تشدید بارش‌ها در کشور
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
کتاب لند_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۸۶۳۳۷
۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۰
۱۴۰۴۰
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن تشریح آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور، ازتشدید بارش ها در کشور خبر داد.
ایسنا: احد وظیفه درباره آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آتی گفت: براساس نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز در سواحل دریای خزر، بویژه در سواحل مرکزی وشرقی، دامنه های جنوبی البرز، شمال شرق، نواحی مرکزی، دامنه های مرکزی زاگرس، بخش هایی از شرق و جنوب کشور ابرناکی، بارش باران و در مناطق سردسیر بارش‌برف و وزش باد پیش بینی می شود که بتدریج گستره بارش ها جنوب شرق کشور را نیز فرامی گیرد.

وی ادامه داد: این سامانه روز چهارشنبه در شرق، جنوب شرق وبرخی مناطق شمال شرق کشور فعال بوده وبتدریج روز پنج شنبه از کشور خارج می‌شود که بارش ها فردا درکرمان، هرمزگان، جنوب یزد وبخشهایی از سیستان وبلوچستان خواهد بود.

وی از بروز پدیده تگرگ در استان های سیستان وبلوچستان، هرمزگان وجنوب کرمان خبر داد و افزود: امروز در برخی مناطق جنوب غرب، جنوب، شمال شرق وشرق کشور و روز چهارشنبه در شرق وجنوب شرق کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی مناطق با گرد وخاک همراه خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به مواج بودن خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، گفت: امروز دامنه های شرقی البرز، سواحل شرقی خزر، شمال شرق و شرق دمای هوا کاهش می یابد که روز چهارشنبه افت دما به جنوب شرق کشور نیز کشیده می شود.

وظیفه از تشدید بارش طی سه روز آینده خبر داد و گفت: فردا در استان کرمان بویژه در نیمه جنوبی استان بارش باران و برف و در استانهای هرمزگان و سیستان و بلوچستان بارش باران گاهی با رعد وبرق پیش بینی می‌شود. همچنین در این روز وزش باد شدید پیش بینی می شود که در جاده های کوهستانی استان کرمان منجر به کولاک برف و در برخی مناطق استان هرمزگان منجر به رخداد گرد و خاک خواهد شد.

وی با بیان این که درروز پنج شنبه بارش باران برای استان سیستان و بلوچستان پیش‌بینی می‌شود، گفت: اقدامات لازم باید جهت جلوگیری از خسارتهای احتمالی به کار گرفته شود، بویژه از هرگونه تردد در مناطق مستعد سیلاب خودداری شود.

مدیرمرکز پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به اینکه وضعیت آسمان تهران در روز چهارشنبه کمی ابری تا نیمه ابری گاهی وزش‌باد پیش‌بینی می‌شود، افزود: حداقل و حداکثر دمای آن نیز 1و 8 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود. همچنین در روز پنجشنبه آسمان پایتخت کمی ابری، با وزش باد خواهد بود که حداقل و حداکثر دما با دو درجه افزایش 3 و 11 درجه سانتیگراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر