کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟
۱۵۳۳۷۸
۰۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
۳۱۴۲۰۰ 
پودری، ژله‌ای یا قالبی؟
خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند.
مجله سیب سبز - نسیم چراغلو: خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارد انواع کاشت را تجربه می‌کنند.مهم نیست به چه دلیل و با چه انگیزه‌ای کاشت ناخن را انتخاب می‌کنید ؛ مهم این است که با واقعیت‌ها و عوارض کاشت ناخن آشنا شوید. در این شماره انواع کاشت، مزیت‌ها و عوارض آنها را  با متخصص پوست و مو، خلیل صداقت پیشه و کارشناس ناخن، فروزان رستمی مرور می‌کنیم.

کاشت قالب

 در این نوع از کاشت مواد را داخل قالب ناخن مصنوعی می‌گذارند تا شکل آن را به خود بگیرد. ابتدا مواد ضد قارچ را روی ناخن می‌زنند و بعد قالب را روی ناخن فشار می‌دهند تا مواد روی ناخن خشک ‌شود بعد از چند دقیقه ناخن مصنوعی را برمی‌دارند. در این نوع کاشت دیگر سوهان‌کشی نمی‌شود و از چسب ناخن هم استفاده نمی‌شود این نوع کاشت راحت‌ترین نوع کاشت و در عین حال بی‌کیفیت‌ترین است. در این نوع کاشت به دلیل اینکه عمل سوهان‌کشی انجام نمی‌شود بعد از مدت کوتاهی به‌اصطلاح ناخن هوا می‌گیرد و جمع شدن هوا زیر ناخن کاشت یکی از مهم‌ترین دلایل برای به وجود آمدن قارچ است. در این نوع کاشت باید مراقب بود تا ناخن‌ها کمترین تماس را با آب داشته باشند.
 
کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

به چه کسانی توصیه می‌شود

معمولا کاشت قالب به افرادی که زمان کمتری برای رسیدگی به ناخن‌های‌شان دارند توصیه می‌شود. ازآنجا که در این نوع کاشت باید کمترین تماس را با آب داشت، خانه‌دارها از انتخاب این نوع کاشت پرهیز کنند. این نوع کاشت  زمان کمتری نیاز دارد، به   سوهان‌کشی نیاز ندارد و   نظم بسیار خوبی بین کاشت ۱۰ انگشت ایجاد می‌کند.

برای چه کسانی مناسب نیست!

 این نوع کاشت به افرادی که ناخن‌های پراکنده و یک شکل ندارند اصلا توصیه نمی‌شود. به دلیل قالبی بودن این نوع کاشت باید تمام ناخن‌های دو دست یک شکل باشند در غیر این‌صورت کاشت به شکل مرتبی انجام نخواهد شد. به دلیل ضخیم بودن کاشت، کار از حالت طبیعی خود خارج می‌شود.  این نوع کاشت را می ‌توان روی انگشت‌های استاندارد کار کرد . نکته مهم این است که      احتمال هوا گرفتن این کاشت بیشتر است. ماندگاری کمتری داردو در مقایسه با روش های دیگر  مواد بیشتر مصرف می‌شود.
 


کاشت پودری

در کاشت اولیه تیپ یا همان ناخن مصنوعی از نیمه ناخن با چسب ناخن چسبانده می‌شود و تا  اندازه دلخواه کوتاه می‌شود. روی ناخن مواد ضد قارچ را می‌زنند، بعد پودر کاشت که همان مواد دندانپزشکی است روی ناخن زده و در امتداد قالب کار می‌کنند و بعد از آن با سوهان برقی به ناخن شکل می‌دهند. بهترین نوع کاشت همین نوع پودری است.  برای این نوع کاشت   زمانی بیشتر و سوهان‌کشی دقیق و حرفه‌ای جهت یکسان بودن ۱۰ انگشت نیاز است.

به چه کسانی توصیه می‌شود

این نوع کاشت زمانبر است و در هر بار ترمیم حدود یک ساعت تا یک ساعت و نیم زمان شما را می‌گیرد و هر انگشت به صورت جداگانه و زمان‌بر احتیاج به سوهان‌کشی دارد، این کاشت برای کسانی که وقت و حوصله کافی ندارند توصیه نمی‌شود. بهترین نوع کاشت همین نوع پودری است.
 


کاشت ژل

مواد ژل به صورت آماده قابل خریداری است. آن را بعد از مواد ضدقارچ روی ناخن می‌گذارند و در دستگاه یووی قرار می‌دهند تا خشک شود. این نوع کاشت شبیه همان کاشت پودر است و فقط مواد آنها با هم فرق می‌کند. به طور کلی کاشت با قالب یا قلم دو شیوه متفاوت در کاشت پودری هستند که هر یک مزیت‌ها و نکات منفی مخصوص به خود را دارند.
 
کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

به‌طور کلی بهترین شیوه کاشت پودر با قلم است زیرا شما می‌توانید انواع ناخن‌ها را به‌راحتی کاشت کرده و مشکلات ناخن را برطرف کنید. همچنین محکم‌تر و مقاوم‌تر از کاشت قالب است و کمتر هوا می‌گیرد و شما به راحتی می‌توانید فرم مورد نظر خود را به آن بدهید.
 


معایب و محاسن کاشت

ناخن در کاشت هیچ آسیبی نمی‌بیند زیرا تا وقتی که ناخن رشد می‌کند و فرد احتیاج به ترمیم پیدا می‌کند یعنی ناخن سالم است و رشدش متوقف نشده است. در بعضی مواقع کاشت برای کسانی که عادت به‌جویدن ناخن دارند هم پیشنهاد می‌شود زیرا به دلیل بدمزگی مواد و کنده نشدنش این عادت از سر آنها می‌افتد. چسب ناخن حساسیت‌زا نیست اما ممکن است برخی به مواد کاشت حساسیت داشته باشند که در آن صورت پوست آنها دچار اگزما می‌شود و باید هرچه سریع‌تر کاشت را بردارند.

 مقایسه انواع کاشت‌ها با هم

کاشت پودری کاشتی است که 80درصد در کل ایران انجام می‌شود. کاشت‌های ژله‌ای 15درصد و کاشت‌های دیگر تنها 5 درصد مخاطب دارند. کاشت پودری کاشت مادر است و اکثرا با کاشت‌های دیگر ترکیب می‌شود و دوام بیشتری دارد.البته دوام هر کاشتی به نحوه و نوع اجرای آن نیز بستگی دارد.

کاشت ژله‌ای ناخن کاشت زیبایی است که در مناطق شرجی دوام بیشتری دارد اما اگر مواد کاشت ناخن مطلوب و مناسب باشد در هر هوایی چه خشک و چه شرجی تا یک ماه دوام می‌آورد. کاشت‌های دیگر هم ترکیبی است یا با مواد مختلف و شیوه‌های متفاوت  مثل کاشت دیپینگ، کاشت سیلک یا کاشت فیبری انجام می‌شود.
 
کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

 عوامل ترک خوردن مواد کاشت ناخن

 اگر کاشت ژله‌ای باشد معمولا در مکان خشک ترک می‌خورد. اگر کاشت پودری باشد یا کمتر از حد مواد گذاشته‌اید و با کارهای روزمره خانه آسیب‌پذیر شده یا زیاد سوهان‌کشی کرده‌اید و مواد نازک شده یا مواد پودرتان مرغوب نیست یا قلموی‌تان خوب به لیکویید آغشته نشده و پودرتان خوب خیس نشده و جذب صدف نشده احتمال خشک شدن و خراب شدن آن زیاد است.

دلایل بسیار است ولی اگر مراحل را به دقت انجام دهید مواد نه ترک می‌خورد و نه می‌شکند. در کاشت ناخن، موادگیری مهم‌ترین بخش ترمیم یا کاشت است و نیاز به تمرین بسیار دارد.

چرا کاشت ناخن توصیه نمی شود؟

مهم‌ترین و شایع‌ترین مضرات کاشت ناخن حساسیت و آلرژی به چسب نگهدارنده قالب کاشت ناخن است یکی دیگر از آسیب‌ها این است که وقتی افراد کاشت ناخن دارند و می‌خواهند یک شی‌ء را بلند کنند به دلیل بلند بودن ناخن و فاصله‌ای که از سطح سر انگشتان دارد باعث می‌شود ناخن به سمت عقب برگردانده شود، این اتفاق در ناخن‌هایی که کاشت ندارند اما بلند هستند هم اتفاق می‌افتد  و در نهایت به بیماری به نام جدا شدن ناخن از بستر منجر می‌شود.

گاهی وقت‌ها قالب کاشت ناخن کامل پوشیده نمی‌شود و به اصطلاح هوا می‌گیرد و همین مسئله باعث می‌شود بین ناخن‌ها جرم تشکیل شود که در طولانی‌مدت رنگ ناخن‌ها را تغییر می‌دهد.

چه افرادی اصلا ناخن نکارند؟

به کسانی که بیماری عفونی و قارچی دارند توصیه می‌شود که کاشت انجام ندهند چون این کار باعث می‌شود فرد پیشرفت بیماری خود را از چشم دور کند. کسانی هم هستند که مستعد عفونت هستند و سیستم دفاعی بدن ضعیفی دارند و چون آنها خودشان مستعد تمام بیماری‌های ناخن هستند، با این کار بیماری را تسریع می‌کنند.
 
کدام روش کاشت ناخن بهتر است؟

در چه حالتی خطرناک است؟

از نگاه کلی تفاوت خاصی وجود ندارد اما ناخن‌ها‌ی پا به دلیل اینکه در بیشتر روز در یک فضای بسته هستند، آسیب‌پذیرترند. رعایت بهداشت ناخن پا هم از ناخن دست دشوارتر است به همین دلیل کاشت ناخن در پا می‌تواند خطرناک‌تر باشد.

تنها در این موارد ناخن بکارید

کاشت ناخن تا حد امکان توصیه نمی‌شود مگر در مواقع خاص مثل کسانی که ناخن‌شان عیب دارد، یعنی ناخن هایی که به‌طور ژنتیک ایراد دارند و ظاهر خوبی ندارند آن هم به صورت مقطعی و با رعایت تمام نکات ایمنی و بعد از امتحان کردن تمام موارد ایمنی و جواب نگرفتن.

نکات ایمنی بعد از کاشت

با اجسام آلوده تماس نداشته باشید، مراقبت کنید تا ضربه به ناخن‌های‌تان نخورد و در کارهای روزمره هنگام استفاده از مواد شوینده و آب تا حد امکان از دستکش استفاده کنید.

مراقب آلرژی باشید

هیچ تفاوتی در نوع کاشت وجود ندارد فقط ممکن است اندازه حساسیت‌ها به مواد در افراد متفاوت باشد که در این‌صورت آن موردی که کمتر حساسیت‌زاست ارجحیت دارد اما در اصل هیچ تفاوتی ندارد.

پیشگیری کنید

راه‌های درمان بستگی به نوع آسیبی دارد که به ناخن‌ها می‌خورد. اگر ناخن‌ها عفونت کنند با آنتی‌بیوتیک‌ها و موارد لازم درمان صورت می‌گیرد. اگر جرم به‌وجود بیاید، باید جرم‌ها برداشته شوند. در مورد جدا شدن ناخن از سطح هم درمان به این‌صورت است که ناخن باید از جا در آورده شود.

اگر در مراحل اولیه درمان صورت گیرد ناخن مجدد رشد خواهد کرد اما اگر زمان زیادی گذشته باشد زیر ناخن پوسته‌هایی تشکیل می‌شود که دیگر مانع از چسبیده شدن ناخن به پوست می‌شود.  اما شرط عقل این است، که قبل از بروز مشکل به فکر پیشگیری باشید.
انتشار یافته: 59
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
05:10 - 1394/04/16
سلام
میخواستم هم خدمت نویسندگان این مطلب و هم خدمت دوستانی که این مطلب رو میخونن عرض کنم که:
طبق فتوای مراجع تقلید،کاشت ناخن مانع برای وضو وغسل است و جایز نیست. توروخدا هرچی از هرحا اومد رو به عنوان مد ،پیروی نکنید .یکم تخقیق کنین درموردش.
پاسخ ها
ماریا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
درسته ولی مراجع تقلید میگن که اگر از وضو جبیره استفاده کنند در این صورت درسته:)
Iran, Islamic Republic of
18:24 - 1394/05/18
با سلام
آیا بعد از کاشت ناخن ناخن کاشته شده جزیی از بدن محسوب می شود؟
پاسخ ها
ماریا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
بستگی داره چطور کاشتی انجام داده باشید.ولی از نطر وضو میتونید از وضو جبیره استفاده کنید.
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1394/09/01
سلام من شنیدم وختی ناخن کاشتی باید هفته ایی یه بار ترمیم بشن چون ناخن خودت رشد میکنه ناخنی ک کاشتی بلند میشه درسته
پاسخ ها
ماریا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
هفته ای زیاده ببینید میتونید به ارایشگر بگید که ناخن زیرتون را کاملا کوتا کنه(خودشون میدونن چطور)و وقتی که ناخن میکارید یکم از رشد ناخن کاسته میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۳
بستگی به رشد ناخن داره بعضیا ماهی یبار میرن تریم بعضیا دوهفته یبار
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1394/10/13
سلام من ناخن هامو كاشت قالبي كردم ولي نميدونم هوا گرفته يا چي كه ي خط سبز بعضي ناخنامو افتاده الان رفتم برداشتم ولي ي لايه از كاشت موند كه ناخناي خودم ضعيف شده نشكنه من چي كار كنم اون خط سبزهارو؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
همانطور کهم میدونی کاشت قالبی احتیاج به مراقبت داره وبعد کاشت باید تادو روزدستتون بااب درتماس نباشه شماحتما ازلاک تقویت ناخن استفاده کن چون ناخن شما قارچ گرفته
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1394/11/29
سلام من کار کاشت انجام میدم ولی وقتی پودر رنگ طبیعی استفاده میکنم بعد از از یک هفته یکم بالاشون هوا میگیره دور گیری هم میکنم ولی نمیدونم دلیلش چیه لطفا راهنماییم کنید ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۱
سلام عزیزم شما در دورگیری ناخن ایراد داریدسعی کن بادقت انجامش بدی اگه بازهم باچنین مشکلی مواجه شدی بدون موادت ایراد داره یالیکوییدت یاپودرت
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1394/12/04
ممنون برای راهنماییتون
فقط یک سوال دیگه برای دورگیری باید تا رسیدن به سطح خود ناخن ادامه بدم یا فقط یک خط کوچک دور مواد کافیه
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1394/12/14
سلام من کار کاشت انجام میدم ولی وقتی تیپ رو میچسبونم با وجود سوهان کشی و گذاشتن پودر و اتمام کار خط تیپ معلومه علت چی میتونه باشه؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1394/12/23
سلام من ناخناما کاشتم تقریبا یک هفته میشه ولی زیر بعضی هاش یه خطای سبزی شده یا کثفیای زیرش نمیره میشه راهنمایی کنین .اگه مواد ضد قارچ نزده باشه تو ترمیم میشه درست کرد
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1395/01/23
سلام خیلی مطالب جذابی نوشتید عالی بود
Iran, Islamic Republic of
02:34 - 1395/02/05
سلام من وقتی کاشت میکنم دور ناخونام قرمز میشه و شروع به خارش میکنه به نظرتون من چیکارکنم چون ناخونای خیلی ریزی دارم دوست دارم کاشت کنم اما نمیتونم
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۲
به موادش الرژی داری چون مواد چینی و نامرغوب استفاده میکنه
ناخن کارت عوض کن
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1395/02/22
سلام مطالبتون خیلی مفید بود من قبلا کاشت ناخن داشتم از نوع کاشتش خیلی راضی بودم ولی بخاطر شغلم مجبور شدم ریمو کنم الان میخام دوباره بکارم همون مدلی ولی نمیدونم نوع کاشتش یود فقط میدونم بعد سوهان کشی و گذاشتن تیپ سر ناخونام ی پودر همراه ی مایع زد رو ناخونام بعد یه قالب روشون گذاشت تا خشک بشه بعد قالبو برداشت ضخاامت ناخون زیاد بود میشه ن.ع کاشت رو بگید
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1395/03/22
مرسییییی،آموزنده بود واقعا.
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1395/04/14
بإسلام ممنونم از اطلاعتي ك كذاشتيد،من كاشت بودري ك ميزنم برأي براق كردنش دستكاه يو وي ندارم ،ميتونيد راهنمايي كنيد ؟
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1395/05/06
سلام.ممنون از مطالبتون ولی رو چه حسابی فرمودین که کاشت با قالب بی کیفیت هست؟
بعدش هم اون ناخن مصنوعی نیست قالب مخصوص هست برای این کار.
کاشت با قالب اگه درست انجام بشه و زیره کاشت خوب آماده بشه به هیچ عنوان هوا نمیگیره.در ضمن اونقدر ها هم راحت نیست که فرمودین!
لطفا کمی تحقیق کنین بعد مطلب بذارین سایت برا بقیه!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1395/05/09
ممنن از راهنماییتان خواستم سوال کنم که ناخون های خودم تنها مشکلش اینکه نرم و شکننده میشه برای سفت و محکم شدن چکار کنم ممنون
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1395/06/02
با سلام,من کاشت پودری انجام میدم,برای فیکس کارم از براق کننده استفاده میکنم,میخواستم بدونم بجز این از چی میشه استفاده کرد,اون چ ژلیه ک برای فیکس استفاده میشه?لطفا راهنماییم کنین
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/06/28
سلام من کاشت پودر انجام میدم ولی بعد یه مدت از سر ناخن ، مواد از ناخن جدا میشه چیکار کنم ؟؟ لطفا راهنماییم کنید .
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1395/06/30
سلام .من کاشت پودر انجام میدم ولی بعد ۲.۳هفته ناخن خود به خود میپره.علتش چیه؟
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1395/07/07
سلام خسته نباشيد ايا تو بازار سي دي هاي اموزش كامل كاشت ناخن همواه نكات ريزش وجود داره چون واقعا قيمت اموزش كاشت ناخن خيلي گرون هستش اگه ممكنه در اين رمينه راهنمايي كنيد بسيار ممنون ميشم
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1395/09/14
سلام من تو اصفهان هستم والان تقریبا 5 ساله که روی ناخن هام کاشت با پودر دارم بدون این که حتی یک بار هم درشون بیارم قارچ هم اصلا نداشتم.اصفهان منطقه مرطوبی نیست نمیدونم رو چه حساب میگین کاشت ژله ایی با اب و هوا نمیسازه .
یک سری بلد نیستن کار کنن این حرفارو میزنن
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1395/09/22
سلام خانوما کسی تو قزوین هست
که بشناسه یه ارایشگاه خوبو واسه کاشت من اولین باره که میخام انجام بدم جایی رو نمیشناسم
کمکم کنین لطفا
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1395/12/14
سلام‌‌ناخن‌بلندخیلی‌دوس‌دارم‌اماناخن‌خودم‌زودمیشکنه!!ادرس‌کاشت‌ناخن‌خوب‌درقم‌میخواستم...ممنون‌میشم‌راهنمایی‌کنید
Australia
23:32 - 1396/01/12
نمیدونم چی بگم جالبه
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1396/01/30
سلام من ناخنهام کاشته تنها مشکلی که دارم ترمیم که میکنم تا یکی دو روز انگشتهام و دور ناخنهام خارپش میگیره و بعد به حالت عادی برمیگرده چی کار کنم مشکل از پودره یا لیکویید؟؟ممنون
Iran, Islamic Republic of
05:31 - 1396/02/04
تعریف من از زیبایی یعنی سادگی.
طرف انقدر مژه زیاد کاشته که دیگه چشمش دیده نمیشه!
اصلا اون حجم مژه برای اون چشم نیست!
لب پروتز کرده تابلو! گنده و زشت!
بینی های مصنوعی!
تاتوهای افتضاح! بعد ی مدت بدرنگ!
ناخن میکاره دیگه نمیتونه کار کنه!
چرا خودمون و باید عذاب بدیم؟!
همین ناخنای خودمون بجای یکسانت ناخن بلند مصنوعی
ی کم بلند باشه و مرتب سوهان بکشیم
بخدا خیلی زیباتر از از طرح های خنده داره!
مژ ه های خودمون حتی کم پشتم باشه ی ریمل معمولی بزنیم کلی چشممون و زیبا میکنه.
ابروی طبیعی خودمون هزار بار بیشتر زیبایی داره تا این تاتوهای تابلو و افتضاح که بعد ی مدت کوتاه بدرنگ و کمرنگ میشه!
بخدا ی ذره دقیق تر به صورتتون و دستاتون نگاه کنید
می بینید خودتون خیلی زیباترید تا این مواد مصنوعیه موقت!
Iran, Islamic Republic of
04:35 - 1396/03/08
سلام بنظرتون کاشت قشنگتره یا کاور؟؟ و اگه کسی کاور انجام بده و روی اون لاک بزنه باز هم اشکال نداره از وضوی جبیره استفاده بشه و نماز بخونیم؟لطفا جواب بدید ممنون میشم❤
-
22:11 - 1396/03/18
سلام
من کاشت پا انجام دادم منتهی فقط میگن واسه شصت پا امکان پذیره، بقیه ناخن هارو نمیشه کاشت، و گفتن فقط به روش سیلک میشه که من اصلا هیچ سررشته ای از این روش ندارم
میشه کمکم کنید که اگه میشه کل ناخن های پارو کاشت انجام داد به چه روشی و کجا ها این کار رو انجام میدن
Iran, Islamic Republic of
00:15 - 1396/03/22
به جای کاشت پا از ناخن کاری که ژلیش انجام میده درخواست کنید . .توجه کنید روی کاشت ژلیش نکنه بلکه رو خود ناخن پا ژلیش کنه موندگار تر و مفید تره و ناخن پا قارچی نمیشه . .
Iran, Islamic Republic of
02:46 - 1396/03/24
سلام من میخوام ناخن بکارم به علت اینکه ناخنامو میخورم و ناخنی ندارم ادرس یه مرکز کاشت ناخن عالی در اهواز میخوام لطفا هزینه های کاشت ناخن چنده؟ایا کاشت ناخن درد داره؟
پاسخ ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
دردنداره اصلا
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1396/05/16
سلام .قاچ ناخن چیه ؟؟!منظورم اینه خطرناکه ؟؟؟مشکلی واست درست میکه ؟دیگه کلا نمیره ؟یا درست میشه
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1396/05/31
كاشت ساده با بي بي بومر چه فرقي ميكنه؟
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1396/08/28
سلام
دیدم بعضی از دوستان گفته بودن که میتونید از وضو جبیره ای استفاده کنید
ببینید من حکم خیلی از مراجع تقلید و خوندم وضو جبیره ای در صورتی صحیح هستش که عاملش از سر اجبار بوجود اومده باشه مثلا شما دستتون شکسته باشه مجبورید گچش بگیرید اما اگه عاملش عمدا ایجاد شده باشه وضو جبیره ای صحیح نیست
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1396/11/05
سلام چند عکس درمورد کاشت ناخن میخواستم مطالب مفید
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1396/11/15
سلام خسته نباشید . ببخشید میخاستم بپرسم ناخنای دست من خیلی خیلی کوتاهن میشه کاشت کرد . بعضیا میگن نمیشه کاشت کرد چون خیلی کوتاهن .جواب بدین ممنون میشم .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
میشه منم همینطوربودم یاکاوربزن
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1396/11/15
سلام خسته نباشین . ببخشید میخاستم بپرسم ناخنای من خیلی خیلی کوتاهن میخاستم کاشت کنم البته اینم بگم ناخنامو میخورم بخاطره اون خیلی کوتاهه هم. برا زیبایی وهم ترک خوردن ناخن میخاستم کاشت کنم میخاستم ببینم میشه . لطفا ج بدین ممنون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۸
کاوربزن
Iran, Islamic Republic of
23:09 - 1397/01/27
ببخشید کاشت روسی چه فرقی با کاشت پودری داره؟
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1397/01/31
به جای لیکویید چه ماده ای جایگزین مسود کرد
Iran, Islamic Republic of
17:25 - 1397/03/06
سلام میخواستم بدونم کاشت ناخن برای ترک جوییدن ناخن موثره
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1397/03/20
چه نوع مارک پودر و لیکوئید بهتر است؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
04:08 - 1397/04/18
سلام من ی سوال دارم کدام کاشت از همه بهتر من بار اول میخوام بزنم
Iran, Islamic Republic of
03:41 - 1397/04/28
بنظرتون کاشت ناخن حتی برای دوماه ضررم داره،چیکارکنیم که دچارمشکل نشیم وبایدچه مواردی رورعایت کنیم؟؟؟؟!!؟!
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1397/05/04
خیلی شیکه منم ناخن کاشتم
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1397/05/06
سلام این مطلب بسیار قدیمی هستش. و اما در مورد کاشت قالب باید بگم کاملا اشتباه هست چون کاشت قالب درسته که اون سوهان کشی کاشت قلم رو نداره اما نیاز به دور گیری داره و اگر این عمل خوب انجام بشه به هیچ وجه هوا نمیگیره و همچنین نحوه مواد گذاری و اندازه مواد خیلی مهمه که اون هم قلق خاصی داره و اگر درست انجام بشه به هیچ عنوان ضخیم نخواهد بود و بسیار هم شکل و فرم طبیعی و بسیار زیبا و یکدستی رو به ناخن میده.
در مورد هوا گرفتن ناخن هم نوع مواد گذاری و همچنین سوهان کشی اصولی و خیلی چیزای دیگه مؤثره
کاشت ناخن چند مرحله داره که به هم سلسله وار مربوطه و تمام این مراحل باید به خوبی انجام بشه که اگر حتی یک مرحله رو هم خوب انجام ندی تمام زحمات یک ناخنکار به هدر میره.
امیدوارم تونسته باشم مطالب مفیدی رو بیان کنم.
با تشکر
Iran, Islamic Republic of
04:59 - 1397/05/15
من میخوام ناخن بکارم مادرشوهرم میگه غسل نمیفته واقعاغسل قبول نیست؟اگه ناخن بکارم بایدچه غسلی بدیم که مشکلی نباشه میشه راهنماییم کنیدممنون
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1397/07/21
نميدونم كسي كه اين مطالب و نوشته واقعا اطلاعات كافي داره؟ آخه چرا اطلاعات اشتباه به مردم ميديد
United States
03:55 - 1397/07/30
سلام من میخوام کاشت کنم اما میترسم ناخن کاشتا بعد یه مدت بپره چون یکی از دوستام به ماه نکشید دوتا از ناخناش پرید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج