فروزان: برد استقلال مهم است نه کلین‌شیت
۱۸۳۳۱۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۳
۷۲۹۸ 
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: پیروزی استقلال مهم‌ترین موضوع برای مردم است تا اینکه تیم به تساوی برسد و دروازه ما بسته باشد.
خبرگزاری تسنیم: محسن فروزان درباره شرایط استقلال، عملکرد خودش و ... صحبت‌ کرد.

* در مورد بازی دوستانه با آلومینیوم اراک صحبت کن.

در این بازی، بیشتر بازیکنان اصلی را در اختیار نداشتیم و نیمه دوم هدف کادر فنی این بود که بازیکنان جوان و امید تیم محک بخورند تا در صورت نیاز از آنها در لیگ استفاده شود. در مجموع بازی خوبی بود و اینکه بار دیگر بازیکنان دور هم جمع شدند، برای روحیه تیم خوب بود.

* استقلال چقدر شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد؟

از الان زود است که بخواهیم درباره قهرمانی صحبت کنیم. همه تلاش تیم این است که به هدف اصلی‌مان یعنی قهرمانی برسیم.

* چرا استقلال در این فصل نواسان داشته است؟

نیم فصل اول در بیشتر بازی‌ها محروم و مصدومان زیادی داشتیم. علاوه بر آن مشکلات دیگری بود که گریبانگیر تیم شد و نتوانستیم نتیجه بگیریم اما خوشبختانه نیم فصل دوم شروع خوبی داشتیم و تلاش می‌کنیم روند رو به رشدمان را ادامه دهیم.

* از عملکرد خودت در این فصل راضی بودی؟

پاسخ این سؤال را کارشناسان و کادر فنی استقلال باید بدهند. استقلال تیم بزرگی است و نیاز به بازیکنان بزرگ دارد. من هم تلاش می‌کنم با بازی‌هایی که انجام می‌دهم، در کنار بزرگان تیم جزو بازیکنان خوب  این تیم شوم.

* برای محسن فروزان کلین‌شیت چقدر مهم است؟

برای من مهم گرفتن 3 امتیاز تیمم است و در وهله بعدی گل نخوردن. گل نخوردن اقتدار تیم را بالا می‌برد و من هم مانند همه دوست دارم همیشه دروازه‌ام بسته باشد.

* برای برخی از دروازه‌بان مهم‌ترین مسئله گل نخوردن است تا اینکه تیم به پیروزی برسد.

برای من اینطور نیست. استقلال حداقل 30 میلیون هوادار در داخل کشور دارد و خیلی از ایرانی‌های مقیم خارج کشور هم طرفدار استقلال هستند. وقتی استقلال به پیروزی می‌رسد، کارمندان تا یک هفته با روحیه کار می‌کنند، دانشجویان از برد خوشحال هستند و کاسبان هم تا یک هفته کاسبی‌شان بر وقف مراد است. بنابراین پیروزی استقلال مهم‌ترین موضوع برای مردم است تا اینکه تیم به تساوی برسد و دروازه استقلال بسته باشد.

* چه صحبتی درباره بازی روز جمعه با نفت مسجد سلیمان داری؟

ما از صدر جدول 5 امتیاز عقب بودیم که 4 امتیاز آن را جبران کرده و تنها یک امتیاز با صدر جدول فاصله داریم. نفت مسجد سلیمان تیم زهرداری است و انگیزه زیادی برای بازی با استقلال دارد اما با همه احترام برای این تیم، باید 3 امتیاز بازی را بگیریم و به صدر جدول برویم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج