همراه اول مکالمه رایگان می‌دهد
۱۱۹۳۵۷
۰۸ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۰
۷۵۷۶
مشترکین همراه اول می توانند در ماه مبارک رمضان با ثبت نام رایگان در طرح ۵۵+۵ در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه رایگان صحبت کنند.
خبرگزاری ایسنا: مشترکین همراه اول می توانند در ماه مبارک رمضان با ثبت نام رایگان در طرح ۵۵+۵ در هر تماس داخل شبکه خود پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه رایگان صحبت کنند.

بر اساس این طرح، در طول ماه مبارک رمضان سال ۱۳۹۳، مشترکین با ثبت نام رایگان می توانند در تمامی ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبکه(همراه اول و تلفن ثابت)، پس از گذشت ۵ دقیقه مکالمه، دقایق بعدی را تا سقف ۵۵ دقیقه در همان مکالمه، رایگان صحبت کنند.

تماس پس از ۶۰ دقیقه قطع شده و یا به نرخ مکالمه جاری با تکرار شرایط طرح باز خواهد گشت. زمان اجرای این طرح، ۸ تیر تا ۶ مردادماه سال جاری بوده و کلیه مشترکین فعال دائمی و اعتباری می توانند از مزایای آن استفاده کنند.

همراه اولیها می توانند با ارسال عدد ۱ لاتین به سرشماره ۸۰۵۵ در طرح ثبت نام کنند. مشترکین باید توجه داشته باشند که تا قبل از دریافت پیامک تأیید، ثبت نام در طرح صورت نگرفته است.

بنا بر اعلام مشترکین دائمی در طول اجرای طرح، امکان اطلاع از میزان تخفیف بهره مند شده را با ارسال عدد ۰ لاتین به ۸۰۵۵ یا شماره گیری #۴۵۰*۱۱۱* دارند.

مشترکینی که همزمان با طرح ۵۵+۵، از دیگر طرح های تخفیف مکالمه استفاده می کنند، در صورتی که مشترک از سیم کارت دائمی استفاده کند، اولویت با سرویسی است که تخفیف بیشتر دارد و در صورتی که مشترک از سیم کارت اعتباری استفاده کند، با طرحی است که رایگان باشد.

تمامی مشترکین جدید که در طول طرح اقدام به فعالسازی کنند، امکان ثبت نام در این طرح را خواهند داشت. همچنین این طرح شامل مکالمات درون شبکه (تلفن ثابت و همراه اول) شده و مکالمات خارجه، رومینگ بین الملل و تماس با سایر اپراتورها شامل این طرح نمی شود.

مشترکین همراه اول می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و ویژگی های این طرح، به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:06 - 1393/04/10
دروغه محض هستش و بعد از 10 دقيقه ارتباط قطع ميشه و زماني كه پيام ميدي براي اطلاع از ميزان تخفيف اون رو صفر اعلام ميكنه
اخرشين به خدا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:34 - 1393/04/10
دروغه محض هستش و بعد از 10 دقيقه ارتباط قطع ميشه و زماني كه پيام ميدي براي اطلاع از ميزان تخفيف اون رو صفر اعلام ميكنه
اخرشين به خدا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج