چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)
۱۸۷۵۳۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۲
۹۶۲۱۴ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا:
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
به روز های آخر زمستان رسیدیم. زمستانی که - جز این 2 هفته پایانی - عملاً زمستان نبود و بیشتر ادای زمستان را در می آورد و آنطور که باید نیاز های چهره های عزیز را، از جهت تامین عکس های زیبای زمستانی و برفی، تامین نکرد. حالا که گذشته اشکالی ندارد ولی امیدواریم زمستان سال بعد قصور امسالش را جبران کند. این هم احتمالاً آخرین عکس زمستانی مهناز خانم افشار است که البته علما و کارشناسان در طبیعی یا مصنوعی بودن برف های روی کلاه اختلاف نظر دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)


طبیعتاً وقتی زمستان رو به پایان است، بهار هم رو به آغاز است! پس، از آن طرف اتفاقات بهاری و تاثیرات فصلی هم روی آدمی تاثیر گذار است. یکی از این تاثیرات فصلی مهم، میلِ بی نهایت به خوابِ مرگ وار در این فصل است که هنوز هم کسی دلیل قطعی این حس مشترک را نمی‌داند! همانطور که میبینید حامد خان زمانی هم پس از اجرایی که با دوستان در شیراز داشت، تحت تاثیر این اثر فصلی قرار گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)این حس مشترک و اثر فصلی که گفتیم فقط محدود به ایران نیست و در کشور پرتغال هم فراگیر شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)محسن یگانه و برادران خسروی در گذر زمان. البته تفاوت زیادی نکرده اند فقط مقداری عضله و ریش در این سال ها کم و زیاد شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)حدیث خانم مدنی، ستاره نوجوان سینما عکسی کلوز آپ از خود در کنار مصرعی از حافظ به اشتراک گذاشت که: "عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد". حالا با اینکه منظور حدیث از ارتباط عکس و متن چیست، کاری نداریم چون راستش را بخواهید دلمان نمی آید خانم به این با شخصیتی (بر اساس مستندات) را اذیت کنیم! ولی احتمال میرود منظور حدیث جان از شعر این باشد که هر کسی بخواهد در حیطه صفحه او رندبازی در بیاورد، بلاکش خواهد کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)جایزه بهترین عکس کانتکت می‌رسد به جواد رضویان برای عکسی که برای علی اوجی در کانتکت خود انتخاب کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سحر خانم قریشی سفر های نوروزی خود را با ترکیه شروع کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی عمار تفتی با دوست عزیز تر از جانش. آیا شما هم با دیدن عمار یاد آن حسابدارِ کتک‌خور در سریال میوه ممنوعه حسن فتحی می افتید که عاشق هستی (هانیه توسلی) بود؟ یا من فقط اینگونه ام؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی ستاره ها در بازارچه خیریه محک. میلاد کی‌مرام، کمند امیرسلیمانی و روزبه نعمت اللهی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)ممنون رضا جان که به درخواست دوستان احترام میگذاری. آن هم انقدر با مزه!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)طبق عادت شماره های گذشته یک سلفی بدون توضیح از پریناز ایزدیار را مشاهده می‌کنید. عادت است. کاریش نمی توان کرد. باید بستری شوم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)ملیکا شریفی نیا و عکسی از دوران کودکی اش که نشان میدهد ملیکا از همان موقع مقید به اصول و عرف جامعه بود و حجابش را رعایت می‌کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سختی هایی که دوستان برای خلق یک سلفی می‌کشند خودش یک مستند تراژیک است! الآن یعنی پوریا پور سرخ و پژمان بازغی باید چقدر آمادگی بدنی داشته باشند که در این پوزیشن قرار گرفته باشند؟! یا اینکه چه کمر دردی را به جان بخرند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)فاطیما بهارمست با این عکس از گلهای باغچه شان ، آمدن بهار را مژده داد و  مخاطبین خاص اش را حرکات موزون دعوت کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)امیر تتلو تنها نقطه ای از بدنش که خاکوبی نداشت را هم منقش به تاتو کرد و حالا فقط مانده پیشانی و کف پاها که احتمالا برای آن ها هم برنامه ویژه ای دارد! نکته جالب اینجاست انتظار دارد مجوز ارشاد را هم بگیرد! (به زودی شاهد هجوم تتلیتی ها خواهیم بود. به کجا؟! خدا میداند!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)زیارت قبول پرستو جان. برایمان سوغاتی پفک هندیِ اصل مشهد بیاور!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکس آتلیه ای بابک جهانبخش و آرتای مو فرفری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)نیوشا ضیغمی و نماد عضویت اش در انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سپیده خداوردی در کنار استاد فرهاد فخرالدینی که سال ها رهبر ارکستر ملی ایران بود. گویا سپیده خانم این روز ها موسیقی و نوازندگی به اولوتی بالاتر از بازیگری برایش تبدیل شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)ایرج طهماسب از حضور احتمالی بنیامین در یکی از برنامه های نورورزی کلاه قرمزی خبر داد. خبری خوش برای هواداران بنیامبن و عاشقان کلاه قرمزی و دوستان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)انا لله و انا الیه راجعون. چقدر هم شیک حوابیده است!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی بابک برزویه با آقا رضا عطاران و محسن خان تنابنده در دفتر روزنامه بانی فیلم که احتمالاً با این دو ستاره مصاحبه کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکسی از فیلم رخ دیوانه به مناسبت اکران عمومی آن. طناز طباطبایی، صابر ابر و نازنین بیاتی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)علیرضا طلیسچی و رونمایی از مدل جدید شلوار های ورزشی که بیشتر در شهر شیراز و یا در زندان های مهم کشور طراحی، تولید و مونتاژ می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)بهنوش بختیاری در کنار علی انصاریان و مادر محترمشان. احتمالاً در حال تهیه یک برنامه نوروزی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)چکامه چمن ماه هم عکس کودکی اش را به اشتراک گذاشت. مانند بقیه دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی احسان کرمی و امین خان تارخ در مسیر برنامه زنده رود، پس از یک ساعت تاخیر در فرودگاه. یک ساعت که عادی است احسان جان. باید از مسئولین فرودگاه تشکر هم می‌کردی که بیشتر نبوده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکس زیبای شهره خانم سلطانی در کنار مادر عزیزشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)حدیث میرامینی که مفهومی تازه و متفاوت از واژه های "دگرگون" و "منقلب" را به هواداران عرضه کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)میلاد کی‌مرام و کشف زاویه ای جدید برای سلفی. مطمئناً هیچ انسان دیگری روی کره خاکی تا بحال از این زاویه از خود سلفی نگرفته بود.

همه اش مال خودت! فقط باز هم از این سلفی ها بگیر و ما را از نان خوردن نیانداز!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی خانواده امیر سلیمانی که به عیادت پدرسالار سینما رفته بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی پنجره ای شهرام حقیقت دوست که سعی کرده با آن جای خالی دوستش را پر کند. این جمله ما خطاب به دوست شهرام است: "حالش خوب نیست، با درو پنجره عکس می‌گیرد. تو رو ارواح پدرت برگرد!"

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی پویا امینی با ماهایا پطروسیان که همین چند شماره پیش دنبالش بودیم و بالاخره پیدایش کردیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکس یادگاری کاوه خداشناس با نور خورشید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)محمدرضا گلزار در کتابخانه سخت مشغول مطالعه درباره اصول و مبانی اخم در سینمای هند و بنگلادش بود که عکاس مزاحمش شد و این عکس را ثبت کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکس دسته جمعی بانوان تئاتری. دیگر خودتان همه را میشناسید. نیازی نیست بازگو کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی ستاره ها در یک دورهمی. ماشاالله همه هستند. فرها اصلانی را هم در آن پشت دریابید! فقط غیبت امین زندگانی احساس میشود که این احتمال وجود دارد در پشتِ علی اوجی باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکسی از جواد عزتیِ سیگار به دست و سوشا مکانی. مکان ثبت عکس مشخص نیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)فریبا کوثری و هایده حائری، دو بانوی متشخص و مهربانِ سینمای ایران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)


دخترک سمتِ راستی، سحر دولتشاهی است و دخترکِ سمت چپی، یکی از دوست های دورانِ کودکی سحر دولتشاهی است! بریم سراغ اکتشافات بعدی مان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی آنا نعمتی و دوستان در ماشین. رائیکا خانم هم با عینک نارنجی اش در عکس حضور دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکس یادگاری گوهر خیراندیش در کنار بانو شهلا ریاحی، ستاره سال های دور و پیشکسوت ارزشمند امروز سینمای کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی سیدمحمد موسوی و خواهر محترم به همراه یک مرغِ کاکل قشنگ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)تاثیرات تغییر فصل بر روی یغما گلرویی کمی متفاوت تر از بقیه بوده است. چون هم بر خواب یغما تاثیر گذاشته است و هم بر طبع شعرش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)ماضی ام باتو
حال ام با تو
آینده ام باتو
گذشته ساده استمراری ام هم اتفاقا با تو!
ماضی بعید التزامی هم با خودت!
کل دستور زبان فارسی و عربی مال خودت اصلا! واالله بخدا! پدرمان را در آوردی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)مهراب قاسمخانی را با کشفیات جدیدش، و شما را با کشفیات مهراب تنها می‌گذاریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)گویا موجِ افسردگی آرایشگر های نسل جدید به آرایشگر آناهیتا همتی رسیده است. همش خاکستری و گرد پیری... همش غبار غم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)


عکس نوستالژیک این شماره، عکسی است خاطره انگیز از جشن تولد کتایون ریاحی در شت صحنه سریال پدر سالار. ناصر هاشمی، محمود جعفری و محمود پاک نیت در کنار بانو حمیده خیرآبادی، اکرم محمدی، کتایون ریاحی، پرستو گلستانی، کمند امیرسلیمانی، آزیتا لاچینی و فرحناز منافی.

همه این ها به کنار، چه اعتماد به "نَفَس" عجیبی دارد محمود خان پاک نیت که از آن فاصله شمع تولد کتایون خانم را نشانه رفته است! آن هم شمع های دهه شصت را که با طوفان کاترینا هم خم به ابرو نمی آوردند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی آرمان صورتگر، بازیگر جوان سینما بر فراز برج العرب در دبی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)مهدی پاکدل و عکس های متفاوت و منحصر به فردش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)روناک جان آن یک چشم را هم از کادر خارج میکردی تا عکس بچه خراب نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)نیما رئیسی، بازیگر و گوینده جنتلمن سینما، تلویزون و رادیو، در آخرین روز برنامه رادیو 7 در سال 93.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکس لو رفته جدید ترانه علیدوستی در آغوش فردِ سیگار به لب! +عکس

کلیک کن تا سرد نشده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)رضا گلزار در گذر زمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)شبنم قلیخانی و مادر عزیز در حال صرف چای.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)مزاحم لم دادن دوستان نمی‌شویم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکس یادگاری دوستان هنرمند در یک ساندویچی معمولی. پوریا پورسرخ، گلاره عباسی، روشنک عجمیان و مهراوه شریفی نیا. از همین امروز میتوانید ساندویچ کالباس را با هایپ بخورید. هیچ کسی هم حق ندارد اعتراض کند، کلی هم کلاس دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکسی قدیمی که کوروش تهامی به اشتراک گذاشت. مربوط به فیلم سینمایی «نسل جادویی» ساخته ایرج کریمی. در کنار رامبد جوان، نگار حواهریان و  هدیه تهرانی. فیلمی که هیچگاه اکران نشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سلفی علی ضیا با حافظ ناظری که در برنامه نوروزی علی ضیا حضور خواهد یافت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)سارا خوئینی ها و عکسی ار کیک تولد 40 سالگی اش با یک جمله متفاوت روی کیک. سارا جان گول این حرف ها را نخور و با واقعیت کنار بیا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکسی از صبحانه هستی مهدوی فر که همان نون و پنیر و سبزی خودمان است، فقط یک مقدار سوسولی تهیه شده است! لقمه ای که 4 لایه لواش به دورش پیچیده نشده و 300 گرم پیازچه داخلش نباشد اصلاً به عنوان یک وعده غذایی اُفت دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)درخواست عاجزانه عوامل سریال «در حاشیه» مهران مدیری که از اواسط نوروز شروع به پخش حواهد کرد. در حاشیه همان «اتاق عمل» سابق است که به نامش گیر دادند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)خب لیندا جان پول خُرد همراهت ببر که مجبور نباشی تراول خرج کنی! باید غصه این را هم ما بخوریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)فرهاد مجیدی در کنار مادربزرگ جان. خداوند همه مادربزرگ ها را سالم و شاداب نگه دارد، رفتگان را هم بیامرزد. هی ...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)گویا سارا منجزی شب یلدا را با نوروز اشتباه گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)


سیروان و زانیار در کبابی قدیمی و مورد علاقه شان. سیروان جان آن همه وزنه و دمبل را یک شبه می‌خواهی به باد بدهی؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)تینا آخوندتبار، یک روز خوب در کنار فتحعلی شاه قاجار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)جوان است دیگر، دوست دارد این مدلی تیپ بزند. بیایید با جوانان مهربان باشیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)فائزه کشاورز، مجری اخبار جوانه ها و اخبار ورزشی بانوان را که یادتان هست. این هم دختر توپولویش در یک روز زمستانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)عکس زیبای آتنا اشتیاقی، یار ثابت کنسرت های استاد شجریان و بعضاً شهرام ناظری، در کنار استخر این عکس هنری را به همراه سازش انداخت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)و در پایان، سلفی رامین راستاد، مرد همیشه مظلوم و خلافکار سینما و تلویزیون در کنار پسرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (90)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 162
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1393/12/24
اول اول اول اول اول اول :)))))))))))))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
هووووووورااااااااااا :))))))))
دیدی تونستیم
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
آفرین
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
من تا ظهر اينجا بودم خبري نبود از سري جديد تا رفتم بعتد از ظهر اومدم مغزاه ديدم الان چقدرم كامنت اومدم نگو دوستان زنبيل گذاشته بودن خخخ. اتوسا ميشه به منم بگي چيكار ميكني اول ميشي . منم دلم ميخواد يه بار اول بشم دعات ميكنم خخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
حالا جایزه اش چیه ؟ میشه بفرمایین ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
خدایی خیلی بیکاری ...
Parsa
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
تبرک به شما منفی رو زدم خخخخخخخخ
راها
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
الهی ... یاد دوران جوانی خودم افتادم ... مثبت دادم
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
تبریک بخاطر اول شدن
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1393/12/24
دوووووووووووم
پاسخ ها
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
نقره بر شما مبارک
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
اين پيروزي خجسته بايد اين پيروزي .. خخخ
ارام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
برطبل شادانه بکوب
احسان
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
قهرمانان دلاوران به نام ...
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
خوبه دوم بودنم خودش هنریه
Iran, Islamic Republic of
15:31 - 1393/12/24
اون عکس محسن یگانه و سیروان و زانیار خیلی باحال بود
پاسخ ها
محدثه
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
که چی خب یوزر جان
راها
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
اون عکسها رو ول کن ... شا الان باید می نوشتی: سوم
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1393/12/24
آقای شاهین نیا میشه خواهش کنم سری بعد عکس خودتونو بذارید! :) ما که این چهره ها رو به لطف شما شناختیم ;) حالا دوست داریم نویسنده متنارو ببنیم ! :)
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
نه شاهين عكس خودت نذاري ها اينجا بيمار قلبي هست ...............خخخخخخخخخخخخخخ
راها
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
نسیم راست میگه ... عکس خودت هم بذار تا بخندیم ... البته نه به شما، بلکه با شما ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
آره واقعا یه عکس از خودتون بذارید :)))))
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
بله،حتما یه عکس از خودتون بذارید.
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
وااااا عکس خودشو ؟؟؟؟
عمرا نمیذاره
unname
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
عکس خودتو بذار متن نوشتنش با ما:))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
راست میگه بزار شاید بختت باز شه تو این روز و شب های عزیز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
شایدم بختش باز شده باشه، شما از کجا میدونی؟
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1393/12/24
سووووووووووم
پاسخ ها
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
اشتباه کردی هاهاها
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
بهار جان ادم بترشه شوهر نكنه ولي اينطوري ... نشه خخخ
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
اندکی دیر آمدم جانم
Iran, Islamic Republic of
15:43 - 1393/12/24
سايت جالبي داريد و اين قسمت چهره ها عاليه
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
بله خیلی
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
وا مگه سایت واسه ماست که نظر میدی مامان
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1393/12/24
علی انصاریان از مادرش هم پیرتر به نظر می رسه .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
خخخخخخخخخخ
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
آخی طفلک
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1393/12/24
چهارممممممممممممممممممممممممم
پاسخ ها
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
منظورت چهادهم نبود؟
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1393/12/24
حالا تراول دستش ميگيره فك ميكنه خيلي پولداره ...................
پاسخ ها
نفس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
دستم رفت رو منفی ببخشید++
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1393/12/24
اين قد بدم مياد از بازيگرايي كه بدم مياد ...........
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
منم بدم میاد
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
بنده هم بدم میاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
منم اين قد بدم مياد وقتي دارم آهنگ گوش ميكنم با آهنگ ميخونم بعد خواننده اشتباه مي خونه...
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1393/12/24
محمد رضا گلزار چرا اینقدر زایه عکس گرفته بود پشتش رو منظورم هست
اون اقایی که نمیشناسم هم سلفی
جالبی انداخته بود با اینکه اسمونش زایه بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
عزیزم "ضایع" درست هست.
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
راستی کی میدونه اون آقا کی بود؟؟؟
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
کاوه سماک باشی سوپر استار بود...با تشکر از اطلاعات مامانم.
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1393/12/24
چهاررررم
پاسخ ها
مسعود
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
چرا همه اونايي كه فكر ميكردن اول تا چهارم شدن خانومن جز نفر اول كه درست گفته بقيه برن سبزيشونو خورد كنن اي واي خاك عالم غذاتون سوخت خخخ
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
مسعوووووووووووووووووووداین حرفا چیه از تو انتظار نداشتم
ستاره
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
احتمالا شکست عشقی چیزی خورده این مسعود خان
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1393/12/24
منظور ملیکاشریفی نیا از معدود همون محدود خودمونه عایا؟؟راستی اون عکسه آناهیتا همتیه نه نعمتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
خیر معدود.. یعنی انگشت شمار
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
فهمیدی؟؟معدود درسته نه محدوود
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1393/12/24
سلام..اقای شاهین نیا من همیشه اناهیتا همیتی و نعمتی رو اشتباه می گفتم فکر کنم شما هم همین اشتباه رو کردید : (
-
16:26 - 1393/12/24
تشکر اقای شاهین نیا...خیلی با حال توضیح میدی..من اول عکسارو با دقت میبینم..ولی لذت بعدش نظرات بیننده هاس....خیلی باحالن.خیلی
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1393/12/24
از عکس میلاد کی مرام خیلی خوشم اومد .... خیلی قشنگ بود ... آسمونش خیلی زیبا بود ...
پاسخ ها
علی 1
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
موافقم خیلی عکس جالب و خلاقانه ای بود
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
بخاطر شما من هم خوشم آمد
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
بنده هم موافقم
Iran, Islamic Republic of
16:43 - 1393/12/24
وااااااای چقد عکس محسن افشانی خنده دار بود ... چه شیک هم نشسته خخخخخ ^_^
پاسخ ها
الهام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
خیلی دوس دارم این محسن افشانی رو بهش دروغ سنج بزنن و ازش بپرسن دقیقا تو مغزت چی میگذره
Iran, Islamic Republic of
16:53 - 1393/12/24
وای علی ضیاچااینقد لاغرشده!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
از بس غصه خورده
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1393/12/24
مرسی
این سری خوب بود...
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
خواهش
Iran, Islamic Republic of
17:15 - 1393/12/24
رامین رستاد رو دوست دارم بازیهاش یه جورایی به دل میشینه
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
شاید
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
قطعا
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1393/12/24
سینمای ما به الهام چرخنده مسعود ده نمکی فرج الله سلحشور کاوه سماک باشی نیاز مبرم دارد.رکودی که سینمای امروز را فراگرفته ناشی از عدم حضور این غزیزان است.با تشکر از همراهی شما برترین ها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
الان اینا جملات واقعی بود یا واروونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
آخه هر دفعه میای چی میگی نعمت؟؟؟؟
بدون نام
United States
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
بابا این آقا نعمت میاد همه جا نظر میده کلی هم منفی میخوره و میره
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
اینم نظریه...
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1393/12/24
فقط خواستم یه خسته نباشید به خانواده علی اقا بگم که دارن حماسه می افرینن;-)
راستی یه توصیه دوستانه تو این روز های سرد جایی رو با اهنگ با من صنما استاد شجریان رو تو بالکن یا حیاط از دست ندین خعلی میچسپه!
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
خواهش سعیدو نظر لطفته
چشم اونم گوش میدیم
خداییش این صفحه بی ما صفا ندارهههه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
نه حیاط داریم نه بالکن....
یک دقیقه سکوت
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
بنده نیز به نوبه خود از شما تشکر میکنم...قراره خواهر خانم علی آقا (خاله بنده) نیز به زودی به این جمع اضافه بشه.
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1393/12/24
عکس کی مرام و مهدی پاکدل متفاوت و خوب بود.
بقیه هم مثل همیشه ضایععععع....
نمکتون کم شده جناب شاهین نیا
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1393/12/24
علی طلیسچی! ارمان صورتگر !چهره!
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
اینا کین؟؟؟
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
چهره ها در شبکه های اجتماعی هستند
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1393/12/24
من همچنان نظری ندم بهتره
پاسخ ها
نفس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1393/12/24
عاشق نیما رییسی و صدای خوب وقشنگشم ....الهی
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
واااا
اینقد شدید؟؟؟
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
عشق شوری در نهاد تو نهاد
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1393/12/24
خیلی خوشگلی محمد جان عاشقتم
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
راست میگی؟؟؟؟؟؟؟
ووووی ووووی ووووی ووووی
ننه کجایی که ببینی پسرت چقدر کشته مرده داره
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1393/12/24
وای عکس آقای تارخ عالی بود..قربونشون برم
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
+
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
تا این حد ؟؟؟؟؟؟
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
-
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1393/12/24
امیر تتلو رو با این چهره به همراه اون دوستش بفرستین عراق کنترات تو سه روز داعشو لهو و لورده میکنه
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1393/12/24
اخرررررررررررر
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1393/12/24
نخیرم آقای شاهینور!
من یا دیدن عمار تفتی یاد بازیش تو سریال ""تا صبح "" می افتم ک شبکه 5نشون میداد با مرحوم عسل بدیعی و امین زندگانی و سیروس گرجستانی همبازی بود....
البته ناگفته نماند که گریمش{سیبیل و موهاش بیشتر}
منو یاد بابام مینداخت واسه همین خوشم میومد..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۴
شاهینور کیه؟!
سمیرا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
خب اصلاح میکنم.
آقای شاهین نیا
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1393/12/24
بانو ! بگو کافه دنج چشات کو؟
عاشق دل نوشته های یغما گلرویی ام..ممنون امیر رضا شاهین نیا....
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1393/12/24
تتلو ایوللللللللللللللل
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1393/12/24
عکس بچه خانم کشاورز چقده ناز
-
21:06 - 1393/12/24
وااااای خالکوبیها رو .........چقد ضایع است این آدم......لطفا خالکوبیهای نا کجا اباد رو دیگه نشون نده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
چرا اینجا همه مخالف تتو هستن.من با امیر تتلو کاری ندارم.فقط فک میکنم که زیاد انعطاف پذیر نیستیم.
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1393/12/24
یه نفر رو بدون کفن خوابوندن توی قبر ... فقط یه بیل به من بدید ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
خخخخخخخخخخ
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
که چی؟؟
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
بزن تو سرش لدفن
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1393/12/24
:(
رفتم نپرس که بود و چه شد؟
چرا بود؟ چرا رفت؟چرا نيست؟
رفتم...
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
باشه بروو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
الان همین رو یغما گلرویی نوشته بود همتون به به چه چه میکردین کلی هم تعریف میکردین که اره من عاشق دلنوشته های یغما گلروییم
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
بی وفا برو (آنفیت فول)
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1393/12/24
وای از دست تتلو...
این تتل با اون خالکوبیاش حالمو بهم زد...
چقدر جلف و تفلونه این تتل آخه...
اه اه اه.........
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
موافقم
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
خوشجله
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1393/12/24
دور از جون استاد افشانی حالا خیلی زوده...
آخه سینمای ایران و جهان و جامعه هنری به استاد کبیری مثه شما نیاز داره تو نباشی کی هنرمندان را پرورش بده... یه هنرمند پولدار و مارک دار و ... که بیشتر نداریم که ......
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
جای بحثی نیست
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
گوگولیه
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1393/12/24
زنده باد شهلا ریاحی عزیز و دوست داشتنی....
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
++
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
سن من قد نمیده ولی بازم +++
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1393/12/24
راست میگن دوستان.اقای شاهین نیا لطفا یک عکس از خودتون و همکاراتون دراین بخش بگذارین جالب میشه مشتاق چهرتون هستیم.لطفا
پاسخ ها
خانم علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
باشه بابا باشه میزاره
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
من مخالفم
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1393/12/24
چه شیک هم نشسته .....
خخخخخ
خعلي باحال بود
United States
00:09 - 1393/12/25
اون عکسی که تو توضیحاتش نوشتید "جوان است دیگر دوست دارد این مدلی تیپ بزند" یا یه همچین چیزی
میشه معرفیش کنید؟ من هرچی فکر کردم نتونستم بفهمم کیه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
مهران ضیغمی تو سریال آخرین بازی بازی کرده
سالهای نه چندان دور هم فکر کنم در سیب خنده بازی کرده
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1393/12/25
من آقای شاهین نیا رو دیدم، نمایشگاه رسانه تو نمایشگاه بین المللی تهران، ۳-۴ سال پیش بود فکر کنم، یه آقای جوون و خوش تیپ عینک داشتن و ریش پرفسوری یکم هم تپل ؛) یه آقایی هم بودن به اسم امیر حسین که اون ادمین بودن و کامنت ها رو تایید می کردن فامیلشون یادم نیس که بعدش رفتن و یه خانومی جاشون اومدن.... خلاصه یاد بچه های قدیمی بخیر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۷
الان دیگه تپل نیس :))
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1393/12/25
یکی تتلو رو نجات بده!!
اینا چرا اینجورین!
پاسخ ها
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
تتلو بسیار زیبا میخونه و خیلی دوس داشتنیه
-
09:52 - 1393/12/25
اینا کین هرکدوم یه جور ولو شدن وعکس گرفتن .. خیلی خیلی مسخرست واقعا اینا چقدر از خودراضین واه واه واه
پاسخ ها
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
چهره ان دیگه چه میشه کرد
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1393/12/25
آقای شاهین نیای عزیزوهمکاران گرامی دست شما دردنکنه شمابهترین پل ارتباطی ماوهنرمندان محبوبمان هستید.مشتاق دیدن عکسهای شماهستیم.پیشاپیش سال نومبارک.پرتوان،شاداب وتندرست باشید.
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1393/12/25
کی از بامشاد سلفی یهویی خواسته آخه ؟
از وقتی تو شام ایرانی دیدمش دیگه نمیخوام ببینمش.
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1393/12/25
عاقا اينا خودشون و مسخره كردن يا مارو ............مسوولين جوابگو باشن لطفا
پاسخ ها
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
هستند دوست عزیز
Iran, Islamic Republic of
12:46 - 1393/12/25
تتلو ریشاشو نمیزنه یک سال گذشت
پاسخ ها
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
اینجوری جذاب تره
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1393/12/25
غبط املایی این سری زیاد داشت
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1393/12/25
فقط نيما رئيسي جنتلمن....
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1393/12/25
آقای شاهین نیا روی دوستان رو زمین نندازید و عکس خودتون رو بزارید. .
ما مشتاق دیدن چهره شماییم. ..
پاسخ ها
شبنم
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۵
^_^ اوهوم ببینیم چه شکلی هستی عاخه ^_^ :p
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
کشته مرده داری
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1393/12/25
علی ضیاکم مونده محو شه
پاسخ ها
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
در افق
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1393/12/25
خیلی جالبه علی ضیابا اون همه غمی که تودلش هست همش لبخند میزنه!واقعاراسته که میگن هر چه قد غمگین ترباشی بیشتر لبخند میزنی
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1393/12/25
نمیدونم چرا آلرژی به افشانی پیدا کردم؟؟کاش دیگه از اون تو بیرون نیاد خدااااااااااااااااااا
پاسخ ها
نی نی کوچولوی علی آقا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
مگه لولو خور خورس؟
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1393/12/25
شاهین نیاجاااااااااان عکس خودت پیلیییییییییییزززززز
Iran, Islamic Republic of
20:14 - 1393/12/25
اقای افشانی اونجایی که خیلی شیک خوابیدی توش مارک داره آیا؟؟؟:-B
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1393/12/26
حتما اگه ازتون تعریف کنیم کامنتا رو تایید میکنین آره؟!!! اونوقت به محسن افشانی میگن عقده ای!!!
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1393/12/26
یه دونه باشی علی ضیـــــــــــــــا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۲
بابا از مد افتاد علی ضیا !
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1393/12/26
اگه شما هم تو خونتون از اين بچه ها دارين كه خيلي فضولي ميكنن هي بايد بهشون بگين ..بشين ...دست نذار.....عكس سلفي رضا شفيعي جم نشون بدين مشكل حل ميشه .............. صد در صد تضميني ........
.
.
.

بازگشت پول در صورت عدم رضايت..........
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1393/12/26
ميگم يغما اسم دختر ه يا پسر يا هردو
.
.
.
.
سوال كنكور 94 لو رفته
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1393/12/28
خدا محسن افشانی رو بیامرزه
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا محسن افشانی مرده
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1393/12/28
فرق تتل با نمایشگاه نقاشی چیست؟
.
.
.
.
.
.
.
سوال کنکور 94
Iran, Islamic Republic of
06:41 - 1395/12/12
عكس شهرام حقيقت دوست خيلي خاص بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج