سال آینده باز هم نان گران می شود
۱۵۷۸۷۴
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۵
۶۷۳۷
رییس اتحادیه نانوایان سنگک با اشاره به افزایش 30 درصدی قیمت نان، گفت: در شب پیش از اعلام افزایش قیمت نان تا ساعت 23 در استانداری جلسه داشتیم و هر چند ما به دنبال افزایش 50 درصدی قیمت نان بودیم، دولت نپذیرفت که امسال به این رقم تن دهد، اما قول‌ داد سال آینده در دو مرحله نان گران شود.
خبرگزاری میزان: رییس اتحادیه نانوایان سنگک با اشاره به افزایش 30 درصدی قیمت نان، گفت: در شب پیش از اعلام افزایش قیمت نان تا ساعت 23 در استانداری جلسه داشتیم و هر چند ما به دنبال افزایش 50 درصدی قیمت نان بودیم، دولت نپذیرفت که امسال به این رقم تن دهد، اما قول‌ داد سال آینده در دو مرحله نان گران شود.

محمدرضا نظرنژاد اعلام کرد: افزایش فعلی قیمت نان تنها مانند یک مسکّن عمل خواهد کرد و در دراز مدت بار دیگر کیفیت نان کاهش خواهد یافت.

او با اشاره به خواسته نانوایان از دولت برای افزایش قیمت نان در سه سال گذشته، گفت: ثابت ماندن قیمت نان طی این مدت باعث شد فشار آزادسازی آن بر روی دولت یازدهم بیفتد هرچند این دولت نیز به دنبال شیب ملایم در آزادسازی قیمت نان است.

نظرنژاد با اشاره به جلسه استاندار و اصناف مرتبط با نان که در محل استانداری تهران برگزار شد، گفت: در آن جلسه مطرح کردیم وزن چانه نان سنگک باید نیم کیلو باشد تا کیفیت این نان حفظ شود.

رییس اتحادیه نانوایان سنگک ادامه داد: اما نمایندگان دولت که در جلسه حاضر بودند موافقت نکردند و تاکید داشتند با چانه 400 گرمی قیمت هر نان سنگک 700 تومان تعیین شود تا به مردم فشار وارد نیاید. هر چند ما تاکید کردیم کم کردن از وزن نان از کیفیت آن به شدت می‌کاهد.

او خبر داد: میان توافقات صورت گرفته قرار است سال آینده نیز نان گران شود تا قیمت نان واقعی شود و دولت مجبور به پرداخت دوباره یارانه نباشد چرا که در صورت آزادسازی قیمت نان مردم می‌توانند نان با کیفیت و با دور ریز ناچیز خریداری کنند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
UNITED STATES
22:03 - 1393/09/12
مردم و بدبخت کردن
شیراز بجای 30 %،قیمت نون دوبرابر شده!!!!چرا کسی پیگیری نمیکنه!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:21 - 1393/09/13
اگه رسید گی میکردن که کشور مون گلستان ميشد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج