عنایتی: انتظار فحاشی را نداشتم
۱۸۰۸۸۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۶
۱۰۱۴۳ 
استقلال دیروز در تبریز و در برابر گسترش فولاد در حالی به تساوی رسید که جو منفی و بدی علیه این تیم در ورزشگاه حاکم بود.
طرفداری: رضا عنایتی کاپیتان تیم استقلال در مورد بازی دیروز تیمش گفت:"بازی دیروز اصلا بازی خوبی نبود. شرایط جوی اجازه نداد هر دو تیم بازی خوبی از خود به نمایش بگذارند.باد در روند بازی تاثیر گذار بودو مانع کیفیت بازی شد.ما دو  امتیاز بسیار حساس را از دست دادیم و امیدوارم در بازی های بعدی بتوانیم جبران کنیم."

وی در مورد اینکه استقلال نتوانست صدر نشین بشود عنوان کرد:"امتیازات در بالای جدول بسیار نزدیک به هم است. اگر می توانستیم گسترش را ببریم، شرایطمان در جدول بسیار عالی می شد. ولی نا امید نیستیم چون رقبای ما هم امتیاز از دست دادند و در بازی های بعدی  با گرفتن امتیاز های لازم ، به صدرباز می گردیم."

عنایتی در مورد اینکه داور به لباس وی ایراد گرفته بود تصریح کرد:" به همه چیز گیر می دهند.داور گفت کشاله بندت هم رنگ لباست است  و من رفتم رختکن که عوض کنم.مشکل خاصی نبود."

کاپیتان استقلال در مورد فحاشی هواداران عنوان کرد: "من از هواداران خوب تبریز این انتظار را نداشتم .نمی دانم بر چه حسابی این موضع را علیه ما گرفته بودند.رفتارشان در شان هواداران تبریزنبود. امیدوارم خودشان را جای بازیکنان در زمین بگذارند، خوششان می آید فحش بشنوند؟"

وی درمورد لغو شدن سفر کیش افزود:"ما تابع کادر فنی و تصمیماتش هستیم و هر برنامه ای در اختیار ما بگذارند  اجرا می کنیم. باید ببینیم در آینده چه اتفاق هایی می افتد."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج