عنایتی: چرا همه از سن و سال من می‌گویند؟
۱۷۰۶۹۱
۲۹ دی ۱۳۹۳ - ۰۱:۱۴
۵۷۱۱
مهاجم تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد برخی از مشکلاتی که در این باشگاه وجود دارد خطرناک بوده و باید فکری برای آنها شود.
خبرگزاری تسنیم: رضا عنایتی درباره اردوی تیم استقلال در کیش، شرایط خودش، مشکلات مالی بازیکنان و ... صحبت‌ کرد.

اردوی کیش را در حالی پشت سر گذاشتید که همه بازیکنان در این اردو حضور نداشتند. فکر می‌کنی این اردو فایده‌ای برای استقلال داشته باشد؟

همانطور که گفتید، نبود برخی از بازیکنان در اردو کار را سخت کرده بود اما بدنسازی خوبی برای 13 بازی نیم فصل دوم پشت سر گذاشتیم و نتیجه این اردو را در لیگ برتر شاهد خواهیم بود. نفراتی که در این اردو حضور نداشتند، در جای دیگری یعنی تیم ملی خدمت می‌کنند. امیدوارم تیم ملی هم قهرمان آسیا شود.

برای رضا عنایتی بدنسازی در این سن و سال سخت نبود؟

من از این سخت‌تر هم کار کرده‌ام و مشکلی نداشتم. نمی‌دانم چرا همه از سن و سال من حرف می‌زنند؟

محمود فکری گفته بازیکنان استقلال از پرداخت نشدن مطالبات‌شان ناراحت هستند و حتی در اردوی کیش پول توجیبی هم به بازیکنان داده نشد و گفته می‌شود برخی از بازیکنان باتجربه تیم به بازیکنان جوان پول توجیبی داده‌اند. این موضوع واقعیت دارد؟

شرایط مالی تیم خوب نیست اما اطلاعی ندارم که برخی از بازیکنان بزرگ تیم به بازیکنان جوان پول داده باشند یا نه. برای تیمی مثل استقلال مشکل مالی خوب نیست و امیدوارم این مشکلات حل شود. فکری درست می‌گوید و ما حتی پول توجیبی هم نگرفتیم.

نکته قابل توجه این است که بهرام افشارزاده هنوز به ایران بازنگشته و علی نظری جویباری هم اعتقاد دارد باشگاه تعطیل شده است. فکر نمی‌کنی شرایط برای نیم فصل دوم سخت شود؟

نمی‌دانم در این شرایط چه چیزی باید بگویم و در جریان کارهای اجرایی نیستم اما می‌دانم برخی از مشکلات خطرناک است و باید فکری به حال آن کرد.

فضای استقلال چه فرقی با سال‌های گذشته کرده است؟

استقلال همیشه تیم بزرگ و پرطرفدار است و این افراد هستند که می‌آیند و می‌روند. استقلال همان تیمی است که 10 سال پیش به این تیم آمدم و همیشه بزرگ و پرطرفدار باقی خواهد ماند.

دلت برای برخی از همبازی‌های قدیمی‌ات در استقلال تنگ نشده است؟

همه بازیکنان برای من قابل احترام هستند. در عصر ارتباطات می‌توانیم با یک تلفن یا پیامک از حال همدیگر مطلع شویم!

با توجه به نتایج ضعیف استقلال در نیم فصل اول، هواداران می‌توانند به قهرمانی تیم‌شان امیدوار باشند؟

قول دادن کار درستی نیست و نمی‌توانیم اتفاقات فوتبال را پیش بینی‌ کنیم اما این قول را می‌دهم که همه بازیکنان تلاش خود را برای قهرمانی به کار می‌گیرند تا هواداران را در پایان فصل خوشحال کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج