اقدام مشترک دو وزارتخانه برای آزادی نیکبخت
۱۸۴۶۶۵
۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵
۱۴۳۰۱
معاون عربی و آفریقایی وزیر امور خارجه گفت: سربازان گمنام امام زمان با یک سلسله عملیات پیچیده و دشوار در منطقه ای خاص از کشور یمن مقتدرانه دیپلمات کشورمان را آزاد کردند.
خبرگزاری مهر: معاون عربی و آفریقایی وزیر امور خارجه گفت: سربازان گمنام امام زمان با یک سلسله عملیات پیچیده و دشوار در منطقه ای خاص از کشور یمن مقتدرانه دیپلمات کشورمان را آزاد کردند.

حسین امیرعبداللهیان در حاشیه مراسم استقبال از نوراحمد نیکبخت دیپلمات ایرانی آزاد شده از بند تروریست ها در یمن که صبح امروز در فرودگاه مهرآباد انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه امروز در خدمت آقای نوراحمد نیکبخت دیپلمات محترم سفارت جمهوری اسلامی ایران در صنعا هستیم؛ ایشان یک سال و نیم پیش توسط یک گروه تروریستی در صنعا ربوده شد.

وی افزود: از ابتدای این حادثه کمیته ویژه ای با دستور وزیر امور خارجه تشکیل شد و همه بخش های وزارت خارجه در آن حضور یافتند و در نهایت تیم ویژه ای از وزارت اطلاعات با یک سلسله اقدامات و عملیات پیچیده و دشوار امنیتی در منطقه ای خاص از کشور یمن موفق شد آقای نیکبخت را مقتدرانه از چنگال تروریست ها آزاد کند.

معاون عربی و آفریقایی وزیر امور خارجه ادامه داد: این موفقیت را خدمت مقام معظم رهبری، رئیس جمهور محترم، ملت شریف ایران و عزیزان گمنامی که این لحظات شیرین را برای خانواده آقای نیکبخت ایجاد کردند، تبریک می گویم.

امیرعبداللهیان افزود: خداوند متعال را شاکریم که در ایامی که متعلق به حضرت زهرا (س) است، با توسل خانواده ایشان به آن حضرت و با اقتدار سربازان گمنام امام زمان (عج) برگ زرینی دیگری بر افتخارات آنها افزوده شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج