محتوای نامه اوباما به رهبر انقلاب درسال 88
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۶۵۲۲۸
۰۹ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۵
۱۵۰۶۳
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ۹ دی «محاکمه خیابانی» سران فتنه توسط مردم بود گفت: ۹ دی نشان داد که در نظام اسلامی آرای مردم «حق‌الناس» است و نظام اجازه نمی‌دهد کسانی آن را ضایع کنند.
خبرگزاری تسنیم: سعید جلیلی بعدازظهر امروز در «همایش بزرگ مردمی یوم‌الله 9 دی» در شیراز با بیان اینکه "حرکت انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل (ره) در راستای حرکت انبیاء الهی و پاسخی به دعوت خداوند و پیامبران بود" اظهار داشت: حرکت همه پیامبران الهی با توطئه‌های شیاطین مواجه شده است؛ انقلاب اسلامی نیز یک حیات جدید و ارزشمند به کشور و ملت ما داد.

وی افزود: همان‌طور که انتظار می‌رفت شیاطین برای متوقف‌کردن حرکت الهی ملت ایران به میدان آمدند و در شروع انقلاب نخستین گزینه خود که جنگ و حمله نظامی بود را اجرا کردند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از جنگ تحمیلی با عنوان "شجره طیبه" یاد کرد و ادامه داد: استکبار قصد داشت براساس منطق خودش با زور، فریاد حقیقت‌طلبی مردم ایران را خاموش کند، اما در پایان این ملت شریف ایران بود که پیروز شد.

جلیلی با بیان اینکه "ادعای غربی‌ها در مورد وجود گزینه نظامی روی میز امر تازه‌ای نیست و گزینه نظامی نخستین گزینه آن‌ها بود که نتیجه نداد" گفت: ملت ما توانست علی‌رغم قدرت استکبار اراده خود را در پیروزی در انقلاب و جنگ تحمیلی بر آن‌ها تحمیل کند.


دیگر اظهارات جلیلی به شرح زیر است:

*سلاح شیاطین در مقابل ملت‌ها همواره این بوده که با ترساندن آن‌ها را به عقب نشینی وادارند اما ملت ایران این سلاح آن‌ها را از کار بیندازد.

* همان‌هایی که جنگ را بر ما تحمیل کرده‌اند امروز تلاش می‌کنند با تحریم اقتصادی به ما فشار بیاورند و ما را تسلیم کنند و منطقشان تغییری نکرده بلکه تنها روششان تغییر کرده است.

*اگر امروز کمتر از گزینه نظامی صحبت می‌کنند به دلیل تودهنی است که از ملت ایران خورده‌اند. دشمنان بعد از شکست با اهرم زور، تزویر را هم به کار بردند و زور و تزویر را در کنار هم دنبال کردند. این درحالی است که امروز ملت ما نشان داده با داشتن اندیشه‌ای متعالی و بدون آمریکا و حتی در مقابله با آمریکا موفق شود، ایستادگی کند و پیشرفت کند.

*امروز الگویی که ایران معرفی کرد در حال تکثیر است و از موفقیت‌هایش در کشورهای دیگر الگو برداری می‌شود. شیوه دیگری که دشمن برای شکست حرکت تاریخی ملت ایران در پیش گرفت "ایجاد تردید از درون" در مورد نقاط قوت ملت ایران بود که فتنه 88 نیز از همین جنس بود. دشمنان دانستند که در مقابل شعار "دموکراسی غرب"، ایران الگویی از "مردم‌سالاری دینی" را مطرح کرده که می‌تواند مورد توجه مردم جهان قرار بگیرد.

* الگوی مردم‌سالاری دینی که به رخ مردم جهان کشیده می‌شود علاوه بر مشارکت و رقابت دارای ساختاری است که از آرای مردم محافظت می‌کند و به طور واقعی و نه ظاهری نظر مردم تعیین‌کننده است؛ ولایت فقیه هیچگاه اجازه نمی‌دهد «آرای مردم» در مقابل کانون‌های ثروت و قدرت وتو شود.

* در سال 88 دو روز قبل از انتخابات رئیس جمهور آمریکا به رهبری نامه می‌نویسد و اعتراف می‌کند که امروز قدرت ایران قابل انکار نیست و بسیاری از مسائل بدون حضور ایران قابل حل نیست. ظلم بزرگی به نظامی که در عرصه‌های مختلف به جهان الگو ارائه کرده است این بود که تهمت تقلب در انتخابات و شکنجه مردم را مطرح کردند.

* دشمن تلاش می‌کند ما را نسبت به افتخارات و فرصت‌ها دچار تردید کند و با ایجاد شبهه و همراه کردن عده‌ای از درون نظام با خود فضا را غبارآلود کرده تا دستاوردهای بزرگی که کسی نمی‌تواند انکار کند از درون به چالش کشیده شود و با این سیاست است که فتنه شکل می‌گیرد.

* زمانی که مردم بدانند حق و باطل چیست و اجازه ندهند غبار بر روی حقیقت بنشیند زمینه برای فتنه نیز از بین می‌رود.

* 9 دی محاکمه سران فتنه توسط مردم و در خیابان بود. 9 دی حرکتی واقعی و حقیقتی برخاسته از متن مردم بود. 9 دی نشان داد که در نظام اسلامی آرای مردم «حق‌الناس» است و نظام اجازه نمی‌دهد کسانی آن را ضایع کنند.

جلیلی گفت: در 9 دی مردم بصیرت خود را نشان دادند و اجازه ندادند برخی با ایجاد تردید در موفقیت‌های بزرگ نظام، مسیر شکوهمند انقلاب اسلامی را با مشکل مواجه کنند. از همین رو دشمنان امروز با ملتی روبه‌رو هستند که امثال شهید شهریاری را دارد و این شجره طیبه‌ای روز به روز رشد می‌کند و موفقیت‌های بزرگی را رقم می‌زند.

*دشمن باید بداند ملت ما در اینکه آمریکا شیطان بزرگ است و در راس مخالفان و دشمنان نظام است تردید ندارد.

آمریکا نمی‌تواند در نگاه ملت ما تردید ایجاد کنند. آن‌ها باید بدانند ملت ما در دفاع از حقوق خود تردید ندارد و اجازه نخواهد داد که دیگران برایش تعیین تکلیف کنند.

* خود آن‌ها هم می‌دانند ابزاری مانند "تحریم" یا "فعال‌کردن گروه‌های تکفیری" دیگر جواب نمی‌دهد؛ مردم ایران مردمی نیستند که بتوان با این ابزار آن‌ها را از مسیری که در حال پیمودن هستند، بازگرداند.

* آخرین ترفند آن‌ها در مقابل حرکت انقلابی مردم ایران این است که اصل مبارزه را زیر سئوال ببرند و سعی کنند ملت را از مبارزه منصرف یا منحرف کنند. این‌جا است که بصیرت و هوشیاری مردم مانند فتنه 88 عمل می‌کند و این ترفند را هم از بین خواهد برد.

*تا مبارزه است، ملت ما هم در میدان می‌ماند و مبارزه می‌کند. میراث بزرگی که امام راحل و شهدای ما برای ما به یادگار گذاشتند روز به روز شکوفاتر می‌شود. ما به سوی تمدن بزرگ اسلامی در حال حرکت هستیم و پیشرفت‌ها و دستاوردهای بزرگی در انتظار مردم ایران است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_3
عارفی_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
عارفی_2
ادیب_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
کالازم_فوتر موبایل
اورانوس_فوتر2
کالازم_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
انجمن پرستاری ایران_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر