چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)
۱۶۱۹۹۶
۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۳
۱۵۲۴۶۳
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
بعد از یک ماه اینترنت خانه نرگس خانم محمدی وصل شد و به محض روشن شدن چراغ مودم، به جان اینستاگرام افتاد و تمام نبودن هایش در آن مدت را در چند ساعت جبران کرد! همنطور که می‌بینید عکس هایش را با یک عکس در کنار بهنوش بختیاری آغاز کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)سیروان جان لطفاً هر موقع وقت کردی یک مقدار به سر و صورت خود برس! حیوان زبان بسته از ترس هنگ کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)بهاره جان این مجموعه قرص هایی که انتظار داری حال شما را خوب کند، بیشتر بلیط مسافرت به آن دنیا را برایتان فراهم می‌کند! هواداران را نگران نکنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)مذاکرات 1+1 فرزندان سیدحسن خمینی. یک عکسِ عالی مانند تمامی عکس های سید احمد خمینی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)برنامه آشپزی با سرآشپز امیر یگانه! همراه با توصیه هایی برای بهبود سبک زندگی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)امین زندگانی در کنار استاد جمشید مشایخی که بزنیم به تخته این روز ها خیلی سرحال است. انشاالله که سال های طولانی سایه شان بالای سر هنر کشور باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)شبنم قلیخانی که به همراه همسر به استرالیا مهاجرت کرده است از سختی های زندگی در غربت می‌گوید. احتمالاً شبنم جان مدام در فکر راه های فرار از چنگال گروگان گیرها هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)


چهارمین اجلاس جهانی مدیریت در کرج. با حضور مهندس حامد کمیلی و مایکل جکسون!

خودِ حامد این پوستر را گذاشته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)


تصویری از شیرین کاری های همیشگی سحر قریشی. راه های پیشنهادی برای خواندن متن: عکس را ذخیره کنید سپس با فتوشاپ یا نرم افزار های ویرایش عکس 180 درجه روتیشن کنید. اگر هم حال ندارید میتوانید مانیتور را برعکس کنید. اگر حال آن را هم ندارید اسکرول را پایین بکشید. ما خوانده ایم، چیز خاصی نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)برخی از چهره های ما که در حال بازی یک فیلم هستند، طوری روزانه و مرتب عکس های پشت صحنه و لوکیشن های مختلف را در صفحه هایشان می‌گذارند که آدم کاملاً در جریان داستان فیلم قرار می‌گیرد! اگر پیگیر عکس های الناز شاکردوست در این چند هفته بوده باشید کاملاً میتوانید داستان و قضایای فیلم «اسب سفید پادشاه» را تصور کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)سلفی ترانه خانم علیدوستی در سال 1332.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)سلفی دور همی والیبالیست ها که اکثراً طبق مُد روز ریش گذاشته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)پیام صادقیان خبر داد که گویا سیاسی، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس او را نمی‌خواهد. احتمالاً این خبر را از نگهبان زندان اوین شنیده است! همه این ها به کنار، نقش آن دو دوست در عکس دقیقاً چیست؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)عکس آتلیه ای طناز طباطبایی، مثل همیشه ساده و دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)ارغوان رضایی، تنیسور ایرانی الاصل شاغل در فرانسه این عکس جالب را با مجله تنیس در دستش به اشتراک گذاشت. مجله‌ای با عکس امیر حسین رستمی! فقط امیدواریم ارغوان خانم هدفش از این عکس، سوژه کردن آقای رستمی نباشد! چون عکس یک بازیگر طنز، با کت و شلوار و راکت تنیس در دست، روی یک مجله تخصصی ورزش دنیایی از سوژه در خود دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)احتمالاً حسین جان صبح خیلی زود دارند به ورزش میروند که هوا هنوز تاریک است. همان طور که می‌بینید حسین مهری از کلاه شب رنگ برای جلوگیری از خطر استفاده کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)عکسی جالب از 3 نوجوان هنرمند و هم سن و سال! علی شادمان، امیرمحمد متقیان و سهند جاهدی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)عکس بدون شرح لیلا بلوکات در کنار استخر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)پدرام کریمی، مجری خوش تیپ برنامه "امروز هنوز تموم نشده" در کنار همسر محترم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)خدا به خیر بگذراند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)آزاده صمدی اعلام کرد که این روز ها تنها است. اگر دور همی‌ای، تئاتری، همایشی، مسابقه کشف استعدادی ... باشد می‌توانید روی ایشان حساب کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)سلفی بامزه رامبد جوان و دوستش. اگر یک سر به اینستاگرام رامبد بزنید میبینید که اینگونه عکس ها و رفتار ها خیلی هم عادی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)نگاه جذابت کشت ما را حسام جان! ای هنرمند! ای الویس پریسلی! ای وکیل پایه یک دادگستری! ای آلبالوو! ای شفتالوو!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)روند پست های تنها و پر از غمِ بهنوش طباطبایی ادامه دارد. فعلاً سکوت می‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)ستاره ها در پشت صحنه فیلم «عصر یخبندان». بهرام رادان، آنا نعمتی و سحر دولتشاهی. جای سید، مَنفرد، دیِگو و مخصوصاً آقای سنجاب و بلوطش در عکس خالی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)الهه حصاری در پیست اسکی. با تشکر ویژه از نور خورشید و کارخانه عینک سازی RayBan.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)فرهاد مجیدی به صورت دوره ای با پوریا پورسرخ و رضا گلزار رفت و آمد می‌کند. هر وقت با پوریا اوکی است، خبری از رضا نیست و هر وقت با رضا اینور و آن ور می رود، پوریا را در عکس های او نمیبینی. این بود نتایج تحقیقات نه چندان ارزشمند دوستان در واحد سیار مرکز برترین ها!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)نرگس جان در ادامه شخم زدن اینستاگرام این عکس همراه با مادرش را به اشتراک گذاشت. گویا مادر جان برای نمایش هنرنمایی دخترش به سر صحنه فیلمبرداری رفته بود که دوستان آن روز بیخیال کار شدند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)احسان کرمی و دوستان که ماهچهره خلیلی هم در عکس دیده می‌شود. به همراه کوروش خانِ جوان، عکاس مطرح کشور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)ساره بیات.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)آنا نعمتی و سلفی حدیدش. آنقدر آنا خانم از نیمرخ شان سلفی گذاشته اند رفته رفته تمام رخ شان را داریم فراموش می‌کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)هلیا امامی کوچولو در آغوش پدر. روح پدر شاد باشد هلیا خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)علیرضا نیکبخت، بلاتکلیف ترین فوتبالیست ایرانی در این روز ها است. نه تیم دارد، نه میتوان گفت تیم ندارد (خونه به خونه کاشان)! نه خداحافظی کرده، نه کسی جواب سلامش را در لیگ می‌دهد! خلاصه امیدواریم بلاتکلیفی علیرضا خان خوشتیپ ما تمام شود. البته فعلاً در خزرشهر هستند تا هوایی تازه بشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)افسانه بایگان، بانوی دوست داشتنی سینما و تلویزیون هم عضو اینستاگرام شدند و با این عکس از صفحه خود رونمایی کردند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)بهنوش بختیاری در حال عیادت از اکبر عبدی عزیز. مطمئناً همه ملت ایران دعاگوی آقای هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)و جایزه «بدون شرح ترین» عکسِ این شماره دو دستی تقدیم می‌شود به مهرداد صدیقیان! به قول یکی از دوستان: ماذا فازاً هذا؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)سلفی بهاره رهنما با مقبره حضرت مولانا در قونیه ترکیه. خوش بگذرد بهاره خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)موج جدید عکس هایی که این روز ها در صفحات شبکه های اجتماعی چهره ها مُد شده است، سبک «من و دکترم، یهویی!» است. فقط امیدواریم این عکس ها به کلینیک پوست و دندانپزشکی ختم بشود و به اتاق عمل نرسد! علی اوجی هم از این عکس ها گذاشته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)این عکس را صرفاً برای تشکر ویژه از خیاط لباس حامد حدادی انتخاب کرده ایم. خسته نباشی مَرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)سلفی های خاص جواد رضویان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)عکس آتلیه ای چهره ها که احتمالاً شب یلدا روی جلد یکی از مجلات کیوسک خواهد رفت. شهره سلطانی، استاد داریوش اسدزاده، مهران رجبی و اردلان شجاع کاوه. کُری خوانی مهران رجبی هم خدا می‌داند مربوط به لیگ کدام کشور است! چون در لیگ ایران کری 5 انگشتی نداریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)مجتبی محرمی و بهروز رهبری فرد، کاپیتان‌های سال های نه چندان دور پرسپولیس در حال قلیان کشیدن. زغال اش هم لیموی اصل است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)الهام حمیدی و شعری از احمد شاملو.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)عکس آتلیه ای لیندا کیانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)

احتنالاً به زودی خبر همکاری مازیار فلاحی و احسان خواجه امیری در یک آلبوم یا موزیک را خواهید شنید. این روز ها فردی الکی فرد دیگر رو دوس نمی‌دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)فرزاد فرزین از وقتی از ونزوئلا بازگشته است در همه عکس ها خواب آلود است. گویا فرزاد هنوز ساعت خوابش را به حالت دیفالت (default) برنگردانده است! در ضمن یاحا جان بنظرت در این عکس خوب افتادی؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)این روز ها هر کسی در حد بضاعت و امکانات خود از کریسمس استقبال می‌کند. مرسی شهرزاد جان. کریسمس شما هم مبارک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)احتمالاً فاطیما بهارمست را به خاطر دارید. دختربچه شیرین‌زبانی که چندین سال پای ثابت اجرای برنامه‌های کودک بود. میبینید که ماشاالله چقدر بزرگ شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)نرگس محمدی فعالیت خود را با این عکس به پایان رساند و رفت تا تمدید بعدی اینترنتشان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)روند صعودی عکس های نفیسه روشن در نمودار «بدون شرح - زمان» به قوت خود باقی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)جمله عجیب و غریب چکامه چمن ماه. چکامه خانم اگر ما دوستش نداشتیم تکلیف چیست؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)بهنوش بختیاری با تاخیر چند هفته ای در چالش عکس با مادر شرکت کرد. گویا بهنوش خانم در این مدت به مادر محترم دسترسی نداشتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)و در پایان سلفی سحر قریشی در کنار کاریکاتور اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (55)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 105
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:57 - 1393/09/27
و اینک یه احترام مخاطبان سکوت میکنیم!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۴
اینا عقده خودنمایی دارن....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:59 - 1393/09/27
برای خانم نامداری: احتمالا نشانه اینه که دلتون داره هدفمند میشه ...
راستی الهه حصاری کیه ...؟؟؟ هلیا امامی چی ... ؟؟؟
آنا نعمتی ایرانیه ؟؟؟
پاسخ ها
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
والا دوتا اولی رو مام نمیدونیم ... فقط عکساشونو دیدیم!
اما در مورد سومی باید بگم که خیلی ساله بازیگر هستن و تو سریالهای مسافر و پول کثیف هم بازی کردن!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:06 - 1393/09/27
بيشتر از هرجيز ارزوي سلامتي براي هنرمند عزيز اقاي اكبر عبدي داريم. انشالله خدا سلامتي بده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:09 - 1393/09/27
توضیحات مربوط به عکس آزاده نامداری و مهرداد صدیقیان و حسام نواب صفوی خیلی بامزه بود ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:10 - 1393/09/27
از کسانی که از این صفخه بدشان نیایند من نسبت به بازیگران تعصب دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:16 - 1393/09/27
واقعاً بعضی از عکسها ضایع است ...
پاسخ ها
واقع بین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
کاش عکس نفیسه روشن و لیلا بلوکات هم ضایع بود! اینا دیگه مدتهاست مرز ضایع بودن رو هم رد کردن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:21 - 1393/09/27
دنیا و استاد جمشید مشایخی ....ما چقدر پیر شدیم ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:45 - 1393/09/27
کاریکاتور سحر قریشی از خودش طبیعی تره...
پاسخ ها
سميرا ١
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
هههههه راست ميكي
خوشم اومد
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
تمسخر !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:50 - 1393/09/27
سحر قریشی رو نگاه کن...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:57 - 1393/09/27
اي بابا من اولين باره نظر ميزارم و فقط نگران كيانا خانوم هستم وقتي ميبينيد يكي انقدر يكيو دوست داره عكسهاشو بزارين براش خب . جدي ميگما . حساب كن روزي كه سام از كيانا خواستگاري كنه من موندم كيانا چند ساعت بيهوش بشه خخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:00 - 1393/09/27
دو تا جا خیلی خندیدم یکی از ژست مسخره لیلابلوکات لب استخر یکی هم بعد خوندن توضیح شما بالای عکس آزاده نامداری و جمله ای که خودش نوشته بود...
میگم شما که اینقدر خوب مشاوره میدین به این بهنوش خانوم هم توصیه کنید دیگه قضیه رو یه سره کنه!!!! غیرمستقیم کار کردن بسه!!
پاینده باشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:11 - 1393/09/27
من اگه 1 بار مثل اینا آرایش کنم لباس بپوشم برم بیرون گشت ارشاد 10 بار به من گیر میده :D
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:39 - 1393/09/27
همه ی عکسها و عجایب موجود در آنها به یک طرف؛ چتر نفیسه روشن به یک طرف !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:48 - 1393/09/27
طناز طبابایی یه دونه باشه....
پاسخ ها
فهمیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
خیلی خانووووووومه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:01 - 1393/09/27
ینی حال کردم با ماذا فازا هذا....
دمتون گرم واقعن بعضی از جمله ها خیلی بانمکن
پاسخ ها
ساینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
واااای عااالی بود مچ بود با قیافه یاروووو (((:
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:33 - 1393/09/27
هیچی دیگه..... به خاطر پلک پریدن دل آزاده نامداری ملت رفتن سرکار..... مسخره اس واقعا چرا نمی تونید آرام و آدمیزادی زندگی کنید. همه کارتون شده جلب نظر.......
پاسخ ها
هتی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
نه احتمالا داره دوباره عاشق میشه..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:37 - 1393/09/27
ماهم بسیار او را دوس میداریم.
چه کسی او را دوس نمیدارد؟ ^_^
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:44 - 1393/09/27
ینی عاشق این جک و جونورام با عکساشون، خیلی سرگرم کننده س! :)
پاسخ ها
انا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
لطفا بی تربیت نشید دیگه !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:22 - 1393/09/27
کاریکاتور سحر قریشی از خودش طبیعی تره...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:28 - 1393/09/27
ینی عاشق این جک و جونورام با عکساشون، خیلی سرگرم کننده س! :)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:01 - 1393/09/27
آقا چرا مردممو به اشتباه میاندازید
زغال مجتبی محرمی کجاش لیموه؟
جنگلیه برادر من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:14 - 1393/09/28
بی محلی های عشقمو با هزارتا از این عجق وجقا عوض نمی کنم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:20 - 1393/09/28
امیر یگانه/ هلیا امامی /شهرزاد کمالزاده/علی اوجی/الهه حصاری کین؟!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
sami
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
بابا این برترین ها میگه کورش خان جوان عکاس معروف
این آقا کجاش معروفه همکار من توی نشریه خورشید بود ما معروفیتی ازش ندیدیم بخدا
بازم داری پارتی بازی میکنی برترین ها
دوتا از عکسای معروف خبریشو بزار ما هم ببینیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:24 - 1393/09/28
بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل زوج دوست داشتنی ای هستند انشاالله که خبرهای تلخی در راه نباشه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:31 - 1393/09/28
ببینم لغزوندن دل ملیونهاجوون ازدواج کرده و نکرده باعکس گرفتن از تن وچهره هایی که هیچ مناسبتی باحضور توی اماکن عمومی نداره اونم توسط خانمایی که خیلیاشون همسردارن افتخاره؟؟؟!!!
پاسخ ها
سارا
-
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
تو دلت لغوه داره شاید
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۸
نگاه نکنی بهتره
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
خوب دیگه دو نفر جوابتو دادن دیگه چیزی نمیگم
GERMANY
11:58 - 1393/09/28
طناز طباطبایی و بس..........
پاسخ ها
فهمیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
دقیقاااااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:25 - 1393/09/28
از صفحه رسمی پولاد کیمیایی هم بزارید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:35 - 1393/09/28
خانم سارا چون شمادختری کمی بهت حق میدم این حرفو بزنی ولی اگه یکم درباره تفاوت شخصیتی جنس دختر وپسر اطلاعات بگیری فکرمیکنم نظرت عوض شه.
توی این دوره وزمونه هنرواقعی اینه که دریای زیبایی باشی واونقدرقدرتمندباشی که فقط به پای حریم خصوصی خودت بریزی.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
جمع کن خودتو بابا والا ما هم پسریم دور و برمون پر پسره هیچکدوم هم مثل شما کم ظرفیت نیست ما شالا ویبره یه عده اینقدر بالاست روی تیر برق تیکه پارچه بیافته به عنوان شبه جنس مخالف دلشون میلرزه
آبروی هرچی پسره بردی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:08 - 1393/09/28
عکس سیروان خسروی باسگش دیگه آخرش بود
واقعن ما داریم کجا میریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
برو یه جا دیگه روضه بخون اشتباه اومدی عمو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:06 - 1393/09/28
جهت اطلاع آقای خسروی:
سگ یکی از عین نجاستهاست.یعنی درجه پستی وآلودگیش مساوی فضولات انسانیه.
فکرنمیکنم دست گرفتن فضولات انسانی ونگهداریش ارزش عکس گرفتن وبه اشتراک گذاشتن داشته باشه!!!!!
پاسخ ها
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
منم موافقم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
موافقم در فرهنگ ما از باستان تا حالا سگ منشا خباث بوده این غربها که سگ و خوک براشون ارزش داره چون مثل خودشون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:10 - 1393/09/28
به نظرم توضیحات روی عکسا و نظرات خیلی سرگرم کننده تر از خود عکساست
پاسخ ها
یه زینب دیگه :دی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
آره والا خیلی باحالن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:44 - 1393/09/28
ممنون که ازوالیبالیستاعکس گذاشتن به افتخارشون!!!!
CANADA
01:38 - 1393/09/29
کی گفته که سگ مثل نجاست انسان است. به سگ محبت کن ببین تا آخر عمر باهات هست و در مشکلات کمکت میکند. حالاخودت را ببین اگر دنیا را بهت محبت کنند، اگر یک دفعه نتوانند کاری برات انجام بدن چکار میکنی، آیا منزلت تو بالاتر از سگ است؟؟ خوبیها را ببین به این مزخرفات فکر نکن. با خودت خلوت کن ببین درست است؟
پاسخ ها
سما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
خب همه اینا که گفتید منافاتی با نجس بودنش نداره!
در ضمن انسان اشرف مخلوقاته این چه سوالیه پرسیدید آخه! یه کم خلوت و تفکر واسه هممون لازمه
رام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
اسلام میگه که سگ نجسه ...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
اسلام برای تو مهمه چرا تحمیلش میکنی
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
منم با سما جان موافقم سگ حیوان بسیار با معرفتیه درست قبول دارم ولی خب باعث نمی شه نجس نباشه . مطمئن باشین الکی الکی اسلام نگفته سگ نجسه . مشکل ما اینه که خودمونو اونقدر عاقل می دونیم که در مقابل حکم خدا وای میستیم.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
سگ برای "مسلمونها" نجس هست. شاید یه نفر دینش یه چیز دیگه باشه.
واااااااااااااااای خداااااااا
هیچی نگم بهتره
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
خواهشا تحقیقی در مورد بزاق دهان سگ داشته باشید بد نیست همچنین به امراضی که معمولا توسط حیوانات بدلیل عدم رعایت بهداشت پدید می اورند توجه کنیم کسی با معرفت سگ و وفاداری ان مشکلی ندارد بحث دینی و بهداشتی ان مهم است
-
10:43 - 1393/09/29
و روز به روز عکس ها ضایع تر ..کاراشون مزخرف تر...ای خداااااااااا دست به کلیکم نکن..ولی خداییش نظر شما ها میچسبه آدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:12 - 1393/09/29
نظر بعضی از دوستان رو در مورد سگ خوندم نمیدونم گریه کنم یا بخندم
واقعا متاسفم براتون.....
پاسخ ها
آرمین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
موافقم ... نباید به سگ ها توهین کرد ... اصلا در شان یک سگ نیست که با آدم سلفی بگیره ...
بیطرف
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
ببخشید اشتباهی مثبت دادم.
جالبه واقعا! آدما اینقد دچار پوچی و بی هویتی شدن، که به سگ یا گربه متوسل میشن و باهاش عکس میندازن که بگن مثلا ما باکلاسیم و روشنفکر! آیا واقعا متمدن بودن به این چیزهاست؟
قرار نیست سگها رو اذیت کنیم؛ ما باید همه ی حیوانات رو دوست داشته باشیم؛ اما چرا بعضیها نمیفهمن که سگ و گربه آلوده است و ناقل بیماری و نباید در محیط داخل خانه نگهداری بشه.
البته که این رفتارهای سخیف، به تقلید از غربیهاست! همون غربیهایی که حتی بعد از دستشویی رفتن، طهارت نمیکنن! مگه اونا از نجاست و کثافت چیزی می فهمن؟
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
منظرتونو نگرفتم .براچی بخندین؟ برا کی گریه کنین . یکم واضح تر لطفا
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
شما هم گریه کن هم بخند گریه کن برای بد بختی خودت که اینقدر رو سگ تعصب داری بخندبه نفهمیت که فرق انسان بودن را با سگ بودن نمی دانی آنچه به انسان شخصیت می دهد انسانیتش است نه با نجاسات عکس گرفتن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:14 - 1393/09/29
خیلی خیلی احساساتی اند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:37 - 1393/09/29
لیلا بلوکات آخرش منو دیوونه میکنه. خیلی خوبه همه جوره ردیفه..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:24 - 1393/09/29
چی بگم زبان قاصره:-|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:56 - 1393/09/29
توضیحات عکسها خیلی خیلی عالیه دست آقای امیر رضا شاهین نیا درد نکنه :))
پاسخ ها
رنگین کمان71
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
سلام مامان لیلا خوبین شما؟شما هم اینجایین؟:-))
مامان لیلا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
سلام قربونت برم خوش اومدی دورت بگردم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:08 - 1393/09/29
من شخصا نه با سگ و گربه و.. دشمنی دارم نه ازشون بدم میاد. ولی دوست دارم این حیوونا محل زندگیشون جدا باشه از محل زندگی آدمها. چیز عجیبی نیست. همونطور که اونا دوست ندارن تو حریمشون وارد بشیم خوب آدم هم نباید اونارو وارد حریم خصوصیشون کنه.
هر چیزی حدی و جایی داره.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:23 - 1393/09/29
امیر حسین رستمی تنیسوره قبل از بازیگر شدن مربی تنیس بوده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:57 - 1393/09/29
به عنوان یک زن خیلی خیلی متاسفم برای زنایی که زیبایی خودشون را برای دیگران به فروش گذاشتن تا چشمهای هرزه براشون قیمت بذارند واقعا ارزش شما به اندازه زیبایتان است یعنی زن بودن همینه که شما شکلت در بیاورید ودیگران نظر بدهند اف بر شما که با دیدن شما از زن بودنم متنفر شدم شما کجا وکرامت انسانی زن کجا ؟ چه قدر کم ارزشید؟
پاسخ ها
آتنا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
شما باارزش باشید خب؟چتونه بابا؟چرا اینجوری یین شماها؟
ُُSS
UNITED STATES
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
شما کلاه خودت و محکم بچسب کار به بقیه نداشته باش.
حریم شخصی و عقاید شخصی رو میدونی چیه؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:06 - 1393/09/29
عکس آتلیه ای طناز طباطبایی، مثل همیشه ساده و دوست داشتنی
دقیقا منظور شما از سادگی چیست؟؟؟/
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:07 - 1393/09/29
نوشته های عکس حسام نواب صفوی عالی بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:09 - 1393/09/29
واقع بین عزیز ویژگی مثبت خانم روشن حجابشونه و این به همه چیز می ارزه
پاسخ ها
واقع بین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۹
معلومه هنوز عکسای بدحجابشو ندیدی! ضمنا "چتر" از کی تا حالا جزء حجاب به حساب میاد؟!
ROMANIA
23:43 - 1393/09/29
امیدوارم شاد و خرم باشند در کنار ملت ایران , عکسها بسیار زیبا بود ,ممنون از سایت خوبتان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:21 - 1393/09/30
user عزیز که حتی اسمت رو هم ننوشتی تا ببینیم با کی طرفیم
من به هیچ چیز تعصب ندارم ولی وقتی میبینم کسانی امثال شما مییان این سگ های بدبخت رو به خاطر همین طرز فکر مسخره شما میندازن داخل گودال و آتیش میزنن همون انسانیتی که خودت گفتی رو کامل زیر سوال میبری و احمق رو میشه شناخت
بهتره ارزش همه افریده های خدا رو بدونیم و با این حرف ها مون ارزش کاری که خدا کرده و این موجود رو آفریده کم نکنیم که این کار توهین به خداونده چون اون این موجود رو آفریده و تو داری اونو ناچیز میدونی
حالا فهمیدی برای چی نمیدونم گریه مکنم یا بخندم
کمی بیشتر فکر کنیم....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:31 - 1393/09/30
خانم روشن باحجاب بووووووود
خداحجابشو رحمت کنه…
افسوس…
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:36 - 1393/09/30
نظرات بقیه را که خواندم یاد زمان قدیم افتادم که برده ها را ردیف می کردند وبراشون قیمت میذاشتن یعنی ارزش یه زن اینه که چشم های آلوده براش قیمت تعیین کنند که کدوم قشنگ تر واقعا این صاحبای این عکس ها رو خوشحال می کنه این مدرنیته است یا برده فروشی قرن 21؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
عالی بود
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
البته اونی هم که میگه زنها کلا باید پارچه پیچ بشن فرقی با اینها نداره . دو روی یک سکه !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:51 - 1393/09/30
سگ توفرهنگ ایرانی هیچ جایی نداره چه باستانی چه اسلامی سگ مال فرهنگی که مثل سگ به جان بقیه می افتند حالا کسی می خواد خودش مثل سگ پرستا به کنه ومثل اونا جست بگیره خودش می دونه که خیلی ضایعه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:03 - 1393/09/30
اله حصاری فکر کرده کیه ؟ سلنا گومز !
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
سلنا كومز كيه؟؟!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۳
همه جا همینطوره یه عده کور و کچل برای مدتی توسط رسانه ها شاخ میشن و بعد گروه بعدی !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:21 - 1393/09/30
مگه این آزاده نامداری کیه که هر روز دربارش خبر منتشر میکنید یه مجری خیلی معمولی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:02 - 1393/09/30
متاسفم
اگر اینها برترین های شما هستند....
شما در چرخه فریب افتاده اید
ما رو سنن.....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:48 - 1393/10/01
سلام به همه هنرمندان و هنردوستان
کاش این هنرمندان عزیز حال بعد از اون همه کار جراحی روی این صورتهاشون حالا عکسهایی با چهره بدون آرایش و گریم هم میگذاشتند
البته دل شیر میخواد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:03 - 1393/10/01
قیافه خودشونه یا دارن ادا در میارن؟
ROMANIA
21:06 - 1393/10/01
شعورمون رو داديم دست كيا ؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:10 - 1393/10/02
به حال همه شون متأسفم....
این تذهبون؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
اینا واقعاً الکوهای جوونای ماهستند؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! خدا به خیر کنه....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:02 - 1393/10/02
فقط مهرداد صدیقیااااااااااااااااااان....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:09 - 1393/10/03
خداروشکر نمیشناسمشون
UNITED STATES
07:06 - 1393/10/03
رادان با آنا نعمتی نسبت داره؟
من سرچ کردم ببینم نامزد هستند؟ چیزی دستگیرم نشد.
البته توی سینما خیلی‌ها جای نامزد هم رو دارند.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:04 - 1393/10/03
زنده باد استاد مشایخی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:23 - 1393/10/05
فکرشو بکن... ما کیا رو باید الگو کنیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:00 - 1393/10/06
الگوی ما اینا؟ مگه چه فرقی با ما دارن اونا هم مثل ما انسانند وجایز الخطا؟ شاید هم بدتر ازما خدا می دونه؟ الگوی انسان باید از خودش بالاتر باشه فکر کنم قرآن بهترین الگو را برای ما معرفی کرده دوست عزیز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:29 - 1393/10/09
بابا چرا اینقدر نظرات همدیگه رو به چالش میکشید مگه نه اینکه هر کس جهانبینی خاص خودشو داره . خواهشم میکنم یکم به نظرات هم احترام بذارید اینقدر نظرات بقیه رو به سخره نگیرین بعدم ادعای روشنفکریتون بشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:14 - 1393/10/10
آقا سیروان سگ نجس است .
بعدا حتما دستاتو بشور.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج