پیوستن عنایتی به استقلال در پرده ابهام
۱۶۳۳۳۱
۰۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۴
۶۷۵۷
در حالی که هواداران استقلال بازگشت رضا عنایتی به این تیم را قطعی می‌دانند اما به‌نظر می‌رسد مثل تمام سال‌های قبل پیوستن وی به تیم محبوبش در حد شایعه باقی مانده و این موضوع در پرده ابهام قرار دارد.
خبرگزاری مهر: با وجود اینکه مسئولان باشگاه پدیده مشهد نسبت به جدایی رضا عنایتی و پیوستن وی به تیم استقلال چراغ سبز نشان داده‌اند و این بازیکن نیز ابراز امیدواری کرده که به تیم محبوب خود بازگردد اما به نظر می‌رسد بازگشت وی به جمع آبی‌پوشان پایتخت همچنان در پرده ابهام قرار داشته و اتفاقات فصول قبل در این‌باره تکرار شود.

سخنگوی باشگاه استقلال در این‌باره به خبرنگار مهر گفت: عنایتی فعلا در خارج از ایران به سر می‌برد و منتظر هستیم به ایران بازگردد. هم کادر مدیریتی و کادرفنی باشگاه پدیده نسبت به جدایی وی مشکلی ندارد و هم اینکه خود عنایتی تمایل به بازگشت به استقلال را دارد و امیدواریم رضای آقای گل را بار دیگر در تیم استقلال ببینیم.

وی با بیان اینکه مشکل اصلی بازگشت عنایتی به استقلال سهمیه این تیم است، افزود: طبق قانون ما 6 بازیکن را می‌توانیم به فهرست خود اضافه کنیم که سلیمان‌فلاح، طالب‌لو، میلاد نوری، کرمانی‌مقدم و محسن مسلمان بازیکنانی بوده‌اند که با آنها توافقاتی حاصل شده است و فقط یک سهمیه دیگر باقی می‌ماند.

افجه‌ای همچنین گفت: ما یک هافبک خارجی را مدنظر داریم و گزینه‌های دیگری نیز در کنار عنایتی قرار دارند. در چنین شرایطی کادرفنی باید تصمیم بگیرد که عنایتی یا کدام بازیکن به استقلال خواهد پیوست و امیدوارم هر تصمیمی که گرفته شود به خیر و صلاح استقلال باشد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج