چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_3
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۹۳۲۵۱
۲۰ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
۱۳۲۲۹۲
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت سالروز تولد حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک روز مادر به همه بانوان و مادران دوست داشتنی سرزمینمان، به همین مناسبت شماره 96 را شروع می‌کنیم با عکسی زیبا از بوسه نسرین مقانلو بر صورت مادرش در این روز عزیز. سایه هایتان بر سر همه مان مستدام باد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)


3 چیز هرگز پایانی ندارد. جهان هستی، حماقت انسان و چالش های اینستاگرامی! این تصویری هم که ملاحظه می‌کنید یک اثر هنری یا عکس آزمایشگاهی نیست، کف دستِ بهاران بنی احمدی است که در جواب به دعوت شدنش به یک چالش عجیب این عکس را گذاشته است. با مطالبی آموزنده درباره سیستم گردش خون و عروق و شریانات بدن.

 هنگامه قاضیانی، محمدرضا غفاری و مهرداد صدیقیان را هم به چالش دعوت کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)یک مسافرت چند روزه کیش توسط دو بانوی هنرمند دلیل محکمی برای فلج شدن صفحات فارسی اینستاگرام به حساب می‌آید. با تشکر از متین ستوده و مریم معصومی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)


خدا بد ندهد کورش جان. از خودت مراقبت کن و داروهایت را سر موقع بخور تا زود خوب شوی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکس جدید شراره رخام، مُدِل متحرک تمامی عمل های زیبایی صورت که در سرتاسر کره زمین انجام می‌گیرد. شراره جان احتمالاً دلش خواسته یک عکس طبیعی از خودش بیاندازد، و چون بخش دیگری جز چشمانش اوریجینال نبوده، مجبور به ثبت این عکس شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)بوسه شیرین مهدی مهدوی بر صورت گلبو خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)من یکی از طرفداران نوید محمدزاده هستم. یعنی اخیراً شده ام! خیلی خوب است این بشر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)تیام خانم و عمو فرزاد در حال قدم زدن در خیابان های دبی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)و ماجراهای تیارا صادقی و جشن های تولدش ادامه دارد! جشن تولد 14 ماهگی!

رضا جان هیچ کسی از جشن های متناوب شما برای تیارا جان ناراحت نیست، ما فقط نگرانیم! نگرانی سلامتی شما و خانواده با این حجم کیک و خامه ای که ماهانه مصرف میکنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)علیرضا جعفری و دو قلو ها در پشت صحنه سریال جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)احسان حق شناس، خواننده خوش صدای کشورمان در کنار یک فسقلی بامزه که نامشان «روژه» است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)


سوال این هفته فرزاد فرزین از دوستان. شما میتوانید عدد مربوط به گزینه مورد نظر را از طریق پیام کوتاه به شماره 090002 ارسال نمایید. (با صدای مزدک میرزایی تصور شود)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی جدید حنانه احدی و برادر جان. یادآوری می کنم که حنانه جان متولد 78 هستند. بله!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)احسان خواجه امیری با این سلفی تولد هومن نامداری عزیز، یکی از بهترین موزیسین ها و آهنگ سازان ایران را تبریک گفت. برای پی بردن به این حرف و تعریف بنده از هومن نامداری کافی است که یک گوگلی بکنید و چند قطعه از کارهای هومن را - که قطعا قبلاً شنیده اید - با دقتی متفاوت گوش کنید و لذت گوش دادن به یک موزیک خوب را حس کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکس ترکیبی دانیال حکیمی و خانواده محترم در ساحل خزر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی با حیوانات هم اخیراً در صفحات چهره ها مُد شده است. کاملاً هم منطقی است، چون تقریباً شخصی نمانده که با شخص (چهره) دیگری سلفی نگرفته باشد! اما حیوانات مانده اند! شتر عزیز هم بخاطر چهره فتوژنیک و جذابی که در نمای رو به رو دارد، یکی از محبوب ترین سوژه های چهره ها برای سلفی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)پوریا پورسرخ، مهدی پاکدل و شایلین خانم در سر صحنه کار جدید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی نازنین بیاتی و دوستش در آسانسور. همین که زیر عکس ننوشته #آسانسورگرام جای شکرش باقی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)خاطره حاتمی یکی از موفق ترین چهره ها در ثبت عکس ها و سلفی های متفاوت و خاص است. مثلاً همین عکس! به عقل جن هم نمی‌رسد که با کف پای یک بندباز هم می‌شود سلفی گرفت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)ایرج نوذری که مدت زیادی در جهت تقویت زبان هندی اش برای سریال «مسافری از هند» در هندوستان زندگی کرده است، به نظر می‌رسد در آنجا به جز کلاس های زبان هندی، در دوره های تخصصی جادو و جنبل استادان و مرتاض های متبحر هندوستان نیز با بورد تخصصی شرکت کرده است! همانطور که شاهد ماجرا هستید ایرج خان در حال حاضر می‌تواند با چشمانش توپ بیس بال را در هوا معلق نگه دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی یکتا ناصر با ویلاهای شمال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)احسان خواجه امیری در حال خوردن دست پسرش. ارشان هم احترام پدر را نگه داشته که چیزی نگفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی امیر عظیمی، خواننده نیمه مجاز کشورمان در داخل ماشین اش. مدل مو را هم که خودتان شاهد هستید. بیشتر از این ذکر مصیبت نمی‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)محمد دلاوریِ خبرنگار و حس غرورش در مواجهه با بخش مربوط به ایران در موزه لور پاریس که حسش را با این سلفی با هموطنان به اشتراک گذشت. احساس غرور با چاشنی غم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)ساغر عزیز در نقش فرح پهلوی در سریال معمای شاه. سریالی که 3 سال است ملت را سرکار گذاشته است و پخش نمی‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی مهران ضیغمی با پدر و مادر و پسر دایی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی «مثلاً حواسم نیست» علیرضا رئیسی پشت فرمان. دیگر کاری با سلفی گرفتن در پشت فرمان ندارم. زبانمان مو در آورد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)این یک معامله منطقی است؛ تا زمانی که 3000 نفر در 45 دقیقه در صحنه حاضر خواهند بود که عکس های تکراری افسانه پاکرو را لایک کنند و کامنت "واااو وری بیوتی فول" بگذارند، افسانه هم تا ابدالدهر عکس های تکراری اش را خواهد گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)دیده بودیم دختر خانم های نوجوان از دستبند و لاک جدیدشان ذوق زده شوند و عکس بگیرند، ولی شما ها.... واقعاً خجالت نمی‌کشید؟؟ حداقل از حجمی که اشغال کرده اید شرم کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سارا بهرامی، آزاده صمدی و دوستان در یک سفره خانه. قلیان هم انشاالله بغد از سلفی آماده می‌شود. فعلا با چای و باقلوا سرگرم شوید

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)


سلفی علی اوجی با رضا یزدانی و دریا. علی اوجی علاوه بر بازی در سریال های طتز، مدیربرنامه های رضا یزدانی و خیلی های دیگر نیز هست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)محسن یگانه، رضا شیری و سایر دوستان در جشن تولد علی لهراسبی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)کوروش سلیمانی بر سَبیلِ بی سِبیلی! فقط امیدواریم این تغییر ظاهر در تعادل فیزیکی کوروش تاثیری نگذاشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)امین حیایی و نیما صفایی درلواسان در حال خوشگذرانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)فریبا کوثری و فریبا نادری و سایر دوستان در یک دورهمی. احتمالاً فستیوال «فریبا» بوده است این جشن و نام سایر دوستان نیز فریباست! پیگیر میشویم و نتیجه را خدمتتان عرض میکنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکس بهاری مونا برزویی. عکس های بهاری مانند عکس های سایر فصل ها نیست، خیلی متوع تر هستند. یک روز عکس با شکوفه های بهاری، یک روز عکس با چمن های تازه سبز شده، عکس با گوجه سبزِ کیلویی 100 هزار تومن! ، عکس با چغاله بادامِ سیری 20 هزار تومن و خیلی سوژه های دیگر. خلاصه از چهره های عزیز خواهشمندیم قدر این فرصت ها را بدانند. ما نیز در خدمتشان هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)علی کاظمی و شهنام شهابی در کنار کاپیتان پرسپولیس، محمد نوری که دیشب برد شیرینی برای ایران رقم زدند. آن هم جلوی یک تیم سعودی. دمشان هم گرم.

علی جان، حالا که اهمیتی برای تناسب اندام خود قائل نیستی حداقل انقدر اصرار به پوشیدن لباس های جذاب نداشته باش! از اینجا خانواده عبور می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکس زیبای آرش مجیدی و دختر دوست داشتنی اش، میشا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)هوتن قلعه نویی هم که عصر ها پس از تمرین با پورشه تاکسی اش مسافر کشی می‌کند تا خرجش را دربیاورد. زندگی سخت است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)حسین مهری در سال 1369. می‌شود 6 سالگی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)ما که هیچ کتری و چایی پیدا نکردیم، ولی به هر حال نوش جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی شهره سلطانی و دوستش با علی فروتن، یکی از عمو فیتیله ای ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)


سلفی آینه ای سارا خوئینی ها با رنگ بندی هوشمندانه!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی بامزه صداپیشگان کلاه قرمزی. محمد بحرانی، علی سرابی، احسان کرمی و آن دوست عزیز که به جا نیاوردیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکسی جالب از بچگی های کمند و سپند امیرسلیمانی در جریان یک نمایش. این عکس مربوط "به خیلی وقت پیشا" را کمند امیرسلیمانی به اشتراک گذاشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)چه خبر است آن بالا؟! همین جا خوب است، جای ما ان بالا ها نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکسی زیبا از لحظه در آغوش کشیدن فرزند. بهزاد و شقایق فرهانی، دو هنرمند دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سامان گوران در کنار یوسف تیموری و پسر ایرانی – تایلندی اش. سال ها پیش که یوسف تیموری به تایلند مسافرت کرده بود، همان جا همسر خود را انتخاب کرد و با خودش به ایران آورد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)بارانا خانمِ گیسو کمند در حال آشپزی برای بابا بـِنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی بیتا سحرخیز و دوستان در یک جای شلوغ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)


سلفی بهنوش بختیاری و هلیا امامی با یک دسته گل که احتمالاً روز زن از دوستان کادو گرفته اند. شاید هم قرار است گل را کادو بدهند. خلاصه گلِ موجود در عکس کادو است، چون هیچ کسی برای خودش گل نمیخرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی بامزه برزو ارجمند و جانیار که در آغوش بابا جا خوش کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سیروان در سایه با یک جمله تکان دهنده لاتین با مضموم اینکه به جای حرف زدن، عمل کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی رضا عطاران و سایر دوستان در منطقه ای سرسبز در برزیل که از گریم آقا رضا مشخص است مربوط یه یک فیلم است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)علی ضیا.

چیزی نمینویسیم تا برخی هوادارانش بی دلیل در قسمت نظرات به ما فحاشی نکنند. نظراتی که هیچ گاه منتشر نمی‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)


روناک جان بیشتر از شاهکار هنری شما، شاهکار املایی تان به چشم می آید! دانشجو هم که هستید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)بهزاد خداویسی هم به گرد و غبار گذر زمان نه نگفته است. هیچ کسی نمیتواند نه بگوید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)


میلاد کی‌مرام و خاطره بازی در مقابل ساندویچی معروف فری کثیف در خیابان نیلوفر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)تینا آخوندتبار هم عکس دوران کودکی اش را گذاشت تا مشت محکمی باشد بر دهان آنان که می‌گفتند رنگ چشمانش مال خودش نیست و لنز است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)این روز ها هر کسی با هر کسی سلام علیک دارد، تبدیل به داداشی اش می‌شود. داستان غریبی است! البته این توضیحات ربطی به سردار آزمون و علیرضا جهانبحش ندارد، چون این دو از نونهالان تیم ملی با هم هستند ولی در کل مطلبی که گفتیم واقعیت دارد. حرمت واژه برادر و داداش آن چیزی نیست که امروز شاهدش هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکس گیج کننده مهناز افشار.

چرا گیج کننده؟ یک نگاهی به زاویه سایر ساختمان های اطراف بیندازید و آن را با زاویه خودِ مهناز و پنجره ای که از آن به افق خیره شده است تطبیق دهید و مقایسه کنید. الآن مهناز جان در چه زاویه ای این عکس را گرفته؟! 34 هزار نفر هم بدون توجه به موضوع به این مهمی عکس را لایک کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)پریناز ایزدیار و آتل جدید انگشت شکسته اش. همین!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)باران کوثری و آیدا کیخانی در خیابان های خارج! از لباس عزیزان میتوان حدس زد که دوستان در نیمکره شمالی و نزدیک به قطب شمال هستند، جایی شبیه اسکاندیناوی یا کانادا. احتمالاً مورد دوم بیشتر است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)الناز خانم شاکردوست و شکوفه های بهاری و تیر چراغ برق.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)


یوهاهاهاااا!!! سحر قریشی لولو شده!!!

با تشکر

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکس یهویی امیر غفارمنش و سعید آقا خانی. سعید خان از وقتی سیمرغ برده دیگر تحویلمان نمی‌گیرد. دنیا اینطوری نمی ماند سعید جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)برای سلامتی مهرداد صدیقیان دعا کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)حسین رفیعی، فَفَ همیشگی تلویزیون در کنار یک مار و یک بچه کروکودیل.2 حالت وجود دارد: یا اینکه حسین جان در یک باغ وحش مشغول به کار شده یا در یک کارگاه دباغی چرم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)گریم جالب آنا نعمتی در ظاهر بانوان شرقی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)ما که متوجه حرکات محمدرضا گلزار نشدیم ولی به نظر می‌آید دارد داخل آسانسور بریک دنس (حرکت شیشه نامرئی) می‌رود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)


سلفی ملیکا شریفی نیا با آناهیتا دُری و امیرعلی دانایی در حاشیه یک جشنواره که نمی‌دانیم مربوط به چیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)تا خبر از رفتن کارلوس کی‌روش شد، همه ایرانیان به پاس تشکر از زحمات جناب کی‌روش و منصرف کردن ایشان با هشتگ #پلیز دونت گو کارلوس، عکس های خود را در کنار کارلوس خان رو کردند. نازلی رجبپور هم از این قضیه مستثنا نبود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکس جالب فقیهه سلطانی در لباس بانوان محلی یکی از اقوام سرزمینمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)سلفی گلاره عباسی و مرجان شیرمحمدی در جایی نامشخص.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)حدیث فولادوند و همسرش رامبد شکرآبی در کنار دوستانشان در یک رستوران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)حدیث میرامینی این سلفی خلاقانه را از روی عینکِ پلیس یکی از دوستان گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)مریم معصومی، متین ستوده و سایر دوستان در همان مسافرتی که در بالا گفتیم. این یکی از ده ها عکسی بود که می‌شد از این مسافرت انتخاب کرد، ولی نخواستیم با انتخاب های بیشتر حوصله تان را سرببریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)نیوشا خانم ضیغمی که به تازگی از ایتالیا بازگشته اند این عکس را در یک رستوران گرفته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکس زیبا و متفاوت پانته‌آ بهرام در آن سوی آتش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)عکس دیوانه کننده سمانه پاکدل در کنار کاسه های آش رشته! با پیاز داغ و کشک فراوان! هی واای من!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)و در پایان سمیرا خانم حسینی در حال گویندگی رادیو. (البته امیدواریم گویندگی باشد، نه خوانندگی!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (96)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 113
در انتظار بررسی:0
ROMANIA
14:39 - 1394/01/20
سلام
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
علیک سلام
فرزاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
سلام عزیزم .
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
سیلام علیکم
sahar
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
سلام :|
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
سلام.خوبی؟؟؟؟؟
عطر گل اقاقیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
وااااااااااای آخ جووووووووون...بالاخره تو این شماره اول شدممممممم....مررررسی برترین ها عالی بوود
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
سلام بودی نبودی
سنا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
سلام گلم خوبی
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
سلام به همه بیکارای مدرن
متین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
سلام چطوری یا نه؟
ROMANIA
14:54 - 1394/01/20
آقای شاهین نیا دستتون درد نکنه. چهره ها بدون تیکه های شما لطفی نداره.
پاسخ ها
reza
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
آره واقعا
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۱
من فقط تیکه ها رو میخونم!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:09 - 1394/01/20
وای از عقده قلعه نویی ها...

این ابروا چیه واسه خودشون میکشن روشون میشه میان اینطوری بیرون؟؟؟

دختر دانیال حکیمی هم ک چنان جوگیره ک...

شفا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:14 - 1394/01/20
میلاد کی مرام وعشقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه دوستش دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:18 - 1394/01/20
شفای عاجل واسه مهسا کامیابی و سحر قریشی خواستارم!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:20 - 1394/01/20
ای خدا !!!آخه این سحر قریشی چقدر لوسه....
یو هاها لولو شدی.... الان خیلی خوشحالی....
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
خواسته شیرین کاری کنه زد همشو خراب کرد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:21 - 1394/01/20
یک از یک خودشیفته تر!!!
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
میشه بگی خود شیفته یعنی چه؟
فقط یاد گرفتیم بگیم خود شیفته...
بدون نام
ROMANIA
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
یعنی تو سجاد
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
اون گلشيفته است !!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:22 - 1394/01/20
روز زن رو به همه خانمها و مادران عزیز تبریک میگم.
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
به شما هم تبریک باشه زهره جان
ROMANIA
15:44 - 1394/01/20
هوتن قلعه نوعی باید خجالت بکشه
عکس ارش مجیدی خیلی خوشکل بود
عکس فراهانی هم خیلی تابلو و مصنوعی بود ادم بره تو بغل باباش لبخند میزنه
پاسخ ها
sara
GERMANY
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
عکس فراهانی سکانس فیلم خانوم بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:45 - 1394/01/20
لباشون چرا اینجوریه؟
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
چجوریه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:53 - 1394/01/20
مرسی آقای شاهین نیا...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:55 - 1394/01/20
به طور حتم قلعه نوعی به داشتن همچین پسری افتخارهم میکنه آیا؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:06 - 1394/01/20
مرسی بابت عکس ضیا خیلی لطف کردین منو حسابی شرمنده کردین به مولا
خدایی اینو خیلی خوب گفتی خیلی خیلی خوشمان آمد
علی جان، حالا که اهمیتی برای تناسب اندام خود قائل نیستی حداقل انقدر اصرار به پوشیدن لباس های جذاب نداشته باش! از اینجا خانواده عبور می‌کند!
چه همه خندونن!!!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:03 - 1394/01/20
چرا هوادارا علی ضیا وعلیخانی اینقد تعصب دارن روشون!!!!!
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
علیخانی یه چیزی ،اما علی ضیاء و بعید میدونم هوادار چندانی داشته باشه
mkh
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
احتمالا یه امید هایی تو دلشون نسبت به این دو نفر هست
بدون نام
GERMANY
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
هوادارای ضیا یه مشت بچه جغه و دختر دبیرستانی هس ! به غیر اینا کسی هوادارش نی
آرش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
دوتاشون واقعا جز بهترین های ایرانن ....در دوسبک متفاوت ...احترام به سلیقه در ایران جا نیفتاده
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
آدم هر کی رو دوس داشته باشه روش تعصب داره اینطور فکر نمی کنی user
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
عزیز طرفدارای مازیار فلاحی هم خیلی روش تعصب دارند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:11 - 1394/01/20
به نظر من همشون خودشیفتن ..و جو گیر
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
بهار جان میشه خود شیفته رو واسم بازش کنی یعنی چی؟؟؟...
بدون نام
ROMANIA
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
یعنی تو سجاد نکنه فارسی بلد نیستی که همه جا داری میپرسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:12 - 1394/01/20
من به مهسا کامیابی آلرژی دارم
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
شما مثل من حسود تشریف دارید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:12 - 1394/01/20
خوش به حال علی ضیا واحسان علیخانی کلی هوادار دارن محبوبن خوشبختن و پولدارن و.....ولی من چی!!!!! کاش جایکیشون بودم
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
خوش بحال خودم و بس...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
اینایی که میگی موفقن جای خودشون بودن.....توهم جای خودت باش تا موفق تر از همشون باشی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
همين آدم هاي محبوب و خوشبخت و پولدار كافيه دو روز كسي طرفشون نره و نگاهشون نكنه دست به هر كاري واسه ديده شدن ميزنن. ظاهرشونو نبين. به نظر من آدم هاي معمولي خوشبخت ترن.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:49 - 1394/01/20
چرا از اینستاگرام شاعرا یا ترانه سراها چیزی نمیزارید
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
پس مونا برزویی چیه اون وسط
یاسمن
GERMANY
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
نفس جان
اینهمه بازیگر میزارن یه ترانه سرا بزارن کافیه؟؟؟؟؟؟
خب ترانه سرا ها و شاعرا هم محبوبن
با الهه جان کاملااا موافقم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:33 - 1394/01/20
آقای شریفی نیا چند میگیری بیای یه هفته این تیکه هارو به معلمای ما بندازی؟
پاسخ ها
زهراگلی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
شریفی نیا نه شاهین نیا
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
بهتره به دانش اموزهای بی ادب وقدر نشناس تیکه بندازه
UNITED STATES
18:35 - 1394/01/20
رضا عطاران که در برزیل داره فیلم بازی میکنه عشق است من بدجور طرفدارشم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:39 - 1394/01/20
امان از دست این دخترا ، اطمینان کامل دارم اگه علی ضیاء و احسان علیخانی ازدواج کنن طرفداراشون به کمتر از یک دهم کاهش پیدا میکنه .
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
من پیش دانشگاهی ام
طرفدار احسان علیخانی وعلی ضیا
و از ته دل آرزوی ازدواج شون رو دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:09 - 1394/01/20
سحر خانم قريشي، شما خودت همينجوري لولو هستي نياز به اين افكت ها نيست. فقط كافيه يه نظر به عكس كارت مليت بندازي...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
بی ادب
آرمانا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۵
دقیقاااااااااااا باهات موافقم ینی آفرینــــــــــــ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:21 - 1394/01/20
توعکس مریم معصومی ودوستان
همه لبا قرمز همه شال مشکی همه ابروها قهوه ای
پاسخ ها
بدون نام
GERMANY
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
دقتت تو حلقم باو :)))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:26 - 1394/01/20
فقط فریبا نادری واقعا فامیلش برازندشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:29 - 1394/01/20
خيلي عالي بود، مثل هميشه. من به جاي اون طرفداراي علي ضيا از شما عذر خواهي مي كنم آقاي شاهين نيا. اون كه ٤٨ تا فيلم بازي كرده بود ، اسمشو يادم نيست، إز بس مشهوره!!! جرا يه مدته عكساشو نمي ذارين كه بخنديم.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
اوشون استاد کاوه سماک باشی هستند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:36 - 1394/01/20
اين سجاد كه زير نظر همه نظر ميده, همون خانم علي اقاست؟؟؟ يا خود علي اقاست؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
منم میخواستم همینو بگم
بدجوری رو مخه
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
از خداتونم باشه.
مفتی مفتی می خندونمتون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:59 - 1394/01/20
نازلی رجب پور کیه؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
بازیگر توانمند سینمای ایران و تلویزیون بازم ایران و یکم جهان
میم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
تو فیلم ستایش بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:45 - 1394/01/20
پنجره ی ساختمونی که مهناز افشار از توش عکس انداخته به حالت اتاق های زیر شیروانی اریب هست.
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
ولی از اریب گذشته ها .. کلا خونه هه کجه فک کنم :/
-
20:49 - 1394/01/20
عکسایی که گذاشتی جالب بود
ولی ازحق نگزریم بعضیاشون عجیب افتضاه هستن
بازم ممنون
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
گل من فارسی را پاس بداریم!
افتضاح نه افتضاه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:09 - 1394/01/20
تکان دهنده ترین جمله همون جملتون زیر عکس ضیا بود!!
زیباترین عکس عکس بارانا بود
مزخرف ترین سحرقریشی بود
عکس نیوشا ضیغمی هم تو جشن کتایون ریاحی گرفته شده

و یه سوال کسی میدونه دقیقا پریناز ایزدیار چه عملی انجام داده که انقدر تغییر کرده؟؟حتی فرم چشاش!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
شوهر کرده فک کنم
رنگ و روش وا شده بزنم به تخته
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
چه ربطی به شوهر داره :o یعنی هرکی شوهر کنه خوشکل تر میشه :O
الهام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
سال پیش پریناز ایزدیار پلکشو عمل کرد بخاطر گلمژه ای که داشت
ولی قیافش عوض نشده. دوسش دالم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:11 - 1394/01/20
بعضی ها می خواهند بگن ما هم گوشی داریم و کیفت عینک
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:14 - 1394/01/20
دریا نماد فرتنی است چرا که کوهایی بلند تر از خشکی ها دارد ولی هرگز ان ها را به رخ ما نمی کشد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
نه بابا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:17 - 1394/01/20
کم تو خیابونا با ارایش راه میرید حالا اینجا هم واقعا که
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
بزار راحت باشن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:50 - 1394/01/20
قبل از تشکر از بخش چهره ها در شبکه های اجتماعی جا داره ی خسته نباشید بگم به کل اعضای مجله برترینها که انصافا هم کامله هم سرگرم کننده .
انصافا تیکه هایی که دوست عزیز در بخش چهره ها استفاده میکنه بی نقص و بجاست .دمتون گرم
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
آفرین :D
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:56 - 1394/01/20
"حرمت واژه برادر و داداش آن چیزی نیست که امروز شاهدش هستیم ... "
طلا بگیرم وجودتو به خاطر این یه نکته ... چه کردی با دل من ...
پاسخ ها
یاسمن
GERMANY
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
لااااااااااااااااااایک
افرین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:02 - 1394/01/20
باراناچقده نازه خداحفظش کنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:23 - 1394/01/21
پنجره ی ساختمونی که مهناز افشار از توش عکس انداخته به حالت اتاق های زیر شیروانی اریب هست.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:04 - 1394/01/21
پنجره ی ساختمونی که مهناز افشار از توش عکس انداخته به حالت اتاق های زیر شیروانی اریب هست.
پاسخ ها
آمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
خب بابا فهمیدیم :-)
UNITED STATES
12:32 - 1394/01/21
یعنی باید باور کنیم که اینها هنرمندان این مملکت هستن!!! واقعاً که
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
می تونی باور نکنی عزیزم
یک ایرانی مسلمان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۱
نه باور نکن! هنرمندان واقعی این مملکت کسانی بودن که برای حفظ میهن ودفاع از خاک و ناموس خود جان خویش را درطبق اخلاص قرار دادن واز همه خوشیها و لذتهای دنیا گذشتن و جان خود را فدا کردن و همه ی انها یک صدا پیامشان این بود که: خواهرم حجابت را و برادرم نگاهت را حفظ کن .راستی ببینیم چقدر به خواسته ی به حق این هنرمندان واقعی جامه ی عمل پوشانده ایم .
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۹
البته مسلمان تو دوست داشتی همه یکصدااینو بگن اما بدون خیلیهاشون که برای دفاع ازایران رفتند اصلااینونگفتندپس به شهداتهمت نزن
نازخاتون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۰۴
والا تا اونجا که ما وصیت نامه های شهدا رو خوندیم و شنیدیم خیلی هاشون درباره حجاب و اینا گفتن!
در ضمن حفظ نگاه و حجاب نثرصریح قرآن...
پس اون شهدایی که مسلمون بودن با این قضیه مشکلی نداشتن که شما بر میگردی میگی "تهمت" نزن...!
البته متاسفانه من اطلاعی از وصیت نامه ی شهدای غیرمسلمون کشورمون ندارم ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:52 - 1394/01/22
شما که غلط املایی دیگران رو میگیرید...منظورتون از "مضموم" ..."مضمون" هستش دیگه که با "مذموم" فرق داره!!!
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
خا حالا شما حسااااس نشو دیگه :v
GERMANY
01:13 - 1394/01/22
این سری حرف نداشت هم عکسا هم تیکه ها... مخصوصا تیککه اقای شاهین نیا ب عکس فرزاد فرزین...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:35 - 1394/01/22
خوش به حال این نیوشا ضیغمی. خیلی علی بی غمههههههههههه
پاسخ ها
الهام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
مدل دیگه ای به ذهنش نرسیده رو موهاش پیاده کنه ؟
موافقم. علی بی غمه که اینجوری اومده بیرون دیگه
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
حسودی نکنین -_- من دوسش دارم :p
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:29 - 1394/01/22
اگه توضیحات عکس ها رو با زبون عامیانه و گفتاری بذارین دلچسب تره
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
حتما رسیدگی میکنیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:27 - 1394/01/22
عکس بارانا حس خوبی داره. "واسه بابات غذا درست کنی"
و یه توصیه به کسایی که میخوان اول بشن :
"به ساعت اولین کامنت توجه کنید "
ایشاللا که به مراد دلتون برسید
پاسخ ها
شیرین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۲
اول خخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:05 - 1394/01/23
منم با اله و نفس و یاسمین موافقم
از دست بعضی نابازیگرهایی که تا بحال ازشون حتی یه کارم ندیدیم خسته شدیم از شاعرا و ترانه سراها بیشتر بزارید مثلا اینستاگرام منیره حسینی بهاره مکرم پوریا بیگی و مهدی ایوبی...
فکر کنم لااقل واسه تنوع بهتر باشه تو عکس از اینا دیدن و دو تا شعر خوندن بهتر باشه تا دیدن خودنمایی ها
پاسخ ها
الهام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
عکس نابازیگرها رو ببینی بهتره
کلی فک میکنی که تو کدوم فیلم و چه صحنه ای از جلو دوربین رد شدن
اینجوری آلزایمر نیمگیری حداقل
واللا
useeer
-
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
بابا متفکر ... بابا کار درست ... بابا روشنفکر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:04 - 1394/01/23
آقای شاهین نیا چرا نظر منو تایید نکردی ؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:22 - 1394/01/30
يعني محسن كيايي رو بد تر از اين نمي تونستين نقد كنين هااااا!! :)
ولي أيشون خيلي دوست داشتني هستن ! مرسي بابت عكس ها
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روشا فارمسی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر صالحی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر