.

ایسنا: جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با تیم فوتبال نساجی، اظهار کرد: بازی فردا مثل همه بازی ها سخت و سنگین است زیرا در فوتبال ایران کیفیت بازیکن ها و تیم ها به یکدیگر نزدیک شده است و کمبود خلاقیت ها بازی ها را به هم نزدیک کرده است.

وی افزود: فردا باید با تمرکز بالا و فعل خواستن وارد زمین شویم تا بتوانیم به موفقیت برسیم. شرایط تیم ما مورد تایید من نیست اما خوشحال هستم که با این بازیکنان کار می کنم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در این چند هفته بازیکنان تیم ما نشان دادند که توانایی بالایی دارند. با توجه به اینکه بازی ها فشرده و سنگین هستند، بیشترین ضربه را تیم ما می‌خورد زیرا پنجره نقل و انتقالاتی تیم ما بسته بود.

نکونام با بیان اینکه زمانی که به فولاد آمدم فقط یک روز مانده بود و نتوانستیم بازیکنی را به تیم اضافه کنیم، عنوان کرد: مثل سال گذشته همه تلاشمان را خواهیم کرد و انگیزه داریم و هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا همه ما آماده هستیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در اسپانیا می‌گفتند که بدنسازی مثل بنزینی است که در باک یک ماشین می ریزیم، افزود: شکلی که ما در دوسال گذشته تمرینات بدنسازی تیم را انجام دادیم به شکلی بود که شرایط تیمی ما تا آخر فصل عالی بود و هرچه جلوتر می رفتیم بهتر می شد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: شرایطی که من برای بدنسازی تیم‌در نظر می‌گیرم شرایطی است که تیم بتواند در یک فصل پرفشار حضور داشته باشد و بتواند فصل را پشت سر بگذارد.

نکونام عنوان کرد: آمادگی داریم که در ادامه با توجه به پرفشار بودن بازی ها شرایط برای ما سخت تر شود. با توجه به این شرایط تنها تیمی که در فوتبال ضرر می کند تیم فولاد خوزستان است زیرا تعداد بازیکنان ما محدود است.

وی ادامه داد: در صورتی که می توانیم از بازیکنان جوانان و امید استفاده کنیم که به نتایجی که در لیگ به دست می آید فکر نکنیم و برای سال های آینده برنامه ریزی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: برای اینکه بخواهیم سرمایه گذاری کنیم و نتیجه بگیریم، باید بازیکن درجه یک جذب تیم شود تا بتواند در لحظه و ثانیه نتیجه را عوض کند اما اگر بخواهیم از بازیکنان جوان و آینده دار استفاده کنیم فقط باید به این فکر باشیم که در لیگ یک رتبه خوب به دست آوریم.

نکونام‌ بیان کرد: تیم ما باید زحمت بکشد و تلاش کند و در آخر هر نتیجه ای که به دست آمد، مشکلی نخواهیم داشت اما باید همه تلاش خود را بکنیم تا در ادامه راه لیگ به مشکل برنخوریم.

وی با بیان اینکه برای ما فقط تیم مهم است و نفر اصلا اهمیتی ندارد، افزود: مصدومانی که داریم خیلی به ما ضربه می زنند اما در این سال ها هیچگاه نگرانی در این زمینه نداشته‌ام زیرا هر بازیکنی که مصدوم شود بازیکنان دیگری را جایگزین خواهیم کرد و حتی اگر بازی‌نکرده باشند قطعا بهترین عملکرد را خواهند داشت.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: تیم های مدعی توانسته اند که بازیکنان آنچنانی با قیمت های کلان جذب کنند. در فوتبال ایران تیم هایی هستند که حداقل دو برابر ما سرمایه گذاری کرده اند اما نه سهمیه گرفته اند و نه قهرمان شده اند.

نکونام ادامه داد: همه فوتبال فقط پول و بازیکن نیست. هواداران فولاد قطعا می دانند که در این سه سالی که در خدمت باشگاه فولاد بوده ام، این اعتماد به وجود آمد که من بازیکنان با کیفیتی را جذب می کنم تا برای این تیم زحمت بکشند و قدر فولاد را بدانند.

وی افزود: ما مجبور هستیم تا نیم فصل ادامه دهیم و در این زمینه بهترین عملکرد را داشته باشیم. در نیم فصل قطعا تیم را تقویت خواهیم کرد. قطعا تیم را برای حضور قدرتمند در جام باشگاه های آسیا تقویت خواهیم کرد. من دوست ندارم‌ در تیمی کار کنم که نخواهد برای جایگاهی بجنگد. من آدمی نیستم که برای تیمی کار کنم که بخواهد جایگاه معمولی در جدول داشته باشد. با توجه به مصدومیت های پرشماری که داریم باید کار را تا نیم فصل جلو ببریم و در نیم فصل دوم تیم را تقویت کنیم.

نکونام عنوان کرد: فولاد تیم خوب و جان داری برای لیگ ایران است و ما تیم خوبی داریم که نیاز به یکسری افراد دارد اما باید با این شرایط تا نیم فصل جلو برویم. یکی از صحبت های انجام شده با مدیران باشگاه در ابتدای فصل این بود که تیم تقویت شود و این مساله مورد تایید مدیران نیز قرار گرفته است و امیدواریم بهترین نفراتی که به کار تیم می آیند را جذب کنیم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: در نیم فصل دوم قطعا عملکرد بهتری خواهیم داشت. هر بازیکنی که زحمت بکشد در کنار ما خواهد بود و هرکسی که زحمت نکشد در نیم فصل از ما جدا خواهد شد.

نکونام درباره داوری ها نیز عنوان کرد: در سال اولی که در فولاد سرمربی بودم، تیم ما باید دوم می شد اما با اشتباهاتی که در داوری ها وجود داشت ما جایگاه دوم را از دست دادیم. سال گذشته نیز تیم ما خیلی از داوری ضربه خورد. امسال از داوری نه نفع برده ایم و نه ضرر کرده ایم. خداراشکر تیم امسال با مشکل داوری مواجه نبوده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر