آزادسازی کامل قیمت نان سنگک در سال 94
۱۹۲۵۰۸
۱۸ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۲
۱۷۶۰۸
رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی از آزادپز شدن تمامی نانوایی‌های سنگکی در سال‌جاری خبرداد و گفت: کنجد یک‌رو ۱۵۰۰ تومان، کنجد دو رو ۲ هزار تومان و نان ساده سنگک، کیلویی ۳ هزار تومان نرخگذاری شد.
خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی از آزادپز شدن تمامی نانوایی‌های سنگکی در سال‌جاری خبرداد و گفت: کنجد یک‌رو ۱۵۰۰ تومان، کنجد دو رو ۲ هزار تومان و نان ساده سنگک، کیلویی ۳ هزار تومان نرخگذاری شد.

محمدرضا نظرنژاد با بیان اینکه تمامی نانوایی‌های سنگکی امسال آزادپز می‌شوند، گفت: متوسط قیمت سنگک ساده آزادپز در تهران ۱۳۰۰ تومان است که بنا به درخواست مشتری، اگر نان یک رو کنجد، پخت شود، به قیمت ۱۵۰۰ تومان، دو رو کنجد با وزن چانه ۵۵۰ گرم، ۲۰۰۰ تومان و هر کیلوگرم نان سنگک ساده ۳ هزار تومان در سال ۹۴، عرضه می شود.

رئیس اتحادیه نانوایان سنگکی افزود: هیچ نانوایی حق ندارد که به زور نان کنجدی را به بهانه افزایش قیمت، در اختیار مشتری بگذارد، بلکه مشتری خود باید متقاضی دریافت نان کنجددا باشد.

وی تصریح کرد: برنامه دولت برای نان در سال ۹۴، حرکت به سمت آزادسازی قیمت است، این در حالی است که در سال ۹۳ بالغ بر ۲۰ درصد از نانوایی‌ها آزادپز شده اند و در نان سنگک، تعداد نانوایان آزادپز بیش از ۲۰ درصد بوده است، البته مردم هم راضی بودند چراکه کیفیت نان افزایش یافته است.

به گفته نظرنژاد، قرار است در اردیبهشت و خردادماه سال جاری، میزان نانوایان آزادپز به ۶۰ درصد برسد و بر این اساس، پیش‌بینی می شود در سال ۹۴، به طور کامل قیمت نان آزادسازی شود. در این صورت رقابت هم برای پخت کیفی نان بیشتر خواهد شد.

وی اظهار داشت: امسال قیمت نان با توجه به بالا رفتن دستمزدها و نرخ حامل‌های انرژی، باید بین ۲۰ تا ۲۵ درصد افزایش یابد، اما هنوز دولت تصمیمی برای افزایش قیمت نان در سال ۹۴ نگرفته است و تاکنون جلسه ای نیز برگزار نشده است، اما سیاست کلی دولت، حرکت به سمت آزادسازی قیمت نان است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:47 - 1394/01/18
دستشان درد نكند اينقدر به فكر مردم هستند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:06 - 1394/01/18
یه زمانی اگه کسی پول نداشت و یا خیلی کم داشت حداقل میتونست نون بخره شکمشو سیر کنه تا نمیره ولی الان نون هم نمیشه خرید!!!!!!!
خدااااااااااااااااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:20 - 1394/02/19
خیلی با حالین مردم آخ نمیگن شمام تا جا داره آره ..................

خیلی با حالین 45تومان یارانه میدن 450000از مردم میچاپن مالیات ارزش افزوده ،نرخ جدید کالا،نرخ جدید اتوبوس،تاکسی ،مترو،آب برق گاز تلفن ...........
من دیگه حرفی ندارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:21 - 1394/03/20
نان 500 تومان شد هزار تومان به عبارتی یارانه شد از 45 تومان به 22 تومان
و بنزین شد هزار تومان به عبارتی 22 تومان شد 11 تومان ارزش افزوده هم اومد خدایا به کی پناه ببریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج