تیم ایرانی نمی‌تواند برای آمریکا خلق فهم کند
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۸۹۱۴۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۱
۲۷۷۵۹
امام جمعه موقت تهران با اشاره به صحبت‌های طرف غربی مبنی بر اینکه نمی‌توانند از نداشتن سلاح اتمی در ایران اطمینان حاصل کنند، گفت: وقتی نمی‌فهمیدید چه‌کارتان کنیم؟ هیئت ایرانی که نمی‌تواند برایتان خلق فهم کند.
خبرگزاری تسنیم: آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه تهران با اشاره به توصیه قرآن، رسول‌الله و اهل بیت به تقوای الهی گفت: هر انسانی باید بسنجد که فکر کند که چه کرده چراکه آنچه انجام داده، ذخیره آخرت اوست.

وی با اشاره به لزوم تفکر در انسان تصریح کرد: یکی از اختیارات انسان قدرت تفکر است و در دین ما فکر کردن اهمیت بسیاری دارد لذا باید خودمان را به فکر کردن عادت دهیم و عبادت‌های ما با فکر همراه باشد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به آیات قرآن در مورد بهار که آن را از نشانه‌های قدرت الهی برشمرده، گفت: بهار یک حیات مجدد است؛ خداوند حیات را به دست انبیاء در جامعه به‌وجود آورده و عرب جاهل و فرورفته در فساد را به دست انبیاء حیات و عزت داد و ایران را که گرفتار سلطه شاهان بود و طعم بردگی را می‌کشید، خداوند به دست رهبری بزرگ و صالح یعنی امام خمینی (ره) در این کشور حیات بوجود آورد.

آیت‌الله موحدی کرمانی با اشاره به تقارن ایام شهادت حضرت زهرا (س) با ایام نوروز، گفت: باید حزن و اندوه در مراسمات ما بر شادی و سرور غلبه باشد و نوروز ما با نام حضرت صدیقه زهرا (س) شروع شود.

وی در خطبه دوم نماز جمعه امروز تهران، ضمن توصیه همگان به تقوای الهی گفت: هر چقدر قدرت هوای نفس بسیار باشد، نور عقل کمتر می‌شود تا جایی که هیچ نمی‌بیند لذا باید از شر هوای نفس به خدا پناه ببریم و از خدا بخواهیم که هوای نفس را در درون ما مغلوب و عقل را غالب سازد.

امام جمعه موقت تهران در ادامه سخنان خود با اشاره به ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: بزرگترین مناسبت در این ایام شهادت حضرت صدیقه (س) است که طبق نقل معتبر سه‌شنبه آینده روز شهادت مظلومانه این بانوی بزرگوار اسلام است و باید بدانیم که حضرت صدیقه (س) الگوی همه ما است و تمام سختی‌ها را با تمام وجود تحمل کرد و در راه آگاه کردن جامعه و ایجاد بصیرت کوشید و الگوی ایثار، مدیریت خانه و تربیت فرزند بود لذا این یک درس برای همه ما است تا فضای خانه را مملو از محبت کنیم.

موحدی کرمانی ادامه داد: مناسبت بعدی سالگرد رحلت حاج احمد آقا خمینی بود که ایشان را تجلیل و تکریم می‌کنم؛ ایشان حق بسیاری گردن ما دارد. در کنار امام و در کمال وفاداری و بصیرت بود و دفتر امام را با تمام مشکلات به خوبی اداره می‌کرد و پس از رحلت امام نیز وفای خود را به مقام معظم رهبری به خوبی نشان داد و در این زمینه وفاداری کرد و حقیقتا به وظیفه دینی خود در ارتباط با اطاعت از ولی فقیه سخت کوشا بود.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به موفقیت مردم عراق در مبارزه با داعش گفت: برای مردم عراق در مبارزه با داعش موفقیت با ارزش آرزومندیم و امیدوارم که توفیقات خوبی نصیبشان شود و خداوند در پاکسازی منطقه تکریت از عناصر کثیف داعش به آنها کمک کند، همچنین برای مردم بحرین نیز آرزوی موفقیت کامل را دارم.

امام جمعه موقت تهران در ادامه خطبه دوم نماز جمعه با اشاره به سخنان جان کری که اعتراف کرده بود آمریکا در سوریه شکست خورده است، گفت: عجیب است که آمریکا هر چه شکست می‌خورد، پند نگرفته، بیدار نمی‌شود و از غرورش هم کم نمی‌شود اما باید بداند که وقت آن شده که زمامداران آمریکا فکر کنند که چرا در سوریه شکست خورده‌اند.

وی خطاب به آمریکایی‌ها گفت: شما که تا توانسته‌اید از تروریست‌ها در سوریه حمایت و تروریست‌ها را مجهز کردید اما چرا شکست خوردید؟ لذا باید اینها برای شما درس باشد تا جنایات خود را تکرار نکنید.

موحدی کرمانی افزود: آیا ایران به شما درس نداد؟ شما از شاه حمایت کردید و شکست خوردید اما چرا از این موضوع درس نگرفتید؟ جنایات شما سبب شده که در اکثر نقاط این سرزمین فریاد مرگ بر آمریکا بلند شده است لذا تا کی می‌خواهید ‌با ظلم و خونریزی و تجهیز تروریست‌ها موفق می‌شوید؟

امام جمعه موقت تهران بر همین اساس تصریح کرد: مردم بیدار شده‌اند و دیگر مردم گذشته نیستند و زیر بار ظلم و زور نمی‌روند و در مقابل ظالم و متجاوز می‌ایستند بنابراین شما هم بیدار شوید.

وی با اشاره به مذاکرات ایران و 1+5 خطاب به آمریکایی‌ها و غربی‌ها تاکید کرد: هیئت ایرانی تا چه زمانی باید بگوید که دنبال سلاح هسته‌ای نیستیم و شما هم بگویید هنوز اعتماد ندارید؟ از چه راهی باید مطمئن شوید؟ ایران و تیم مذاکره‌کننده ایرانی که همه راه‌ها را جلوی شما گذاشته، باز هم می‌گویید هنوز اطمینان ندارید؟ بنابراین همه اینها بهانه است. همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند، اینها دشمن اسلام و انقلاب هستند و بحث هسته‌ای بهانه است.

موحدی کرمانی بر همین اساس تاکید کرد: مرحبا به ملت ایران و تیم مذاکره کننده ایرانی که مقاوم ایستاده‌اند و زیر بار زور نمی‌روند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به جنایات آمریکا گفت: کاش در دنیا عده‌ای آزاده پیدا می‌شدند و آمریکا را به محاکمه می‌کشیدند.

وی با اشاره به اذعان جان کری نسبت به شکست آمریکا در سوریه گفت: بعد از این همه جنایات می‌گویید که شکست خورده‌اید. غلط کردید که این جنایات را انجام دادید که منجر به شکست خودتان و ریختن خون‌های زیادی شد لذا آمریکا باید در دادگاه جهانی و در برابر افکار عمومی پاسخ این جنایت‌ها و خون‌ها را بدهد.

موحدی کرمانی با اشاره به آمریکایی‌ها گفت: شما در مقابل یک حکومت قانونی در سوریه مزاحمت ایجاد ‌و از تروریست‌ها حمایت کردید، بعد می‌گویید که شکست خورده‌اید؛ شما شکست خورده هستید و بدون تردید همواره شکست خورده و خواهید خورد‌ لذا در این فرصت باقیمانده که هیئت ایرانی منصفانه و با منطق با شما حرف می‌زنند، آن را بپذیرید چرا‌که ضرر نمی‌کنید‌ لذا برای اولین بار امتحان کنید.

امام جمعه موقت تهران در پایان سخنان خود گفت: طرف غربی می‌گوید ‌ما نمی‌توانیم بفهمیم که ایران دنبال سلاح هسته‌ای نیست؛ هیئت ایرانی که نمی‌تواند برای شما خلق فهم کند؛ خب نمی‌فهمید! چه‌کارتان کنیم؟!
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:50 - 1393/12/29
باسلام دربرخورد بامتکبر باید متکبر بود حالاکه میگویند حرف شمارا قبول نداریم باید به انها گفت بله ما می توانیم اتمی شویم والآن هم 72ملیون بمپ انم داریم ما شهادت راپذیرفته ایم بهترین اتم است یاعلی مدد.
پاسخ ها
بدون نام
UNITED KINGDOM
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
برای اینکه حرفتون را حداقل از جانب خودم تصحیح کنم 71999999 نفر . بنده با این مشکلات بی کاری و گرانی و فشار ککتلملتف هم نیستم چه برسد به بمب اتم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:26 - 1394/01/01
مگه آقای ظریف در مورد مبانی دینی اظهار نظر میکنه که امام جمعه در مورد مبانی مذاکرات هسته ای اظهار نظر میکنه؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
استیل رگال_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر قدیمی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر