افشارزاده: با تیموریان بحث مالی نداشتیم
۱۱۹۹۴۴
۱۰ تير ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۳
۴۱۱۵
افشارزاده،مدیرعامل استقلال با رد اختلاف 700 میلیونی تیمش با تیموریان می‌گوید تیمش با هیچ‌یک از ملی‌پوشانش بحث مالی نداشته است.
خبرگزاری ایسنا: بهرام افشارزاده درباره آخرین وضعیت تیمش در نقل و انتقالات فصل گفت: وضعیت خوب پیش می‌رود و آقای نظری جویباری با دقت کار را دنبال می‌کنند. محسن فروزان آخرین بازیکن ما بوده که گرفته‌ایم و بر اساس لیست آقای قلعه‌نویی کار پیش می‌رود.

او در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال رضایت‌نامه فروزان را از تراکتورسازی گرفته است، بیان کرد: خیر، این مسئله صحت ندارد. خود این دروازه‌بان رضایت‌نامه اش را گرفته بود و ما در این رابطه اقدامی نکردیم.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که چه شد که محمود فکری جایگزین مهدی پاشازاده در کادرفنی استقلال شد، گفت: اصلا این بحث را که فکری جایگزین پاشازاده شد را نمی‌پذیرم. پاشازاده اصلا در تمرینات ما حاضر نبود که کسی بخواهد جایگزینش شود. آقای نظری جویباری مرتبا با او در تماس بود و دیروز هم دو بار به پاشازاده زنگ زد اما او تلقنش را جواب نداد. ما خیلی برای او صبر کردیم و در نهایت وقتی دیدیم که او به تیم نیامد، مجبور شدیم تا فکری را به کادرفنی تیم اضافه کنیم.

او در پاسخ به سوالی درباره ملی‌پوشان تیمش و وضعیت آنها گفت: نظری جویباری دیروز با آنها تماس داشته و مذاکرات روند خوبی را طی می‌کند.

مدیرعامل استقلال با رد این مطلب که گفته‌ می‌شود تیموریان اختلافی 700 میلیونی با استقلال دارد، افزود: اصلا این چیزها نیست. واقعا این صحبت‌ها از کجا مطرح می‌شود، ما نه تنها با تیموریان بلکه با هیچ بازیکن ملی‌پوش دیگری بحث مالی نداشتیم و همه این مسائل شایعه است. من از همه می‌خواهم که اجازه دهند در آرامش ما کارمان را دنبال کنیم و بتوانیم تیم خوبی را ببندیم و ما را وارد حاشیه نکنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج