آیفون 6 با پوششی از طلای 24 عیار +عکس
۱۷۷۷۹۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۱
۲۲۴۲۷ 
مالکین برج العرب در اقدامی تازه تصمیم گرفتند که برای سالگرد هتل خود از گوشی‎های آیفون سفارشی به عنوان یادبود استفاده کنند. یا فارنت همراه باشید!
فارنت: مالکین برج العرب در اقدامی تازه تصمیم گرفتند که برای سالگرد هتل خود از گوشی‎های آیفون سفارشی به عنوان یادبود استفاده کنند. یا فارنت همراه باشید!

برج العرب در دوبی به یک نماد برای این شهر تبدیل شده است که لقب اولین هتل هفت ستاره در جهان را با خود به یدک می‎کشد و امسال  پانزدهمین سالگرد خود را جشن می‎گیرد (این هتل در سال ۱۹۹۹ افتتاح شد). مسئولین این هتل به جای این که برای این سالگرد از ۱۵ شمع روی یک کیک استفاده کنند، به سراغ ۱۵ گوشی آیفون طلایی سفارشی رفتند!

آیفون ۶ با پوششی از طلای ۲۴ عیار به مناسبت ۱۵ سالگی برج العرب دبی!

طراحی این گوشی‎ها توسط شرکت جواهرسازی انگلیسی Gold & Co London صورت گرفته است که پیش از این نیز برای این هتل نسخه‎های طلایی iPad را تهیه کرده بود و این بار طرح یادبودی آیفون ۶ را در قالب طلای زرد و سیاه تدارک دیده است.

تنها ۱۵ تا از این گوشی‎ها ساخته شدند و تنها در خود برج العرب قابل خریداری هستند. هر گوشی دارای لوگوی سالگرد برج العرب در پشت خود هستند و زمان ساخت هریک یک ۸۰ ساعت به طول انجامیده است. این آیفون‎های سفارشی دارای پلاک اصالت روکش طلا هستند که روی آن شماره و IMEI درج شده است.

آیفون ۶ با پوششی از طلای ۲۴ عیار به مناسبت ۱۵ سالگی برج العرب دبی!

نسخه‎ی طلای سیاه حدود ۱۳۰۰۰ دلار قیمت دارد در حالی که نسخه‎ی باجلوه‎تر طلای زرد حدود ۱۲۲۰۰ دلار قیمت‎گذاری شده است. به این موارد هزینه‎ی یک بلیت رفت و برگشت به دبی را نیز باید حساب کرد، مگر این که در دبی مستقر باشید!

آیفون ۶ با پوششی از طلای ۲۴ عیار به مناسبت ۱۵ سالگی برج العرب دبی!

حتماً می‎دانید که نسخه‎های معمول آیفون دارای طلای سیاه و زرد با قیمت حدود ۶۰۰۰ دلار نیز موجود هستند اما هیچ یک از آن‎ها دارای ارزش کلکسیونی نیستند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج