جرارد: رونی باید کاپیتان انگلیس شود
۱۳۲۹۸۱
۰۳ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۷
۳۰۶۷ 
استیون جرارد از وین رونی خواست که به جای او کاپیتان تیم ملی انگلستان شود.
طرفداری: به گزارش Four Four Two، استیون جرارد، کاپیتان محبوب لیورپول پس از جام جهانی 2014 برزیل از بازی های ملی خداحافظی کرد و هم اکنون وین رونی را به عنوان کاپیتان تیم ملی انگلستان انتخاب کرده است. وین رونی از فوریه 2003 که اولین بازی ملی خود در 17 سالگی را انجام داد، تا کنون 40 گل را برای سه شیرها در 95 بازی ملی خود به ثمر رسانده است. همچنین لوییس فن خال، سرمربی جدید منچستریونایتد وی را به عنوان کاپیتان این تیم برگزیده است و حالا استیون جرارد نیز از روی هاجسون خواسته است تا این مهاجم ملی پوش جایگزین او شود.

وی در بلاگ شخصی خود در دیلی میل نوشت:"از زمانی که من نگران این موضوع هستم و گزینه های کاپیتانی را بررسی می کنم، شخصی لایق تر از او را پیدا نکردم. روی به وین ایمان دارد؛ زمانی که مهاجم منچستریونایتد تحت فشار بود، زمانی که حدس و گمان ها در مورد جایگاه او در تیم ملی انگلستان به اوج خود رسیده بود، مربی او را رها نکرد و به او بازی داد و این نشانه ای از یک احترام بزرگ است.

"حالا چرا من فکر می کنم وین انتخاب اول برای کاپیتانی تیم ملی انگلستان است؟ برای شروع، او ذاتاً یک رهبر است. در کنار این که او یک بازیکن بزرگ است، در تیم ملی او از احترام قابل توجهی برخوردار است. وین به شکل عجیبی وطن پرست است و هیچگاه از زیر بار مسئولیت فرار نمی کند. قبل از بازی، او یکی از پر سر و صدا ترین بازیکنان تیم است. او از صحبت کردن و حرف زدن با دیگران نمی ترسد و انتظار خود از بازیکنان را بیان می کند. هم چنین به اعتقاد من این موضوع که او کاپیتان تیم باشگاهی خود است نیز بسیار مهم است. همه چیز او کامل بوده است که شخصی مانند لوییس فن خال او را به عنوان کاپیتان تیم برگزیده است. فن خال این تصمیم را در طول پنج یا شش هفته گرفته است در حالی که روی حداقل دو سال است که بازی های وین را تماشا می کند."

در این بین تنها سه بازیکن انگلستانی هستند که برای تیم ملی خود بیشتر از وین رونی گل زده اند و در صدر این نام ها بابی چارلتون با 49 گل دیده می شود. جرارد همچنین امیدوار است این مسئولیت به گل زنی رونی در رقابت های ملی نیز کمک کند، کسی که پس از انجام ده بازی در جام جهانی بالاخره در برابر اروگوئه موفق به گل زنی شد. وی در ادامه نوشته خود افزود:"واقعاً بی تابم و منتظرم تا روزی هاجسون وین را به عنوان کاپیتان انتخاب کند. او در تاریخ 3 سپتامبر می تواند در برابر نروژ این مسئولیت را بر عهده گیرد و کار خود برای زدن رکورد سر بابی چارلتون را شروع کند. همه چیز برای او آماده است. او در آستانه کاپیتان شدن است و تورنمنت های بعدی در فرانسه (یورو 2016) و روسیه (جام جهانی 2018) می توانند برای او خوشی را برجای بگذارند. او می تواند وارث خوبی برای کاپیتانی تیم ملی انگلستان باشد."
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج