واکنش «میرر» به مشت زنی افشارزاده
۱۸۵۱۱۵
۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۲
۹۹۸۷
سايت نشريه انگليسي ميرر با اشاره به حرکت مديرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه‌ اخيرش، اقدام به نظرسنجي درباره احتمال تکرار اين حرکت از سوي يکي از مربيان ليگ برتري کرده است.
خبرگزاری تسنیم: حرکت غیرمنتظره بهرام افشارزاده، مدیرعامل باشگاه استقلال در حین یکی از گفت‌گوهایش با یک خبرنگار، در نشریه میرر انگلیس بازتاب داشته است.

این نشریه گزارش خود را درباره حرکت افشارزاده که در حین گفت‌وگو ضربه‌ای به شکم خبرنگار مصاحبه کننده می‌زند، اینگونه آغاز کرده است: «در لیگ برتر انگلیس، مربیان، بازیکنان و مدیران عامل باشگاه در هنگام مواجهه با رسانه‌ها گزینه‌های زیادی ندارند جز اینکه با آنها کنار بیایند و پاسخ پرسش‌های آنها که بخشی از شغل‌شان است را بدهند. در ایران اما دیدگاه اهالی فوتبال متفاوت است. در این بخش از دنیا به نظر می‌رسد که پرسش یک سؤال سخت از سوی یک خبرنگار برای او با مشتی در شکمش به ارمغان خواهد آورد.»

در ادامه این گزارش می‌‌خوانیم: «بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال، یکی از بزرگترین تیم‌های ایران است و به همین دلیل ممکن است فکر کنید که او به مورد کمین خبرنگاران واقع شدن و سؤالات مکرر آنها درباره این باشگاه عادت دارد. او اما در عین حال که کاملاً آرام و خونسرد به نظر می‌رسد پاسخ خبرنگار مصاحبه کننده را می‌دهد و پس آن ضربه به شکم او وارد می‌کند. بزرگترین نگرانی ما این است که مدیران لیگ برتری حرکت او را ببینند و از آنها الگوبردای کنند به خصوص که چند مربی طراز اول لیگ برتر هم روز به روز از جوسازی رسانه‌ها علیه تیم آنها خشمگین‌تر می‌شوند.

میرر در پایان گزارش خود درباره حرکت مدیرعامل استقلال، اقدام به یک نظرسنجی کرده و از مخاطبان خود پرسیده که فکر می‌کنند از برترین مربیان لیگ برتری شامل ژوزه مورینیو، لوئیز فن‌خال، نایجل پیرسون،‌ سام آلاردایس، جان کارور، آلن پاردیو و تونی پولیس کدام یک می‌تواند اولین کسی باشد که این حرکت را تکرار کند؟

حرکت افشارزاده (که رابطه خوبی با اهالی رسانه دارد) در حالی بازتاب جهانی پیدا کرده که وی سال‌هاست در حین صحبت با خبرنگاران با آنها بدین شیوه به شوخی می‌پردازد و منظور خاصی هم ندارد، اما با این حال این بار چون دوربین تلویزیونی صحنه را شکار کرده چنین بازتابی پیدا کرده است.


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج