تعجب آبی‌ها از جدال قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده
۱۸۴۱۹۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۰
۱۰۱۸۴
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی پیگیری شد که آبی‌پوشان از جدال مدیرعامل سابق‌شان با سرمربی تیم‌شان متعجب شده بودند.
خبرگزاری فارس: تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 امروز در زمین کمپ زنده‌یاد حجازی با حضور کادر فنی این تیم برگزار شد. در تمرین امروز آبی‌پوشان حنیف عمران‌زاده غایب بود اما با توجه به معاینات کادر پزشکی این بازیکن از فردا در تمرینات تیمش شرکت خواهد کرد.

همچنین جاسم کرار دیگر بازیکنی بود که در تمرین شرکت نداشت.

*قبل از شروع تمرین امروز هاشم بیک‌زاده برای دقایقی با امیر قلعه‌نویی تمرین کرد. این بازیکن که هفته گذشته به دلیل مشکلات مالی در تمرینات آبی‌پوشان حاضر نشد با قول افشارزاده مجددا کارش را با استقلال آغاز کرد اما همچنان خواستار دریافت مطالبات خود از این باشگاه است.

*هنگامی که تمرین آبی‌پوشان آغاز نشده بود برخی از بازیکنان این تیم معتقد بودند زمین چمن کمی سفت است و حتی امیرحسین صادقی این موضوع را به مسئولان کمپ اطلاع داد اما خاوری مدیر کمپ ناصر حجازی اعلام کرد که صبح امروز زمین را به شکلی آب داده که مشکلی برای تمرین وجود نداشته باشد.

*آرش برهانی با تأخیر 40 دقیقه‌ای به محل تمرین رسید. این بازیکن به دلیل آنکه راننده آژانس آدرس را اشتباه رفته بود در ترافیک اتوبان کرج گیر کرد و پس از تماس با کادر فنی استقلال به تمرینات این تیم اضافه شد.

* اعضای کادر فنی و بازیکنان استقلال در حین برگزار تمرین امروز پیگیر نتیجه بازی پرسپولیس بودند و مرتب نتیجه این مسابقه را از حاضران در کمپ سوال می‌کردند.

*میرشاد ماجدی، حمید ملک‌احمدی و رضا نعلچه‌گر نفراتی بودند که در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند.

*تمرین امروز آبی‌پوشان در حالی برگزار شد که مدیر روابط عمومی این باشگاه برای دقایقی با سرمربی تیم استقلال در گوشه‌ای از زمین گفت‌وگو کرد. نکته قابل توجه اینحا است که این شایعه امروز در محل تمرین مطرح شد که فرهاد مجیدی قرار است به عنوان مدیر استعدادیابی باشگاه نفت فعالیت کند و حتی انتشار عکس وی با بیژن زنگنه، وزیر نفت نیز این شایعه را قوت بخشید.این اتفاق در حالی رخ داد که مجیدی شب گذشته در بین مخاطبان برنامه 90 عنوان محبوب‌ترین بازیکن استقلال را از آن خود کرد.

*هوای سرد امروز باعث شد تا بازیکنان تیم استقلال و کادر فنی این تیم با لباسی گرم کارهای تاکتیکی را انجام دهند. سرمربی تیم استقلال که خودش نظاره‌گر حضور تاکتیکی این تیم بود بعد از کارهای استقامتی فوتبال درون‌تیمی را برای بازیکنان در نظر گرفت و نکات لازم را به آنها منتقل می‌کرد.در بخش پایانی تمرین نیز استقلالی‌ها شوت به سمت دروازه را در دستور کار خود قرار دادند.

*هنگامی که بازیکنان ارسال از جناحین را انجام می‌دادند سرمربی تیم استقلال خطاب به آرش برهانی گفت: "آرش جان محکم‌تر بزن موهایت خراب نمی‌شود"

*حدود 50 نفر از طرفداران تیم استقلال در سکوت کامل نظاره‌گر برنامه‌های تاکتیکی این تیم شدند.این تعداد از تماشاگران پیرامون جدال لفظی امیر قلعه‌نویی و فتح‌الله زاده صحبت می‌کردند و هنگامی که سرمربی آبی‌پوشان مشغول گفت‌وگو با یکی از دوربین‌های تلویزیونی بود اعتقاد داشتند که این مسئله باعث می‌شود تا تیم به حاشیه برود.

همچنین بازیکنان تیم استقلال هم از مصاحبه‌های قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده علیه یکدیگر تعجب کرده و به این موضوع اشاره داشتند که وقتی این دو نفر سال‌ها با هم کار کردند زدن این حرف‌ها کمی عجیب بود.

تمرینات تیم فوتبال استقلال مجددا از فردا پیگیری خواهد شد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج