درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
لاله زار مال_2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۹۶۵۰۷
۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
۳۵۹۳۱۶
پوست حساس دور چشم‌ها نیاز به مراقبت‌های ویژه‌ای دارد؛ شاید استفاده از یک کرم خوب یک قدم اساسی در حفظ زیبایی چشم‌ها باشد.
مجله سیب سبز: پوست اطرف چشم یکی از حساس‌ترین قسمت‌های بدن است و معمولا روی تمام محصولات و کرم‌های مختلف نوشته شده که در زیر چشم استفاده نشود. اما برای خرید کرم دور چشم چه باید کرد؟ در این مورد باید دقت ویژه‌ای داشت تا مبادا به پوست این قسمت آسیبی برسد. در داروخانه‌ها انواع مختلفی از این نوع کرم‌‌ها وجود دارد که به راحتی شما را گیج می‌کنند تا در نهایت نتوانید کرم مناسب را شناسایی کنید اما اگر نکات خاصی را بدانید و روش‌های تشخیص یک کرم خوب را یاد بگیرید به راحتی می‌توانید بهترین کرم را انتخاب کنید.

برای چه کرم می‌خرید

اول از همه هدف خود را از خرید کرم دور چشم مشخص کنید مثلا کرمی برای درمان چروک‌ها می‌خواهید یا می‌خواهید سیاهی‌های زیر چشم را برطرف کنید یا می‌خواهید پف چشم‌ها را برطرف کنید و ... کرم‌ های مختلفی برای درمان مشکلات متفاوتی طراحی شده‌اند و هرکدام یک مشکل را برطرف می‌کنند.

همه نکاتی که باید درباره کرم‌های دور چشم بدانید
 
 
چه موادی باید در کرم شما باشد

وقتی قرار است براي یک کرم هزینه کنید بهتر است از مواد اولیه آن مطلع شوید تا مطمئن شوید کرم را درست می‌خرید ،به همین دلیل حتما به برچسب کرم خریداری شده دقت کنید و آن را بخوانید؛ مثلا یک کرم ضدچروک و ضدپیری چشم باید حاوی موادی چون رتینوئید، کافئین، آلفاهیدروکسی اسید، آنزیم Q10 و ویتامین C باشد. کرمی هم که برای از بین بردن حلقه‌های دور چشم به کار می‌آید باید حاوی موادی چون ویتامین K یا هیدروکینون یا کافئین یا عصاره چای سبز یا رتینول باشد. توجه کنید حتما کرم شما یکی از این مواد را داشته ‌باشد.

کرم شب یا روز؟

با خود فکر کنید که قرار است چه زمان‌‌هایی از کرم خود استفاده کنید مثلا می‌خواهید در طول روز کرم بزنید یا تنها شب‌ها از کرم دور چشم‌ استفاده ‌کنید یا اینکه به دنبال کرم‌های مختلفی برای هردو این حالت‌ها هستید. به عنوان مثال بعضی افراد کرم ضدچروک روشن کننده‌ای می‌خواهند که زیر آرایش از آن استفاده کنند اگر شما هم چنین کرمی می‌خواهید حتما باید در آن فیلترهای محافظت‌کننده در اشعه ماوراي‌بنفشSPF وجود داشته باشد.  البته اگرهم‌ درون کرم شما موادی چون دی‌اکساید تیتانیوم یا زینک اکساید وجود داشته باشد می‌تواند از پوست در مقابل آفتاب محافظت کند.

چه کرم‌هایی نخرید

پوست زیر چشم بسیار حساس است به همین دلیل به راحتی تحریک می‌شود و می‌تواند دچار التهاب شود پس توجه کنید حتما کرمی بخرید که هیچ‌گونه مواد عطری در آن وجود نداشته‌ باشد و PH درون آن نیز نزدیک پوست و اشک چشم باشد. علاوه بر اینها وجود هرگونه الکل و منتول نیز می‌تواند باعث التهاب پوست شما شود.  علاوه بر این بهتر است از خرید کرم‌هایی که بسته‌بندی شیشه‌ای دارند صرفنظر کنید و به دنبال کرم‌هایی باشید که در تیوب هستند. به این دلیل که بیشتر شیشه‌ها در گشادی دارند و این سبب می‌شود که کرم بیشتر در معرض هوا و نور قرار گیرد و همین موجب کم شدن کیفیت کرم و رشد بیشتر باکتری‌ها می‌شود.

کرم گران نخرید

پیشنهاد می‌کنیم خیلی به دنبال کرم‌های دور چشم گران‌قیمت نباشید، به همین دليل اول از همه انتخاب‌های‌تان را محدود کنید و بعد بین آنها ارزان‌ترین را بخرید و اگر دیدید بعد از چند هفته فایده چندانی نداشت، یکی دیگر بخرید. با این روش شما پول زیادی را صرف خرید محصول اول نکرده‌اید و می‌توانید به راحتی کرمی دیگر انتخاب كنيد. توجه داشته باشید که هیچ گاه قیمت بالا نشانه کیفیت خوب یک محصول نیست. گاهی مارک‌های تجاری تنها به دليل نامی که دارند از شما پول زیادی می‌گیرند. انجمن متخصصان پوست ایالات‌متحده در گزارشي گفته‌است که حتی محصولات ارزان‌‌قیمت هم می‌توانند کیفیت خوبی داشته باشند.

 چگونه کرم را استفاده کنید

استفاده از کرم دور چشم نیز تکنیک‌های خاصی دارد شما باید اول از گوشه داخلی چشم‌هایتان شروع کنید و سپس به سمت بیرون حرکت کنید یا اینکه از گوشه بیرونی چشم‌ها شروع کنید و به سمت داخل بیایید تا به بینی برسید.  اما آیا باید روی پلک‌هایتان نیز کرم بزنید؟

همه نکاتی که باید درباره کرم‌های دور چشم بدانید

نه لازم نیست،البته اگر اصرار دارید ضرری ندارد اما بهتر است فقط شب‌ها بزنید چون وقتی روی پلک‌ها کرم می‌زنید در طول روز کرم با مواد آرایشی مخلوط می‌شود و ممکن است وارد چشم شود و مشکلاتی را به وجود بیاورد. البته بستگی به کرم مصرفی شما هم دارد. بعضی از کرم‌ها را نباید اصلا روی پلک‌ها زد البته روی بعضی از کرم‌ها نوشته شده که روی پلک‌ها نیزمی‌توان استفاده کرد.

همه نکاتی که باید درباره کرم‌های دور چشم بدانید

برای پف چشم‌ها چه کنید


پف چشم‌ها می‌تواند به دليل واکنش‌های حساسیتی یا جمع شدن مواد مایع در زیر آن باشد. گاهی هم پف چشم‌ها به دلیل سینوس‌ها یا سندرم‌های پیش از قاعدگی است. قبل از آنکه براي پف‌چشم‌های‌تان از کرمی استفاده کنید باید بدانید مواد مرطوب‌کننده داخل این کرم‌ها می‌تواند باعث پف بیشتر زیر چشم‌ها شود.

کدام ضدچروک

وقتی می‌خواهید استفاده از کرم‌های ضدچروک را آغاز کنید بهتر است هم از کرم دورچشم و هم کرم ضدچروک صورت استفاده کنید.  گاهی شنیده می‌شود که می‌گویند کرم زیرچشم از همه مهم‌تر است ولی این اصلا صحیح نیست. 

کرم دور چشم هم از نظر ترکیبات مثل کرم ضدچروک صورت است فقط به دلیل نازکی و حساسی پوست دور چشم غلظت آن کمتر است.  البته باید یادآوری کنیم که معمولا نمود چروک‌ها زیر چشم زودتر اتفاق می‌افتد.

دورچشم سیاه‌ها توجه کنند

برخي پزشکان هم اعتقاد دارند سیاهی دور چشم مشکلی است که بیماری محسوب نمی‌شود و یک صفت ارثی غالب است و اگر یکی از والدین به این مشکل دچار باشند معمولا نصف فرزندان آن خانواده نیز به این مشکل دچار می‌شوند. البته در بعضي از مواقع نیز والدین دچار سیاهی دور چشم نیستند اما فرزندان آنها دچار این مشکل هستند و به دلیل ارثی بودن این مشکل درمانی دائم برای آن وجود ندارد البته مصرف بعضي کرم‌ها براي تیرگی دور چشم تا حدی مفید است اما به طور کامل این مشکل را برطرف نمی کند. توصیه می‌شود افراد از عینک آفتابی جهت محافظت از چشم و پوست اطراف چشم و پلک‌ها استفاده کنند و استفاده از مرطوب‌کننده را هم فراموش نکنند.

درمان دائم سیاهی دور چشم چیست؟

دور چشم درجاتی دارد و باید گفت افرادی که دارای پوستی تیره هستند معمولا تیرگی دور چشم آنها بیشتر است و سیاهی دور چشم افرادی که پوست روشنی دارند کمتر است ولي به هر صورت از آن مشکلاتی است که می‌تواند حسابی آزاردهنده باشد. همه کسانی که این مشکل را دارند همیشه به دنبال راه‌حل‌هایی برای از بین بردن این مشکل هستند.  برای از بین بردن این مشکل از راه‌حل‌های مختلفی وجود دارد. یکی از راه‌حل‌های اساسی جراحی زیبایی این قسمت است، البته با لیزر هم می‌توان این سیاهی‌ها را کمتر کرد. لیزر با تحریک و تولید کلاژن پوست را جوان می‌کند و سیاهی‌ها را از بین می‌برد، البته این روش هزینه نسبتا بالایی دارد و می‌تواند خطرهایی هم داشته باشد.

همه نکاتی که باید درباره کرم‌های دور چشم بدانید

کرم‌های بوتاکس فایده‌ای ندارند

کرم‌های شبه بوتاکس از حدود 2 تا 3 سال پیش وارد بازار شده‌اند و سازندگان آن ادعا دارند که به جای تزریق بوتاکس به خصوص در دور چشم از این کرم‌ها استفاده کنید.

 استدلال آنها این است که این کرم‌ها در عضله نفوذ و آن را فلج می‌کند اما باید بگویم که تمام مستندات علمی این کرم‌ها را رد می‌کنند و هیچ مدرکی مبنی براینکه بتوان کرم موثری از بوتاکس داشت، وجود ندارد و اصلا نمی‌توان چنین کرمی ساخت اما چون به مدت خیلی کمی در زمان مصرف عضله را منقبض و بی‌حس می‌کند فرد گمان می‌برد که تاثیر دارد و کمی چروک‌هایش کم شده در صورتی که بعد از 2 ساعت همه چیز مثل اول مي‌شود و چروک‌ها برمی‌گردند.  کرم‌های شبه بوتاکس به هیچ وجه علمی نیستند و صرفا تبلیغاتی‌اند.

سیاهی زیر چشم هیچ ربطی به بی‌خوابی ندارد

بسیاری از مردم فکر می‌کنند علت سیاهی زیر چشم‌ می‌تواند تماشای زیاد تلویزیون تا دیر وقت یا چند شب نخوابیدن یا زیاد با کامپیوتر کار کردن یا... باشد.در واقع خیلی از مردم فکر می‌کنند اگر زیر چشم‌هایش سیاه است به دليل طرز زندگی آنهاست اما باید بدانید این باور اصلا درست نیست.

 شما هیچ تقصیری در سیاهی زیر چشم‌های‌تان ندارید،آنها به دلیل کم‌خوابی یا استرس یا کار زیاد یا... به وجود نیامده‌اند. دلیل سیاهی زیر چشم‌ها چیزی شبیه کبود شدن دست یا پاست و در واقع به دلیل رگ‌های خونی بسیار ریزی است که زیر پوست ظریف این قسمت قرار دارد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 61
در انتظار بررسی:20
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1394/02/01
کسی مارک خوب میشناسه معرفی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1394/02/02
بد نيست علاج سياهي دور چشم را از بوعلي سينا هم مطرح كنيم كما اينكه خودم با اين روش كاملاً سياهي دور چشمم خوب شد . كافيست شبها كمتر شام بخورند و حتماً هم زود شام سبك را ميل كنند . شبها برنج نخورند . بيشتر پياده روي كنند و تنفس عميق داشته باشند .زمستانها خرما نخورند .دور بادمجان را قلم بگيرند .غذاهاي غليظي مانند كله پاچه را كم بخورند و آخر غذا را خوب بجوند و با عجله هرگز غذا نخورند .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
یه کرم بزنیم راحت تریم
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1394/05/13
mark lankom behtarine valy chay sabz ham onam taz damesh khobe bayad bezareed velarm she va ba panbe bezareed ro cheshmatoon 20 daghighe kafiyebadazon bardareed hata chay sabz baes royesh mo mishe bad az shostan mo chay sabz ra bar roy saretaan berezeed aghar shak dareed bereed va tahghigh koneed
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1394/09/18
علاجش سیب زمینی رارنده کنید و روی چشم بگذارید 45 دقیقه بعد بردارید همون موقع نتیجشو ببینید
United States
00:55 - 1394/12/29
من وقتی خیلی خسته هستم تیرگی دور چشمم زیاد هست که حلقه های خیار میگذارم روی چشمم و اطرافش عالی جواب میده،وقتی هم استرس دارم یا عصبانی میشم تیرگی دور چشمم تشدید میشه
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1395/01/08
خداکنه واقعاراه کارهی شمادوستان جواب بده
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1395/01/16
دست شما درد نکند خسته نباشید
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1395/01/16
دست شما درد نکند خسته نباشید
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1395/01/19
از روغن بادام تلخ استفاده شود
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1395/03/01
سلام خسته نباشی،من خانمی 30ساله هستم دور چشمام گود وسیاهی داره بعد یه چربی های سفید خیلی ریزی هم زیر پوست چشمام هست،راه حل ودرمان چیست؟
پاسخ ها
Amir
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۲
احتمالنسینوزیت داری چون به اونهم ربط میشه ٬کم خونی هم باعث سیاههی زیر چشم میشه البته فکر کنم
Iran, Islamic Republic of
00:57 - 1395/03/07
سلام وا قعا این چیز هایی که می گویید جواب می دهد؟؟
Iran, Islamic Republic of
04:20 - 1395/04/10
سلام دوستان منم خیلی هزینه کردم تا ازسیاهی دور چشمم ببرم ولی متاسفانه هیچ کرم جواب نداد اگه کسی هست رهنمای
United States
00:30 - 1395/04/20
قرص اهن و مصرف آب زیاد مثلا هشت لیوان درروزباعث رفه سیاهی دورچشم میشه
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1395/04/20
سلام دوستان عزیز.برای رفع سیاهی دور چشم ،مقداری کرم مرطوب کننده(مهم نیس چی باشه ولی اونی که من استفاده کردم ARKO CLASSIC بود) رو درون مقداری آبلیمو مخلوط کنید و سی دقیقه روی پوست تون قرار بدید.این کارو سه روز تکرار کنید.من که ننتیجه گرفتم.امیدوارم برای شما هم مفید باشه
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1395/04/22
لاغری چقدر میتونه تاثیر بذاره؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
سلام من دوس پسرم زیرچشاش سیاه شده من چکارکنم که خوب بشه
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1395/06/20
بابا بچه ها عجب چیز هایی نوشتید ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا مهدی خیلی مسخره نوشته .
من خالم زیر چشاش سیاه است می خواهم راه سارا را به او بگویم امتحان کند اگه راه دیگه ای است در سایت بگذارید . تشکّر فرزاد
Iran, Islamic Republic of
04:33 - 1395/07/07
بچه های یکاری کنین من دور چشمام خیلی سیایB-)
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1395/07/10
فقط خیار و پوستش. وااااااااااقعا عالیه اصن معجزه میکنه
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1395/07/11
فایده نداشت خیار و سیب زمینی
Netherlands
07:53 - 1395/07/20
بهترین راه بی خیالش بشید کمتر به چشم میاد
پاسخ ها
sana
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
واقعا زحمت کشیدی مرسی
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1395/07/21
سیب زمینی (تیرگی) خیار (لطافت) چایی (پوف) +یه مرطوب کننده معمولی در هفته 2بار حداقل و در حال حاضر از ضد آفتابهای رنگی هم خانمها هم آقایون تا 50% کمتر میکنه
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1395/08/01
سلام
هیچکدوم از این کارها فایده ای نداره بهتر بود از اول فکرش رو میکردیداین همه خود ارضایی کردیدالان هم میخواین که دور چشمتون هاله نور بتابه معلومه که سیاه میشه و سیاه هم خواهد بود.دنبال دارو هم نگردید چون گوشتش از بین رفته و دیگه هم جبران پذیر نیست.
پاسخ ها
نسرین
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۵
خیلی بی تربیتی عزیزم،کافر همه را به کیش خود پندارد
Iran, Islamic Republic of
17:54 - 1395/08/28
عالی بود مرسی از همه
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1395/09/27
من بیخیالش شدم الان کمتر احساسش می کنم
Iran, Islamic Republic of
14:49 - 1395/10/18
سلام من سیاهی دور چشمم ارثیه اگه از کرم های دور چشم استفاده کنم و یا با روش های طبیعی پیش برم تاثیر داره؟؟
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1396/02/03
منم با نظر سارا موافق خیار حلقه شده روی چشم واقعا فوق العاده است باید وقت و حوصله بذاری..
Iran, Islamic Republic of
00:59 - 1396/02/07
ی خانمی که کار پوست می کنه گفت ۴۰ روز هرشب سیب زمینی رو حلقه کن مثل چیپس گرد باشه بزار رو چشمت. با چشم بند ببندش خوب میشی. اما من اینکاررو نکردم. چون خیلی بی توجهم به خودم. و این خیلی بده. اما به اون خانم ایمان دارم. شما انجام بدبد حتما نتیجه میگیرید.
پاسخ ها
نسیم
Germany
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۹
سیب زمینی و امثال اینا رو باید صبوری به خرج بدی تا نتیجه بگیری
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1396/02/19
من حداقل 15 ساله که عینک میزنم و سیاهی دور چشم زیادی دارم. من 30 روز پیش چون مراسمی داشتم و خیلی نگران بودم که سیاهی زیر چشمم توجه دیگران و جلب کنه شروع کردم هر روز، روزی 2 الی 3 بار روغن بادم شیرین زدن و مالش با یه جسم سرد که به جذبش کمک میکنه، همزمان به صورت یه روز در میان یه روز قرص زینک و ویتامین ب 6 میخوردم و یه روز ویتامین ب12 همراه با فولیک اسید... خیلی عجیبه الان بعد از 30 روز هیچکس باورش نمیشه از یه روش طبیعی (غیر از عمل) برای گودی و سیاهی دور چشمام استفاده کردم. اینو نوشتم برای کسانی که دنبال روش های متعدد برای برطرف کردن این مشکل هستند فقط دقت کنید که باید دائم دنبال کنید این روش رو تا انشاالله نتیجه بگیرید.
پاسخ ها
سارا
United Arab Emirates
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
شما سیاهی زیر چشمتون ارثی بود؟
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1396/03/30
با سلام من ۱۹ سالمه و زیر چشام گود هستش و فک میکنم که مهم ترین عاملش کم خونی باشه چون من کم خونی شدید دارم میخواستم بپرسم چجوری رفع میشه؟قبلا از کرم استفاده کردم ولی بعد یه مدت که استفاده نکردم دوباره تیرگی برگشت خواهش میکنم اگه راه های ساده هستش پیشنهاد بدین نه اینکه مثلا سیب زمینی رو رنده کنیمو ... این راه ها نه مثلا یه جایی نوشته بود که کَره بمالید زیر چشمها من نمیدونم تا چه درسته امتحان کردم چن روز ولی تغییری ندیدم الانم قرص اهن میخورم به خاطر کم خونیم ولی فک کنم انقدر کم خونم که هیچ تعییری زیر چشام حس نمیکنم لطفا یه راه ساده پیشنهاد بدید مثلا حرکات ورزشی زیر چشم ببخشید زیاد حرف زدم باسپاااس
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1396/04/18
قرص اهن خوبه. به خود ارضایی هم ربطی نداره
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1396/04/23
سلام دوستان من روش رنده کردن سیب زمینی رو امتحان کردم اما هیچ تاثیری نداش
Iran, Islamic Republic of
17:28 - 1396/06/15
بیشتر تغذیه و ویتامینها و آب کافی مهمه. قرص ایمدین هم برای پوست معجزه میکنه البته تاوقتی که مصرف بشه. در واقع قرصی با ترکیبات طبیعیه بوی ماهی میده. مصرف ماهی به صورت مرتب هم کمک کننده است. نمونه ش جنیفر لوپز که به گفته خودش غذای عصرش یا همون شامش ماهی رو همیشه داره
Iran, Islamic Republic of
06:14 - 1396/07/20
چقدر عذاب کشیدم من ، یکی میگفت کبدت مشکل داره برو پیش فلان دکتر ،یکی میگفت خونت تیرس برو حجامت ،راه های خانگیم که هیچ نت پره انقدر ترس داشتم که نگو اخر سر همسرم کرم رفع تیرگی دور چشم هربادرم و از ایتالیا برام اورد بعد 2 هفته تیرگی که نداشتم هیچ چین و چروک در چشمم برطرف کرده مرسی علی جان
پاسخ ها
سارا
United Arab Emirates
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
من بخاطر همین نظر شما کرم هربادرم رو خریدم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم بخدا دیگه خسته شدم
Iran, Islamic Republic of
09:36 - 1396/08/02
من ۱۷ سالمه از وقتی که یادمه سیاهی دور چشم دارم الان که خودمو توی ایینه میبینم بدم میاد راهکاری دارید برای رفع سیاهی دور چشم بیایید بگید
Iran, Islamic Republic of
17:34 - 1396/08/11
امیر جان شما الان فکر کنکورت باش
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1396/09/13
من چندين سال ترامادول مصرف ميكنم زير چشام خيلي تيرست وگود شده الانم ترك كردم اما چون قيافم تابلو ست باور نميكنن تورو خدا كمكم كنين
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1396/10/19
سلام
سیاهی زیر چشمام خیلی زیاده بخاطر همین جایی نمیرم و با همسرم مشکل پیدا کردم .26 سالمه.. راه حل بدید هیچ راهکاری رو هم امتحان نکردم چون فکر میکنم فایده نداره""
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1396/10/30
سلام کربوکسی تراپی طی ۳ جلسه انجام میشه.تومراکز پوست ومو ولیزر
Iran, Islamic Republic of
10:56 - 1396/12/23
چرا هیچی جاب نمیده آخه نه خیار نه سیب زمینی
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1397/02/04
سلام ببخشید من اخرش نفهمیدی باید چه کرمی خرید اگه امکان داره کسی تجربه داره راهنمایم کنه ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1397/03/02
خود ارضایی نکنید تو رو خدا ٬بعد این که استرس نداشته باشید ٬هیچی نشد نداره حتما درست میشه توجه داشته باشید به سینوزیت هم ربط میشه خیلی زیاد در معرض افتاب قرار نگیرید ٬ امید وارم مشکلتون حل بشه.. یاعلی
Iran, Islamic Republic of
01:56 - 1397/03/05
سلام منم چشام ابیه و باتیرگی زیرچشم خیلی صورتم بیحال میشه.توروخدا کرم خوب اگه میشناسین بهم معرفی کنین.البته 28سالمه
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1397/04/04
من دورچشم خیلی سیاه.روزگارم بخاطرچشام سیاه شده نمیدونم بایدچکارکنم خسته ودلم ازهمه دنیاگرفته
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1397/04/10
سلام منم دور چشم سیاه .کسی کرم خوب نمیشناسه
Netherlands
18:05 - 1397/04/11
سلام به دلیل کم خونی دورچشمام خیلی کبود شده کم خونیم درمان شده اما کبودی دور چشمم متاسفانه هنوز نرفته لطفا راهنمایی کنید
Iran, Islamic Republic of
13:40 - 1397/04/17
خیار حلقه شده یا رنده شده رو یک ربع روی چشمتون قرار بدید . من که نتیجشو گرفتم
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1397/07/13
سلام منم زیرچشام سیاهه.دکترنرفتم.ولی روشای سنتی خیلی استفاده کردم.مثلن گلاب وخیار وهمزمان شیره انگورهم میخورم بنظرم تاثبرمیزاشت خیلی کمترشده بود ولی این روشوقطع کردم الان بدتر شده دارم دیونه میشم.میخام یکاری کنم که دیگه زیرچشام سیاه نباشه.واقهن دلیل سیاهی جیه؟کم خونی یاکم اهنی؟
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1397/07/22
سلام 37 سالمه منم دور چشمام گود و سیاه شده اگه میشه ی کرم خوب معرفی کنید.
پاسخ ها
مهتاب
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۰
دوستان بخدا تیرگی دورچشم اگه ارثی باشه هیچ راه حلی نداره من ازروش سنتی بگیر تاانواع استعمال روغن ها .... صبرم زیاده اتفاقا هرشب یا هرروز هم انجام میدادم اما دریغ از یه سو امید هیچی به هیچی.. سیب زمینی و خیار و گوجه و عسل و زردچوبه و روغن این و اون و کوفت و درد همرو رفتم اما کو جواب.. ارثیه دیگ تا اخر عمر باید تحمل کرد چاره ای نیست خاستم بگم من نتیجه نگرفتم تاحالا فقط مونده راه های درمانی به غیرازسنتی که هم خطر ناکه اکثرا هم هر روشش و متخصصا همشون قبول ندارن یکی میگه خوبه یکی میگه فایده نداره ولی همشون معتقدن هر روشی باشه درمان صد درصد نداره و فقط چن درصد کمترمیکنه
Iran, Islamic Republic of
21:40 - 1398/04/11
عالی بود مرسی از مطالب خوبتون
Iran, Islamic Republic of
22:35 - 1399/02/17
درمان دیگه ای نداره این سیاهی چشم آیااااا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
عارفی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
خرید باکس 2
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تنورستان_فوتر
شفا_فوتر