عنایتی: اکبرپور سرخورده شده!
۱۲۴۶۳۸
۲۹ تير ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۹
۵۶۱۱ 
هر کسی که در فوتبال زحمت می‌کشد، مظلوم واقع می‌شود
مهاجم تیم پدیده خراسان گفت: تصمیم سیاوش برای خداحافظی از فوتبال جدی بود چون به خاطر رفتارهایی که در استقلال با او شد از فوتبال سرخورده شده بود.
تسنیم: مهاجم تیم پدیده خراسان گفت: تصمیم سیاوش برای خداحافظی از فوتبال جدی بود چون به خاطر رفتارهایی که در استقلال با او شد از فوتبال سرخورده شده بود.

رضا عنایتی در مورد اردوی تیم پدیده خراسان در کشور صربستان اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی قبلی این آخرین اردوی ما پیش از آغاز فصل بود. دوست داشتیم همه بازیکنان در این اردو حضور داشته باشند اما برخی از آنها به خاطر مشکلات ویزا نتوانستند کنار تیم باشند. به همین خاطر تصمیم گرفته شد که اردوی ما 7 روزه باشد و به ایران برگردیم تا با همه بازیکنان تمرین کنیم.

سیاوش اکبرپور که به تازگی به تیم پدیده خراسان پیوسته است، در گفت‌ وگو با خبرگزاری تسنیم مدعی شده بود که شاید به خاطر نامهربانی‌‌هایش در استقلال از فوتبال خداحافظی کند. عنایتی در واکنش به صحبت‌های اکبرپور گفت: تصمیم سیاوش برای خداحافظی از فوتبال جدی بود چون به خاطر رفتارهایی که در استقلال با او شد، از فوتبال سرخورده شده بود.

عنایتی تصریح کرد: سیاوش در بدترین شرایط برای استقلال بازی کرد. متاسفانه هر کسی که در فوتبال زحمت می‌کشد، مظلوم واقع می‌شود و نوک انتقادات به سمت او می‌رود. وقتی متوجه شدم که سیاوش می‌خواهد چنین تصمیمی بگیرد، با او صحبت کردم که از تصمیم خود منصرف شود. زمانی هم که علیرضا مرزبان او را می‌خواست با سیاوش صحبت کردم تا به پدیده بیاید.

وی در پایان گفت: سیاوش سنی ندارد که بخواهد از فوتبال خداحافظی کند. امیدوارم با حضور سیاوش در پدیده زوج خوبی مانند سال‌های گذشته بسازیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج