درمان افسردگی و بیش فعالی بدون دارو
۱۴۳۰۷
۰۶ آذر ۱۳۹۰ - ۱۳:۴۳
۳۵۵۵۱
مجتمع تخصصی آتیه
کلینیک آتیه با کادر تخصصی خود، بالغ بر 70 روانکاو ، روانپزشک و روانشناس، تنها مکانیه در تهران که جدیدترین تکنولوژی دنیا رو در اختیار داره و از اون بهره میبره، استفاده از این تکنولوژی ها سبب شده که جز در موارد خاص و حاد از دارو استفاده نشه.
من هم مثل همه آدم های دیگه، گارد شدیدی برای رفتن پیش مشاور یا روانشناس داشتم. فکر می کردم که کمک گرفتن از این متخصصین فقط واسه ی اونایی که خیلی حالشون خرابه یا فقط واسه روانی ها و دیوونه هاست، یا با خودم می گفتم برم چی کار کنم، نهایتش یک مشت قرص آرامش بخش میده که از همه کار منو میندازه، یامگه چه چیز جدیدی میخواد بهم یاد بده، همه حرفاشون رو از حفظم .

این وضعیت ادامه داشت تا چند سال پیش که هر روز من و همسرم رو از طرف مهدکودک پسرمون می خواستند و مرتب از مشکلات زیادی که اون تو مهدکودک درست میکرد با هامون صحبت می کردند. پسرم حتی تو یادگیری تکالیف و انجام کارای روزانش هم از همسن و سالاش عقب افتاده بود، با اینکه IQ نرمال ونسبتا بالایی داشت.

یواش یواش من هم به مشکلات عدیده ای تو کارم برخوردم، فضای داخلی خونه پر از جر و بحث های الکی و سرسام آور شده بود، واقعا دیگهانگیزه خاصی برای زندگی نداشتم، خسته شده بودم.یک سالی می شد که پسرم رو پیش دکترهای مختلف میبردم؛ دارو، دارو، دارو، هیچ فایده ای نداشت، فقط جیبم خالی تر میشد و مشکلاتم بیشتر، وقتم هم که این وسط شده بود بی ارزش ترین چیز. بگذریم، یک روز به پیشنهاد یکی از دوستان به کلینیک تخصصی آتیه رفتم و این تقریبا آغاز ماجرایی جدید بود، اتفاقات ساده ای که خیلی زندگی رو واسم لذت بخش کرد.


کلینیک آتیه با کادر تخصصی خود، بالغ بر 70 روانکاو ، روانپزشک و روانشناس، تنها مکانیه در تهران که جدیدترین تکنولوژی دنیا رو در اختیار داره و از اون بهره میبره، استفاده از این تکنولوژی ها سبب شده که جز در موارد خاص و حاد از دارو استفاده نشه. در بدو ورود به کلینیک آتیه از شما چکاپی کلی گرفته میشه و با استفاده از این چکاپ - که کامل و جامع بودنش فقط مختص آتیه ست – به شما یک نقشه راه سلامتی داده میشه، این پکیج ترکیبی از مشاوره، تکنولوژی و درمان دارویی است. البته هر مراجعه کننده پکیج خاص خودش رو داره، شیوهای که فقط مختص به اونه، نه روشی تکراری که توسط هر روانشناس ممکنه تجویز بشه.

تو این مدتی که ما با این مرکز ارتباط داریم، نه تنها شرایط پسرم دیگه اذیتم نمیکنه، بلکه از پیشرفتش هم واقعا راضیم. جالبه که جنگ و دعواهای بی سر وته زندگی متاهلی هم دیگه باهامون خداحافظی کرده، کلا الان خیلی خیلی کم پیش میاد که چیزی بتونه آرامشم رو بهم بریزه و یا مشکلات مختلف بتونن من رو دچار استرس و اضطراب بکنه. راستی، این رو هم بگم که این هوش ذهنی (IQ) نیست که خیلی مهمه بلکه هوش اجتماعی (EQ) مهمترین مولفه زندگی نوین امروزیست. هوش اجتماعی هم مستقیما برمیگرده به مهارت های زندگی نوین که ما اکثرا تو کودکی یاد نگرفتیم، گرچه برای بلد شدنش هم هیچوقت دیر نیست. این مهارت ها رو اگه بلد باشیم بمب هم اگه کنارمون بترکه، آرامشمون بهم نمیریزه!

چند نکته مهم :

  •  با ثبت نام و عضویت در سایت اینترنتی آتیه؛ www.atiehclinic.com، میتونید رایگان از تست های نوین روانشناسی آتیه استفاده کنید.
  •  آتیه با بیمه های بانک مرکزی، بانک کشاورزی، بانک تجارت، بانک سپه و بانک رفاه قرارداد داره.
  • اگر احیانا هزینه درمان براتون کمی زیاد بود میتونید اون رو قسطی بپردازید.
  • راستی، یک وقت یادتون نره ها؛ 10% تخفیف ویژه هم برای اونایی که موقع مراجعه میگند که از طرف برترین ها اومدند، قرار داده شده.

 آدرس مجتمع تخصصی آتیه : تهران،خیابان ولیعصربالاترازمیدان ونک،خیابان والی نژاد،پلاک 23

تلفن : 84012107 و 84012106  , 84012127

در آخر فقط این رو بگم که فکر نکنید مشکل افسردگی، استرس و ... ، تنها با یک، دو جلسه درمان حل میشه،بلکه مانند هر چیز دیگه، به  تداوم آموزش و تمرین مستمر و پیگیر نیاز داره.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج