درگیری لفظی رضا عنایتی با یک خبرنگار
۱۳۱۷۱۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۴
۴۲۷۸
پس از بازی تیم‌های فوتبال تراکتورسازی تبریز و پدیده خراسان، هنگامی‌که خبرنگاران در کنفرانس خبری سرمربیان دو تیم حضور داشتند، حواشی در ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد به وجود آمد.
وب سایت نود: علی‌رغم تاکید فراوان سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، مبنی بر اینکه سرمربیان تیم‌ها در راهروی ورزشگاه مصاحبه نکنند، سرمربیان دو تیم پدیده و تراکتور با دوربین‌ها مصاحبه کردند که این موضوع زمینه‌ساز ناراحتی دیگر خبرنگاران را فراهم کرد. حتی کار به جایی رسید که خبرنگاران قصد داشتند کنفرانس مطبوعاتی خطیبی و مرزبان را تحریم کنند، اما پس از این تصمیم با وساطت و معذرت‌خواهی مدیر رسانه‌ای باشگاه پدیده، از اصحاب رسانه، خبرنگاران حاضر به حضور در نشست خبری دو مربی شدند.

پس از اینکه این غائله آرام گرفت و پس از کنفرانس خبری مرزبان و هنگامی‌که خبرنگاران منتظر حضور سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بودند، درگیری فیزیکی میان یک خبرنگار و مجید نوروزی، کمک‌مربی تیم فوتبال پدیده صورت گرفت. پس از وساطت دیگر افراد حاضر در صحنه، رضا عنایتی، کاپیتان تیم فوتبال پدیده وارد صحنه شد و بدون مقدمه تهدید خبرنگار ورزشی و فحاشی نسبت به وی کرد. این حرکت مسلما از سوی کاپیتان تیم فوتبال پدیده که چندین سال از عمر فوتبالش می‌گذرد و باید الگوی دیگر بازیکنان این تیم در رعایت اخلاق و احترام باشد، عجیب بود! خبرنگاران مشهدی عقیده دارند که این روزها که پدیده توانسته نتایج قابل قبولی به دست آورد، بازیکنانی که باید عصای دست سرمربی باشند و حواشی تیم را کنترل کنند خود زمینه‌ساز ایجاد حواشی جدید حول این باشگاه نباشند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج