پیراهن پرسپولیس برای بعضی‌ها گشاد است
۱۴۷۳۶۱
۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۸
۱۰۱۸۱
مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به نتایج ضعیف این تیم در فصل جاری گفت:‌ پرسپولیس صلابت گذشته را ندارد و بعضی از بازیکنان در حد پوشیدن پیراهن این تیم نیستند.
خبرگزاری تسنیم: ناصر محمدخانی در مورد باخت پرسپولیس مقابل سایپا گفت: بازی که پخش نشد ولی به هر حال تیمی که می‌بازد، طبیعتاً مشکلاتی داشته است. پرسپولیس امسال تیم خوبی نبوده و صلابت گذشته را ندارد. نمی‌خواهم تعریف کنم ولی زمان ما 100 هزار نفر حتی غیر از بازی با استقلال به ورزشگاه می‌آمدند. امروز دیگر اینچنین نیست و استادیوم خالی از تماشاگر است.

«پرسپولیس مشکل دارد و با ادامه این وضعیت، قطعاً مشکلات و حواشی آن بیشتر هم خواهد شد»، وی با بیان این جمله تأکید کرد: مسئولان باشگاه،کادر فنی و بازیکنان مقصر به وجود آمدن این شرایط هستند ولی بیشترین تقصیر را می‌توان به بازیکنان ربط داد، چون آنها در زمین هستند. البته باید بگویم که پرسپولیس از همان ابتدای فصل با مصدومیت و محرومیت بازیکنان و حاشیه‌های مختلف مواجه شد و از این لحاظ هم بدشانسی آورد. ما بازی‌های کسل‌کننده‌ای از پرسپولیس می‌بینیم و تیم حتی نمی‌تواند فرصت گل ایجاد کند.

محمدخانی در مورد اظهارات حمید درخشان که گفته است بازیکنان پرسپولیس شخصیت بازی کردن در این تیم را ندارند، اظهار داشت: به هر حال او به عنوان سرمربی این حرف را زده است و من هم معتقدم پیراهن پرسپولیس برای بعضی از بازیکنان این تیم گشاد است. متأسفانه آنها نمی‌دانند در چه تیمی بازی می‌کنند. توانایی فنی عده‌ای از بازیکنان پرسپولیس اصل در حدی نیست که بخواهند برای این تیم بازی کنند.

وی در مورد اینکه برخی از درخشان انتقاد می‌کنند که اگر از نظرش پرسپولیس ضعیف بود پس چرا هدایت این تیم را بر عهده گرفت، خاطرنشان کرد: درخشان گفته بود که مشکل پرسپولیس را می‌تواند حل کند اما تا به امروز که اینطور نشده است. به هر حال او دارد کارش را انجام می‌دهد و حداقل باید تا نیم فصل صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: سرمربی تیم هم فقط نباید دنبال توجیه باشد و خیلی‌ها این مسائل را قبول ندارند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج