بیمه عمر و آسایش دنیوی با 4 حرکت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۴۸۵۴
۱۹ دی ۱۳۹۰ - ۰۰:۱۱
۱۵۶۷۵
بیمه هایی که آسایش و سلامت شما را تضمین می کنند
برای تضمین زندگی و خانواده خود، تاکنون چندبار به بیمه مراجعه کرده اید؟ بین بیش از 10 شرکت بیمه گذار در ایران، آیا از خدمات تمامی این شرکت ها مطلع اید؟ در این مقاله به معرفی سه بیمه مرتبط با سلامت خانواده ها شامل بیمه اشخاص، اتومبیل و آتش سوزی به صورت جز به جز پرداخته ایم.
برترین ها به نقل از تندرستی : برای تضمین زندگی و خانواده خود، تاکنون چندبار به بیمه مراجعه کرده اید؟ بین بیش از 10 شرکت بیمه گذار در ایران، آیا از خدمات تمامی این شرکت ها مطلع اید؟ در این مقاله به معرفی سه بیمه مرتبط با سلامت خانواده ها شامل بیمه اشخاص، اتومبیل و آتش سوزی به صورت جز به جز پرداخته ایم.در انتها نیز چندین طرح بیمه ای را که شرکت های بیمه گر خاصی آنها را ارائه می دهند معرفی کرده ایم که می توانند شما را در برابر جبران حوادث جانی و مالی، آسوده خاطر کنند یا رفاه بیشتری را برای شما و آنهایی که دوستشان دارید فراهم سا زند. باقی بیمه های اشاره شده، بیمه هایی هستند که عموما تمامی شرکت های بیمه گر ارائه می دهند، گرچه سقف بیمه و حق بیمه آنها متفاوت است.

1. بیمه آتش سوزی

گرچه این بیمه به اسم بیمه آتش سوزی مشهور است ولی فقط شامل آتش سوزی نمی شود. مواردی همچون صاعقه و انفجار نیز از دیگر موارد تامین بیمه آتش سوزی است. حتی بیمه گذار با پرداخت حق بیمه اضافی می تواند مورد بیمه را به جز آن سه خطر اصلی در برابر سوانحی چون زلزله، سیل، ترکیدگی لوله های آب، نشست، طوفان و... تحت پوشش قرار دهد.2. بیمه خاص

بیمه البرز: بیمه جبران هزینه درمان ناباروری و نازایی زوجین

این بیمه، بخشی از هزینه های درمانی را که برای درمان ناباروری هزینه می شود تامین می کند. بیمه شدگان، تمامی زوج های جوانی را شامل می شود که برای بار اول ازدواج کرده و بیشتر از سه ماه از تاریخ رسمی ازدواج شان نگذشته و سن زوج کمتر از چهل سال باشد.

بیمه نوین؛ بیمه بازنشستگی

فقط با پرداخت یک ماه حقوق خود در هر سال، بیمه عمر و بازنشستگی بیمه نوین را خریداری می کنید. بدین ترتیب در سن بازنشستگی علاوه بر حقوق بازنشستگی خود، مستمری ماهانه ای هم دریافت می کنید.

بیمه سامان: خانه امن

خطرات تحت پوشش این برنامه نامه شامل هر آنچه است که یک خانواده را در خانه تهدید می کند؛ اعم از آتش سوزی و سرقت تا هزینه اجاره و اسکان موقت بیمه گذار.

بیمه نوین، بیمه کودکان آسمانی

خیرین با خرید این بیمه نامه ها کودکان تحت پوشش بهزیستی را مورد حمایت قرار داده و این کودکان پس از رسیدن به سن قانونی از مزایای آن بهره مند می گردند.

بیمه البرز: بیمه های مستمری

برای خود حقوق بازنشستگی بسازید، حتی اگر خانه دار هستید! کلیه آحاد جامعه از بازاریان تا زنان خانه دار می توانند از مزایای این نوع بیمه نامه ها در هر زمان و در هر مرحله از زندگی به ویژه در زمان بازنشستگی استفاده کنند. در حالت مستمری تمام عمر، اقساط مستمری تا زمانی که بیمه شده در قید حیات باشد و حداکثر تا سن 106 سالگی پرداخت می شود.

بیمه ایران: بیمه لوازم خانگی

بیمه لوازم خانگی شامل لوازم صوتی، تصویری و الکتریکی مانند تلویزیون های LCD و LED، پلاسما، سینمای خانواده، یخچال فریزر، کولرهای گازی، اسپیلت و... با این مورد ممکن شده است.3.بیمه اتومبیل

بیمه شخص ثالث

بیمه ای که 43 سال از اجباری شدنش در ایران می گذرد و مسوولیت جبران خسارت های جانی و مالی را که در تعهد شرکت بیمه گر است برعهده دارد. این بیمه فقط متعلق به خودرو نیست و تمامی وسایل نقلیه موتوری زمینی (اعم از تریلر و یدک تا قطار راه آهن) را شامل می شود. تمامی آنهایی که از وسایل نقلیه موتوری زمینی دچار حادثه می شوند؛ چه داخل و چه خارج از وسیله بیمه شده، چنانچه صدمات جانی یا مالی به آنها وارد شود، شخص ثالث به حساب می آیند.

بیمه حوادث سرنشین

بیمه ای که به زبان ساده، حالت پوشش تکمیلی بیمه شخص ثالث را دارد و مواردی را که بیمه شخص ثالث به آن متعهد نیست تامین می کند. بیمه حوادث سرنشین به توقف یا در حرکت بودن خودرو بستگی ندارد و شرط سرنشین بودن خودرو کفایت می کند. خسارت واردشده به آن دسته از افرادی که جز استثنائات بیمه شخص ثالث هستند، با این بیمه تامین می شود. نکته مهم اینکه درصورتی که راننده بر اثر حادثه رانندگی محکوم به پرداخت دیه شود ولی سقف تعهدات بیمه نامه شخص ثالث کمتر از دیه متعلق باشد، مابه التفاوت آن (با رعایت سقف و شرایط مربوط) از محل پوشش حوادث سرنشین تامین می شود.بیمه بدنه اتومبیل

تعهد شرکت بیمه گر به جبران خسارت ناشی از حوادث، مشمول بیمه اتومبیل است. این حوادث، تصادف، واژگونی، سقوط، سرقت، آتش سوزی، انفجار و موارد این چنینی را شامل می شود.4.بیمه اشخاص

به دسته ای از بیمه ها، بیمه اشخاص گفته می شود که فرد را در مقابل نگرانی های گذران زندگی تامین می کند. این نگرانی ها شامل، هزینه درمان خانواده، مسایل مربوط به گذران زندگی در دوران پیری و همچنین تامین بازماندگان، پس از فوت بیمه شده است.

بیمه حوادث :

اگر شخص بیمه شده در اثر حادثه ای، دچار نقص عضو، ازکارافتادگی دائم یا فوت شود. این بیمه، تامین سرمایه می کند. علاوه بر این اگر حوادث، منجر به جرح و صدمه شوند، غرامت از کارافتادگی موقت تعلق می گیرد و شرکت بیمه گر، هزینه های پزشکی و درمان را تامین خواهد کرد.

بیمه حوادث انفرادی

بیمه ای است که به مدت یک سال، فرد بیمه شده در برابر تمامی حوادث شغلی و غیرشغلی یا خطرهای شخصی در تمام 24 ساعت شبانه روز بیمه می شود. جالب است بدانید که شغل افراد در این نوع از بیمه به پنج گروه تقسیم می شود؛ گروه اول؛ آنهایی هستند که فقط کار دفتری و اداری انجام می دهند. گروه دوم، افرادی مثل عکاسان و پزشکان هستند که گرچه با ابزارآلات صنعتی کار نمی کنند ولی از دست خود علاوه بر نیروی فکری استفاده می کنند.

گروه سوم، آنهایی هستند که مثل کشاورزان و رانندگان با ماشین آلات سر و کار دارند. گروه چهارم، افرادی هستند که مثل پرسکاران فلز یا دکل بندها با ماشین آلات و ادوات صنعتی پرخطر کار می کنند. سرانجام گروه پنجم هم به آنهایی تعلق دارد که همچون خلبانان و کارگران معادن زیرزمینی با بیشترین خطر در هنگام فعالیت شغلی روزمره خود مواجه هستند.

بیمه حوادث گروهی

به بیمه های حوادثی که برای تعداد بیش از ده نفر صادر می شود، بیمه حوادث گروهی می گویند بیمه حوادث تحصیلی، بیمه حوادث مسافرتی و گردشگری، بیمه حوادث ورزشی، بیمه حوادث ایام ماموریت، بیمه حوادث ناشی از کار و چرخه و بیمه حوادث 24 ساعته ازجمله این بیمه ها هستند.بیمه حوادث خارج از کشور

بیمه ای است که در سفر به خارج از کشور، علاوه بر تامین هزینه های درمانی، دارویی و بستری یا حتی انتقال جسد متوفی به ایران، هزینه های فوریت های دندانپزشکی، بازگرداندن بیمه گذار به ایران تحت نظارت یک پزشک درصورت گم شدن مدارک و وسایل هم به مسافر کمک می کند.

بیمه حوادث خانواده

همان طور که از نام این بیمه هم پیدا است، تمامی اعضای خانواده در تمام 24 ساعت شبانه روز تحت پوشش بیمه حوادث خانواده قرار می گیرند.

بیمه درمان

فرد شاغلی که خود و خانواده اش، به صورت گروهی تحت پوشش بیمه درمان قرار می گیرد، هزینه های درمانی را تا مبلغی معین دریافت می کند. خدمات درمانی یا تامین اجتماعی، هر دو، بیمه درمان هستند. مواردی که هزینه های آنها شامل بیمه درمان می شود عبارتند از: بستری و جراحی، زایمان (طبیعی یا سزارین)، پاراکلینیکی (تشخیصی)، رفع عیوب انکساری چشم و جابه جایی شهری یا بین شهری بیمار با آمبولانس. البته باید اشاره کرد که هرکدام شرط و شروطی نیز دارند که بسته به شرکت بیمه گر و نوع بیمه، شمول و سقف تعهدات متفاوت است. موردی هم که شامل بیمه درمانی نمی شود عبارتند از: اعمال جراحی زیبایی (جز در مورد حوادث)، عیوب مادرزادی، سقط جنین (مگر به ضرورتی که پزشک تشخیص داده)، ترک اعتیاد، خودکشی، حوادث طبیعی (سیل و زلزله و...)، جنگ و شورش، واکنش های هسته ای، بیماری های روانی، زایمان برای فرزند چهارم به بعد و هزینه وسایل توانبخشی مثل شکم بند و سمعک که جنبه دارویی ندارند.

بیمه تکمیلی

این بیمه ها که به صورت گروهی انجام می شود، کلیه کارکنان سازمان یا موسسه و... به همراه اعضای خانواده تحت تکفلشان را تحت پوشش بیمه قرار می دهند. بیمه درمان تکمیلی، برای تامین تکمیلی بیمه های خدمات درمانی یا تامین اجتماعی تا سقف میزان قرارداد است. گرچه این بیمه غیرضروری به نظر می رسد ولی در مواردی که پای بیمار به جراحی های چندمیلیونی باز می شود، داشتن این بیمه، در مرگ و زندگی افراد نقش بازی می کند.بیمه نیروهای مسلح

علاوه بر نیروهای مسلح، سربازان در طول دوران خدمت سربازی، تحت پوشش درمانی این بیمه قرار دارند.

بیمه آتیه فرزندان

تامین هزینه تحصیل فرزندان، جهیزیه، خرید مسکن و سرمایه گذاری

بیمه عمر :

بیمه عمر به نوعی سرمایه گذاری شباهت دارد که در مواقع بحرانی بسته به تعهدات بیمه گر، مواردی همچون هزینه های تحصیل، پرداخت مهریه، هزینه های ازکارافتادگی و کهولت سن یا درصورت فوت فرد بیمه شده به استفاده کنندگان مشخص شده در بیمه نامه پرداخت می شود.

بیمه آتیه فرزندان

تامین هزینه تحصیل فرزندان، جهیزیه، خرید مسکن و سرمایه گذاری

بیمه تمام عمر

این بیمه، مدت دار نیست و درصورتی که فرد بیمه شده در هر زمان و به هر علتی فوت کند، شرکت بیمه گر متعهد می شود که سرمایه ای (سرمایه مشخص شده در بیمه نامه و سرمایه ای که از محل مشارکت در منافع تامین شده)  را به استفاده کنندگان بپردازد.

بیمه عمر زمانی

هنگامی که فوت فردی در مدت معینی باعث زیان های مالی به بازماندگان شود از این نوع بیمه استفاده می شود. امتیاز این بیمه به نازل بودن میزان حق بیمه است.

بیمه عمر و پس انداز

پرداخت سرمایه مشخص شده در بیمه نامه به اضافه سرمایه ای که ممکن است تا تاریخ فوت از محل مشارکت تامین شده باشد، به بیمه عمر و پس انداز معروف است.

بیمه مهریه

برای ممکن ساختن پرداخت مهریه از طرف شوهر به همسر در طول زندگی مشترک، این بیمه درنظر گرفته شده است.بیمه عمر مانده بدهکار

تصورش را بکنید که والدین یک خانواده، از بانک وام سنگینی را می گیرند و بخش قابل توجهی از درآمد آنها صرف پرداخت این وام می شود. حال فوت پدر یا مادر، می تواند منجر به ایجاد بحران در این خانواده شود. بیمه  عمر مانده بدهکار، در صورت فوت، بقیه اقساط وام را به صورت یکجا می پردازد و از وثیقه گذاشته شده، فک رهن می کند.

بیمه تامین خانواده

این بیمه تامین سرمایه ای مناسب برای ادامه زندگی خانواده فردی است که دچار کهولت سن شده یا فوت کرده است.

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
08:48 - 1390/11/08
سلام من کارمند دفتری هستم و لی بیمه نیستم لطفا من را جهت استفاده از نوع بیمه راهنمایی کنید با تشکر
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1390/11/08
mbf جان از دفتر کارت بیا بیرون برو به یک شرکت بیمه فرقی نمی کنه کدوم بیمه و خودت را بیمه کن باز هم فرقی نمی کنه هر بیمه ای که دوست داری و برای بیمه تامین اجتماعی هم برو به نزدیک ترین شعبه تامین اجتماعی محل کارت . دیدی چقدر آسونه پس حرکت کن ... موفق باشی...
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1392/12/06
ضمن تشکر آیا میشود از طریق اینترنت ماشین مان را بیمه شخص ثالث بکنیم با تشکر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر