بنگر لباس تمرین پوشید
۱۹۹۶۰۰
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۷
۱۷۱۷۲
محسن بنگر که با مصدومیت از ناحیه پا روبه‌رو شده امروز به ورزشگاه درفشی‌فر آمد و با اینکه لباس تمرین پوشید، اما با تیم تمرین نکرد و به فیزیوتراپی رفت تا به درمان پای مصدومش بپردازد.
خبرگزاری فارس: تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید:

* در حالی که قرار بود تمرین امروز سرخ‌پوشان از ساعت ۱۷ آغاز شود، اما به دلیل برگزاری جلسه کادر فنی با بازیکنان با ۳۰ دقیقه تأخیر آغاز شد. در این جلسه، نکات فنی توسط مربیان پرسپولیس به بازیکنان این تیم درباره بازی با پیکان ارائه شد.

* پیش از شروع تمرین، تعدادی از بازیکنان مشغول به انجام سپک‌تاکرا شدند.

* رضا چلنگر مترجم سرمربی کروات تیم پرسپولیس که روز گذشته به دلیل کارهای شخصی در تمرین غایب بود امروز مجدداً در کنار برانکو حضور داشت و وظیفه ترجمه صحبت‌های او را برعهده گرفت.

* حدود ۵۰ هوادار با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر تمرین امروز سرخ‌پوشان را در سکوتی کامل تماشا کردند.

* محسن بنگر مدافع مصدوم تیم پرسپولیس مطابق روزهای گذشته با پای گچ‌گرفته به محل تمرین تیمش آمد.

* بازیکنان با حرکات کششی تمرین امروز را آغاز کردند سپس به کار با توپ و مرور برنامه‌های تاکتیکی مدنظر سرمربی‌شان پرداختند.

* دروازه‌بانان تیم پرسپولیس از ابتدای تمرین زیرنظر مربی گلرها کار کردند.

* میثم حسینی مدافع تیم پرسپولیس که روز گذشته بعد از مدتها در تمرین این تیم حاضر شده بود، امروز و در تمرین سرخ‌پوشان غایب بود.

* محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس دقایقی با کریم باقری مربی این تیم به صورت خصوصی به صحبت پرداخت.

* پاس‌های کوتاه و بلند، شوت به دروازه، سانتر از جناحین، حفظ توپ و پیدا کردن بازیکن خودی در محوطه تحت فشار بخشی از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود که زیرنظر برانکو ایوانکوویچ برگزار شد. در تمرین امروز، تانادیچ هم پا به پای سایر بازیکنان تمرین کرد.

* محسن بنگر که با پای گچ‌گرفته به ورزشگاه درفشی‌فر آمده بود، لباس تمرین پوشید اما به کلینیک رفت تا به مداوای پای مصدومش بپردازد.

* امروز هم مطابق روز گذشته خبری از پیام صادقیان در تمرین نبود. این بازیکن بعد از بازی با سایپا و با نظر برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس کنار گذاشته شد.

* حمیدرضا علی‌عسگری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که با مصدومیت از ناحیه کشاله ران روبه‌رو شده، امروز در زمین به صورت کاملاً نرم تمرین کرد و سپس به کلینیک ورزشگاه درفشی‌فر رفت تا پای مصدومش را مداوا کند.

* انجام حرکات سرعتی و قدرتی با توپ، یکی دیگر از برنامه‌هایی بود که امروز پرسپولیسی‌ها انجام دادند. از نکات جالب توجه تمرین امروز پرسپولیس مانع‌چینی و پخش کاور توسط برانکو ایوانکوویچ بود.

* در اواسط تمرین مایکل اومانیا مدافع تیم پرسپولیس زیرنظر ماساژور تیم به انجام حرکات بدنی پرداخت.

*  برخی از بازیکنان پرسپولیس در اواخر تمرین با نظر برانکو به رختکن رفتند.

* از آنجایی که قرار است فردا برای سومین بار برگزار شود، به همین دلیل برخی بازیکنان پرسپولیس پیگیر آخرین وضعیت متقاضیان خرید پرسپولیس بودند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج