چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)
۱۶۴۴۲۱
۰۷ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۹
۸۹۳۰۵
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را با عکسی زیبا از فرهاد قائمیان در حال خدمت به زائرین حرم امام رضا (ع) آغاز می‌کنیم.  آقای قائمیان مفتخر به عنوانِ «خادم» در حرم رضوی هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


احترام نظامی سید مهدی رحمتی به حرم امام رضا (ع)، یکی دیگر از عکس های زیبای هفته گذشته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


رضا صادقی فعالیت در صفحه خود را بیخیال شده و این روز ها فقط به جای تیارا و از صفحه او پست می‌گذارد. صفحه ای که نام "پرنسس تیارا صادقی" را برای آن انتخاب کرده است! احتمالاً رضا جان خود را شاه فرض کرده اند که لقب شاهزاده را به تیارا خانم داده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)الهه حصاری در حال تامین ویتامن D مورد نیاز بدنش. فقط الهه جان کرم ضد آفتاب یادت نرود!

از هنرنمایی های الهه حصاری می‌توان به «قاعده تصادف» اثر بهنام بهزادی، «انتهای خیابان هشتم» اثر علیرضا امینی، «آزاد راه» اثر عباس رافعی و «زنان ونوسی، مردان مریخی» اثر کاظم راست گفتار اشاره کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


لیلا اوتادی این عکس را سر صبح گرفته است! خودش زیر عکس هشتگ زده و این موضوع را بیان کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)جواد رضویان است و عکس‌های متفاوت اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)بهاره کیان افشار در کنار حدیث مدنی و سارا بهار لو، دو بازیگر نوجوان در پشت صحنه فیلم "ع ش ق" یا  همان عین شین قاف. حتماً بازی سارا کوچولو را در فیلم "هیس دخترها فریاد نمی زنند" به یاد دارید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)سیاوش خیرابی و حسین سلیمانی در تله کابین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)سلفی زیبای سیروان خسروی و کاوه یغمایی، دو موزیسین موفق در دو سبک متفاوت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)شهرزاد کمالزاده در روز های اخیر روند صعودی شگفت انگیزی از لحاظ فعالیت و جذب فالوئر در اینستاگرام داشته است. عکس های آتلیه ای، سلفی های خاص و خلاقانه و بعضاً عکس هایی بدون شرح که نمونه ای از آنها را در زیر مشاهده می‌کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)علیرضا دبیر در حال هرس کردن درختان حیاطشان. این درختی که ما می‌بینیم، علیرضا جان بیشتر ضربه فنی اش کرده تا هرس! خسته نباشی دلاور... خدا قوت پهلوان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)خدا را شکر اکبر عبدی عزیز از بیمارستان مرخص شده و به آغوش خانواده بازگشته است. امیدواریم هرچه زودتر آقای عبدی را دوباره در پرده سینما یا قاب تلویزیون ببینیم. همان طور که میبینید عمو پورنگ هم به عیادت اکبر عبدی رفته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


عکس آتلیه ای علی لهراسبی با ژستِ « متفکرِ بی حوصله»!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)تیم ملی فوتبال به زودی عازم استرالیا برای حضور در جام ملت ها است. ضمن آرزوی موفقیت برای عزیزان، منتظر پوشش لحظه به لحظه اخبار و حواشی استرالیا توسط ملی پوشان در صفحات شان هستیم!

- من و کانگورو، همین الآن، یهویی!

- من، کلی خسته، پس از پاس گل!

- من و داورِ بییییییب که پنالتی نگرفت.

- من و هاشم وقتی داریم فوش می‌خوریم!

و ...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)چالش عکس با مادر ادامه دارد. کمند امیر سلیمانی این عکس را در کنار مادر محترم گذاشت و در اقدامی عجیب برادرش سپند و برزو ارجمندِ داغدار را به چالش دعوت کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)سپند هم بلافاصله پاسخ خواهرش را داد و این عکس را به اشتراک گذاشت، فقط مادر عزیز در این عکس یک مقدار کلافه به نظر می‌رسد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


سلفی تلویزیونی ها، شاهین جمشیدی، محمدرضا احمدی و احسان حق شناس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)باید بگوید این جای سرخاب و سفیدابِ یار است و با سرعت نور مکان را به مقصد «درک اسفل السافلین» برای همیشه ترک کند! چون اگر ترک نکند خودِ «طرفش» زحمت این عزیمت را می‌کشد!

در ضمن ما متوجه نشدیم هدف حسام جان از مطرح کردن این سوال چیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)مازیار فلاحی و رفقا در حال خواباندن درِ گوش آبگوشت، با نان سنگک و ترشی مخلوط و سایر مخلفات.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)غیر ممکن است یکی از چهره های ما به لندن برود و در کنار این باجه تلفن های قرمز عکس یادگاری نگیرد!شهری با این همه جاذبه و مکان دیدنی، چرا گیر داده اید به این زبان بسته ها!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)محمد علیزاده دارد خود را برای کنسرت هایش آماده می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)سلفی وحشت زده نادر سلیمانی و فرزندانش، آقا هومان و بارسین خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)آرامش ساحلیِ علی پهلوان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)ویشکا آسایش و دوستان پس از فتح بلند ترین نقطه ایران. تبریک به ویشکا خانمِ ورزشکار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)سلفی با بدنه ماشین هم کشف شد، البته نه با هر ماشینی! با پراید هاچ‌بک نقره ای عکس برای کارت ملی هم نمی‌شود گرفت چه برسد سلفی!

 با تشکر از مریم خانم معصومی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)معلوم است علیرضا مبلغ گزافی را برای اجاره این استخر پرداخته است که انقدر دلش پر است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)شیرین کاری بهاره رهنما با مجسمه ای در یکی از بازار های ترکیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)نفیسه روشن و ببر بنگال، همین الان، یهویی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)لاله صبوری با این عکس و متن، یکی از دغدغه های مهم زندگی اش را مطرح کرد. این که پاریس بهتر است یا استامبول؟! و پس از کلی بحث، خودش و ما را همچنان بلاتکلیف گذاشت که پاریس خوب است یا استامبول؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)احتمالاً محسن افشانی با این عکس و قانون شکنی اش خیلی حال کرده است، یا شاید خواسته سرعت و قدرت خودوی لوکس اش را به رخ بکشد! هر چه باشد، نه خود این اقدام، نه عکس اش و نه به اشتراک گذاشتنش قابل قبول نیست، مخصوصاً از شخصی که لقب هنرمند را به دوش می‌کشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


عکس آتلیه ای نیلوفر پارسا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)عکس نسبتاً قدیمی خانم های بازیگر، مربوط به فیلم توقیف شده سپید و سیاه در 4 سال پیش که بالاخره مجوز اکرانش صادر شد. مهشید افشار زاده، آزاده مهدیزاده، فریبا طالبی، شهرزاد کمالزاده، فریبا نادری، نگین معتضدی و حنانه شهشهانی در عکس دیده می‌شوند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)لیلا بلوکات در حال اسکی در پیست دربندسر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)عکس یادگاری علی آقا کریمی و جناب زرافه که برای اینکه بهتر در عکس بیافتد، نیمرخ شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)تبریک کریسمس به سبک پولاد کیمیایی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)وقتی همه در کنار مادرشان عکس می‌گذارند، چرا امیر تتلو نگذارد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


خانم زاهدی اگر اشتباه نکنیم همین اینستاگرامی که هر روز در آن عکس می‌گذارید هم اپپلیکیشنی برای موبایل است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)عکس بدون شرح نیوشا ضیغمی و عروسک دوران بچگی اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)این هم عکس جدید نگاه خانمِ یگانه همراه با قربان صدقه های بابا در زیر عکس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


بالاخره آقا ساتیارِ ما از خواب بیدار شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)این هفته دو تن از والیبالیست های تیم ملی، شهرام محمودی و آرمین تشکری به خانه بخت رفتند. شبکه های اجتماعی هم پر شده بود از عکس های لو رفته از این جشن‌های عروسی . بخاطر این که نمی‌توانیم خود عکس ها را بگذاریم، به گذاشتن عکس کارت عروسی آرمین تشکری بسنده می‌کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)مصطفی پاشایی که پس از مرگ برادرش به خوبی از فضای ایجاد شده استفاده کرده و خود را پرزنت کرده بود، با خوانندگی و بیرون دادن آهنگ با صدای معمولی اش، روند صعودی خود را به اوج رساند. مصطفی پاشایی صرفاً مشهور است، ان هم زیر سایه برادرش. به هیچ وجه محبوب نیست. این نتیجه گیری را میتوانید از نظرات و کامنت های هواداران برادرش در زیر عکس ها دریابید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)عکس عجیب و غریب الناز شاکردوست. باور کنید که خودِ الناز این عکس را به اشتراک گذاشته بود، ما دستکاری نکردیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)احسان خواجه امیری و دوستش در توچال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


آرش برهانی علاقه ای به حضور در عکس های خود ندارد و در بیشتر عکس هایش کلاً 10 پیکسل هم اشغال نکرده! در این عکس هم ما کلی گشتیم تا آرش را پیدا کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


افسانه پاکرو.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)سلفی نیکی کریمی در کنار بابک کریمی، مینا سلیمی، مروارید کاشیان، علی افشین راد و سایر عوامل فیلم «مرگ ماهی».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)سلفی امین حیایی و آرش پولادخان، همسر نیوشا ضیغمی. آرش خان تاجر و کارشناس جواهرات هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)سیما خضر آبادی پشت رُل نشسته و منتظر است پیست کارتینگ آماده شود. نام خودش را هم هشتگ زده که اگر کسی نامش را جستجو کرد، این عکس بالا بیاید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)بحث های عرفانی - فلسفی سمیرا حسینی به عقل ما معمولی ها قد نمی‌دهد. روشن فکر ها بخوانند و تفسیر کنند. ما که رفتیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)سلفی مژده لواسانی و فلامک جنیدی در فرودگاه شیراز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)عکس بامزه ارشان، پسر توپولوی احسان خواجه امیری که پدر را در خرید همراهی می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


سلفی یهویی صدف طاهریان و دوستش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


نیوشا ضیغمی با این عکس کریسمس را به هموطنان مسیحی عزیز تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)فقط امیدواریم جشن تولد نیما فلاح به خیر بگذرد و نیازی به آمدن آتش نشانی نباشد! احتمالاً سحر ولد بیگی همسرش را هنگام ورود با کوکتل مولوتف سورپرایز کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)پگاه آهنگرانی با گریم جدیدش، منتظر و خیره به آن سوی پنجره.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)آن قدر که چهره های ما کریسمس را پوشش داده و تبریک گفتند، عید نوروز را تبریک نگفته اند! این هم تبریک فلور نظری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)بهنوش طباطبایی در ساحل یکی از جزایر خلیج فارس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)خُب به سلامتی ارسلان قاسمی هم در کابین خلبان عکس گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)هفته گذشته تولد سحر قریشی بود که سیل پست های تبریک را به سوی خود روانه کرد. سحر هم این عکس را به بهانه تشکر از پیام تبریک ها به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)عکس پرشی زهرا عاملی و دوستان. ژست پرشی یکی از قدیمی ترین و جالب ترین ژست های عکس، مخصوصاً در عکس های همگانی در تمام ملت ها است. این هم از اطلاعات عمومی امروزمان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)خاطره اسدی در خواب خوش در هواپیما. البته بیشتر به نظر می‌رسد فشارش افتاده باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)جشن تولدِ "نیل"، دختر نیما کرمی در کنار سید جواد یحیوی و محمد سلوکی. چهره های ما در انتخاب نام های عجیب و غریب برای فرزندانشان رقابت تنگاتنگی دارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)عکس یادگاری نادر سلیمانی، مرجانه گلچین و شراره رخام در یک قنادی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)رضا عنایتی، مهاجم کهنه کار لیگ برتر در کنار پسرانش. اخیراً هم آقا رضا به آرزوی دیرینه اش رسیده و به استقلال بازگشته است. ماشاالله رضا عنایتی و پسرانش خودشان یک تیم هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


سلفی دو یار غار و جدا نشدنی، عادل غلامی و مهدی مهدوی و دختر زیبای مهدی، گل‌بو خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)سلفی مهتاب کرامتی، مهناز افشار و دوستان در یک کافه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)فرهاد مجیدی این روز ها سخت درگیر درس و مشق است تا امتحان مرحله 3 مربیگری را با موفقیت پاس کند. می‌بینید که معلم خصوصی هم به خانه آورده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)مریم طوسی، سریع ترین دختر ایرانی در لباس سنتی بانوان کره ای.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)مهراوه شریفی نیا در پاسخ به چالش «عکس با مادر» عکسی از دوران کودکی خودش در آغوش مادرش، آزیتا حاجیان به اشتراک گذاشت که نکته جالب تر از خود عکس؛ نظرات زیر آن بود که میبینید:

مژده لواسانی که با اینستاگرام قراردادِ حضور همیشگی امضا کرده است، ابراز احساسات و دعای خیرش را در یک کامنت آورده است. نفر بعدی نوبت رستاکِ حلاج، خواننده نیمه مجاز کشورمان بود که ابراز احساسات کند.

در انتها از شما عاجزانه درخواست دارم که این کامنت ملیکا شریفی نیا را برای ما به زبان فارسی ترجمه کنید: "فشششششم فششششششششم جوشگل من :* :* :* خوذسیییییییییییییی"!!!!!

با تشکر!!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)چهره ها در حاشیه اکران خصوصی فیلم «چند متر مکعب عشق». علی شادمان، فرزاد حسنی، نیلوفر پارسا، نازنین پیرکاری و فاطیما بهارمست در عکس حضور دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)


و در پایان سلفی خلاقانه هستی مهدوی فر و گریمورش.

به علت تعدد کاندیدا، انتخاب برنده جایزه «بدون شرح ترین» عکس این شماره را به شما عزیزان واگذار می‌کنیم.

با سپاس بی پایان از همراهی تان

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (58)

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 90
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:18 - 1393/10/07
من دیگه ایرانی نیستم ... همین
پاسخ ها
سابرینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
عروسک نیوشا چه خوشگله .... زنبیلشووووووووووووووووووووووووووووووووووو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:29 - 1393/10/07
خدا وکیلی 10 سال سینما و فوتبالو تو این مملکت تعطیل کنند به زیرساخت های کشور برسن . بخدا هیچ اتفاقی نمیفته این مفت خورها هم برم دنبال یه کاری که از این علافی در بیان ... من متاسفم واسه دو نفر تو این عکسا .. یکی حسام نواب صفوی و دیگری محسن افشانی... مشخصه اینا تربیت خانوادگی ندارن اونوقت شدن الگو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
حمید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
این دیگه چه ایده مضخرفیه ... همینجوریش از کل دنیا عقبیم..در ضمن زیرساخت ها تو ایران هیچ وقت به ایده آل نمیرسن هیچ وقت
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۵:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
مگه سینمای ایران داریم ؟! کی مزخرفاتی که اینها توش بازی کردند رو نگاه میکنه ؟!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
این ها یه مشت بیکار هستند نه الگو
بهنام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
اين عكس آقاي صفوي مربوط به يكي از سكانس هاي فيلم هاشونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:34 - 1393/10/07
دو عکس اول بنظرم جالب و متفاوت بود.نیلوفر پارسا قبلناا عکساش باحجاب بود الان مششهور شده دیگه ........خدا هنر ارایش رو از بعضیا نگیره که باعث میشه بادخترشون زیاد فرق نکنن..خخخخ
عکس السافیروزاذر هم که معلومه دیگه دوستان........
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
هنر بوتوکس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:39 - 1393/10/07
من فقط برای متنی که بالای عکسا مینویسید به این بخش میام خداییش خیلی باحال و خنده دارن. . ممنون از نویسنده عزیز
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
این کامنت دیگه خیلی تکراری شده.
من
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
آره واقعا خعلی خنده داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:40 - 1393/10/07
مامان امیر تتلو چقد جوونه ... بهش نمیاد همچین پسری داشته باشه...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:42 - 1393/10/07
شوهر نیوشا ضیغمی کار اصلیش تجارت نقره است...
پاسخ ها
یکتا
ROMANIA
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
به نظرم کار اصلیش حضور در عکسهای همسرشه! تجارت نقره احتمالا شغل دومشه!!! خخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:47 - 1393/10/07
امیدوارم هر چه زودتر این ریش گذاشتن از مد بیفته ... بابا مگه اینا داعشی اند که ریش کوتاه نمیکنن ... نکنه واقعا به داعش پیوستند؟؟؟؟خخخخخخ
پاسخ ها
شهاب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
ریش داعشی مد شده ...
مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
کاری به دلیل ریش گذاشتن بازیگرا و خواننده ها ندارم ولی ریش یکی از نماد های مردان ایرانی هستش در طول تاریخ ، کافیه یه نگاه به سنگ نگاره های تخت جمشید بیاندازید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:50 - 1393/10/07
السلام عليك يا علي بن موسي الرضا ع
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:03 - 1393/10/07
بیکارترین ادمای دنیا رو بشناسین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:06 - 1393/10/07
خانم پارسا رو نمی دونم. اما خیلی متاسفم برای خانم روشن. من چون علاقه زیادی به عکس دارم تقریبا کلکسیون کاملی از عکسهای مختلف دارم. چند روز پیش داشتم عکسهای بازیگرا رو می دیدم دیدم عکسهای قدیمی خانم روشن همه با چادر هست. اما الان چی... نمی خوام بگم هرکی چادر سر میکنه جزو ملائکه است و هر کی سر نمی کنه ... . اما حیفه وقتی آدم چهره یه نفر رو مدتها با حجاب اسلامی می بینه و از یه زمانی به بعد طرف کلا عوض میشه ... . امیدوارم همه ما یه روز مثل خانم الهام چرخنده راه درست رو پیدا کنیم. نه اینکه اگر راهمون تقریبا درسته یواش یواش ازش فاصله بگیریم
پاسخ ها
li@
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
شما مطمئنی خانم چرخنده راه راست و پیدا کرده؟؟؟؟؟
zahra
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
موافقم.
من وقتی عکس های قدیمی نفیسه روشن رومی دیم،اصلا"باورم نمیشدکه قبلا"چادری بوده.
من این بخش روهم فقط به خاطرمطالب طنزبالای عکس هامی بینم ولی واقعا"ازعکسامتنفرم.نه فقط این افرادبلکه ازهمه ی آرایش هاواین بی مزه بازیامتنفرم.
تاکی میخوان چهره ی واقعیشونوپنهان کنن.والا ماکه بدون آرایش میریم بیرون ازاینا راحت تریم.زندگیمونو می کنیم ودغدغه ی ست کردن لباسمونو با لاکمون نداریم.
امیدوارم که به راه راست هدایت بشیم.
فهمیه
-
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
با نظر علی موافقم
همش ریا و جلب توجه هست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:10 - 1393/10/07
یکی از مزخرف ترین عکسها اون پرش سه نفر بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:24 - 1393/10/07
احسان خواجه امیری و دوستش (دوستش روزبه بمانی است)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:36 - 1393/10/07
اینا دیگه کی هستند
واقعا برای خودم متاسفم
پاسخ ها
عسل
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
دقت کردین تو همه موارد ایرانیا متاسفن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:49 - 1393/10/07
اگه خادم امام رضان اگه عاشق امام رضان اجرشون با خود آقا ولی واسه چی دیگه تو شبکه های اجتماعی جارش می زنن؟
سال پیش ما شهادت امام رضا مشهد بودیم تو حرم خواستیم با فرهاد قائمیان عکس بندازیم که اون منقل اسپندو گرفت جلو صورتش تا عکسش نیافته!!!!!!!!!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:53 - 1393/10/07
بیخودترین عکسا مال نواب صفوی و مصطفی پاشایی بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:54 - 1393/10/07
بدم میاد از ورزشکارایی که بدون هیییییچچچچ وارد دنیای سیاست میشن صرفا به خاطر ورزشکار بودنشون...از جمله علیرضا دبیر....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:58 - 1393/10/07
خودمون هستيماااا مجله جان ما هيجي نميكيم شما سه تا عكس از نيوشا ضيغمي كار كردي. دوتا از خودش يكي از شوهرش. بابا اين همه جهره : شهاب حسيني. بوريا بورسرخ. حامد كميلي. كامبيز ديرباز. شاهرخ استخري. رضا عطاران. علي صادقي. مهران مديري. ( سام درخشاني) . لاله و ستاره اسكندري. نيكي كريمي. ليندا كياني. طناز طباطبايي. مريلا زارعي. مهراوه شريفي نيا و جهره هاي ورزشي مانند حميد سوريان . ديكر واليباليست ها و خيلي هاي ديكر . . . . حالا همه شون هم تو شبكه هاي اجتماعي نباشن بالاخره جهار تا
پاسخ ها
مدیر پایگاه دوست عزیز عکس های انتخابی از جدید ترین فعالیت چهره ها در شبکه های اجتماعی انتخاب می‌شوند. اگر عکس هنرمندی در مجموعه وجود ندارد، به دلیل عدم فعالیت او در چند روز گذشته است.
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۷
بله مجله جان. ممنون كه به كامنت ها اهميت و باسخ ميدهيد. تشكر و خسته نباشيد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:10 - 1393/10/07
اقا شرمنده ...من از الویس بریسلی ایرانی اصلا خوشم نمی یاد...نه بازیگر قابلیه...نه خواننده خوبیه...یه فیلم درست و حسابی هم تو کار نامش نیست...مردم عاشق صدای الویس بریسلی حقیقی میشدن...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اصلا شبیه الویس پریسلی نیست . حتی یه عضو صورتش هم شبیه نیست . فقط مدل موهاش رو شبیه اون میکنه :|
فهمیه
-
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
خداییش یه کوچولو شبیهه
ولی داره خودشو خفه میکنه با این یه ذره شباهت
ROMANIA
20:18 - 1393/10/07
راست می گن تو حوضی که ماهی نباشه قورباغه سپهسالاره ...
یکسری از اینایی که شما اصرار دارید بهشون بگید هنرمند!!!! نهایتا بازیگر باشند نه بیشتر ، اطلاق عنوان هنرمند به اینها ظلم به هنر است ، هنرمند کسی است که بتواند نقش های متفاوت بازی کند مثل شهاب حسینی ، پارسا پیروزفر ، معتمد آریا ، کتایون ریاحی ، پرستویی ، کیانیان ، نگار جواهریان ، مریلا زارعی و امثال اینها ، و گرنه مثل مترسک جلو دوربین ایستادن و حرف زدن که از خیلی ها بر میاد ، یکسری از این ها به زور دماغ عمل کرده و آرایش و البته پول برای خودشون شهرت به دست آوردند و طبع ساده انگار و دم دستی ما هم اونها رو به عنوان هنرمند قبول کرده ...
پاسخ ها
خداپرست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
سمانه جان این اسامی که نام بردی همه به معنای واقعی کلمه هنرمندن ، اصیلن و شاید تکرار نشدنی اما اکثر اونایی که ما تو صفحات اجتماعی می بینیم به نظر دنبال یه چیز دیگه ان... و اونم دیده شدن می فهمی که !!؟
فهمیه
-
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
کاملا موافقم سمانه
UNITED STATES
21:39 - 1393/10/07
از ته قلبم متاسفم واسه نواب صفوی . نیاز نیست گند کاریهات رو به رخ همه بکشی.
پاسخ ها
فاطمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
دوست عزیز
این عکس مربوط به یکی از فیلماشه که توش بازی داشتههه
چقدر دنبال ایراد گرفتنیدااااااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:58 - 1393/10/07
خانه از پاى بست ویران است، خواجه در بند نقش ایوان است
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:18 - 1393/10/08
از این بازیگرهای تازه اومده تو سینما و تلویزیون متنفرم یک مشت ادم ندید بدید غربتی ...اسم خودشونو گذاشتند هنر مند ...اه اه .ادم حالش بد میشه اینا رو میبینه....در ضمن دقت کردید یکبار این بازیگرهای موفق هالی وودی رو شما تو این شبکه های اجتماعی دیدین از این جلف بازیها راه بندازند اصلا عارشون میشه عکس بندازن و این کارا ..دو روزه اومدند تلویزیون چه دوری بر داشتند خدای هنر و بازیگری اند انگار خدا بدور ...خدا رحممون کنه کاره ای نیستند والا بخدااااااااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:33 - 1393/10/08
نمیشد با فر مژه عکس نندازی؟؟؟؟؟؟حالا ادم باید هر کاری رو که میکنه ازش عکس بندازه ..چه بی معنی هستند بعضی ها...بهنوش جان شما چرا تنهایید ؟؟چرا دیگه دو نفری عکس نمی اندازی؟؟؟؟؟؟خدا نکنه ....خبر بدی بشنویم ...
پاسخ ها
فهمیه
-
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
حالا عکس به کنار
کیا میان این عکسو لایک میکنن؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:20 - 1393/10/08
بابا مگه مسیحیا و غربیا نوروزو به ماها تبریک میگن که یکسره اینا یا بابانوءل میشن یا باهاش عکس میگیرن و تبریک میگن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
باورکنید اصلا هم کلاس نداره…
پاسخ ها
ناصر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
اینها با این عکسشون نشون میده یا غرب زده اند یا کلا دنبال سوژه میگردن برا لایک گرفتن
فکر نمیکنم یکی از اینها عید نوروز خودمون رو اینجوری تبریک گفته باشن
هانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
از بس بی اصل هستن و غرب زده ان این بیچاره ها ادم واسه لایک چه کاراا که نمیکنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
05:57 - 1393/10/08
یارو هشت قلم آرایش کرده بعد از عرفان حرف می زنه ! عرفان یعنی ترک مادیات ، نه تشدید مادیات :|
پاسخ ها
li@
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
هفت قلم نه هشت قلم
سما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
اتفاقا جمله ای که نوشته با ظاهرش کاملا هماهنگه! چون معلومه هیچ اطلاعاتی نداره و فقط خواسته یه ژست بیاد!! تاجایی که ما دیدیم فنا فی الخلق نداریم تو مراحل عرفان که ایشون مطرح کردن!! فنا فی الله آخرین مرحله است
بدون نام
ROMANIA
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
خیلیا تو تاریخ دم از عرفان زدن و کتاباشون هم پر از غلط غلوط اینم مثل اونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
06:07 - 1393/10/08
عکس عنایتی خیلی باحال بود .بس که در خانواده های نسل جدید همه تک و توک بچه دارند . من می خوام هفت تا بچه داشته باشم شاید هم نه تا .
پاسخ ها
فاطمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
دوست عزیز خواهشا به این مطلبم توجه کنید پس فردا روز بچه هاتون پدر و مادرشونو به بی فکری متهم نکنند
خیلیا خیلی چیزارو دوست داررن!!!!!! اما باید دید چقد منطقیههه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:10 - 1393/10/08
همین یه کار مونده بود که آقای مصطفی پاشایی انجام بده،یعنی یه نفر تو خانواده بهش نمیگه این کار زشته،والا روح اون خدا بیامرزم که محبوب همه بود آزار میدی،بسه دیگه خز بازی
پاسخ ها
هوادار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۱
آخه چقدر حسادت به برادر مرحوم!!!! آقا مصطفی شما اگه خودتم بکشی نمیتونی مثه برادرت بشی!! محبوبیت مرتضی رو حداقل با این کارات از بین نبر...
-
08:13 - 1393/10/08
چقدر به آقای قایمیان میاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:39 - 1393/10/08
پگاه آهنگرانی خوب بود :*
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:59 - 1393/10/08
عکس نادر سلیمانی بین شراره رخام و گلچین خیلی خنده داره کاملا معلومه معذب نشسته بنده خدا...
من نمیدونم این صدف طاهریان کی هنرپیشه شده؟؟؟؟!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:10 - 1393/10/08
به آقای محمودی و آقای تشکری تبریک میگم امیدوارم خوشبخت بشن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:07 - 1393/10/08
با سلام به دوستان گل
اي كاش كمي به جاي گذاشتن اين اشخاص پر درآمد جامعه هم كمي از فقير مردم را به چالش ميكشيديد
انقدر كساني هستند با ديدن اين عكس ها آه هايي را مي كشند كه ايكاش بتوانيم قسط هاي چند ماهه خود را بدهيم
دوستان عزيز بهتر از بخاطر مردم كم بضاعت كمي مراعات كنيد از اين عكس هاي يهويي با ماشين هاي گرانقيمت و طلا و جواهرات و خانه و ويلاهاي مجلل جلوگيري كنيد
اين حرف ميليون ها ايراني است
كاذبر محترم خوشحال ميشوم مطلب بنده را به نمايندگي از قشر ضعيف جامعه بگذاريد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۳/۱۰/۰۹
انو که همیشه میبینیم گذاشتن نمیخواد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:58 - 1393/10/08
عکس های بزک کرده تیتر مناسب تری بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:16 - 1393/10/08
سلام من با آقای فرهاد قائمیان تو مشهد عکس دارم عکسه من واس سال92عیده
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۰/۱۰
خوووووووکه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:32 - 1393/10/08
عکس محسن افشاری !!!!!
واقعا قصدش از گذاشتن همچین عکسی چیه؟؟؟؟؟؟
نیکبخت واحدی!!!!!!!
شهرزاد کمالزاده!!!! (فرمژه!!!!)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:54 - 1393/10/08
d;d di gd,hk hsdn s,gt,vd; fni lk fo,vl .......... خخخخخ کیبورد رو فینگلیش بود
ترجمه:
یکی یه لیوان اسید سولفوریک بده من بخورم..........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:39 - 1393/10/08
از همه بدتراین بهاره رهنما ست ادعا دختر بچه ها رادرمیاره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:32 - 1393/10/09
اين مثلا آرايش نداره؟
حتماااااااااااااااااااااا ............ منم اگه مژه بكارم. لبم رو خط لب تتو كنم. بيني عمل كنم و .... سر صبح كه از خواب پا ميشم مي تونم ادعا كنم اصلا آرايش نكردم .....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:40 - 1393/10/09
سلام.بسیار بسیار ممنون از عکس های خوبتان.سایت بسیار جالب و عالی و مفیدی دارید موفق و موید و شاد باشید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:36 - 1393/10/09
یکمشت عقده ای همین ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:51 - 1393/10/09
خانم اوتادی اگه راست میگه قبل عملش عکس می گرفت...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:59 - 1393/10/09
چرا اینا فکر میکنن کریسمس رو تبریک بگن یعنی باکلاسن؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:30 - 1393/10/09
فقط خوشم میاد از الناز شاکر دوست!!!!!! رسما داره روی لیدی گاگا را کم میکنه !!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:49 - 1393/10/09
به خدا مسخرس یعنی اینا کارای مهمتری ندن جز به رخ کشیدن نداشته هاشون؟؟؟!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:02 - 1393/10/09
اسم این بخشوبایدگذاشت البوم عکس انسانهای بی دردوبی هدف
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:15 - 1393/10/09
به خدا تو این همه عکس فقط یه عکس ارزشه دیدن داشت
عکس یه مرد و اخر مرام و معرفت :
دااااااااش علی کریمی
خیلی میخوامت داش علی
ROMANIA
17:43 - 1393/10/09
خدا به فریادمون برسه... یه عده به نان شب محتاجند یه عده از فرط سیری دیوانه شدن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:36 - 1393/10/09
راستش من کلا از این آدما خوشم نمیاد آدمایی که فقط ژست روشنفکری میگیرنننننننننن.......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:47 - 1393/10/09
این لیلااوتادی به چی مینازه توروخدا....همشون مزخرف وگوشت تلخ هستن فقط الناز خوشکله اونم با آرایش...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:48 - 1393/10/09
من در دو چیز این مردم ایران موندم، یکی مدگرایی بی حد و حصر، مثل عکس های سلفی(شاید تو فرنگ هم هست نمی دونم چی بگم!) و یکی تبریک گفتن به همو وطنای مسیحی(به عنوان مد جدید)
من مطمئنم این بازیگرای مد گرای ما و افرادی که به هر بهانه ای دلشان می خواد یک پیامی در ایستگاه گرام !(بلد نیستم تلفظ درستش را) خود منتشر کنند، بیشتر از آمار مسیحیای ایران پیام تبریک گذاشتند، اگرا خدای نکرده ، خدای نکرده، یک روزی تیموریان و فامیلاش از ایران بروند، اینا چیکار می کنند.
البته من می خوام یک پیش بینی هم بکنم و اون اینکه ، حتما سال آینده به جای عکس سلفی، مد جدید عکس دولفی و تریفی(سلفی دونفری و سه نفری و ..نفری) می گیرند و تو کریسمس هم خودشون جشن می گیرند و به همدیگر تبریک می گند. حالا سال بعد تحویلشون بگبر.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:56 - 1393/10/09
نیوشا خیلی مزخرف ولوس شده...مثل قبل نمونده
UNITED STATES
22:40 - 1393/10/09
واقعا ک...ب شماهام میشه گفت ایرانی؟یعنی حالم ازتمام بازیگرای ایران که خیرسرشون الگوووووو هسن واسه این مملکت داره ب هم میخوره.همتون دنبال مسخره بازی هسید...بدبختا اون طرفیا نشستن دارن بتون میخندنا...چرانمیفهمید؟یخورده ب فکر ابروی کشورتون باشی.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:15 - 1393/10/09
چه قدردلتون خوش ماتوي گلپايگانيم هنوزم سارقاي مسلح ودستگير نکردن/
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:49 - 1393/10/10
چقد همه بد بینن ...و چ راحت قضاوت میکنیم و نظر میدیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:15 - 1393/10/10
خدا به فریادمون برسه... یه عده به نان شب محتاجند یه عده از فرط سیری دیوانه شدن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:17 - 1393/10/10
یعنی مفت خوری و بی حجابی رو به نمایش گذاشتن.مردم به نون شبشون محتاجن و ایناااااااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:23 - 1393/10/12
به این آقایون و خانما بفرمایین یه مورد داریم،،خواستگارای دختر جوونشو به خاطر بی پولی رد می کنه،،،،،،،،،،،آره ما فهمیدیم شما پولدار شما خوشبخت(؟)،،جم کنین این مسخره بازیارو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج