اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)
۱۴۶۵۵۰
۰۵ آبان ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۰
۵۴۴۶۰
برای اینکه نوجوان ها را تشویق کنید که شب زودتر به اتاق و رختخواب بروند و بخوابند، می توانید یک اتاق زیبا و مهیج برای آنها بسازید. یعنی یکی از ترفندها، خلق یک فضای خاص و زیبا و متنوع است.
 
 
 
 
برترین ها: برای اینکه نوجوان ها را تشویق کنید که شب زودتر به اتاق و رختخواب بروند و بخوابند، می توانید یک اتاق زیبا و مهیج برای آنها بسازید. یعنی یکی از ترفندها، خلق یک فضای خاص و زیبا و متنوع است.

در این مطلب، چهار اتاق زیبا برایتان انتخاب کرده ایم تا از آن ایده بگیرید.

اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

1. این اتاق پسرانه را موسسه هنری FH Studio طراحی کرده است. این یک اتاق شاد است که با رنگ های شاد تزئین شده است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

2.سورمه ای، زرد و سفید، رنگ های غالب این اتاق را تشکیل داده اند. یک زرد بسیار شفاف و براق که در میان تیرگی سورمه ای به خوبی خودنمایی می کند، با دیوارهای توسی و سفید و قالی روشنی که روی زمین چوبی به رنگ تیره و روشن پهن شده است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

3. در زیر پنجره، فضای کار و مطالعه نوجوان ساخته شده است. برای اینکه رنگ خنثی توسی، کمی جان‌‎دار به نظر برسد از تاقچه های زرد استفاده شده است. یک صندلی راحتی زردرنگ بزرگ هم در کنار کشوها و فایل ها قرار داده شده است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

4. کابینت های سفید در دیوار روبه‌روی پنجره در دل دیوار کار شده اند تا وسایل، لباس و ... در داخل آنها قرار گیرد. در واقع کمددیواری های کوچکی هستند که در کنار هم و ردیفی در دیوار کار شده اند. در فضای میان کابینت ها تاقچه ای کار شده است تا وسایل تزئینی روی آن قرار گیرند.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

5. این اتاق توسط هنرمندی به نام Gluzdakova Maria طراحی شده است و یک اتاق دخترانه است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

6. این اتاق شاید کمی تاریک به نظر برسد اما دقیقا برای دخترهای نوجوان که دوست دارند تنها در گوشه اتاقشان استراحت، مطالعه و ریلکس کنند بسیار مناسب است. رنگ بادمجانی که برای مبلمان انتخاب شده است، رنگ زیبایی است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

7. در گوشه دیگری از اتاق، هوموک نارنجی نصب شده است که در کنار بالشت های سفید و آبی منظره زیبا و جالبی درست کرده است. قالی های هر بخش نیز با مبلمان و وسایل آن بخش متناسب است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

8.  در این اتاق چند طرح و بافت مختلف در کنار هم به کار رفته اند. قالیچه حصیری رنگارنگ در کنار مبلمان بنفش جلوه زیبایی به اتاق بخشیده است. کفپوشی که برای این اتاق در نظر گرفته شده است، در دو رنگ تیره و روشن است که با کشو و دیوارهای سفید جفت شده است. یکی از دیوارها با چوب های عمودی تزئین شده است. مبل کوسنی در کنار مبل بنفش، به رنگ توسی انتخاب شده است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

9. اتاق رختکن و کمدها در فضایی کوچک گنجانده شده است و دربی آکاردئونی برای آن در نظر گرفته شده است. رنگ اصلی این فضا، زرد است که مکمل رنگ بنفش نیز به‌شمار می رود. آینه های سراسری روی دیوارهای این اتاق، موجب بازتاب نور و بزرگ تر دیده شدن آن می شود.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

10. آخرین اتاق انتخابی نیز برای دختران نوجوان است. طراح این اتاق، Tania Ahmed است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

11. دیوار آجری به رنگ سفید، مبل تختخواب‌شو زرد رنگ که تاج مشکی در پشت آن نصب شده است. آباژورهای سفید که از دیوار روی این مبل تابیده شده است. در قسمتی از همین دیوار، کتابخانه ای دیواری کار شده است که اندازه طبقه های آن با هم فرق دارند. میز مطالعه مشکی و صندلی مشکی نیز با این ترکیب جفت شده است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

12. قالیچه کف این اتاق به رنگ های نارنجی و سرمه ای انتخاب شده است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

13. دیوار رو به روی مبل نیز با نقش رنگ و رو رفته ای نقاشی شده است که خاص بودن فضا را دوچندان کرده است.اتاق‌خواب‌های خلاقانه برای نوجوان‌ها (3)

14. برای القای بیشتر حس دخترانه بودن فضا، عکس های صاحب اتاق با پونز روی دیوار نصب شده اند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج