خارجی ها آماده ورود به ایران به محض توافق
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۶۰۳۳۷
۲۲ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۴
۹۲۴۱
رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه منافع اقتصادی شرکت‌های غربی با تحریم ایران در تضاد است گفت که برخی شرکت‌های خارجی آمادگی کاملی برای ورود به بازار ایران پیدا کرده‌اند و آماده‌اند به محض انجام توافق هسته‌ای در ایران سرمایه‌گذاری کنند.
خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه منافع اقتصادی شرکت‌های غربی با تحریم ایران در تضاد است گفت که برخی شرکت‌های خارجی آمادگی کاملی برای ورود به بازار ایران پیدا کرده‌اند و آماده‌اند به محض انجام توافق هسته‌ای در ایران سرمایه‌گذاری کنند.

کاظم جلالی اظهار کرد: اساسا شرکت‌های غربی هم از روند تحریم‌ها علیه ایران ناراحتند و هم از این بابت متضرر شده‌اند. آن‌ها همیشه به دولت‌هایشان در این زمینه فشار آورده‌اند که روند تحریم به نفع آن‌ها نیست. در دیدارهایی که بعضا صورت گرفته هم مسئولین اروپایی اظهار می‌کنند که شرکت‌ها به آن‌ها فشار آورده‌اند که تحریم‌ها به ضررشان بوده است.

وی افزود: در حال حاضر به دلیل اینکه مقدار زیادی خط تحریم متزلزل شده کشورهای غربی آمادگی دارند وارد بازار ایران شوند البته آن‌ها از فشار آمریکایی‌ها هم خوف دارند اما همین نشان می‌دهد که این نوع تحریم‌ها هیچ وقت نمی‌تواند پایدار بماند و حتی اگر به طور مقطعی بتوانند فشار وارد کنند اما این فشارها پایدار نیست.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌مذاکراتی که ایران با 1+5 داشته و نوع این گفت‌وگوها نشان داد که جمهوری اسلامی به دنبال زیاده خواهی نیست و روند پیگیری مساله هسته‌ای را در یک سیکل معقول و عاقلانه دنبال می‌کند. پس آن‌ها تا کی می‌خواهند روی مواضع غیرمعقولشان ایستادگی کنند. همین آن‌ها را وامی دارد که با جمهوری اسلامی وارد گفت‌وگو و مذاکره شوند.

جلالی تصریح کرد:‌ برخی شرکت‌های غربی آمادگی‌های کاملی برای آمدن به ایران پیدا کرده‌ هستند. آماده هستند به محض اینکه توافق هسته‌ای انجام شد در داخل کشور ما سرمایه‌گذاری کنند.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه منافع اقتصادی شرکت‌های غربی با تحریم‌ها علیه ایران در تضاد است گفت: آن‌ها خودشان قائل به این هستند که از تحریم ایران متضرر می‌شوند. بازار ایران و موقعیت سوق الجیشی کشور ما باعث می‌شود آن‌ها نتوانند ایران را به راحتی نادیده بگیرند.

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس درباره تمدید مذاکرات و پیش‌بینی از نحوه دستیابی به توافق نیز گفت: آنچه مسئولین مطرح می‌کنند این است که مذاکرات هسته‌ای می‌تواند به تفاهم منجر شود البته از ناحیه جمهوری اسلامی این آمادگی وجود دارد زیرا مطالبات ما کاملا شفاف و روشن است و ما با این موضوع معقول و منطقی برخورد کردیم بنابراین این امر بستگی به کشورهای غربی و آمریکا دارد که آیا می‌خواهند روند گذشته را تغییر دهند و به گفت‌وگوهای خود پایبند باشند یا همچنان مثل دوره‌های قبل که آمدند و گفت‌وگو کردند و پایبندی به گفت‌وگوهای خود نداشتند همان راه را ادامه دهند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:33 - 1393/09/22
این خیلی عالیه باورود این اشخاص وسرازیرشدن سرمایه هاشون به داخل کلی اشتغالزایی میشه ورشدشاخص اقتصادی روندمثبت خوبی راخواهد گرفت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
شفا_فوتر
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر