یک نماینده مجلس: نان را گران نکنید
۱۳۹۴۵۴
۲۹ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۲
۵۶۸۶
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس پیشنهاد داد که دولت با پرداخت یارانه، از افزایش قیمت نان پیشگیری کند و گفت: به منظور بالا بردن کیفیت نان نیاز است که نظارتها از سوی مسئولان افزایش یابند.
خبرگزاری خانه ملت: عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس پیشنهاد داد که دولت با پرداخت یارانه، از افزایش قیمت نان پیشگیری کند و گفت: به منظور بالا بردن کیفیت نان نیاز است که نظارتها از سوی مسئولان افزایش یابند.

محمدرضا امیری کهنوج در رابطه با اظهارات مطرح شده مبنی بر احتمال بازنگری نرخ نان، گفت: افزایش قیمت نان، بازار را دچار سردرگمی می کند، چراکه نان تشکیل دهنده اصلی وعده های غذایی مردم در کشور بوده و افزایش نرخ آن فعلا به صلاح دولت و ملت نیست.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه گنج و فاریاب در مجلس شورای اسلامی گفت: پرداخت یارانه به نانواها و کارخانه های تولید آرد، بهتر از افزایش قیمت نان بوده و منطقی است که دولت از ثبات نرخ این محصول با بهره مندی از ابزارهای حمایتی اقدام کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا ثابت ماندن قیمت نان به کاهش کیفیت منتهی نمی شود، گفت: پایین بودن کیفیت به دلیل عدم نظارت های کافی است و به جای افزایش قیمت، باید نظارت را برای رشد کیفیت بالا برد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس پیشنهاد داد که دولت به منظور حمایت از اقشار آسیب پذیر، نرخ نان را ثابت و نظارتها را افزایش دهد تا شاهد رشد کیفیت و جلوگیری از کم فروشی باشیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: همچنین پرداخت یارانه به کارخانه های تولید آرد از یک سو حمایت تلقی شده و از سوی دیگر از کاهش تورم انتظاری پیشگیری می کند.

نماینده مردم کهنوج، منوجان، رودبارجنوب، قلعه گنج و فاریاب در مجلس همچنین اخبار منتشر شده مبنی بر قاچاق نان از کشور را تکذیب کرد و گفت: احتمال قاچاق گندم به دلیل پایین بودن قیمت وجود دارد، اما قاچاق نان به هیچ عنوان منطقی نیست
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
-
13:43 - 1393/06/29
یواش یواش آماده بشیم برای افزایش نرخ نان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج