به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۸۴۷۹
۲۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۳
۲۲۳۹۰
کمتر خانمی را می‌توانید پیدا کنید که علاقه‌ای به دنیای زیورآلات نداشته باشد. این علاقه هم از آن دوست‌داشتن‌های ذاتی است که کم و زیاد می‌شود اما چون و چرا بر نمی‌دارد. اتفاقا سن و سال هم نمی‌شناسد.
 برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: کمتر خانمی را می‌توانید پیدا کنید که علاقه‌ای به دنیای زیورآلات نداشته باشد. این علاقه هم از آن دوست‌داشتن‌های ذاتی است که کم و زیاد می‌شود اما چون و چرا بر نمی‌دارد. اتفاقا سن و سال هم نمی‌شناسد. یک دختر خانم نوجوان همانقدر از هدیه گرفتن دستبند مورد علاقه‌اش ذوق زده می‌شود که یک خانم پا به سن گذاشته از هدیه گرفتن یک گل سینه کلاسیک! کمی که فکر کنید، می‌بینید این همه دلیل برای خرید زیورآلات به عنوان هدیه کم كه نیست هیچ کاملا قانع‌کننده هم هست. اما برای آنکه در دنیای پر زرق و برق زیورآلات گم نشوید ما برای شما پیشنهادهایی ویژه‌ داریم.

 ویژه آقایان

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟

این دستبند چرمی و نمونه‌های مشابه آن بهترین انتخابند برای پسر جوان یا برادر کم سن و سال شما که اتفاقا چیزی به روز تولدش باقی نمانده! فقط کافی است خیال‌تان از بابت علاقه آنها به دستبندهای چرمی آن هم از انواعی که مثل نمونه پیشنهادی ما ترکیبی از چرم و فلزند، راحت باشد.


من برندم!

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟

 اگر خیال دارید برای دوست‌ نزدیک‌تان که برندباز است و اتفاقا با زیورآلات هم میانه خوبی دارد، هدیه بخرید، خودتان را به دردسر نیندازید. بهترین انتخاب برای شما زیورآلاتی است که مثل گوشواره‌های پیشنهادی ما برند بودن‌شان را فریاد می‌زنند! حتی برای آنکه تیرتان درست به هدف بخورد، می‌توانید روی زیورآلاتی با نشانی از برند مورد علاقه دوست‌تان فوکوس کنید.


کمی تا قسمتی تجملاتی

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟
 اگر دوست‌تان کمی تجملاتی است می‌توانید مطمئن باشید که عاشق جواهرات است. پس راه را کوتاه کنید و به جای زیورآلات مدرن یک راست بروید سراغ جواهراتی که مثل نمونه پیشنهادی ما سنگ را هم در خودشان جا داده‌اند. البته چه بهتر که سنگ مورد علاقه او را هم بشناسید آن وقت است که می‌توانید با خیال راحت خرید کنید.
فانتزی پسند!


فانتزي پسند!

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟

برای دوست‌داشتن این گردنبند باید با طراحی‌های فانتزی کنار بیایید. پس اگر خیال دارید این گردنبند را به دوستی هدیه بدهید باید حتما از بابت فانتزی بودن روحیاتش اطمینان داشته باشید، آن وقت می‌توانید با خیال راحت دست به خرید بزنید.


ظریف و دوست‌داشتنی

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟

اگر قرار است برای کسی هدیه بخرید که چندان اهل زیورآلات نیست باید کمی با احتیاط جلو بروید، بهتر است برای اینکه خیال‌تان از بابت خریدی که می‌کنید راحت باشد سراغ زیورآلات ظریف بروید و کمی هم سلیقه به خرج دهید مثلا به انگشتری مثل همین مدل پیشنهادی ما فکر کنید!


برای ساعت‌بازها

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟

 فرقی نمی‌کند مخاطب هدیه‌ای که می‌خرید خواهرتان باشد، مادرتان یا حتی دوست‌تان، فقط کافی است بدانید او ساعت‌باز است تا وقت هدیه خریدن برای او که رسید دست‌تان را بگذارید روی یک آویز ساعت درست مثل مدل پیشنهادی ما که اتفاقا زمان زیادی هم از ورودشان به دنیای زیورآلات و همه‌گیر شدن‌شان نمی‌گذرد.


برای دخترخانم‌های نوجوان

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟

 اگر قرار است برای دختر نوجوان‌تان هدیه بخرید یک راست بروید سراغ رنگ‌های نئون یا همان فسفری‌های خودمان. این روزها این سبک زیورآلات بدجوری توجه دختران نوجوان را جلب کرده. شما هم سختگیری را کنار بگذارید و با خرید دستبند یا النگوهایی به اصطلاح نئونی دختران را خوشحال کنید.


مدرنیته!

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟

 اگر قرار است برای دوستی با روحیات مدرن هدیه بخرید باید عینک سختگیری را از روی چشمان‌تان بردارید و بروید سراغ نمونه‌های هرچه عجیب و غریب‌تر! سعی کنید دنبال طرح‌هایی بگردید که تا به حال به چشم که هیچ به چشم دوست عاشق مدرنیته‌تان هم نخورده. درست مثل همین انگشترهای پیشنهادی ما!


برای مادربزرگم

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟

 گل‌سینه‌ها برخلاف این روزها که کمتر کسی سراغ‌شان می‌رود روزگاری اتفاقا نه چندان دور بسیار پر طرفدار بودند! یک حساب سرانگشتی هم نشان می‌دهد که مادربزرگ‌های ما همان خانم‌های جوان دیروزی و ازطرفداران پر و پا قرص این گل‌سینه هستند! بد نیست گاهی مادربزرگ‌های‌تان را با خرید یک گل‌سینه کوچک خوشحال کنید.


به چشم می‌آید

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟

 خواهرتان همیشه دوست ‌دارد به چشم بیاید؛ پس وقت هدیه خریدن برای او دور زیورآلات ظریف خط بکشید. در این شرایط شما می‌توانید به دستبندی مشابه نمونه پیشنهادی ما که روی مچ درست و حسابی خودش را نشان می‌دهد، فکر کنید. رنگ طلایی آن هم تضمینی است برای آنکه هدیه انتخابی‌تان به قدر کفایت به چشم بیاید.


برای مادرم

به چه کسانی، چه زیورآلاتی هدیه بدهیم؟

 اگر مادرتان با گوشواره‌های آویز میانه‌ای ندارد گوشواره‌های چسبانی مثل نمونه پیشنهادی ما بهترین انتخاب برای آنها هستند. البته قبل از خرید بهتر است از علاقه مادرتان به زیورآلات درشت و پر زرق و برق مطمئن شوید. وزن گوشواره را هم دست‌کم نگیرید؛ گوشواره‌‌های سنگین هرقدر هم که زیبا باشند، نمی‌توانند انتخاب مناسبی باشند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
فرش تارنگ_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر