واکنش به تکذیبیه دولت درباره پیام اسرائیل
۱۷۵۵۴۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۷
۱۲۹۳۲ 
صهیونیست ها از نماینده سازمان ملل در لبنان درخواست خودداری از تشدید اوضاع پس از عملیات قنیطره و بر قراری آرامش را داشته اند که وی نیز این مساله به معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران منتقل کرده است.
خبرگزاری خانه ملت: صهیونیست ها از نماینده سازمان ملل در لبنان درخواست خودداری از تشدید اوضاع پس از عملیات قنیطره و بر قراری آرامش را داشته اند که وی نیز این مساله به معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران منتقل کرده است.
 
علاالدین بروجردی، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در گفت و گو با خبرنگار مجلس نیوز(پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت)  با اشاره به تکذیبیه سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص خبر منتشره درباره دریافت پیام از رژیم صهیونیستی برای خودداری از تشدید اوضاع پس از عملیات قنیطره گفت: تکذیبیه سرکار خانم افخم سخنگوی وزارت امور خارجه حرکتی دیپلماتیک بود.
 
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: در ذیل این تکذبیه آمده است که نماینده سازمان ملل در بیروت به  آقای امیر عبداللهیان معاون عربی و آفریقایی وزرات امور خارجه پیام داده است که از حزب الله درخواست آرامش دارد.
 
وی ادامه داد: بنده در مصاحبه با العالم منبع خبر را ذکر نکردم که سرکار خانم افخم منبع خبر را نیز ذکر کردند.
 
بروجردی هم چنین تصریح کرد: صهیونیست ها از نماینده سازمان ملل در لبنان درخواست خودداری از تشدید اوضاع پس از عملیات قنیطره و بر قراری آرامش را داشته اند  که وی نیز این مساله به معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران منتقل کرده است و نماینده دبیرکل سازمان ملل متحد  در امور لبنان پیش از این در گفتگو با معاون عربی و آفریقای  وزارت امور خارجه  از کشورمان برای برقراری آتش بس درجنوب لبنان  درخواست کمک کرده بود.
 
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انها درخواست کرده اند تا آرامش بعد از حمله حزب الله در شبا که عکس العمل جنایت صهیونیست ها درجولان بوده است که این موضع صهیونیست ها نشان دهنده عقب نشینی و استیصال و ضعف صهونیست ها است و باید تاکید کنم که ضعف صهیونیست ها نیازی به تکذیب ندارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج