عذرخواهی سیروان خسروی از مردم سنندج
۱۴۰۱۲۱
۳۱ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۵
۱۰۶۲۷
سیروان خسروی خواننده موسیقی پاپ در پی لغو کنسرت موسیقی اش در شهر سنندج از مردم این شهر عذرخواهی کرد و دلیل لغو این اجرا را حفظ شان و امنیت مخاطبان کنسرت دانست.
خبرگزاری مهر: در پی لغو شدن کنسرت موسیقی سیروان خسروی در شهر سنندج که قرار بود 18 شهریور ماه برگزار شود و پس از آن با حاشیه‌هایی برای این خواننده ایجاد شد، این خواننده موسیقی پاپ در یادداشتی از هموطنان کرد زبانش عذرخواهی کرده است.

در یادداشت سیروان خسروی آمده است:

«برای هر خواننده ای لذت بخش‌ترین بخش زندگی‌اش دیدن مخاطبانش و همخوانی با آنها است. اجرای کنسرت در سنندج هم یکی از همین لحظات بود که 3 سال منتظرش بودم تا اینکه بالاخره شرایط برگزاری آن فراهم شد و من نیز با انگیزه بسیار زیادی برای اجرا در زادگاه مادرم لحظه شماری می‌کردم.

ولی متاسفانه بر خلاف تصوراتم فضای شهر کاملا خلاف چیزی بود که پیش بینی می‌کردیم و متاسفانه از لحظه اعلام اجرای این کنسرت با پیام‌هایی توهین و تهدیدآمیز مواجه شدیم. من و تیم برگزارکننده این موضوع را جوسازی اقلیت شهر به حساب آوردیم، به همین دلیل من دو روز قبل از اجرا وارد شهر سنندج شدم و برای اجرای کنسرت نیز کاملا مصمم بودم.

افزایش تعداد پیام‌ها به حدی بود که با توجه به فضای موجود به هیچ وجه حاضر نبوده و نیستم که شان و امنیت عده‌ای که مخاطب هنر هستند، در شب اجرای کنسرت به خطر بیفتد. به همین دلیل برای حفظ شان و شخصیت این مخاطبان٬ تصمیم به لغو این کنسرت گرفتم.

درست بودن این تصمیم را بازخوردهایی که در طول این مدت دریافت کرده ام، نشان می دهد. از تک تک عزیزانی که دوست داشتند در این کنسرت شرکت کنند، عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم روزی فرا برسد که همه مخاطبانم را در فضایی مهربانانه تر و زیباتر ببینم.

بدانید که مثل بسیاری از شما٬ من هم از این اتفاق دلم شکست. در آخر باید بگم که اول از همه به انسانیت خودم و بعد از آن به ایرانی و کرد بودنم افتخار می‌کنم.»

خسروی پیش از این بخشهایی از این یادداشت را در فضای مجازی منتشر کرده بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج