طالبلو: من هم مثل عنایتی سفید امضا کردم
۱۶۵۲۲۰
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۶
۱۰۶۰۶
دروازه بان استقلال می‌گوید او هم مثل رضا عنایتی قراردادش را با استقلال سفید امضا کرده چرا که اعتقاد دارد اگر قرار به مجانی بازی کردن باشد، بهتر است این اتفاق برای آبی‌های پایتخت رخ دهد.
ایسنا: وحید طالبلو پس از ثبت قراردادش با استقلال درباره حضورش در این تیم گفت: من همیشه آبی بوده‌ام و خوشحالم که زمانی به این تیم برگشتم که شرایط آن‌ها سخت است. هدفم کمک کردن به استقلال است و با تمام وجود آمده‌ام تا به این تیم کمک کنم. هواداران ما را حمایت کنند تا موفق شویم. همچنین از کادر فنی بابت حمایتش از من ممنونم که باعث شد دوباره به استقلال برگردم.

او در پاسخ به سوالی درباره مدت قراردادش گفت: قرارداد من با استقلال دو و نیم ساله است و من هم مثل عنایتی سفید امضا کرده‌ام. اگر قرار باشد مجانی بازی کنم، چه بهتر که این اتفاق برای تیم محبوبم استقلال باشد.

دروازه‌بان استقلال درباره مشکلش با باشگاه راه آهن جهت فسخ قرارداد با این باشگاه عنوان کرد: من قرارداد نیم فصل اولم را کامل به این تیم بخشیدم تا رضایت‌نامه گرفتم. با توجه به شرایط مدیریتی این باشگاه، دادستانی این تیم را اداره می‌کند به همین دلیل شرایط خاصی بر این باشگاه حاکم است. من پولی از راه آهن نگرفته‌ام و همه را بخشیدم چرا که می‌خواستم به استقلال بیایم و به این تیم کمک کنم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج