عراقچی از سختی های مذاکرات سخن گفت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۷۴۱۳۲
۰۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۱
۱۰۷۸۳
سید عباس عراقچی مذاکره با شش کشوری که ' اصولا مواضع یکسانی ندارند' را به ' ماراتن' تشبیه کرد و گفت: هرچه به جزییات نزدیکتر می شویم ، اختلاف نظر ها بیشتر می شود.
ایرنا: عراقچی پس از چهار ساعت مذاکره با معاونان وزیران خارجه فرانسه ، انگلیس و آلمان شرایط مذاکرات را ' امیدوار کننده' خواند و افزود: تلاش بر این است که تا ماه مارس به توافق اولیه سیاسی برسیم.

سرپرست تیم مذاکره کننده هسته ای ایران گفت: ماراتن مذاکرات ادامه دارد. امروز با سه کشور اروپایی و هفته گذشته با آمریکایی ها مذاکره داشتیم. مذاکره با روسها و چینی ها هم به طور مستمر ادامه دارد.

عراقچی خاطرنشان کرد که مذاکره با روسیه و چین به طور کاملا جداگانه است و افزود: امروز با سه کشور اروپایی به بصورت یک مجموعه دیدار و گفت و گو کردیم.

عضو ارشد تیم مذاکره کننده ایران اظهار داشت : در این جلسه به طور مشخص یک بار دیگر بحث هایی که با سایر اعضای پنج به علاوه یک داشتیم تکرار و بررسی شد.

وی افزود: به هر حال مذاکره با شش کشور به طور همزمان کار مشکلی است؛ شش کشوری که اصولا مواضع یکسانی ندارند. از سوی دیگر، هرچه به جزییات نزدیک تر می شویم اختلاف نظر ها بیشتر می شود و رسیدن به یک منطق مذاکراتی واحد کار زیادی می برد.

سرپرست تیم مذاکره کننده ایران ، گفت و گو های امروز با سه کشور اروپایی را ' بسیار مفید' ارزیابی کرد و گفت: بحث های بسیار خوبی انجام شد. هرچند که کماکان در موضعی نیستیم که بتوانیم بگوییم پیشرفتی کرده ایم. هنوز قضاوت در این باره زودهنگام است.

معاون وزیر امور خارجه اظهار داشت: بحث ها بسیار خوب بود؛ فضای جلسه از جدیت لازم برخوردار بود. احساس می شود که برای رسیدن به نتیجه باید یک واقع بینی و اراده سیاسی محکم بر طرف ها ی مذاکره کننده حاکم باشد تا به اختلافات پایان داد.

وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با اراده سیاسی کامل دراین مذاکرات حضور دارد. ما با واقع بینی پیشنهادهای خود را در این مذاکرات مطرح کردیم و امیدواریم که این رویکرد در طرف مقابل هم وجود داشته باشد

عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای ایران تاکید کرد: شاهد جدیت در مذاکرات هستیم، توافق وجود دارد ولی اراده برای گرفتن تصمیم های سخت، به نوبه خود دشوار است. اگر مذاکرات توام با واقع بینی و حسن نیت باشد به اعتقاد ما رسیدن به توافق چندان دور نیست.

عضو ارشد تیم مذاکره کننده گفت: در شرایطی هستیم که درباره موضوعات مختلفی مذاکره می کنیم که هرکدام ابعاد مختلفی دارد؛ ابعادی که مربوط به برنامه هسته ای ایران می شود از بخش غنی سازی گرفته تا ابعاد ان طرف و کاری که طرف مقابل باید انجام دهد.

وی اضافه کرد: این کار موانع و مشکلات خود را دارد، این که چگونه بتوان مجموعه اقدامات دو طرف را با هم منطبق کرد کار سختی است. ماهیت مذاکرات و تنوع موضوعات و گستردگی بحث ها هم کار را مشکل می کند . از این رو قضاوت در این باره که کارپیشرفت کرده یا نه دشوار است.

معاون حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه گفت: به خاطر ارتباط و یکپارچگی که بین موضوعات وجود دارد هر تحولی درهر موضوع بقیه موضوعات را تحت تاثیر قرار می دهد.با این حال شرایط امیدوار کننده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر