آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی اصفهان
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نداف کرمانی 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
ریزخور_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
زمردی_داخلی2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۵۳۹۵۸
۲۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۰
۷۹۴۵
فرمانده ناجا با بیان اینکه برای اسیدپاشی باید مجازات ویژه منظور شود گفت: وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی به سرنخ‌های خوبی در زمینه پرونده اسیدپاشی اصفهان رسیده‌اند.
خبرگزاری فارس: سردار سرتیپ اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر خود به اصفهان اظهار کرد: هدف از سفر به اصفهان جهت برنامه‌ریزی دوره‌ای در همه استان‌ها است که در این سفرها بازدید و ارزیابی دوره‌ای صورت می‌گیرد که استان اصفهان یازدهمین استان کشور است که در این زمینه مورد ارزیابی قرار گرفته است.

وی افزود: یگان‌ها، کلانتری‌ها، پاسگاه‌ها و نیز فرایند درون‌سازمانی و عملکرد حوزه مأمورین مورد ارزیابی قرار گرفته است که استان اصفهان نسبت به گذشته موقعیت خوبی در همه حوزه‌ها داشته است.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در هفت ماه گذشته در انواع جرائم کاهش داشته‌ایم گفت: در اصفهان نیز جرائم سرقت، جرائم مهم و جنایی، کشفیات بین 4 تا 5 درصد، کاهش تلفات جاده‌ای و تصادفات 10 درصدی داشته‌ایم که در مجموع، روند اقدامات نیروی انتظامی در حال بهبود است.

وی ادامه داد: با توجه به مسائل کم‌آبی و بحران خشکسالی در اصفهان طی هفت ماه گذشته هیچ‌گونه مشکل خاصی در زمینه ایجاد ناامنی وجود نداشته است و توسط شورای تأمین استان و حضور به موقع نیروی انتظامی مشکلات به صورت اجتماعی حل شده و بحران ناامنی در اصفهان وجود نداشته است.

احمدی‌مقدم گفت: سلامت اداری نیروی انتظامی استان اصفهان توسط تیم دانشگاهی سنجیده شده است که اصفهان با 7.8 درصد از 10 درصد دارای بالاترین سلامت سازمانی بوده است.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی در تلاش است کمبودهای استان را توسط استانداری و شورای تأمین استان برطرف و در این زمینه نیاز امنیت استان اصفهان را افزایش دهد.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه استان اصفهان در زمینه گردشگری، صنعت حمل و نقل و ترانزیت سرآمد است، افزود: استان اصفهان دارای 160 واحد صنعتی و 300 هزار دانشجو است که این استان در این زمینه بسیار درخور توجه است.

وی در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه تلاش‌های عمده‌ای برای آموزش‌های نیروهای انتظامی صورت گرفته است، گفت: در آینده نزدیک 5 درصد به استعداد استان اضافه می‌شود و در زمینه تجهیزات هم استان اصفهان پس از پایتخت بهره‌مند می‌شود.

وی با اشاره به حوادث اخیر اسیدپاشی در اصفهان و اینکه آیا تاکنون کسی در این زمینه دستگیر شده است؟ گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها و پیگیری‌هایی که صورت گرفته است، تاکنون شخص خاصی در زمینه پرونده اسیدپاشی در اصفهان دستگیر نشده است، اما وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی به سرنخ‌های خوبی در این زمینه رسیده‌اند اما مجرم را نتوانسته‌اند دستگیر کنند و آنچه مسلم است این است که در پرونده اسیدپاشی اصفهان این قضیه یک جریان باندی نیست و یک اقدام فردی است.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: در صورتی که این پرونده به صورت باندی بود، برای نیروی انتظامی کشف عوامل آن راحت‌تر بود، اما مسئله مهم این است که از تکرار این حوادث در کشور جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه سالانه حدود 600 تا 700 پرونده اسیدپاشی در کشور گزارش و کشف می‌شود، گفت: باید در کشور برای این جرم مجازات شدیدی منظور شود.

وی تأکید کرد: حادثه اسیدپاشی اخیر در اصفهان قبح اجتماعی این جرم را افزایش داد و این قضیه نیاز به بازدارنده دارد تا از تکرار آن جلوگیری شود، چنانچه ما در سایر نقاطی که در این زمینه حساسیت‌های بیشتری را احساس کردیم، نظارت ویژه‌ای داشته و اکنون با کاهش روند اسیدپاشی روبه‌رو بوده‌ایم.

احمدی‌مقدم اضافه کرد: البته اسیدپاشی در کشور به سود اموال بوده است تا افراد، اما در کل، کار اسیدپاشی کار خطرناکی است و باید در این زمینه اقدامات ویژه بازدارنده‌ای صورت گیرد.

وی در بخشی از صحبت‌های خود در مورد آمار کشوری سرقت گفت: در مدت 7 ماهه گذشته در کشور 3 درصد کاهش سرقت و 10 الی 11 درصد افزایش کشفیات، هفت درصد کاهش تصادفات جاده‌ای معادل 800 نفر و نیز 6 درصد جرائم قتل، آدم‌ربایی و سرقت مسلحانه بوده‌ایم.

وی در پاسخ به سؤالی بر این مبنا که برنامه نیروی انتظامی و آمران به معروف به کجا رسید، تصریح کرد: امر به معروف یک وظیفه عمومی است و مردم پشت حکومت و حکومت پشت مردم است و هرکدام باید به شرع قانون و حکومت احترام گذاشته و با کمال آرامش و احترام و حسن خلق، امر پسندیده امر به معروف را انجام دهند.

وی تأکید کرد: در امر به معروف نباید به نحوی برخورد کرد که افراد را در منکر خود لجباز و لجوج کرد، بلکه باید آداب اسلامی را متذکر شد، اما در برخورد با متجری وظیفه برخورد با حکومت است که در این زمینه نیروی انتظامی از آمران به معروف حمایت ویژه می‌کند.

احمدی‌مقدم در پاسخ به این سؤال که وسایل ارتباط جمعی توانسته بر افکار عمومی تأثیر داشته باشد و آن را تحت‌تأثیر قرار دهد و برنامه‌هایی از جمله واتس‌آپ و وایبر توانسته در این زمینه نقشی در کنترل افکار عمومی داشته باشد و نیروی انتظامی چه فکری در این زمینه کرده است تا از اقدامات مجرمانه در این زمینه جلوگیری کند، گفت: سرعت فناوری و اطلاعات بسیار بالاست و در این زمینه پلیس سعی دارد در فضای مجازی با سامانه شبکه ملی ارتباطات این مشکل را برطرف کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
سوییچ ایران_4
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شاخه نبات_ فوتر