خوش تیپ ترین های جام جهانی 2014
۱۱۸۴۶۶
۰۷ تير ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۱
۴۸۱۱۰
معرفی خوش قیافه یا خوش‌تیپ‌ترین بازیکن جام جهانی تابستان امسال، آن‌چنان کار پیچیده‌ای نیست. تعدادی بازیکن در تیم‌های مختلف حضور دارند که خوش‌قیافه‌تر از دیگران هستند و از برند‌های بسیار مهم دنیاي مد استفاده می‌کنند.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل:معرفی خوش قیافه یا خوش‌تیپ‌ترین بازیکن جام جهانی تابستان امسال، آن‌چنان کار پیچیده‌ای نیست. البته حقیقت این است که جام برزیل احتمالا چیزی به نام خوش‌تیپ‌ترین نخواهد داشت.

تعدادی بازیکن در تیم‌های مختلف حضور دارند که خوش‌قیافه‌تر از دیگران هستند و از برند‌های بسیار مهم دنیاي مد استفاده می‌کنند.

تعدادی از این پسران خوش‌قیافه در این گزارش معرفی شده‌اند. هر چند حقیقت این است که بالای 97 درصد بازیکنان حاضر در برزیل بازیکنان معتبر فوتبال جهان هستند و در نتیجه از برندهای معتبر استفاده می‌کنند اما در این گزارش سعی کردیم بهترین‌های‌شان را به شما معرفی کنیم.

Serkhio  Ramos

سرخیو راموس

28 ساله (اسپانیا)

برندهایی که استفاده می‌کند: نایک، آرمانی، شنل

خوش تیپ ترین های ستاره های جام جهانی

سرخیو راموس، ستاره رئالی اسپانیایی‌ها درمسابقات جام  جهانی شاید خوش‌تیپ‌ترین اسپانیایی حاضر در جام باشد. رقیب همیشگی او فرناندو تورس شانس دعوت شدن به تیم ملی را ندارد اما راموس از ارکان اصلی تیم ملی اسپانیاست و با توجه به برندهایی که از آنها استفاده می‌کند شاید خوش لباس‌ترین چهره اسپانیایی‌ها نیز محسوب شود. او علاقه زیادی به برند ایتالیایی آرمانی دارد و از محصولات لباس‌های رسمی این برند استفاده می‌کند. به عنوان نمونه لباسی که در مراسم عروسی‌اش به تن کرد. او در زمینه برند به محصولات شنل نیز تمایل زیادی دارد. راموس که مدت‌ها با موهای بلند بازی می‌کرد از زمانی که موهایش را کوتاه کرده علاقه بیشتری به استفاده از برندهای مختلف پیدا کرده است. راموس در صورت قهرمانی در جام جهانی تبدیل به یکی از پرافتخارترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان خواهد شد.


Riccardo Montolivo

ریکاردو مونتولیوو

28 ساله (ایتالیا)

برندهایی که استفاده می‌کند: آرمانی، دولچه گابانا، فندی

خوش تیپ ترین های ستاره های جام جهانی

ریکاردو مونتولیوو، بی‌تردید خوش‌قیافه‌ترین بازیکن تیم ملی ایتالیاست. تیمی که همیشه 4 سال یک بار در تابستان با تعدادی از خوش‌قیافه‌ترین چهره‌های فوتبالی وارد جام جهانی می‌شود اما امسال و در برزیل ایتالیایی‌ها مثل همیشه خوش‌قیافه و خوش‌تیپ نیستند. نسل جدید فوتبال آنها تمرکز زیادی روی مد نداشته اما ریکاردو مونتولیوو، کاپیتان میلان به خصوص از زمانی که برای زندگی به میلان آمده با برندهای زیادی کار می‌کند و از لباس‌ها و محصولات به خصوص آرمانی زياد استفاده می‌کند. او با مدل ریش کم‌پشت پروفسوری به همراه کراوات‌های باریک، کت و شلوارهای آرمانی را به تن می‌کند و در تابستان‌ها علاقه زیادی به استفاده از محصولات فندی دارد. همچنین او قراردادی با برند مشهور دولچه گابانا نیز دارد. پیش‌بینی می‌شود در زمان حضور در برزیل محصولات گابانا را نیز به تن کند.


Niko Kranjcar

نیکو کرانچار

29 ساله (کرواسی)

برندهایی که استفاده می‌کند: آرمانی، اترو

خوش تیپ ترین های ستاره های جام جهانی

نیکو کرانچار، پسر زلاتکو کرانچار، سرمربی مشهور کروات است که این روزها در ایران سرمربی سپاهان است. کرانچار از زمان شهرتش در فوتبال به دلیل صورت زیبایی که دارد همیشه مورد توجه رسانه‌ها و البته برندهای مد قرار داشته است. او 185 سانت قد دارد و به همین دلیل به خصوص در زمان حضورش در تاتنهام به دلیل زندگی در شهر لندن مورد توجه برند‌های زیادی بوده است. در لندن و در زمان درخشش با تاتنهام به برند ایتالیایی «اترو» علاقه داشت ولی در لندن جذب آرمانی شد و تا به امروز همچنان از محصولات آرمانی استفاده می‌کند. کرانچار در زمان حضورش در کرواسی از چند کمپانی مد پیشنهاد مدلینگ دریافت کرده بود. خیلی‌ها پیش‌بینی می‌کنند کرانچار پس از خداحافظی از دنیای فوتبال به سمت مدل شدن برود. هر چند با توجه به سن و سالش حداقل 5 سال دیگر می‌تواند فوتبال بازی کند.


دالی بلیند

24 ساله (هلند)

برندهایی که استفاده می‌کند: روبرتو کاوالی، شنل، داکس

خوش تیپ ترین های ستاره های جام جهانی

او را پس از بودوین زندن، خوش‌قیافه‌ترین فوتبالیست چند سال اخیر فوتبال هلند می‌دانند. پدیده تیم فوتبال آژاکس که بسیار خوش‌قیافه است و به مانند زندن علاقه زیادی به استفاده از برندهای مهم دارد. بلیند که بی‌تردید در جام جهانی چیزهای زیادی از او خواهیم شنید معمولا از پوشش‌ها ی متفاوتی در لباس‌های غیرورزشی‌اش استفاده می‌کند. او به محصولات برند ایتالیایی روبرتو کاوالی علاقه زیادی دارد و لباس‌های رسمی‌اش را از میان محصولات کاوالی انتخاب می‌کند. هرچند به دلیل سن و سال کم از مدل‌های اسپرت هم زیاد استفاده می‌کند. علاوه بر روبرتو کاوالی، بلیند به شنل و داکس نیز علاقه دارد. پیش‌بینی می‌شود مقصد آینده او برای فوتبال یکی از کشورهای صاحب سبک در زمینه برند باشد.


Cristiano Ronaldo

کریستیانو رونالدو

28 ساله (پرتغال)

برندهایی که استفاده می‌کند: نایک، آرمانی، ریچی

خوش تیپ ترین های ستاره های جام جهانی

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال جهان میان خوش‌تیپ‌ترین بازیکنان جام جای دارد. سابقه زیادی در استفاده از برندها دارد و حضور او در دنیای مد تا جایی پیش رفته که از سال 2006 تا به حال در پرتغال چند فروشگاه لباس را اهدا کرده است. رونالدو تجربیات زیادی از حضور در دنیای مد دارد. در سال‌هایی که در منچستریونایتد بازی می‌کرد، به واسطه حضور در انگلیس فستیوال‌های مد زیادی را تجربه کرد و بارها نظاره‌گر هفته‌های مد در اروپا بود. رونالدو به مانند بسیاری از ستارگان دیگر فوتبال جهان علاقه زیادی به استفاده از محصولات آرمانی دارد. او تا به حال با کت و شلوارهای این برند و همین طور چند برند دیگر مراسم‌های مهمی از جمله مراسم مرد سال فوتبال جهان را تجربه کرده است. رونالدو در این سال‌ها هرگز از نایک، اسپانسر مورد علاقه‌اش جدا نشد و چه زمان حضور در منچستر و چه مادرید با نایک باقی ماند.


David Luiz

داوید لوییز

26 ساله (برزیل)

برندهایی که استفاده می‌کند: نایک، هوگوباس، گوچی

خوش تیپ ترین های ستاره های جام جهانی

داوید لوییز، ستاره برزیلی چلسی پس از سال‌ها به عنوان ستاره‌ای از فوتبال برزیل رشد کرده که پست هجومی ندارد به همین دلیل به شکل خاص‌تری نسبت به چهره‌های هجومی مورد توجه برندها بوده است. او بازیکن پست دفاع است و بسیار شجاعانه بازی می‌کند. خیلی‌ها او را کارلوس پویول دوم می‌دانند. لوییز در زندگی ورزشی شیفته نایک بوده و هست. او زیاد از مدل‌های ورزشی در پوشش بیرون از منزل استفاده می‌کند. و البته زمان‌هایی که می‌خواهد شیک باشد علاقه زیادی به استفاده از هوگوباس و گوچی دارد. برندهایی که از زمان حضورش در لندن با آنها قرارداد بست. داوید لوییز از زمان حضورش در فوتبال برزیل از محصولات نایک استفاده می‌کرد. او زمان حضور در بنفیکاي پرتغال از برندهای پرتغالی استفاده می‌کرد اما از زمانی که به لندن آمد همه چیز تغییر کرد و برندهای زندگی لوییز مشهورتر شدند.
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1393/04/07
پس علیرضا حقیقی ؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۷
جم کن باو...
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۷
اگه تو ماه رمضان چاپ میشد میپرسیدین پس علیخانی؟؟؟؟؟
شادن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
جشنواره هویج نبود که....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۸
مجله جان سیستم امتیاز دهی خرابه ها دقت داری....؟؟؟؟؟؟/
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۹
علی حقیقی هم دهی ما ست..روستای شاندیز..بهش میگفتیم علی بربر/اینو بذار مجله جان تا بفهمن همه با ما ایرانیا غرض ورزی دارن
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1393/04/08
جان من استیل سرخیو راموس تو عکس اول چرا اینجوریه؟ خو یه عکس بهتر می ذاشتین ازش خخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1393/04/08
مجله جان عکسای قشنگتری انتخاب میکردی بیچاره ها قیافه هاشون تو این عکسا خیلی کج و معوجه! آدم شک میکنه به خوش تیپ بودنشون!
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1393/04/08
مجله جون گوتزه و میرو کلوزه رو جا انداختی! اونا که خیلی خوشتیپ تر از اینان!
پاسخ ها
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۹
آخه چرا منفی میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه دروغ میگه؟؟ شما گوتزه رو دیدی که منفی میدی؟؟از آلمان بدت میاد چرا قیافه بچه مردمو مسخره میکنی!آلمانی ها از همشون خوشتیپ ترن خصوصا گوتزه
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1393/04/09
بیریختن بابا
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1393/04/09
درود بر علیرضا حقیقی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۹
برو بینیم بابا....یه جا دیگه پهن کن
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1393/04/10
من خیلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که وقتی از یه دختر خوشتیب عکس میذارن یا در موردش صحبت میکنن دخترا از حسودی میترکن و پسرا مخلص و چاکرشن...وقتی هم از یه پسر مثلا خوشتیب حرف میزنن دخترا خودکشی کرده و پسرا از حسودی منفجر میشن......میبینین من چقد باهوشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
برا خودت اسفند دود کن
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1393/04/17
فقط علیرضا حقیقی و میرزاجامپور..............دیگه حرفی برای گفتن ندارم...............راستی خوشتیپتر از این عکسا نداشتید؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1393/05/01
هیچ کدوم خوشتیپ نبودن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج