فرکی: تمایلی به حضور در تیم ملی نداشتم
۱۳۷۰۵۴
۱۹ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰
۴۳۹۳ 
سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: اگرچه برخی مرا به عنوان جایگزین کی‌روش، سرمربی تیم ملی مطرح می‌کردند اما من تمایلی به حضور در تیم ملی نداشتم.
خبرگزاری تسنیم: حسین فرکی دقایقی پیش در مراسم معارفه خود در باشگاه سپاهان اصفهان با اشاره به شرایط تیم سپاهان اظهار کرد: سپاهان تیم بسیار خوبی به شمار می‌رود و من در سال‌های گذشته برخورد بسیار خوبی با این باشگاه داشتم.

وی افزود: در مدتی که من در فولاد بودم، ارتباط خوبی با کرانچار داشتم و چلنگر در این باره شاهد است که ما مربیان رفتارهای خوبی با هم داشتیم و ارتباط بسیار خوبی با او داشتم که موقتی نیست و بدون شک ادامه دارد و او در کنار ما هست و به ما کمک می‌کند.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه اخلاق و اصول و ضوابط برای من و کرانچار اهمیت دارد، افزود: من قبل از اینکه به این تیم بیایم، ابتدا مطمئن شدم که کرانچار با خواست خود از این تیم جدا شد و شرط من رضایت او بود و بعد از آن رضایت هواداران و مردم بود و زمانی که فهمیدم، به این تیم آمدم.

وی افزود: برخی بازیکنان تیم سپاهان شاگردان من بوده‌اند و وقتی فهمیدم که نظر جمعی آنها روی من بوده، تلاش کردم که به این تیم کمک کنم و اگر همراه نداشتم، به سپاهان نمی‌آمدم.

فرکی با بیان اینکه بسیاری مرا به عنوان جایگزین کی‌روش مطرح می‌کردند، گفت: من تمایلی به حضور در تیم ملی نداشتم زیرا باشگاه سپاهان را دوست داشتم و حتی همکاری با کرانچار نیز اولویت من بود و در حال حاضر نیز روی او حساب می‌کنم و افتخاتر می‌کنم که در این باشگاه سرمربی هستم زیرا این باشگاه، باشگاه بزرگی است و من از قدیم علاقه داشتم که در باشگاه سپاهان کار کنم.

وی با بیان اینکه سپاهان هنوز وقت بسیاری دارد، گفت: شرایط تیم ما بسیار خوب بوده و ما در جایگاه چهارم هستیم و تلاش می‌کنیم که بار دیگر به صدر جدول برسیم.

سرمربی سپاهان خاطرنشان کرد: سال‌ها است که به دلیل مشکلات نتوانسته‌ام به مشهد بروم و امیدوارم که امسال بتوانم با حضور در مشهد مقدس، به زیارت امام رضا(ع) بروم و نتیجه خوبی کسب کنم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج