تست روانشناسی: عشق شما چه طعمی دارد؟
۱۲۵۸۷
۲۸ آبان ۱۳۹۰ - ۰۱:۱۳
۱۴۶۹۳۲
بفهميد شما چقدر عاشق محبوب‌تان هستيد
عشق واقعي چه نشانه‌هايي دارد؟ آيا علاقه شما به يك نفر مي‌تواند ميزان صداقت‌تان در عشق را هم نشان دهد؟ ابتدا تستي به شما داده مي‌شود كه مي‌تواند نگرش شما را نسبت به عشق بسنجد و شخصيت‌تان را ارزيابي كند. سپس ...
برترین مجله اینترنتی ایران


هر آزمون و تست چيزي نيست به جز نمونه‌اي از رفتار كه اميدواريم رفتارهاي بعدي ما را پيش‌بيني كند. ساده‌ترين چيزي كه هر تست بايد پيش‌بيني كند، رفتارهاي بعدي ما در همان تست است اما آيا تست‌ها موفق به پيش‌بيني چيز سودمندي هم مي‌شوند؟ چرا ما نسبت به اين تست‌ها تصويري تا اين حد منفي داريم و با ديدگاهي بدبينانه آن‌ها را دنبال مي‌كنيم؟ شايد مهم‌ترين دليل آن اين باشد كه اين تست‌ها در دست افراد نابلد و غيرمتخصص، غالبا نابجا و نادرست استفاده مي‌شود، شايد هم ما از آزمون‌ها توقع معجزه داريم! در اينجا ما قصد داريم، 2نمونه از تست‌هاي روان‌شناسي كه يكي معتبر و ديگري اعتبار چنداني ندارد را با ذكر دلايل با هم مقايسه كنيم، به اين ترتيب شما هم مي‌توانيد ديد بهتر و كارشناسانه‌تري نسبت به تست‌ها پيدا كرده و آزمون درست را از نادرست تشخيص دهيد. ابتدا تستي به شما داده مي‌شود كه مي‌تواند نگرش شما را نسبت به عشق بسنجد و شخصيت‌تان را ارزيابي كند، اين تست بسيار جالب است! اما آيا جالب بودن آن، دليلي بر درست و منطقي بودن آن است؟ به‌نظر شما چنين تستي مي‌تواند استاندارد، عقلي و قابل استناد باشد؟ بخوانيد و قضاوت كنيد!چه نمره‌اي مي‌گيريد؟

1- در زندگي واقعي، براي چه نوع آدم‌هايي جالب هستيد و كشش داريد.
الف: خرگوش– كساني كه شخصيت دوگانه دارند، به سردي يخ در ظاهر اما به گرمي آتش در باطن
ب: گوسفند– مطيع و گرم
پ: گوزن– زيبا و با ادب
ت: اسب- كساني كه غيرقابل جلوگيري و آزاد هستند.

2- در فرآيند ابراز عشق و درخواست ازدواج، كدام رويكرد براي شما خوشايندتر و موثرتر است.
الف: ميمون – مبتكر و باذوق كه هيچگاه احساس خستگي نكنيد.
ب: شير- سرراست، صاف و پوست كنده به شما بگويد كه دوست‌تان دارد.
پ: مار- دمدمي مزاج، پر‌نوسان، نفس گرم و عشق سرد
ت: زرافه- صبور، هرگز شما را رها نكند.

3- دل‌تان مي‌خواهد معشوق‌تان چه عقيده‌اي در باره شما داشته باشد.
الف: سگ- باوفا، صادق، ثابت قدم
ب: گربه- آراسته و زيبا
پ: اسب- خوش بين
ت: مار- انعطاف‌پذير

4- چه اتفاقي باعث مي‌شود شما رابطه‌تان را قطع كنيد و از چه خصوصيتي بيش از همه نفرت داريد.
الف: شير- متكبر و خودخواه، امر و نهي كن.
ب: مار- هيجاني و دمدمي مزاج، نمي‌دانيد چگونه او را خوشحال كنيد.
پ: تمساح- خونسرد، بيرحم، سنگدل
ت: كوسه- ناامن

5- دوست داريد چه نوع رابطه‌اي با او برقرار‌سازيد.
الف: گوسفند- سنتي، بدون آن‌كه چيزي بگوييد. او بفهمد چه مي‌خواهيد، ارتباط برقرار كردن از طريق قلب‌ها.
ب: اسب- هر 2 بتوانيد درباره همه چيز با هم صحبت كنيد، هيچ‌چيز مخفي در ميان نباشد.
پ: خرگوش- رابطه‌اي كه هميشه خود را گرم و عاشق او حس كنيد.
ت: پرنده- رابطه‌اي پايدار و طولاني و بالنده

6- آيا به او خيانت مي‌كنيد.
الف: انسان- شما به جامعه و اخلاقيات احترام مي‌گذاريد، پس از ازدواج هيچ كار خلافي نمي‌كنيد.
ب: خوك- نمي‌توانيد در مقابل تمايلات‌تان مقاومت كنيد، به احتمال زياد خيانت مي‌كنيد.
پ: گاو- خيلي سعي مي‌كنيد كه چنين كاري نكنيد.
ت: پرنده- شما هرگز نمي‌توانيد استوار و ثابت قدم باشيد، شما واقعا براي ازدواج مناسب نيستيد و نمي‌خواهيد تعهدي بپذيريد.

7- درباره ازدواج چه فكر مي‌كنيد.
الف: دايناسور- شما خيلي بدبين هستيد و فكر مي‌كنيد اين روزها ديگر ازدواج سعادتمندانه وجود ندارد.
ب: ببر- شما به ازدواج به‌صورت يك چيز گرانبها فكر مي‌كنيد. پس از آن‌كه ازدواج كرديد، پيوند زناشويي و همسرتان را بسيار باارزش و گرامي مي‌داريد.
پ: خرس قطبي- شما از ازدواج مي‌ترسيد، فكر مي‌كنيد آزادي‌تان را از شما خواهد گرفت.
ت: پلنگ- شما هميشه طالب ازدواج بوده‌ايد ولي در واقع، شناخت دقيقي از آن نداريد.

8- در اين لحظه، به عشق چگونه فكر مي‌كنيد.
الف: شير- شما هميشه تشنه عشقيد و مي‌توانيد هر كاري براي آن بكنيد اما به راحتي در دام عشق نمي‌افتيد.
ب: گربه- شما خيلي خودمحور و خودخواهيد. شما فكر مي‌كنيد عشق چيزي است كه مي‌توانيد به دست آوريد و هرگاه كه خواستيد آن را دور بيندازيد.
پ: اسب- شما نمي‌خواهيد در قيد و بند يك رابطه پايدار قرار بگيريد. به هر چمن كه رسيدي گلي بچين و برو.
ت: كبوتر- شما به عشق به‌صورت يك تعهد دو طرفه فكر مي‌كنيد.به‌نظر شما اين تست چه مشكلي دارد؟

آيا اين سوالات مي‌توانند نگرش شما را نسبت به عشق بسنجند؟ قبل از اين‌كه به شرح اشكالات اين تست بپردازيم، يكي از سوال‌ها را براي شما تفسير مي‌كنيم.

شايد بگوييد كه اينها همه براي سرگرمي است و چندان هم جدي گرفته نمي‌شود اما فراموش نكنيد وقتي قضيه‌اي بارها و بارها تكرار ‌شود و رواج پيدا ‌كند، كم‌كم از جنبه تفريح و شوخي خارج شده و به مسئله‌اي جدي و باورپذير تبديل مي‌شود.

 نخستين و مهم‌ترين اشكالي كه به اين تست مي‌توان گرفت، استفاده از حيوانات براي پيش‌بيني خصوصيات انساني است. اين درست است كه در بعضي تست‌ها روان‌شناسان از اشكال و تصاوير براي پي بردن به‌خصوصيات و مشكلات افراد استفاده مي‌كنند اما آن‌ها براي هر انتخاب از فرد مورد آزمون توضيح مي‌خواهند و چراي هر پاسخ و انتخاب را از او مي‌پرسند و با توجه به توضيحات خود او تفسير مي‌كنند اما در اينجا شما مي‌توانيد فقط انتخاب كنيد و بدون توجه به اين مطلب كه چرا شما اين حيوان را انتخاب كرده‌ايد و ديگري را نه.

ديدگاه همه شما نسبت به حيوانات يكي نيست، مثلا ممكن است شما در سوال 8 كبوتر را انتخاب كنيد چون از بچگي با آن بزرگ شده و اين حيوان را دوست داشته باشيد و ديگري كبوتر را انتخاب كند، چون دركل از حيوانات مي‌ترسد و كبوتر كم‌خطرتر از بقيه به نظرش مي‌رسد!

 مسئله ديگر، همسازي يك تست با فرهنگ، اعتقادات، مذهب و باورهاي فرد مورد آزمون است، مثلا در كشور ما چقدر آشنايي با حيوانات از نزديك و نه از برنامه‌هاي مستند راز بقا وجود دارد؟ آيا در اعتقادات ما همه حيوانات قابل نگهداري هستند، مثلا در سوال 5 شما خوك را به‌عنوان همدم انتخاب نمي‌كنيد چون طبق اعتقادات‌تان، جايز نيست.

مسئله ديگر دسته‌بندي حيوانات است، اگر اين حيوانات نماينده‌اي از گروه‌هاي خود هستند، مثلا مار از گروه خزندگان، استفاده از عنوان پرنده آن هم در 2 سوال منظور چه پرنده‌اي است؟ كركس يا قناري؟ مسئله ديگر رواج دادن اين نوع تست‌ها و سوال‌ها در بين مردم است كه نه تنها علمي و استاندارد نيست بلكه خرافه‌پرستي و اعتقاد به موهومات را در بين مردم رواج مي‌دهد.

شايد بگوييد كه اينها همه براي سرگرمي است و چندان هم جدي گرفته نمي‌شود اما فراموش نكنيم وقتي قضيه بارها و بارها تكرار مي‌شود و رواج پيدا مي‌كند، كم‌كم از جنبه تفريح و شوخي خارج شده و به مسئله‌اي جدي و باورپذير تبديل مي‌شود. در ادامه تستي به شما داده مي‌شود كه با پر كردن آن مي‌توانيد پي ببريد كه نگرش‌تان نسبت به عشق تا چه اندازه درست و همراه با بلوغ فكري است.

تفسيـر  نمــرات

در سوال‌هاي 20، 19، 17، 16، 15، 11، 8، 7، 5، 4، 3، 2و يك هر پاسخ«هميشه»3نمره، هر پاسخ «گاهي اوقات»2نمره و هر پاسخ«به ندرت»يك نمره دارد. در سوال‌هاي 18، 14، 13، 12، 10، 9و 6 هر پاسخ «هميشه» يك نمره، هر پاسخ «گاهي‌اوقات» 2 نمره و هر پاسخ «به ندرت» 3نمره دارد.

  • نمره شما بين60-45 است؟
 آفرين! عالي است! شما در مورد عشق به درك و مفهوم درستي رسيده‌ايد، شما مي‌توانيد يك رابطه عاشقانه را به‌خوبي هدايت كنيد. شما دقيقا مي‌دانيد كه در عشق چه مي‌خواهيد، البته مواظب باشيد كه نمي‌شود خيلي كمال‌گرا بود و همه ايده‌آل‌ها را يكجا با هم داشت.

  •  نمره شما بين44- 30  است؟
ساختن يك رابطه موفق آسان نيست.شما به درك درستي از عشق نرسيده‌ايد، خودتان هم نمي‌دانيد چه مي‌خواهيد و دچار ترديد هستيد، كمي به‌خودتان وقت بدهيد تا دقيقا بفهميد در عشق چه چيزي براي‌تان مهم است تا آمادگي لازم براي داشتن يك عشق موفق را داشته باشيد.

  •  نمره شما زير 29 است؟
 صبر كنيد! شما هنوز خودخواه‌تر از آن هستيد كه عاشق باشيد! ملاك‌ها و معيارهاي شما فقط براي داشتن انتخاب‌هاي غلط و نابجا و آرزو به ظاهر مفيد خواهد بود! اگر با اين طرز فكر عاشق شويد احتمال شكست زياد خواهد بود و اگر هم عاشق شده‌ايد صادقانه بگوييد، چقدر موفق بوده‌ايد؟چند نصيحت دوستانه

تصور اكثر ما از عشق، هنوز اثر جادويي آن است كه موجب از دست رفتن اشتها و لرزيدن زانوها مي‌شود و ما را مدهوش مي‌كند، مسلما داستان‌هاي احساسي و پرسوزوگداز عاشقانه در كتاب‌ها و فيلم‌ها در دنياي واقعيت، امكان‌پذير نيست، هر چند آن‌ها نيز نمونه‌هاي خوبي از قدرت عشق هستند و يادآوري مي‌كنند كه در قاموس دوست داشتن، كلماتي چون يأس و غيرممكن معنا ندارد.

هر يك از ما به اندازه و گونه‌اي از عشق نياز داريم، بعضي نياز داريم كه هر روز جمله«دوستت دارم »را بشنويم؛ در حالي‌كه براي گروهي ديگر از ما، جاي كلمات را يك نگاه، توجه يا ارتباطي بي‌كلام مي‌گيرد.

مهم نيست كه دوست داشتن چگونه ابراز شود، اهميت دارد كه پيوسته و بدون اجبار گفته شود. اغلب ما روابطي را با توقعات خاص برقرار مي‌سازيم و مي‌خواهيم كه طرف مقابل اين توقعات را برآورده كند و در حقيقت خود واقعي و فرديتش را كنار گذاشته و آن چيزي شود كه ما مي‌خواهيم.

چقدر بهتر بود كه توقعات را كنار مي‌گذاشتيم و به فردي كه دوستش داريم تكيه مي‌كرديم؛ كسي كه به‌عنوان مرد يا زن، نمونه و يگانه است، يعني كسي كه ديگر هرگز نظيرش را نخواهيم يافت، براي جلوگيري از يأس حتمي حاصل از توقعات برآورده نشده، بايد فقط از خودمان توقع داشته باشيم، بدين‌ترتيب به ديگران اجازه خواهيم داد كه خودشان باشند.

بايد بتوانيم در هر شرايطي چه خوب و چه بد، همراه و همدمي مناسب باشيم. فراموش نكنيم كه در يك رابطه عاشقانه موفق، ديگر«من»وجود ندارد و بايد «ما» شويم.

 يادمان نرود كه «عشق شكيبايي و مهرباني است! عشق حسادت، خودبيني و غرور نيست، عشق رفتارهاي نادرست، خودخواهي يا عصبانيت نيست، عشق خطاها را نمي‌شمارد، عشق با بدي سازگار نيست اما با حقيقت خوش است، عشق هرگز تسليم نمي‌شود؛ ايمان، اميد و صبرش هرگز شكست نمي‌خورد، عشق جاودان است.»

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها


انتشار یافته: 120
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
01:28 - 1390/08/29
درود و سپاس فراوان از شما،

تست جالبی بود...از این لحاظ که به بعضی موارد اشاره کرده بودید(از جمله مقایسه و اثبات درستی تست ها با دلایل عقلانی تر) و همچنین اشاره به مواردی که به تجربه ی شخصی من از ارکان مهم شناخت و تداوم روابط هستند!
سعی کردم با آگاهی جواب بدهم و امتیاز من 46 شد!

در پایان هم دوست دارم از سیاست های این سایت در تأیید کامنت ها تقدیر کنم! این سایت با توجه به ماهیت و رفتار شایسته ی آن، اینطور که من تا به حال دیدم از جبهه ی خاصی پیروی نمی کند و تنها خبررسانی صحیح و تا حدود زیادی آزادی بیان بینندگان را در اولویت قرار می دهد!
امیدوارم رنکینگ سایت در درجه بندی سایت Alexa با رتبه ی 28م در ایران پایدار باشه!
باز هم تشکر میکنم از سایت خوب و پر محتوایتان
و همچنین شما دوست عزیز که نظرات رو تأیید میکنی! ;))
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1390/08/29
mer30 teste jalebi bod man dar teste dovom emtiyaze 50 ovordam albate javab dadanam bad az yek shekaste eshghi bod
پاسخ ها
Saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۳۰
ki azat porsid emtiazet chande???????
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
رااااااااااااااااس میییییییگه خوووووووو
عرفانه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۰
امتیازونگو
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1390/08/30
سلام تست خیلی جالبی بود مخصوصا قسمت انتخاب حیوانات با روحیات من خیلی جور بود خیلی باحال بود خیلی بعضی قسمتاش با دیدن نتیجه شوکه میشدم
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
راااااااااااااااااااااااااااااااااس میییییییییییییییگی؟؟؟؟
معشوق
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۴
نه بابا ؟!!
عشق f
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۰
باشه فهمیدم
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1390/08/30
تست بسیار جالبی بود. تا آخر مرحله به مرحله پیش رفتم و به واقعیت رسیدم. راستش را بخواهید با جو و شرایط کنونی جامعه کمی سخته به آدما اعتماد کنیم . این مشکل بنده نیست باور کنید مشکل بسیاری از آدماست. راستی امتیاز من 44 شد .
ممنون از راهنمایی هاتون . جدی می گیرمش.
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1390/08/30
تست خیلی جذاب ومفیدی بود ممنون
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1390/08/30
این تست مثل تست های دیگه خیلی خوب بود ممنون انسان با واقعیت درونیش مواجه می شه
Iran, Islamic Republic of
18:04 - 1390/09/04
خیلی خوب بود من شاید هنوز به اون حدی که باید در مورد عشق معلومات کسب نکردم و با انجام این تست فهمیدم که چی می خوام ممنون
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1390/09/10
salam testeh khobi bod ama benazareh man khili tasir nadareh chon ta dar moghiyatesh gharar nagiri nemidoni ke che raftari mitoni az khodet dar barabar sakhtihaye eshgh neshon bedi behar hal man testam 1 bod me30 bye
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1390/09/23
motshakeram
man kheyli khosham omad
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1390/10/06
slm. merc a teste khubetun. vaghan doros javab dad. man daghighan hamintoriyam. emtiyaze man beyne 45-60 bud. merc.
پاسخ ها
HNY
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۰۹
are...vase manam shode 52
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1390/12/05
lotf konin tablighato kamtar konin testa khoobe mamnoon
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
راس میگه آدم سرسام میگیره:(
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1390/12/19
aali bood .emtiyam 49 shod
پاسخ ها
leila
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۴
میگم نام پدر ومادر وشماره شناسنامه وکد پستی و.... یادت رفت!
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1390/12/22
تست خیلی جالبی بود
مرسی
خیلی به واقعیت نزدیک بود
Iran, Islamic Republic of
03:19 - 1390/12/29
ببخشید من حوصله ندارم نظر بدم ولی با همه موافقم
پاسخ ها
sara
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۰
خب حوصله نداری مجبور نیستی که نظر بدی...
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
ینی چی مرض داری؟؟؟؟؟
نظرشو داده میگ حوصل ندارم نظر بدم:)
arsam
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
مریم مریض تویی میدونی چرا ؟ چون از اونایی هسی که میان دارن رد میشن یه نظر میدن بچه تو رو چه به این کارا بشین یه گوشه درستو بخون اوکی شدی الان یا باید بیشتر توضیح بدم تستام بد نبودن سارا خانوم تو خوبی خدای قناری خخخ من خودمم داشتم رد میشدم گفتم یه نظر بدم به کسیم مربوط نیست البته حق دارین راجب ادمایی مث ما بحرفین چون راجب خودتون حرف بزنین که کسی گوش نمیده
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1391/01/08
والا مسخره بودن...
>راستشو گفتم خوب ...ببخشید
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
چقدرررررررررررررر صاااااااادق:)
arsam
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
تو کلا گند زدی به سایت مشکل داریااا به توجه مردم نظرشونو میگن بعد تو میای راجب اونا حرف میزنی عمویی با همین فرمون پیش بری زیر خط فهم میری داداچ
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1391/02/09
kheilly aliiiiiiiiiiiiiiii buuuuuud makhsosan vase ASHEGHA ke yekisham khodamaaaaaaaaaaaaaaam
Spain
15:25 - 1391/02/11
ماشاالله همه عاشقن چه مملکت گل و بلبلی داریم...همه بالای 46 آفرین ...حالا بری به عمقش میبینی هه خیانت کار تشریف دارنا :))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۴/۰۲
عزیزم شاید خودتم عاشق نباشی که این حرفو میزنی
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
خو معلومه کسی اینجا کم نمیگیره چون کسی که عاشق نی اصن به این چیزا فکرنمیکنه ک باز بخواد بیاد تست بده ok?????????
arsam
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
من 19 سالمه دندون میخونم . دنبال این چیزام هستم سارا خانوم و 10 ساله که یه دخترو دوس دارم ادما فقط از دید خودشون میبینن سه بعدی نمیبینی من داغونم همه دنبالمن ولی اونی باید باشه نیس میفهمی نه نمیفهمی چون فقط کراش زدی عاشق نبود
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1391/02/12
مرسي تسته باحال و جالبي بود. :)
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1391/02/25
khub bud.... manam5sale ashege ye nafaram....omidvaram hameye ashega be eshgeshun beresan....galbe asheg khuneye khodas.....
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1391/02/26
Vaghan manam movafegham ke hameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee be eshgheshon beresan .............. adam age ye asheghe vagheiiiii bashe hichvaght khiyanat nemikoneeeeeeeeeee............ manam3sale ashegham
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
برااااااااا منم خوووووو دعا کنید:)
Iran, Islamic Republic of
07:08 - 1391/03/01
سلام ب همه دوستان.اولا ك واقعا تست خوبى بود من ك لذت بردم.
دوما ب عرض برسونم هر كسى عقيده خودشو داره.
سوما با اون عزيزى ك گفته بود ك همه هم خيانت كار... دوست محترم شما نبايد جمع ببندى خوبيت نداره.كافر همه را ب كيشه خود پندارد
Romania
03:14 - 1391/03/08
اولین تستی بود که اینقدر عالی خصوصیات منو درست گفت.ممنون ازتون.
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1391/03/16
Mer30 Ali Bood
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
علی کیه هان؟؟؟؟؟
عزیزم اسم خاصو با حروف بزرگ مینویسن یاد بگیر!
arsam
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
تو خوبی خدای قناری مریم خانوم شما خودت عیب نداری شکسپیر میگه کسایی که دیگرانو مسخره میگنن اونا همونایین که هیچ وقت کسیو دوس نداشتن
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1391/03/21
واقعا واقعی و جالب بود برای من
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1391/04/01
مرسی روانشناسی خوبی بود
Netherlands
16:30 - 1391/04/05
همش حقیقت داشت.باواقعیت درونم اشنا شدم مرسی
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1391/04/06
قسمت حیواناتش واقعا در مورد من حقیقت داشت !!! خیلی واسم عجیب بود
ممنون
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1391/04/13
y teste adi bood soalaye pishe pa oftade vali bazam mersi
Iran, Islamic Republic of
14:30 - 1391/04/26
vaghean kheyli jaleb bood man ke koli estefadeh kardam to eshgh ghablim ke shekast bozorgi khordam vali too eshgh badiim az in masaeel bekhoobi etefadeh mikonam mer30fogh oladeh bood
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1391/04/26
ممنون خیلی جالب بود و کاملا درست مچکرم
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1391/04/29
خیلی خوب بود .واقعیت رو گفت و بهم خیلی کمک کرد
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1391/05/01
خوب بودميدونستم ميتونم رابطه عاشقانه داشته باشم ممنونم
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1391/05/15
سلام.مرسی خوب بود. اما چه فایده، من 53 آوردم، خیلی به زندگیم وفادارم و دوستش دارم و خیلی کارا واسه دوامش کردم به خاطر همین عشقی که بحثش هست. اما مدام از سمت همسرم خیانت میبینم... پس این درک کامل من از عشق بخوره توی سرم!
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1391/05/19
خوب بود, واقعا درسته, من میدوونستم که تو دابطه ی عشقیم موفقم
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1391/05/23
تو ذوقم خورد ولی از ته قلبم دوسش دارم خدااااااااااااااییییییییییاااااااااا به کی بگم آهاااااااااااییییییییی
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1391/06/02
خخخخخخخخخخخیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییییی خوشم اومد.
مرررسسیی!!
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1391/06/27
اين تست هيچ جا ديگه نبود
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1391/07/05
salam man emtiazam 50 shod vali tu zendegim hamsare man kamelan oghayere va tafsiresh az eshghe chize dgas vase haminam man daram bohrane hoviat migiram
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1391/07/12
تست الی خیلی جالب بود
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1391/07/13
salam teste jalebi bod man ke khosham oumad
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1391/09/03
سلام
مرسی واقعا که عالی بود
خدایا همه ی عاشقا رو به عشقشون برسون .
Iran, Islamic Republic of
23:19 - 1391/09/08
عشق مقدس است وباید به آن زانو زد
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1391/09/19
تستش واقعاجالب بود ولی اینجاداری خودتوارزیابی میکنی توتاچه حدخودتوبسازی کسی میادهمه باورتوباخاک یکسان میکنه و شبی بیخبرمیره عشق نهایتش تنهایه چه بشناسیش چه نه نهایت همدم گریه است ولی باورکنیداین گریه به همه هستی می ارزه
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1391/10/06
سلام به همه ی عاشقان دلباخته
من تا 2 سال و 3 ماه و 6روز پیش به عشق اعتقاد نداشتم اما اما با وجود چنین آدمی تو زندگیم که بعد خدا میپرستمش معنی واقعی دوست داشتنو فهمیدم و امیدوارم یه روزی امیدم نا امید نشه. به امید اون روز...
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1391/10/29
خیلی جالب بود منتظر تستهای جدید هستیم
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1391/11/09
خوب بود مرسي
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
دقت کردین اکثر کسایی ک نظر دادن دخخخخختران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نتیجه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1)بیکارن
)بیشترتر عاشقن
3)بیشتر دخترا میان نت
4)همه موارد
5)هیچکدام
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
arsam
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
واس اینه دخترا زیادی جو میدن منو میبینین اومدم اینجا دروغ نباشه دختر خالم نشونم داد تازه ادرس جمیمل ونو میدم من چم به این کارا ولی از همه بیکار تر تویی مریم . اسم خوبیم نداری دهه 60 هسی خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1391/11/09
میسی عالی بووووووووووووود من جزو گروه اولم
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1391/12/13
با سلام
ما این تست ها را انجام دادیم و خوشبختانه متوجه شدیم که آگاهانه ازدواج کرده و به درک درستی از عشق رسیده ایم.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1392/02/05
هم عشق چیز چرتیه هم این تست!!!
Iran, Islamic Republic of
03:16 - 1392/02/09
واقعا عالی بود خیلی به دردم خورد ممنون
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1392/02/19
تست جالبی بود خوشم اومد
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1392/03/05
خیلی عالی بووووودددددددددددددددددد
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1392/03/25
هرجاتست میدم میگن اخرعشقم من
Iran, Islamic Republic of
04:53 - 1392/04/31
خیلی جالب بود به روحیات من که خیلی خیلی نزدیک بود تعجب کردم
Iran, Islamic Republic of
21:02 - 1392/04/31
بيشترادمو اميدوار ميكنه مرسي
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1392/05/07
سلام گلم عاليييييييييييييييييييي بود.Mer30
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1392/06/11
معذرت میخوام ولی خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی مسخره بوداصلانفهمیدم چی به چیه
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1392/06/22
خیلی نزدیک بود ها مخصوصا سوال هشت که معلوم شد من زنم و بیشتر دوست دارم خخخ
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1392/08/15
تست حیوانا خوب بودولی بی ربط
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1392/09/13
عزیزم عالی بود عاشقتم
به وب منم سر بزن
United States
16:03 - 1392/11/09
خیلیییییییییییی عالی بو مرررسی
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1392/12/14
جالب بود به نظرم...امیدوارم اونایی که عاشقن سر عقل بیان...تو دنیا هیچی دردناک تر از عشق نیست....تو همه ی زندگیتو برای طرف میدی اما در آخر باید با خاطره هاش زندگی کنی...
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1393/01/12
مر30
من به این نتیجه رسیدم میتونم ی عشقو هدایت کنم اما...
من
عاشق شم
فک کن ی درصد
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1394/03/02
واقعا راسته
من که جدی میگیرم
Iran, Islamic Republic of
03:36 - 1394/04/03
چه جامعه ی عاشقی داریم ما تستش چی بود همش مسخره بود مخصوصا اون حیووناش تا تونست مارو با حیووناش مسخره کرد یعنی عشق ما حیوونه؟
البته بعضیاشونم جالب بود
اگه فحش بدی خدا خیرت نده خدا بزنه کمرت فحش نده غیبتم نکن لطفا من فقط نظر دادم
پاسخ ها
عرفانه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۰
آره واقعاچرت بودایول
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1394/04/08
عالییییییی بود فوق العاده 46 توی دومین تست
Iran, Islamic Republic of
21:08 - 1394/09/20
ای بابا این چیه آخه کی حوصله خوندن داره تست آنلاینش خوبه کی موافقه
پاسخ ها
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۰۲
meee
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1398/01/13
من از عشق متنفرم من هیچ وقت عاشق نمیشم احساس میکنم پسرها هدفشون فقط ارضای غرایز جنسی شونه وهیچ وقت عاشق نمیشن عشق وجود نداره احساس میکنم تو رابطه ی جنسی شخصیت زن خورد میشه احساس میکنم پسرها به چشم ابزار به ما نگاه میکنن من از پسرها متنفرم تحساس میکنم انها موجودات عجیبیاز یک دنیای دیگرند احساس میکنم پسرها مثل رباط هستند و احساس ندارن من از هیچ پسری خوشم نمیاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج