چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)
۱۹۱۸۱۸
۱۶ فروردين ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۷
۹۸۱۷۰ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
نود و چهارمین برگ از دفتر چهره ها در شبکه های اجتماعی را (عجب تعبیر خفنی) شروع می‌کنیم با این عکس متفاوت خاطره خانم حاتمی یا به عبارت خودشان یمتاح خانمِ هرتاخ، با تمهیداتی ویژه برای مقابله با هوای آلوده پایتخت پس از باگشت از سفر! حیف است که اکسیژن خالص هوای شمال و بوی آن جوجه های خدابیامرز به این زودی ها از ریه مبارک خارج شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


پانته آ بهرام‌اُف.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


سلفی زیبای سیداحمد خمینی با پدرش سید حسن خمینی و خواهر و برادرش، هادی و فرشته.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)یغما گلرویی محبوب با اشعار و ترانه های خاص و زیبایش، از شخصیت های جذابی به شمار می رود که هر هنرمندی را به گرفتن سلفی با خود وسوسه میکند. حتی عزیزانی مثل همین آقا «گامنو» ستاره ازیادنرفتی گروه بروبکس با آثاری فاخر همچون ترانه «سوسن خانوم» با شعر ماندگار «حالا سوسنه سوزنه سوزنه موزنه هرچی باشه سوسن باشه، سوسن خانوم یدونه باشه، کفش های سفید پاشه» هم سلفی با یغما را از دست نمیدهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)تبریک ترانه علیدوستی به پدرش برای قهرمانی با تیم ملی نوجوانان در یک تورنمنت. فکر کنم تنها کسی که به تیم حمید علیدوستی تبریک گفت، همین ترانه بود. قابل توجه مسئولین فدراسیون فوتبال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)عکس عجیب و غریب مریم معصومی، با چاشنی خود زنی و ابراز عشق! کلاً شلم شوربایی است این پست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)فریبا کوثری، ساغر عزیزی و نسرین مقانلو در یک میهمانی این عکس یادگاری را گرفتند. از گوشواره های خاله نسرین میتوان در صنعت شهرسازی و گسترش فضای بازی کودکان استفاده کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)کودکی های یکتا خانم ناصر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)عکس مغموم لیندا کیانی با شعری پر غم تر از عکس. قابل توجه دوستِ عزیزی که مخاطب خاص لیندا جان تشریف دارند: خواهشاً شما را به ارواح جدتان برگردید! غم فراق دارد موهای لیندا را سفید می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)نظر به رااااست؛ آزااااد!

با تشکر از سربازان وطن: مجید واشقانی، امین حیایی، شاهرخ استخری و هادی ساعی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)نیکی خانم کریمی هم هر از چند گاهی یک سلفی میگیرد تا متذکر شود هنوز هم در رقابت سخت اش با قالی کرمان ثابت قدم است و  قافیه را نباخته و به این زودی ها نخواهد باخت! 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


علیرضا منصوریان و آقا پسرش در مرکز تجاری کوروش (اگر اشتباه نکنیم).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سلفی بهاری و خوش آب و رنگ پریناز ایزدیار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)شیث رضایی با این عکس از شب جشن تولدش اشاره کرد که این شب فراموش نشدنی ترین شب سال (کدام سال؟! همین ده پانزده روز؟!) برای او بوده است. همچنین شیث خاطرنشان کرد که اگر تولد وی در یاد کسی نبوده است، برای او اهمیت خاصی نداشته است، چون معمولاً عقاب ها و سایر گونه های پرندگان شکاری به صورت تنها زندگی و مهاجرت می‌کنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)بنیامین جان این چه کاریست خب؟ شلوارت مشکی است، زود کثیف می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)در چند روز گذشته که در خدمتتان نبودیم، روز سیزده به در را هم داشتیم که یک موقعیت طلایی برای ثبت عکس های اینستاگرامی با انواع صحنه های مربوط به قلع و قمع طبیعت، لت و پار کردن محیط زیست و بافت آفریقایی روی چمن ها و علفزار ها بود که دوستان طبق انتظار پیش رفتند و اینستاگرام را آباد کردند.

در اینجا هم دو زوج محترم در روز سیزده بدر سلفی انداخته اند. مهدی پاکدل و همسر جان، در کنار ویدا جوان و همسر محترم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)این هم عکس سیزده به دری زیبا بروفه روی شن های ساحل. زیبا جان محکم بگیر باد نَبَرَدَش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)الناز خانم شاکردوست این عکس بهاری را که مربوط به محوطه یک کافه لوکس در تهران است، بدون هیچ توضیحی به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)شبنم فرشادجو، بازیگر سریال های طنز که این روز ها در سریال «در حاشیه» مهران مدیری شاهد هنرنمایی اش هستیم. البته تا دیشب بودیم، با این همه اعتراض و تجمع و بیانیه جامعه پزشکان، بعید است خیلی روی آنتن بماند. کلاً تمامی اقشار محترم جامعه در هر صنف و قومیتی، فقط به سریال های تلویزیونی آلرژی و حساسیت دارند و با سایر عواملی که میتواند حساسیت برانگیز باشد، کاری ندارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)لحظه ای از کش بازی محسن یگانه و نگاه خانم! آآآی حال می‌دهد نگاه در همین لحظه کش را وِل کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)قبل تر ها دیده بودیم که  شلوار زاپ دار و نخ کش شده مُد باشد، ولی صابر جان این دیگر از زاپ و پارگی گذشته است! شرحه شرحه شده!

با نشان دادن همین شلوار میتوانی تحت‌الحمایه مستقیم کمیته امداد، حتی سازمان ملل بشوی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)همایون شجریان و دخترش در حال رصد تهران. با متن زیبای همایون برای دخترش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سولماز آقمقانی در حال پاراسل سواری در جزیره کیش. خیلی هم عالی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)یعنی به حامد حدادی دو متر و پانزده سانتی هم از همان سرم هایی می‌زنند که به ما می‌زنند؟! جواب می‌دهد؟! خلاصه انشاالله چه با سرم چه بی سرم زودتر خوب شوی حامد جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)به به چه دوچرخه قشنگی! رضا جان همین که سرت به کار خودت گرم باشد و کاری با زندگی دیگران نداشته باشی عالی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سلفی نیوشا ضیغمی با بنای معروف کولوسئوم رم. همان طور که شاهد هستید نیوشا جان از تماشای کولوسئوم به خون آریایی در رگ هایش رسید و به آن بالید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)عکس یادگاری امیر جعفری و خانواده با مقبره حضرت مولانا در قونیه ترکیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)گویا آلبوم عکس های خانوادگی مرتضی پاشایی ته کشیده است که مصطفی جان مجبور شده برای برانگیختن عشق و احساسات هواداران به گوشی مادرش روی آورد. کاری که مصطفی پاشایی آن را خوب بلد است (برانگیختن احساسات هواداران).

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)آخرین نقاشی پیدا شده از آثار پیکاسو با نام «این و آن». اثری ترکیبی از جنس مداد شمعی و رنگ پلاستیک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)همانطور که مشاهده میکنید با آمدن بهار مانتوی بهاره افشاری هم گل داده است. (هاار هاار هاار، چقدر ما بامزه ایم!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)رویا نونهالی هم هر از چند ماهی یک عکس میگذارد که فعالیتی کرده باشد تا اینستاگرام صفحه اش را نبندد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)عکس آتلیه ای شهرزاد کمالزاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)احمدرضا خان عابدزاده با این عکس آمادگی بدنی خود را به رخ همگان، مخصوصاً حامد کاویانپور، رضا شاهرودی و مجید نامجو مطلق کشید. متاسفانه با علی دایی شوخی نداریم. هیکل علی آقا خیلی هم خوب است هزار ماشاالله!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)دکتر سیما خضرآبادی، متخصص ارتوپد فلوشیب جدا کردن پا از مُچ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)رضا جان سیگارت خیلی بیشتر از آن عینک بامزه به چشم مخاطب می آید. جان عزیزانت نکش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)امیر نوری، میز بیلیارد، مهدی رحمتی و دوست عزیزشان یک روز خوب در چالوس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)آرام جعفری در حال نیم نگاه به نگاهی که از دور می آید. مزاحم نیم نگاهت نمی شویم! احتمالاً منظورش نگاه های استاد شعرش است که دارد به سمتش می آید. استاد ملیکا شریفی نیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)کمند امیر سلیمانی عکسی نوستالژیک از بازی خود در سریال محمصه در نوروز 1369 به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)رضا جان در اینکه ایران جواهر است شکی نیست ولی اگر واقعا تور اتریش 600 تومانی داری همین الآن مشتری نقد دارم! احتمالا با این قیمت باید تا اتریش پدال بزنیم و یا پشت اتوبوس بدویم، در آنجا هم باید در چادر مسافرتی بخوابیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94) عماد طالبزاده و خانواده با ویویی از تخت جمشید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)مهسا کامیابی بالاخره از کیش دل کند و این بار برای مسافرت راهی شرق آسیا شد. حالا یک نفر پیدا بشود تا دل مهسا جان را از شرق آسیا بکَنَد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)کامبیز دیرباز با این عکس زیبا با دخترش نیاز خانم تاخیر 13 روزه اش در تبریک عید را گردن اینترنت داغون شهر و نام خانوادگی اش انداخت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)نیکی کریمی عکسی از یک طراحی که یکی از هواداران از ایشان کشیده است را به اشتراک گذاشت. فقط نیکی خانم این پرتره بیشتر از شما شبیه جوانی های بانو حمیده خیرآبادی خدابیامرز است. گفتم تا در جریان باشید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)بهاره رهنما و دوستان در یک نشست و دورهمی که نمی‌دانیم مربوط به چیست. از ظاهر ماجرا چنین برداشت می‌شود که نشست مربوط به سران گروه «شکم باز های رستوران گرد» باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سلفی نیکی مظفری با شقایق فرهانی و پسرش در جریان دید و بازدید های عید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


جملات وطن دوستانه تینا آخوندتبار در ارتفاعات کلاردشت با جدیدترین کلاه شرکت نامی «خروس نشان».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سلفی امیرمحمدزند در عصری دل انگیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)خدایی عینک جدید ارزش یک سلفی را دارد. انقدر بچه را اذیت نکنید!

مثل ماه شدی محسن جان! به به! خیلی بهت می آید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)عکس زیبای آناهیتا همتی در آغوش مادر جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)الهه حصاری هم وارد دنیای مادلینگ شد (مدل چکمه) و ثابت کرد که برای مادلینگ فقط باید چهره باشی، فاکتور دیگری نیاز نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


احتمالاً مشکل از چشم و دل شماست حمید جان وگرنه کمبودی از لحاظ «دلبر» در جامعه احساس نمی‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)عکس یادگاری محمد علیزاده در خیابان های لندن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)مجموعه سلفی های سارا منجزی پور که از زمستان سال پیش جا مانده بود و بالاجبار همه را در یک پست جمع و جور و آپلود کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)به به چه پسری! عرقگیرت رو هم که با رنگ چشمهات سِت کردی کلک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)نیلوفر امینی فر، مجری تلویزیون این عکس در را در جواب به دعوت از وی در یک چالش جدید به اشتراک گذاشت. چالشی به نام چالش «دیوانگی»!! بعد میگویند چرا آمار خود کشی و افسردگی در جامعه انقدر بالا است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)مهسا کرامتی و عکسی از باغچه کوچکش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)علی صادقی با تیپ های خاص خودش. عالی است این بشر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


فقط یک مجله ایرانی میتواند دو شخصیت را بدون کوچکترین تشابه در هر زمینه ای که می‌توانی فکرش را بکنی، در یک قاب جمع کند و دست یکی سیب بدهد و دست دیگری سنجد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سوالی که بار ها از سایر دوستان پرسیده ایم مهران جان، از شما هم میپرسیم که دقیقا این شخص کیست که شما را مجبور به سلفی انداختن در این شرایط سخت و بحرنج می‌کند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)صبحانه دل چسب علی دایی و نورا خانم در یک روز بهاری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


ژست کاوه آفاق و گیتارش با یک سوال فلسفی. عکس کاوه آدم را یاد پوسترهای ستارگان لیگ کریکت هند می‌اندازد! گیتار هم مثلاً چوب کریکت است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)روناک یونسی و همسر جان در کنار یک آبشار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)لیلا رجبی ورشکار بلاروسی الاصل تیم ملی دو و میدانی بانوان ایران با نام اصلی تاتسیانا ایلیوشچانکا هم عضو اینستاگرام است و در اینجا روی پله برقی عکس گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)هانیه توسلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)اولین سلفی بهاری ورزشی سال جدیدِ وحید طالبلو و همسرش سوگل خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سلفی بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسمخانی با شعری از خود بهاره خانم. از شعر تنها این را می‌توان فهمید که عکس در یونان و در جمع دوستان گرفته شده است. تفسیر جغرافیا و لیمو و مهتاب روی درخت با خودتان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)علی آقای کریمی در سیزده به در.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)اینجا یه آتشفشان مرده است که خیلی زیبا بود؟! این چه جمله بندی ایست نرگس جان؟! یا اینکه شما کیلی کیلی زیاد در جزایر موریس ماند و فارسی از یاد رفت؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)این هم نوعی هنر به حساب می آید که سلفی بگیری طوری که انگار سلفی نگرفته ای. همگی می ایستیم به افتخار استاد سیروان خان خسروی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سلفی بهشاد مختاری و میرطاهر مظلومی. همینطوری، بی دلیل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سحر زکریا در حال تعارف کردن گلدان به عکاس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)این هم سلفی رضا یزدانی با فانوس دریایی. البته هیچ ردی از فانوس و دریا در عکس مشهود نیست و این عکس را میتوان به تیر چراغ برق سر کوچه هم نسبت داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)تلخ ترین عکس دو هفته گذشته را بهرام رادان به اشتراک گذاشت. خیلی هفته سختی است این هفته!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)شیوا طاهری محو در دریا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


عکس زیبای شقایق دهقان و پسرش نویان از نگاه دوربین مهراب قاسمخانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)محمدرضا خان شریفی نیا در کنار بنایی زیبا که حداقل 43 درصد از چهره های ما در کنارش عکس یادگاری و سلفی انداخته اند. در کلن آلمان است این بنا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


عکس یادگاری دوستان در پشت صحنه فیلم جدید. مصطفی زمانی، سحر دولتشاهی، ستاره پسیانی، محمدرضا غفاری و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سلفی کج و کوله الناز حبیبی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)با دیدن این کودک بانمک مطمئناً این به ذهنتان نخواهد آمد که او کودکی های محمدرضا خلعتبری است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)انقدر به اندیشه فولادوند گیر دادید که نوع ژست و مدل شال اش را عوض کند، بیایید تحویل بگیرید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


این هم سلفی بابک جهانبخش به بهانه سیزده به در. انشاالله!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)نفیسه روشن هم سیزده به در را با این عکس تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)عکس بدون شرح اشکان خطیبی. شنیده شده چندین کمپین در فیسبوک با عنوان «ما نگران اشکان خطیبی هستیم» در حال عضوگیری و فعالیت هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


سلفی متین ستوده و مریم معصومی روی قایق موتوری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)پست متفاوت محمد سلوکی به مناسبت سیزده به در. البته بیشتر با طبیعت همدردی کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)سپیده خداوردی و همسر جان در یک روز بهاری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)عکس بهاری شهره قمر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)و در پایان ابراز احساسات ملیکا شریفی نیا از مادربزرگ شدن اش طی روز های آینده. خودتان بخوانید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (94)


انتشار یافته: 72
در انتظار بررسی:7
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:35 - 1394/01/16
نمیدونم چرا این بچه پولداره (محسن افشانی ) رو میبینم دل و روده ام بهم میریزه
پاسخ ها
فقط سگ حیوان باوفا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
می دونستید گربه ها بچه خودشونو می خورند ؟! گربه دوست من یکی از بچه هاش رو که تازه بدنیا اومده بود با بیرحمی خورد :|||
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:41 - 1394/01/16
خواهشا این پیام رااول درج نمایید تاارزوی یک جوان ایرانی رابراورده کنید خیرببینید
پاسخ ها
علي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۶
براي چند ثانيه با مزه بودي
saeide
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۶
همه فک میکنیم تو اول بودی !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:47 - 1394/01/16
گوشواره های نسرین مقانلو منو یاد لاستیک اتوبوس ایران پیما انداخت
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
این گوشواره ها مد دهه شصته .یاد جوونیهاش کرده مقانلو.
-
20:54 - 1394/01/16
اوووووووووووول
فقط مهسا كميابي جووووووون
مرسي برترين ها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:54 - 1394/01/16
میدونم بازم اول نشدم.....
پاسخ ها
یک دوست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
اشکال نداره.....تو تلاشتو بکن...از قدیم گفتن کار نیکو کردن از پر کردن است.نگاهت به آینده مثبت باشه و با انرزی قدم بردار...شماره بعدی تو اول خواهی بود شک نکن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:56 - 1394/01/16
متن عکس نرگس محمدی و خوب اومدی ...
خخخخ
میگم این الهه حصاری با این قدش چطوری رفته تو کار مادلينگ؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
مدلینگ که رفتن نمیخواد این روزا....کافیه اسم مدلو بیاری....نیگا میکنی واسه خودت ی پا مدل واسه لباسی....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:25 - 1394/01/16
سلام دوستان
این کافی شاپی که خانوم شاکردوست اون جا عکس گرفتن کجاست؟ کسی میدونه؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
گشتم نبود نگرد نیست
ROMANIA
21:31 - 1394/01/16
ای بابا اول شدم
پس
اول...........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:43 - 1394/01/16
ملیکا شریفی نیا گربه ی منو ندیده که عاشقش بشه.اینقده خشگل و ملوسه
پاسخ ها
امیر
-
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
ندیده عاشقشم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
اوووووووق
جدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
از گربه ها متنفرم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:44 - 1394/01/16
ایول. بلاخره اول شدم.
AUSTRIA
21:53 - 1394/01/16
اوووووووووووووووووووووول
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:53 - 1394/01/16
اندیشه فولادوند دیگه جای هیچ حرفی باقی نذاشته...
تنها سکوت میکنیم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:54 - 1394/01/16
هدف از عکس محسن افشانی نشان دادن انگشتر قیمتیش بود عینک بهونه اس .. .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:56 - 1394/01/16
اوخ اوخ اندیشه فولادوند رو نگاه کن من دیگه گیر بهش نمی دم میترسم خراب تر بشه .. .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:58 - 1394/01/16
برای اولین بار با تینا آخوندتبار موافقم. واقعا گاهی طبیعتی در ایران میبینی که نظیرش را جایی نخواهی یافت...
اما همیشه میگن مرغ همسایه غازه.....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:58 - 1394/01/16
با دست پر اومده بودین استاد شاهین نیا!
پاسخ ها
فهیمه
-
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
دقیقااااااااااا
بسیار عالی بوووود این سری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:00 - 1394/01/16
خوب مادر بزرگ شدنشونو به خانوم شریفی نیا تبریک میگم به امید نتیجه ها و ندیده ها.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:11 - 1394/01/16
چرا هیچ کی نظر نداده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:21 - 1394/01/16
علی کریمی با دایی شلوارک ست کردن!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:27 - 1394/01/16
عکس و متن رضا شفیعی جم باحال بود.

عکس هانیه توسلی هم زیبا بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:43 - 1394/01/16
با سلام
من به صحفه خانم شاكر دوست مراجعه كردم اما عكسي كه شما گذاشتين رو نديدم؟
مشكل از كجاست؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
چرا بود اما پاکش کرده من دیده بودم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:47 - 1394/01/16
آخ خیییلی عالی بود.شاد شدم مرررسی
فقط برای من یه سوالی پیش اومده بهاره رهنما چطوری به این همه کار میرسه؟؟ اخه ماشالله همههه جا هست !!
عکس النازم درسته قشنگ بود ولی فقط جنبه فخرفروشی داشت:/
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:51 - 1394/01/16
واییییییی بالاخره محسن افشانی عینکش رو عوض کرد باورم نمیشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:16 - 1394/01/16
فقط از محسن افشانی عکس بگذارید...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:33 - 1394/01/16
علی کریمی با دایی شلوارک ست کردن!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:35 - 1394/01/16
ليندا جان مثل بقيه دوستانت يك رنگي به موهاي خوشملت ميزدي
پاسخ ها
آراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
اتفاقا موهاش قشنگه ،طبیعیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:46 - 1394/01/16
البته اون نقاشی از چهره خانم نیکی کریمی بیشتر از اونکه شبیه مرحومه حمیده خیرآبادی باشه شبیه خانم شهلا ریاحی ست.
UNITED STATES
00:15 - 1394/01/17
عشق است رضا عطاران
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:02 - 1394/01/17
یه مشت خودشیفته!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
GERMANY
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
فخرفروشی و دیگر هیچ ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:03 - 1394/01/17
اقای شاهین نیا واقعا تعریف شما از چهره چیه؟؟؟! چون اکثر اینا رو نه جایی دیدیم و نه اسمشون رو شنیدیم! اکثرشون فقط تو این پیج وجود خارجی پیدا میکنن...!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:56 - 1394/01/17
سلام مجله جان مرسی از عکسا مرسی از عکس زیبای بهرام خان رادان خسته نباشی و شهره قمر
GERMANY
09:45 - 1394/01/17
آثار فاخر همچون ترانه ی سوسن خانوم با ترانه ی ماندگار.....خیلی باحال گفتی دمت گرم :))))))))))))
بهاره افشاری لحاف مامان بزرگشو تنش کرده چرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:47 - 1394/01/17
موضوع انشا: تعطیلات نوروزخود را چگونه گذراندید ( با دیدن عکسا یاداین موضوع افتادم)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:12 - 1394/01/17
عکس کامبیز دیرباز وهمچنین شقایق دهقان خیلی قشنگ بود، مرسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:59 - 1394/01/17
واقعا خوشن واسه خودشون.......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:41 - 1394/01/17
ای بابا ... مرتضی پاشایی رو هم خز کردن ... ول نمیکنن اون خدابیامرز رو دیگه ...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
خز بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:47 - 1394/01/17
واااااااااااااای آخ جون بالاخره تو این شماره اووووووووووول شدممممم......
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
userاوضات خیلی داغونه دیگه خخخخ
فازت چی بوده خدایی -_-
ROMANIA
23:11 - 1394/01/17
ایول عکس بهرام رادان ونوشته اش خیلی باحال بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:08 - 1394/01/18
وا نظر من چرا انقدر منفی خورده شده خار رفته تو چشم خیلیا..........مجددا مجله مرسی از عکس بهرام رادان عزیز دلم و شهره قمرجان........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:48 - 1394/01/18
عکس آناهیتا و مادرش خیلی خوبه دوس داشتمشون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:23 - 1394/01/18
آغا! یه سوال: مگه امیر خان جعفری همسر خانم ریما رامین فر نیست؟؟؟!!!
این خانم انگار یکی دیگه ست و اصلا شبیه خانم رامین فر نیستو از دوستان اگه کسی اطلاع دقیق داره روشن کنه بنده رو!
پاسخ ها
نیکتا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
شما شماره عینکتو عوض کنی روشن میشی برادر طرف خود ریما رامین فره
روشن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
شم یا امیر جعفری رو نمی شناسید یا ریما رامین فر رو و یا هر 3 رو ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:51 - 1394/01/18
ای جااااااااااااان.......اول شدم...
ROMANIA
17:40 - 1394/01/18
آفرین‌راجع‌به‌رضارشیدپورخوب‌گفتین‌خوشم‌اومدواقعا‌به‌جا‌بود‌یکی‌بایدبهش‌میگفت‌تشکر‌مرسی
GERMANY
19:40 - 1394/01/18
بادیدن این عکسا فقط این کلمه به ذهنم رسید! فخرفروشی ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:10 - 1394/01/19
وای بهاره رهنما رو خیــــــــــــــــلی بامزه گفتی دمت گرم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:42 - 1394/01/19
فقط حدیث فولاد وند ، چقدر نفسه این دختر آخه!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:58 - 1394/01/19
آقا یکی شماره مهسا کامیابی رو نداره بده به ما .دیوونم کرده .خیلی خوبه.خیلیییییییییییییییییییی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:42 - 1394/01/19
آخه بعضیاچه فکری می کنن؟چقدرزشتن وچه تیپای مسخره ای میزنن حالم بدشد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:59 - 1394/01/19
هنرمندا در خرج کردن پولشون هم هنرمندن .طوری که سر پیری به فلاکت میفتن حالا باید حسرت گردش شون بخوریم سر پیری شون هم از رسانه حسرت دربدریشون .که خرج عمل اجاره خونه 0000 که ندارند وبخوریم ملت بدبختی هستیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج