فتح الله زاده، گزينه مديرعاملي تراکتور
۱۵۷۸۹۰
۱۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۳
۷۴۰۹
پس از استعفاي نظمي، اخبار متفاوتي در مورد مديرعامل آينده تراکتورسازي شنيده مي شود.
ورزش سه: از تبریز خبر می رسد چهار گزینه برای مدیرعاملی این تیم مد نظر هستند. اولی عبدالرزاق میراب که از طرف حامیان مدیریت بومی مطرح شده و سه گزینه دیگر به نام های عباسی، فولادی و علی فتح الله زاده از طرف حامیان مدیریت غیر بومی مطرح گردیده است. میراب سرپرست سابق گسترش فولاد که که اصلیت تبریزی دارد از حمایت مسئولان برخوردار است و این احتمال وجود دارد که او مدیرعامل آینده تراکتورسازی باشد.

 فولادی گزینه دیگری است. او سابقه حضور بعنوان رئیس تربیت بدنی سپاه لشگر عاشورا را در کارنامه دارد.

عباسی گزینه بعدی است. او قائم مقام باشگاه تراکتور سازی بوده و بعنوان سرپرست موقت باشگاه مشخص گردیده است.

اما گزینه چهارم نام آشنایی است: علی فتح الله زاده. مدیر عامل سابق باشگاه استقلال تهران که اصلیتی آذری دارد ولی بیشتر بعنوان یک استقلالی مطرح می شود تا بعنوان یک تراکتوری. از او به عنوان یکی از گزینه های جانشینی نظمی نام برده می شود. البته باید دید آیا او که همیشه تاکید کرده در ایران فقط مدیریت استقلال را بر عهده می گیرد، این بار به تراکتورسازی می رود یا نه؟

گفته می شود گزینه های عنوان شده هیچیک تا به حال تمامی آرا را بدست نیاورده اند و رایزنی برای انتخاب نهایی ادامه دارد. البته احتمال ورود گزینه های دیگر و حذف گزینه ها از لیست هم وجود دارد .
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:04 - 1393/09/18
راستش نظر بنده برای مدیرعاملی تیم فوتبال تراکتورسازی آقای نادر فولادی هست
بنده خودم خبرنگارم و هم دانشجوی تربیت بدنی و استاد فولادی هم استاد بنده هستند و با توجه به شناختی که از ایشان دارم بهترین گزینه هستند چون مثل سایر گزینه ها مشغله کاری زیادی ندارند و چه بسا رسانه ها هم در حق ایشان جفا کرده اند چون ایشان رزومه قوی دارند حتی مسئول کمیته برنامه ریزی فدراسیون قایقرانی جمهوری اسلامی هستند و به جرات می توانم بگویم که تنها فرد متخصص در بین همه گزینه ها هستند چون دارای کارشناسی ارشد تربیت بدنی و سابقه 30 سال کار در تربیت بدنی سپاه مخصوصا که سالها در پایتخت حضور داشته اند و چه بسا سطح علمی ایشان خیلی بالاتر از آن چیزی است که فکرش را بکنید در مقابل ایشان انسانی متواضع و باکری وار و دارای توان مدیریتی بالا می باشد.و دیگر وقت آزمون و خطا نیست و فرد متعهد برای مدیر عاملی تراکتورسازی کافی نیست بلکه فرد متعهد و متخصص لازمه که در بین همه گزینه ها منهای برخی گزینه ها که خود به خود حذف شده اند مثل آجرلو و فتح اله زاده بهترین گزینه نادر فولادی است تا سبک جدید و واقعی مدیریت یک متخصص ورزش را در عرصه ورزش ببینیم.
بیایید تا کار را به متخصصان متعهد بسپاریم مطمئنا پشیمان نخواهیم شد.
و باید بگم آقای فولادی تنها استادی است بهترین است و من واقعا دوستش دارم و تعامل سازنده و بسیار خوبی با دانشجویان دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج