تمام کردن بازی سوپرماریو در کمتر از 5 دقیقه!
۱۲۰۹۸۱
۱۴ تير ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰
۱۶۵۱۰ 
گمان می‌کنیم کسی نباشد که برای یک‌بار هم که شده لذت بازی سوپر ماریو را در دوران کودکی نچشیده باشد. حالا فردی توانسته رکورد قبلی را بشکند و این بازی را در کمتر از 5 دقیقه تمام کند! اگر فکر می‌کنید چنین کاری امکان ندارد در ادامه مطلب ویدئو را از دست ندهید.
فارنت: گمان می‌کنیم کسی نباشد که برای یک‌بار هم که شده لذت بازی سوپر ماریو را در دوران کودکی نچشیده باشد. حالا فردی توانسته رکورد قبلی را بشکند و این بازی را در کمتر از 5 دقیقه تمام کند! اگر فکر می‌کنید چنین کاری امکان ندارد در ادامه مطلب ویدئو را از دست ندهید.

Blubblerرکورد جهانی تمام کردن بازی سکوبازی کلاسیک برادران سوپر ماریو ساخته‌ی 1985 را ارتقا داد. این بازیباز توانست رکورد قبلی را با اختلاف کمتر از 1 ثانیه پشت سر بگذارد.

رکورد جهانی به اتمام رساندن بازی برادران سوپر ماریو قبلا چهار دقیقه‌ و 58.09 ثانیه بود که اکنون، توسط این کاربر با کمتر از 1 ثانیه ارتقا به چهار دقیقه و 57.69 ثانیه رسیده است.

همچنین به این دلیل که صاحب رکورد برای اجرای بازی از شبیه‌ساز به جای کنسول NES استفاده کرده بود، امکان تقلب و استفاده از چیت کد وجود ندارد. وی مشخصا از روش‌های عجیبی جهت رد کردن برخی از موانع اساسی در بازی استفاده کرده است.  اگر شما هم با دیدن ویدئوی این رکورد چند مورد از این روش‌ها را یادگرفتید، می‌توانید شانس خود را امتحان کنید. یادتان باشد که همه‌ی روش‌های به کار گرفته شده برای ثبت این رکورد، در بازی اصلی وجود دارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Italy
13:56 - 1393/04/14
سلام
پدرم سال 1370 ، 3000 تومان گذاشت روی حقوق 4000 تومانیش از پشت شهرداری برام میکرو با بازی یه لبه قارچ خور گرفت، از شدت خوشحالی کم مونده بود روحم شاد شود.
به جرات میگویم اگه اون موقع هم این جنگولک بازی ها می بود من جزء نفرات برتر بودم
آخه اینقدر بازی کرده بودم، میتونستم کاری کنم که قارچ مبخوردم کوچیک بشم یا بینهایت جون یگیرم.
حالا هرجا بازی قارچ خور(سوپر ماریو)میبینم یاد دوران کودکیم می افتم
خدا همه رفتگانو بیامرزد،ایضا پدر بنده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج