محدودیت‌ ها در امکانات مرز زمینی با عراق
۱۵۸۱۹۰
۱۴ آذر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۰
۵۶۴۷
معاون عربی آفریقای وزیر امور خارجه کشورمان به زائران عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی توصیه کرد: برای جلوگیری از بروز مشکل مردم عزیزمان به اطلاعیه‌های ستاد اربعین و سازمان حج و زیارت کشور توجه جدی داشته باشند.
خبرگزاری ایسنا: معاون عربی آفریقای وزیر امور خارجه کشورمان به زائران عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی توصیه کرد: برای جلوگیری از بروز مشکل مردم عزیزمان به اطلاعیه‌های ستاد اربعین و سازمان حج و زیارت کشور توجه جدی داشته باشند.

حسین امیرعبداللهیان با اعلام این خبر، تصریح کرد، با وجود صدور ده‌ها هزار روادید مرزی و همکاری صمیمانه مقامات کشوری و استانی عراق، به دلیل حرکت گسترده عاشقان زیارت کربلا به سوی گذرگاه‌های مرزی مشترک ایران و عراق، امکان جذب و انتقال این حجم از مراجعان در کوتاه‌مدت میسر است و دشواری‌هایی را متوجه اتباع کشورمان در نقاط مرزی کرده است.

امیرعبداللهیان ضمن تشکر از مقامات عراق در تسهیل اعطای روادید رایگان مرزی به زائران ایرانی، گفت: انتظار می‌رود علاقه‌مندان زیارت عتبات عالیات با توجه به محدودیت‌ها در امکانات مرز زمینی در دو کشور و سرمای هوا، قبل از حرکت به سمت گذرگاه‌های زمینی عراق بدون اطلاع از میزان تراکم جمعیت در نقاط مرزی جدا خودداری کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج