زمان ثبت نام جاماندگان از دریافت یارانه نقدی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۸۴۵۹۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۰۷:۱۴
۲۴۶۹۶
درحالی با ثبت نام مجدد از متقاضیان دریافت یارانه نقدی تعدادی موفق به ثبت نام نشده و دچار مشکل شدند که قانون بودجه سال آینده دولت را موظف کرده تا این افراد را به لیست یارانه بگیران اضافه کند.
خبرگزاری ایسنا: درحالی با ثبت نام مجدد از متقاضیان دریافت یارانه نقدی تعدادی موفق به ثبت نام نشده و دچار مشکل شدند که قانون بودجه سال آینده دولت را موظف کرده تا این افراد را به لیست یارانه بگیران اضافه کند.

باتوجه به اینکه از 20 تا 31 فروردین ماه امسال و قبل از شروع رسمی فازدوم هدفمندی یارانه ها دولت که موفق به حذف یارانه بگیران نشده بوده، بنا را بر اعتماد گذاشته و ثبت نام مجدد را برای تعیین نیازمندان و انصراف غیرنیازمندان دربرنامه های خود قرار داد ، بودند افرادی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام نشدند و یا اینکه درصورت انجام مراحل آن در لیست قرار نگرفتند.

درحالی چندی بعد و البته بدون اطلاع رسانی روشنی مشخص شد که متقاضیان جامانده باید با مراجعه به فرمانداری محل سکونت خود نسبت به ثبت نام برای دریافت یارانه اقدام کنند که درادامه مراجعان عنوان می کردند با وجود طی مراحل طولانی یارانه ای دریافت نکرده اند و یا اینکه نیمی از فرایند الحاق آنها به لیست سازمان هدفمندی انجام شده و بخش دیگر آن معلق مانده است.

این در حالی است که در برخی از خانوارها مشاهده می شود که با وجود ثبت نام تمامی اعضای خانواده گاهی هستند مواردی که یارانه یک و یا دوتن از آنها در هر ماه که یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوارشان واریز می شود پرداخت نمی شود.

همچنین با توجه به اینکه در زمان ثبت نام ، روزهای تعیین شده براساس پیش شماره کارت ملی سرپرست خانوار تقسیم بندی شده بود گاهی خانوارها موفق نشدند در همان روز مربوطه ثبت نام کرده و به طور کلی جا ماندند. درعین حال با وجود اینکه دولت دو روز پایانی را برای ثبت نام جاماندگان قرار داد؛ اما افراد بی اطلاع از این موضوع به طور کلی از ثبت نام بازماندند.

از سویی دیگر گروه زوج های جوان قرار دارند که با ابهامهات موجود در اطلاع رسانی در زمان ثبت نام موفق به اقدام درستی در رابطه به مراحل دریافت یارانه خود نداشتند. این درحالی است که زوج هایی که بعد از سال 1389 (بعد از ثبت نام دور اول) ازدواج کرده و هنوز یارانه خود را از خانواده هایشان جدا نکرده بودند می بایست به همراه خانواده ثبت نام کرده و بعد جداسازی را انجام می دادند. با این وجود برخی دچار اشتباه شده و به امید جداکردن یارانه از سرپرست خانوار، در هیچ گروهی ثبت نام نکردند و در نهایت یارانه آنها نیز دچار مشکل شد به گونه ای که برخی عنوان می کنند با وجود مراجعه زیاد به فرمانداری و پلیس+10 موفق به دریافت یارانه نشده اند.

بنابراین در شرایطی تعداد یارانه بگیران غیر نیازمند در بین حدود 76 میلیون یارانه بگیر فعلی کم نیست که تعدادی که بسیار مستحق تر نسبت به گروهای پردرآمد در دریافت یارانه هستند جایی در لیست سازمان هدفمندی نداشته و موفق به ثبت نام و گرفتن یارانه نقدی ماهانه خود نشده اند. از این رو مجلس در جریان بررسی تبصره هدفمندی در بودجه سال آینده در کنار اینکه دولت را موظف به حذف یارانه پردآمدها کرده است این تکلیف را نیز به عهده آن گذاشته که از فروردین 94 نسبت به ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی اقدام کنند.

براین اساس در جریان رسیدگی به بخش‌های هزینه ای تبصره (21) بودجه 1394 در خصوص اجرای قانون هدفمندی یارانه ها در بندی الحاقی دولت موظف شد از فروردین سال آینده نسبت به ثبت نام کسانی که موفق به ثبت نام برای دریافت یارانه نشده‌اند در فرمانداری شهرستان اقدام کند؛ بنابراین بازماندگان از دریافت یارانه نقدی می توانند امیدوار باشند که در صورت اجرایی شدن قانون، از فروردین سال آینده با تایید نیازمندی به یارانه نقدی به جمع یارانه بگیران اضافه شوند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1394/03/06
بنده پنج سال است که متارکه کرده ام ونام من در لیست یارانه بگیرها نیست حال باید چه اقدامی باید انجام بدهم
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1394/10/03
جاماندگان یارانه یاانصراف دهندگان یارانه:
بعدازثبت نام مجددیارانه بگیران در فروردین 93،دولت اعلام نمود که 2میلیون نفر ازثبت نام انصراف داده اند این درحالی بود که انصرافی درکار نبوده. فقط عده ای به علت عدم اطلاع رسانی ازثبت نام یارانه جامانده ودولت اسم این افرادرا انصرافی گذاشت(جامانده گان یارانه)
1-اگر دولت تدبیر و امید راست میگوید چرا اجازه ثبت نام مجدد انصرافی ها را نمیدهد تا مشخص شود که کسی انصراف نداده؟ یا داده؟
2-چراتاکنون هیچ تدبیر واندیشه ای برای جاماندگان یارانه نداشته؟
3- چرا در سایت سازمان هدفمندی یارانه ها هنوز گزینه انصراف وجودارد ولی گزینه ثبت نام مجدد وجود ندارد( عجب تدبیر و امیدی).
4- چرا کسی از دولتمردان پیگیر نیست؟آیا خدا راضی هستش؟ آیا دزدی فقط بالا رفتن از دیوار مردم است؟پس 22ماه عدم پرداخت به جاماندگان یارانه اسمش چیه؟
ایا اسم این دزدی نیست؟یکی پیگیری کنه این 22ماه یارانه کجا رفته حساب کنین دو میلیون نفر جامانده ماهی 45تومن واسه 22ماه چقد شده و رفته تو جیب کی؟؟؟
حق الناس از حق الله بالاتره
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1394/10/29
با سلام... هشدار داده اید که مبادا در نظراتتان بی احترامی به ساحت مقدس مسئولان باشد ...من از جا ماندگان دریافت یارانه در دور جدید هستم و باوجودیکه مبلغ یارانه خیلی ناچیز هم هست ولی برای من که زن و فرزندان کودک و نوجوان دارم وشغلم را از دست داده ام و حتی قادر به تامین یک بیمه درمانی برای خانواده ام نیستم این مبلغ بسیار راهگشا و موثر است .حضرات اولش فقط وعده و وعید دادند که به زودی برای جاماندگان و افراد جدید اقدام می کنیم بعد هم هی عقبش انداختند و حالا هم دیگر حتی به روی مبارکشان نمی آورند. از ته دل میگویم لعنت خدا و رسول و معصومین بر هرکه تزویر و ظلم می کند. دوست دارید نظر من یا همه کسانی که به ایشان ظلم رفته را بگذارید یا ناجوانمردانه حذفش کنید تا بعضی از مسئولین عزیز با آن حقوقهای چند میلیونیشان آزار نبینند!!
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1395/12/27
سلام خسته نباشید،من ازاولش موفق نشدم،چندبارمراجعه کردم گفتن چون ازاولش ثبت نام نکردی دیگه نمیشه!ثبت نام کنم،خواستم راهنمایی کنید لطفا
باتوجه ب شرایط خاصی که دارم...سپاسگذارم
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1396/01/25
باسلام
بعلت اینکه خانواده خانمم در ثبت نام مرحله دومش اقدامی نکرده اند ومنم بعد ازدواج ،خانمم رو از خانواده اش جدانکردم الان صاحب یک فرزند هم شدم که هیچ یارانه ای طبق گفته های مسئولین نمیتونه بگیره لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
05:38 - 1396/02/06
باسلام
اززمانیکه رئیس جمهور عوض شدوثبت نام دوباره صورت گرفت.
به دلایل مشکلات نتونستیم ثبت نام کنیم.
من یک خانم هستم وسرپرست خونواده هستم ودخترم دانشجوس باسن55سالگی ام درخانه های مردم کارمیکنم تاشهریه ومخارج خونه روتامین کنم.خدالعنتون کنه بااینکه میدونیدجاماندگان نمی تونن مخارج زندگیشون روتامین کنن بازم چندسال هست که هنوز به فکرمامردم نیستین.خداازاین دولت نگذره
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1396/02/08
دولت محترمبنده بایک خانواده 7نفری ازبهار93تاامروز1/96حساب کنیدچقدرمیشودتوروستای زندگی میکنم که اب اشامیدن تانکر4 متری 65000تومانن است چندین باربه فرمانداری مراجعه کردم برای ثبت نام مجدد گفتندباید دولت تصمیم گیری کندبعداز4سال هنوزتصمیم گیری نشده
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1396/02/08
براداربزرگوارازین که به نظرمردم اهمیت می دهیدوانعکاس میدهیدبی نهایت سپاسگزارم
شایدبعداز3یا4سال به مشکل ما برسی بشه واقعاً جاماندگان هدفمندی یارانه هابه فراموشی سپرده شد
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1396/05/22
سلام
بالاخره فکری که برداشته شد برای جامانده ها به قولی ؟؟!!!!!
اینه که بچه هایی که از این به بعد به دنیا میان تحت پوشش پدرقرار میگیرن.خسته نباشی.
تکلیف همسر که مرحله دوم بعلت عدم اطلاع خانواده ثبت نام نشده وحتی بچه هایی که در فاصله ثبت نام مرحله دوم تاالان که یارانه نمیگیرن و طبق گفته مسئولین هیچ کاری نمیشه کرد چی میشه ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید
United Arab Emirates
01:54 - 1396/06/21
سلام
کسی نیست به فکر اونایی که میخوان یارانه بگیرن بنا به هردلیلی کنارگذاشته شدن باشه ؟؟؟!! تا کی این پول یارانه اینورو اون ور بشه!!
لطفا به خودتانم بیائید که حق الناس گناهیست نابخشودنی....
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1396/07/20
سلام
بالاخره کسی پیدا میشه فکری به حال ثبت نام نشده های یارانه برداره یا نههههه؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1396/08/21
با سلام
لطفا یه فکری به حال جامانده های از یارانه بردارین........
تاکی بلاتکلیفی!!!
باسپاس
United Arab Emirates
19:35 - 1396/11/26
سلام
من اگه مسئول میبودم خودم کنارمیکشیدم....
مسئله یارانه نه تنها حل نشده بلکه همچنان وخیم ترهم داره میشه...
امروز وزیری فردا اسیر خاک......!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:56 - 1396/12/01
سلام.لطفا درمورد جا ماندهای یارانه پیگیری کنید کی می تونه این مشکل امثال ماها رو به گوش مسئولین برسونه.حالا اگه ثبت نام دانشگاهی بود هرروز دولت تمدیدش می کرد،به خدا این یه قرونو که به ماها که نیاز داریم این کشور نده هرروز آهمون دامنگیرشون می شه
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1396/12/04
یارانه جاافتاده دوردست کنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
کالابرد_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی