اکازیون‌های شب عید در بازار مسکن + جدول
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۲۰۱۵۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۰ - ۰۸:۲۶
۲۶۶۶
آن دسته از خریداران مسکن که طی یک ماه گذشته تعجیل برای خرید واحد مورد نظرشان نداشتند، توانستند یکی از اکازیون‌هاي معرفی شده به بازار مسکن را خریداری کنند و حکم «برنده» در بازار مسکن را نصیب خود کنند.
دنیای اقتصاد: این روزها اغلب فروشنده‌ها در بازار مسکن با واژه هایی از جمله: فوری فروشی، زیر قیمت، به قیمت رسیده، قابل تخفیف، فروشنده واقعی، زیر قیمت منطقه و غیره، سعی دارند در رابطه با جلب نظر مشتری موفقیت خود را به عنوان فروش واحدشان تا قبل از سال جدید، کسب کنند.

آن دسته از خریداران مسکن که طی یک ماه گذشته تعجیل برای خرید واحد مورد نظرشان نداشتند، توانستند یکی از اکازیون‌هاي معرفی شده به بازار مسکن را خریداری کنند و حکم «برنده» در بازار مسکن را نصیب خود کنند.

اما همچنان شواهد نشان مي‌دهد که زمان برای یک خرید موفق به اتمام نرسیده چراکه اگرچه یک هفته بیشتر به پایان سال 90 باقی نمانده است، اما هنوز واحدهایی با عنوان اکازیون در بازار معاملات مسکن عرضه مي‌شوند.


واحدهای معرفی شده در ستون نبض بازار امروز نمونه‌اي از واحدهای اکازیون در بازار مسکن فعلی است که متقاضیان با خرید چنین واحدهایی مي‌توانند خرید منصفانه و حتی ارزنده‌اي از بازار مسکن را داشته باشند.

در منطقه دروس محدوده بلوار شهرزاد یک واحد مسکونی150 متری به همراه پارکینگ، انباری، بالکن و آسانسور برای فروش به بازار معرفی شده است. مالک قیمت هر متر مربع واحدش را 3 میلیون تومان پیشنهاد کرده در حالی‌که کارشناسان مسکن قیمت ارزنده این واحد را بین 4 میلیون و 30 هزار تومان تا 4 میلیون و 890 هزار تومان عنوان مي‌کنند. واحد مذکور از 13 سال عمر بنا برخوردار است.

علاوه براین فروشنده‌اي واحد خود را با متراژ 193 متر مربع آماده تحویل به خریدار عنوان کرده است. پارکینگ، انباری، سونا، جکوزی، آسانسور و 2 پارکینگ جزئی از امکانات این واحد 5 سال ساخت است و قیمت هر مترمربع این واحد 3 میلیون و 800 هزار تومان تعیین شده است در حالی‌که قیمت واقعی چنین واحدی بین 4 میلیون و 630 هزار تومان تا 5 میلیون و 100 هزار تومان پیش‌بینی مي‌شود.

از طرف دیگر یک واحد 220 متری نوساز واقع در حوالی میدان دانشگاه منطقه ولنجک، متری 5 میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است، اما واحدهای مشابه در این منطقه از 5 میلیون و 470 هزار تومان تا 6 میلیون و 120 هزار تومان قیمت‌گذاری مي‌شوند. انباری، سونا، جکوزی، پارکینگ و آسانسور امکاناتی است که برای واحد مذکور در نظر گرفته شده است.

همچنین یک میلیون و 600 هزار تومان به عنوان قیمت هر مترمربع واحدی 70 متری در شرق تهران محدوده پیروزی با 8 سال عمر بنا اعلام شده است که واحد مذکور از انباری و حیاط خلوت بهره‌مند است و مالک تاکید کرده که 10 متر سهم مشاعات زمین در سند این واحد قید شده است.

واحدی 97 متری یکسال ساخت نیز به همراه پارکینگ، انباری، بالکن، آسانسور و حیاط در یکی از محله‌هاي خیابان دولت (شکرابی) برای فروش آماده تحویل به متقاضی است و قیمت هر متر مربع آن 3 میلیون و 300 هزار تومان اعلام شده است.

اما قیمت واقعی هر متر از این واحد بنا به گفته مشاوران املاک بین 3 میلیون و 460 هزار تومان تا 4 میلیون و 240 هزار تومان است.  نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر