رکورد جدید جام جهانی در فیس‌بوک
۱۲۰۰۱۳
۱۰ تير ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۱
۴۵۴۰
در حالی که رقابت‌های جام جهانی فوتبال به نیمه‌های راه خود رسیده است بیش از یک میلیارد فعالیت فیس‌بوکی در این رابطه ثبت شده است که رکورد جدیدی در این شبکه اجتماعی به شمار می‌رود.
خبرگزاری ایسنا: آمارهای گردآوری شده توسط خبرگزاری رویترز نشان می‌دهد که از آغاز جام جهانی فوتبال در برزیل تا کنون بیش از یک میلیارد پست، نظر و لایک در این خصوص در شبکه اجتماعی فیس‌بوک انجام شده است که در تاریخ 10 ساله فیس‌بوک بی‌نظیر بوده است.

این آمارها نشان می‌دهند که فعالیت‌های فوتبالی در فیس‌بوک در فاصله روزهای 12 تا 29 ژوئن سال جاری میلادی شامل بیش 220 میلیون کاربر و بیش از از یک میلیارد پست، نظر و لایک بوده است.

گفته شده از آنجاکه این رقابت‌ها تا دو هفته دیگر نیز ادامه خواهد داشت انتظار می‌رود که آمارهای به مراتب بالاتری در این خصوص ثبت شود.

آمارها همچنین حکایت از آن دارند که به تنهایی در روز شنبه و در جریان بازی برزیل و شیلی بیش از 31 میلیون کاربر فیسبوک بیش از 75 میلیون پست، نظر و لایک در این شبکه اجتماعی انجام داده‌اند.

نیک گرودین، مدیر مشارکت فیس‌بوک در این خصوص گفت: مردم دوست دارند تا درباره واقعیت‌های دنیای پیرامون خود در فیس‌بوک به اظهار نظر بپردازند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج