چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۲۰۲۰۶۷
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۳
۱۳۴۱۵۸
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
شیلا خداداد با این عکس آتلیه ای از لطف و محبت هوادارانش تشکر کرد. کاری که بد نیست هر چهره ای هر از چند گاهی انجام دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


باز هم این دو عزیز همدیگر را پیدا کردند و اینستاگرام را زا به راه کردند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)این روز ها لطفاً سر به سر جواد رضویان نگذارید. همان طور که ملاحظه میکنید حوصله هیچ کسی را ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)معمولاً وقتی یک شخص هزار فالوئری میشود این اتفاق را جشن میگیرد و یا با یک پست تشکر میکند، ولی اوضاع بهاره رهنما کمی فرق میکند، ایشان هزار پسته شده اند! یعنی بهاره جان هزار عکس و پست و متن در اینستاگرامشان گذاشته اند! پستی که ملاحظه میکنید هزارمین پست بهاره جان است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)ملت همیشه در صحنه پس از کوروش کبیر، دکتر علی شریعتی و حسین پناهی، این بار سوژه ای دوست داشتنی تر از فامیل دور پیدا نکرده اند تا جملات فیک  و بی اساس خود را به ایشان نسبت بدهند! همان طور که حتماً دیده اید این روز ها در صفحات مختلف شبکه های اجتماعی پر شده از جملاتی که کنار عکس جناب آقای فامیل نوشته می‌شود، جملاتی که روح خود فامیل و آقای مجری هم از آنها خبر ندارد! ایرج طهماسب با این پست به این موضوع نه چندان خوشایند واکنش نشان داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)شوالیه امیر تتلو در جریان یکی از سفر هایش به سرزمین روم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)بهتر است نزدیکان استاد مهران رجبی کمی روش کار با اپلیکیشن اینستاگرام را برای استاد توضیح بدهند. اینکه مثلاً می‌توان عکس را قبل از آپلود جابجا کرد تا سر مبارک هم در کادر حضور داشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)پست شرمنداننده رضا سورتیجی از رضا یزدانی. خواننده جوانی که دارد سبک رضا یزدانی را با اهتمام و تلاش خوبی ادامه می‌دهد. همانطور که ملاحظه میکنید این پیروی و تقلید در مو ها و شلوار ها و حتی در ساعت مچی هم دیده می‌شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)سلفی بهرنگ علوی با یک بنز کلاسیک در نمایشگاه خودرو های قدیمی تهران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)وقتی سیروان وسط یک ترافیک سنگین گیر می‌افتد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)برادر بزرگترت در ترافیک دارد با عذاب از خود سلفی میگیرد آن وقت تو اینجا راحت نشسته ای و داری میخندی؟ قدیم ها حرمت و احترام بود بین برادر ها! حالا مو ها را چرا دقیقاً قرینه هم درست کرده اید؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)شقایق دهقان و برادرزاده جان. وظیفه تان است مهراب جان، انقدر منت نگذارید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)متاسفانه آن دوست عزیزی که قرار بود ماشینش را بیاورد یک مشکلی برایش پیش آمده بود و همه کاسه کوزه های علی شادمان و امیرمحمد را به هم ریخت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)سلفی کج و کوله طوری هستی مهدوی فرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


سلفی ستارگان در جریان سفری که دسته جمعی به چابهار داشتند. سحر دولتشاهی، طناز طباطبایی، محسن کیایی، بهرام رادان، مهرداد صدیقیان و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)سلفی مهران غفویان و محمد رضا هدایتی. یک سوال! مهران غفوریان چگونه توانسته این همه نمک و بامزگی را در یک فرد جای بدهد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)علیک سلامِ دوباره. مهناز جان اشتباه نکنیم عکس برای سال ها پیش است چون این چهره ای که ما میبینیم کوچکترین ارتباطی با چهره این روز های شما ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)طرح جالبی که شهرداری تهران انجام داده و باعث شده شهر تهران به بزرگترین گالری دنیا تبدیل شود. تعدادی از چهره ها هم از این طرح شهرداری استقبال کردند. همانطور که ملاجظه میکنید الناز خانم شاکردوست با راه رفتن در مقابل بیلبورد دارد از این طرح شهرداری استقبال میکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)پرستو صالحی پس از عملیات 13 ساعته روی ابروهایش خودش را به این حال و روز انداخت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)وقتی سحر جعفری جوزانی حوصله اش سر میرود، نزدیک ترین فرد به خودش را گیر می‌اندازد و یک دوربین به دستش میدهد و میگوید که "تو حالات مختلف ازم عکس بگیر!"

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)سلفی خاطره حاتمی در زیر یک درخت تنومند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)عکس جالب بابک جهانبخش و همسر جان با لباس محلی در ابیانه کاشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)مریم خانم امیر جلالی هم لباس محلی یکی از اقوام کشورمان را تنش کرد و با این ساز ظریف این عکس را گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)به هر دو عزیز خسته نباشید می‌گوییم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


سلفی نیما شعبان نژاد و رامبد جوان، دو عامل اصلی نشاندن لبخند در لب مردم در این شب ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)ما که نتوانستیم مهسا جان را تشخیص بدهیم، ببینیم شما چکار می‌کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


مجید اخشابی و دوست عزیزش در کنار گیتی خانم خامنه، بانوی عزیزی که در خاطرات کودکی یک نسل مردم ایران نقش داشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


عکسِ «شال در هوا» هم به ژست های محبوب چهره ها اضافه شده است، مخصوصا وقتی در فضای باز به سر میبرند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)آقا مهرسام، پسر خوابالوی روناک یونسی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)عکس آتلیه ای سیما تیرانداز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)هلیا امامی در کنسرت گروه پالت این سلفی را گرفت. البته پیش از شروع اجرا گرفته شده است، چون چراغ ها هنوز روشن است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)لاله خانم با حال و گذشته و دستور زبان فارسی کاری نداریم، فقط خواستیم اشاره ای بکنیم که فکر نکنید آن پرچم آمریکا را روی جلیقه تان ندیده ایم!

دلواپسان عزیز میتوانند برای ابراز دلواپسی شان به جلوی دربِ ورودی نزدیک ترین مراکز سینمایی و هنری مراجعه کنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


سلفی محسن افشانی و مادر جان در پارک قیطریه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


علی جان بستگی دارد دنیای شخص مورد نظر در چه طول و عرضِ جغرافیایی نسبت به گرینویچ قرار گرفته باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


عکس عجیب و غریب سید رضا حسینی، بازیگری که در اکثر فیلمهای طنز حضور دارد و در همه آنها نقش سرباز کلانتری و یا خواستگار سمج دختر خانواده را بازی می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)شاهین جان لطفاً در مورد کوهی که در تصویر نمی‌بینیم بیشتر توضیح بدهید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)مهراوه شریفی نیا هم از این که تهران تبدیل شده به بزرگترین نگار خانه دنیا، ابراز شعف کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)یک سلفی دیگر از سفر دوستان به چابهار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


گویا حامد زمانی خاطره خوبی از فصل بهار ندارد. به گفته روان شناسان هر رفتار و حالاتِ روحی که فرد در بزرگسالی دارد به اتفاقاتی که در کودکی برای فرد افتاده است بر میگردد.

البته این اصل همه گیر است و فقط شامل حامد نمی‌شود! 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


کوروش سلیمانی و تکیه بر درختی کهنسال در نیاسر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)پانته آ پناهی ها و حس خنکی لمس آب. البته امیدواریم حس دردناکِ پا درد پس از یک روز سراغ خانم پناهی ها نیاید! آن هم در این فصل!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)رضا قوچان نژاد در ایامی که در شهر پدری اش حضور دارد هر روز بدون استثنا به حرم امام رضا (ع) میرود و عکسش را در اینستاگرام میگذارد. به رسم ادب و احترام به گفتن «زیارت قبول» بسنده می‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)سلفی بامزه عباس غزالی و خواهرزاده های بانمکش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)پوریا خان ِ پور سرخ بازی برگشت رئال و یونتوس را از نزدیک شاهد خواهد بود. به گفته مسئولان رئال مادرید، این بلیط، آخرین حربه کهکشانی ها برای شارژ روحی بازیکنان بود تا بتوانند شکست دور رفت را جبران کرده و فینالیست شوند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)امیر جعفری و خانواده در رستوران گردان برج میلاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


سلفی احسان کرمی و همسر جان و رفیقشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)اوج شیطنت محسن خان چاووشی را در کنار مادر عزیزش مشاهده می‌کنید. این شیطنت تاثیر زیادی روی حالات صورت محسن و زاویه گردنش حین سلفی گرفتن داشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)مهدی یراحی و افتخار همکاری با استاد ناصر طهماسبِ خوشتیپ و خوش صدا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)نگار جواهریان و هدیه تهرانی در پشت صحنه فیلم دوئت اثر نوید دانش. مطمئناً فیلمی که توانسته نگار و هدیه را در کنار هم جای بدهد فیلمی خوب خواهد بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)زوج هنری - ورزشی کشورمان، رخشان بنی اعتماد و جهانگیر کوثری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)هنوز آمار دقیقی از تعداد کشته شدگان و مجروحین و مفقودین زیر این نگاه نافذ و جذاب ایلیا منفرد گزارش نشده اشت. جناب منفرد خواننده خوش صدای کشورمان هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)با همین روندی که نوید محمدزاده در پیش گرفته در عکس بعدی باید پوست سرش را بِکَنَد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)گویا عکس گرفتن کنار درختان کهنسال هم مد شده است. باز بهتر از سلفی گرفتن با قرمه سبزیِ باقی مانده از دیشب است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)علی لهراسبی هم چیزی برای از دست دادن ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)هنر اجرای همزمانِ منقبض کردن عضلات و گرفتن سلفی، هنری که مختص مهدی ماهانی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)امین حیایی و روزبه معینی، در جریان یکی از سفر های استانی شان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)جشن تولد مریم خدارحمی در پشت صحنه کار جدیدشان. موقع تسویه حساب بیشتر سورپرایز خواهی شد مریم جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)امیدواریم مردم محترم و مهمان نواز شیراز همانند گذشته (!)، به خوبی از مهمان عزیزشان استقبال کنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)ادموند بزیک، مهرداد میناوند، بهروز رهبری فرد و علیرضا نیکبخت پس از برد شیرین پرسپولیس در یک هتل در کیش. بهروز جان همان جا علی نیکی را خِفت کن و بگو تکلیفش را با مردم مشخص کند که استقلالی است یا پرسپولیسی! یک ملت را مسخره کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)لیلا اوتادی بانوی «همیشه در چالش»ِ سینما، از دو زاویه نه چندان متفاوت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)سلفی ماندانا سوری با گریم کار جدیدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)ستاره دیروز والیبال در جمع ستارگان امروز والیبال کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)رزیتا جان فعلاً که دارید مرغ زبان بسته را خفه می‌کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)عکسی جالب از خواب شیرین ارسطو نوابی، پسر فرشید نوابی و الهام چرخنده در کنار کامران تفتی که نشان از رفاقت نزدیک این دو هنرمند دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)فقیهه جان انشالله همیشه سلامت و خوشبخت باشید و در کنار همسرتان بهترین روزهای عمر را تجربه کنید. تنها یک سوال داریم آن هم این است که چگونه به طور ناگهانی تعداد پست هایتان طی این دو- سه روزِ عمق ماجرا، از 300 و خورده ای به 132 کاهش پیدا کرد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)پیام تبریک لیلا بلوکات به مناسبت برد پرسپولیس و بارسا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)بهنام صفوی و شیطنت های دوستانِ شیطانش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)سلفی عادل غلامی با همسر جان در یک جای سر سبز. عادل غلامی با اختلاف اینستاگرام باز ترین والیبالیست کشورمان است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)آرش مجیدی و ظاهر جدیدش که خیلی به او می آید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)رضا رشیدپور و زمزمه یک شعر معروف. آماشاااااالله!! اون عقبیاااا حال میکنن؟؟؟!!!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)یک عکس دسته جمعی هنری - فوتبالی در کنار مرداب انزلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)وااااووو. چه اتفاق جالبی!!! واقعاً حواست نبود؟؟؟!!! باور کردنی نیست! 

-_-

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)درست است سمانه جان، خنده خیلی خوب است ولی نه دیگه در این حد! این خنده ای که ما میبینیم ممکن عواقب آبرو بَر و غیر قابل توجیهی داشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)منصور ضابطیان با حضور مبارک خود بام تهران را درخشان و مشعشع تر کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)ویدا جان حداقل خودت یک لبخند خشک و خالی میزدی تا با توصیه ات همخوانی داشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)سوگل طهماسبی و خواهرش ساغر خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


سلفی حسین رفیعی و پوریا پورسرخ در یک جایی. حسین رفیعی جایگاه خود را از یکی از بهترین شو مَن های ایران به یک مجریِ متوسط در مراسم معمولی پایین آورده است و عملاً هیچ جایگاهی در تلویزیون ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)لیلا برخورداری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)


و به پایان میبریم این شماره را با عکس جالب سپیده خداوردی و همسر محترم و البته نی نی کوچولو که در راه هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (107)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 92
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:29 - 1394/02/17
هه هه هه هه هه هه چقد ر دویدم تا نفر اولی بشم حالا بعدا نظراتم رو هم اعلام میکنم فعلا اولی منم ...............
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
از صمیم قلب تبریک میگم ^_^
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
مسخره(:)
آرش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
مبارکه من موندم چرا بعضیا منفی میدن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:38 - 1394/02/17
بعضی عکسا در حد نام ایران نیستن.مانند عکس اخری
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
نه بابا...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
شما زحمت بکش برو ثبت احوال اسمتو عوض کن در این حد نیستی مخصوصا اولی
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
قبول دارم قبلا حرمت و غیرت تعریف شده بود ولی الان!!!
ایمان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
یعنی چی مثلا؟
بارداری بده؟
تو عکس نباید بارداری معلوم بشه جدیدا؟
حالتشون زننده اس؟
حجابش مشکل داره یا حداقل از عکس بقیه خانمای این سری بدتره؟
هیچ مشکلی نداره زن و شوهرن عین مامان بابات!
فرشته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
به نظر منم زننده بود و نشانی از محو حیا و غیرت.
وقتی الگوی بعضیا واسه عکس گرفتن مدلها . بازیگرای هالیودو امثالهم باشه، انتظاری غیر این نمیشه داشت
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
عجیبه که بارداری به نظرتون زننده س. لابد مرد باید خجالت بکشه از این که زنش بارداره و کنارش ظاهر نشه! این چه غیرتیه؟! بعضی از مردم ایران ادعای فرهنگ بالا و احساسات غنی دارن ولی هنوز طبیعی ترین مسائل براشون حل نشده.
ایرانی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
بافرشته موافقم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:52 - 1394/02/17
سپیده خداوردی و همسر کپی برداری از عکس شکیراوشوهر فوتبالیستش(موقع بارداریش)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
با جفتتون موافقم.
اون عرشیا نیس
مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
لطفا اسم کاملا ایرانی ارشیا رو درست بنویسیم
و با یک اسم من درآوردی عربی اشتباه نگیریم
توضیح اینکه اسم پسر خودم ارشیا هست
ممنون
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
واقعا نمیدونستم با ع عربی میشه.
خیلی ممنون که.گفتین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:55 - 1394/02/17
دووووووووووووووممممممممممممممممممممم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:09 - 1394/02/17
چرا؟
مگه بارداری و ثبت این لحظات ناب دنیای مشترک بده؟
بهتره خوب فکر کنیم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
نه من از ژستشون خوشم نیومد
امیر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
ما خوب فکر کردیم نتیجه بر این شد که از این به بعد اونهایی که مایلند تمام مراحل لحظات ناب زندگی مشترکشون رو به اشتراک بگذارند
فرزانه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
عکس خوبه اما بعضی عکسا شخصیه نه برا فضای عمومی. یه چیزی هس به اسم حریم خصوصی و عمومی.این دوتا با هم فرق دارن باور کن!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:09 - 1394/02/17
واوو بچهه ها!!علی اوجی نبود!باورم نمییشه!!

ای خدا...مردم ابرو هم میکارن باید با ما درمیون بزارن...اخه شما چقدر به فکر مایین!!

شمعدونی واقعا افتضاح ساخته سروش صحت...تنها نکته مثبتش همون عرشیاست
پاسخ ها
سجاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
کاملا مشخصه.خیلی ساده و بی محتواست.آخه اینم شد سریال...
شمعدونییییییییی
فرشته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
با این بخش ابرو که گفتی خیلی موافقم. یعنی بعضیها فکر میکنن الان ما حیرون و منتظریم ببینیم ابروهاشون چی شده؟؟!!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:26 - 1394/02/17
ممنون از تشكر از شما بخاطر كارهاى ارزشمندتون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:31 - 1394/02/17
تبریک به خانم فقیهه سلطانی و سپیده خداوردی ^___^
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:02 - 1394/02/17
اینکه شما لحظات ناب زندگیتونو به اشتراک بزارید چیز بدی نیست.
ولی اگه عکسی که نسبت به یک بانوی ایرانی و متانت وحجب و حیایی که مختص مادران سرزمینم هست به دور باشه حس خوبی نه به من ونه به هیچ یک از عزیزای که حس میکنن ارزش مادر بودن خیلی والا هست رو نمیده.
پاسخ ها
4
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
دقیقا موافقم
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
نمی دونم اگه ارزشش بالاست چرا با خجالت سعی می کنید بپوشونیدش؟ رو «با خجالت» تاکید دارم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:46 - 1394/02/17
جالب بود .... مرسی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:24 - 1394/02/17
آخه چاووشی هم شد خواننده....خخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
mkt
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
معلومه که نیست :|
فقط شماعی زاده خواننده است.:|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:34 - 1394/02/17
عایا ما تو ایرانیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عایا این خود شیفته ها تو ایرانن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و بابت عکس آخر o:
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
ایا تو به دنبال لایکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:01 - 1394/02/17
خیلیاشون بیچارن از نظر فکری بخدا ، باید دعاشون کنی خوب بشن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:11 - 1394/02/17
لیلا اوتادی خوشگله ولی تو این عکسش رژ لب رو داره
ROMANIA
19:24 - 1394/02/17
خوب بود اما عکس اخری غافلگیرم کرد.حالا عکس های اینجوریتون مردم نمی دیدند نمیشد؟خدا اخر عاقبتمون با این حضرات بخیر کنه.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
واقن
-
19:34 - 1394/02/17
جان ما زديم از حامد زماني و محسن افشاني عكس نذارين ، اين در تا بد جوري رو هيپوتالاموسن
GERMANY
19:54 - 1394/02/17
آپادانا تو از برادران ارزشی نیستی احیانا؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
چه ربطی داره متانت و غیرت چه ربطی به ارزشی داره؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:57 - 1394/02/17
شاهین نیا چرا انقد ب علی ضیا حسادت میکنی؟؟؟؟ خوبه هم صنف نیستین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:27 - 1394/02/17
داداش یا ابجی هر چه هستی از خودتم سلفی بگیر مگه چیتاز بقیه کم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:28 - 1394/02/17
به عکس آخر با لهجه ی نقی معمولی:
بیییی تربیت!
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
خخخخخخخخخخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:09 - 1394/02/17
یکی به من بگه مهساکامیابی کدوم فیلموبازی کرده؟؟؟؟؟
پاسخ ها
JAAVIID
-
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
مهسا كاميابي عشق منه...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:02 - 1394/02/17
واقعا آبروی هرچی زن رو بردن هرکسی دوران بارداری داره نه این که رسانه ایش کنه حالا مثلا همه فهمیدن شکمت اومده بالا
پاسخ ها
رازمهر
GERMANY
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
دقیقا....انگار میخوان دل بقیه رو اب کنن ایییییییییییییییییش
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
یعنی زن به خاطر این که باردار میشه باید احساس شرم کنه؟ چرا بی آبرویی؟! البته حسادت بعضی دوستان هم هست :)
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
افرین مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:56 - 1394/02/17
بروبابادلت خوشه من سوال پرسیدم نپرسیدم عشقت کیه
پاسخ ها
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
تو فیلم اخراجی های 2 که تو پارتی گرفته بودنش آورده بودنش به کلانتری
AS13
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
همين؟؟؟؟؟؟؟
ROMANIA
00:26 - 1394/02/18
اخه چقدر شما موج منفی هستین ! هرکی هرچی دلش خواست بزاره تو شبکه اجتمائی اصن به ما چه
والله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:35 - 1394/02/18
ژستشون بد بوده باعث شده ما خوشمون نیاد اگه یکم عادی تر بودن،بهتر بود
پس این نی نیه مهناز افشار چی شد؟خیلی وقته تو راهه
پاسخ ها
user93
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
بنزین تموم کرده تو راه مونده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:01 - 1394/02/18
حجب و حیا در بین بازیگران ما مرده، لطفا شما دیگه از این تصاویر منتشر نکنید(رجوع به عکس آخر)
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۸
موافقم خیلی جلفه
نیلو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
اونایی که با عکس اخری حال نکردن ایا خودشون در اثر بارداری متولد نشدن؟ یا در زمان بارداری مامان محترمشون سعی در پنهان کردن بارداری داشتن؟؟؟
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
یعنی صد در صد با نظر نیلو موافقم , گل گفتی والا
مینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
نیلو جان جوابت بالاتر داده شده!
مینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۳
نیلو و مریم عزیز توجه لطفا: مردم غیر بارداری خیلی چیزای دیگه هم دارن که منطقه ممنوعه است. اونا رو هم باید علنی کنن چون همه اینا رو دارن؟؟؟!! گرفتی عزیزم؟ هرکاری جای خودش. عکس بگیرن بذارن تو آلوم شخصیشون نه رو سایت!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:58 - 1394/02/18
تبریک ویژه به این مادره زحمتکش و نمونه (محسن افشانی) که با سالها مرارت و سختی همچین گل پسری تحویل جامعه ایران دادن.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
من با .... پسر موافق ترم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:26 - 1394/02/19
یک دکتراین جانیست بگه امیرتتلودقیقاچشه???
پاسخ ها
علی 1
FRANCE
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
اگه دکتر پیدا شد بگه دقیقا چش نیست!!!؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:27 - 1394/02/19
هرچقدر هم بگيم ظاهر مهم نيست و هم ديگه رو دوست دارن و.... ولى فقيه سلطانى حيف شد....
UNITED STATES
08:42 - 1394/02/19
این چرا موقع گرفتن عکس سلفی اینقدر ب هم نزدیک میشن ؟ :| همه خواهر برادرن ؟ :-/
پاسخ ها
مینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۰
بر اساس قانون جهانی سینما، هنرپیشگان همه بهم محرمن!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:01 - 1394/02/19
اين محسن افشاني هر روز حالش بدتر ميشه ..... توهم شهرت و خوشتيپي داره به هموين شخصيت اجتماعي خيلي معموليش هم صدمه ميزنه ...... فقط خدا كنه پاي خانوادشو وسط نكشه كه اون بندگان خدا گناهي ندارن ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
10:05 - 1394/02/19
جالب بود هنوز حسین رفیعی اسم پوریا ور سرخ رو هم نمیدونست اگه توجه کنید نوشته منو داش پویا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:22 - 1394/02/19
نوید محمدراده هرروز یشتر از دیروز شبیه تتل میشه چرا آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-
11:23 - 1394/02/19
اخه اون مرغه یا خروس مثل اینکه خوابی ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:13 - 1394/02/19
تتلو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقا بی خیال تورو خدا ..واسه چی توهمات این بنده خدا رو نشر میدید؟؟

حالا باز تایید نکن..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:21 - 1394/02/19
فقط محسن چاوشی بقیرو بیخیال
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:58 - 1394/02/19
چقدر این سیروان و زانیار خسروی باحالن آخه تو همه ی عکسا خنده رو لباشونه
علی ضیا که دیگه گفتن نداره همه جوره دوس داشتنیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:33 - 1394/02/19
آقا با این سید عزیزما مهربون باشید . ...ماهه واقعا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:06 - 1394/02/19
این سلفی ستارگان در چهابهار چقدر دوستانه است؟!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:23 - 1394/02/19
همتون خييلي با حالين
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:59 - 1394/02/21
ما چقدر بیکاریم که میشینیم عکسایی که بازیگرها در "تمامی حالاتشون" گرفتند رو میخونیم و نظر میدیم...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:58 - 1394/02/22
عزیز دلم مبارکت باشه
فوق العادس ژستت
ایشالله همیشه عاشق هم باشید کنار نی نی نازتون :-)
ROMANIA
19:51 - 1394/02/23
واقعا در ست نیس
چه بازیگرانی که نامحرم هستن و خیلی صمیمی با اون ظاهر خانوما عکس میگیرن
و چه کسانی صحنه های خصوصی و شخصی مثل عکس بارداری رو به اشتراک میگذارن
متاسفم که همه ی ارزشا از بین رفته
اینم به ضرر خودشون و کسانی است که این عکسارو می بینن
ROMANIA
01:31 - 1394/02/25
همسر بابک جهانبخش چه اصراری داره تو همه ی سلفیا باشه!!!!بیچاره بابک...
پاسخ ها
ایرانی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
بروبابا...این چه حرفیه!!!!!؟؟؟
زنشه...چیه حسودیت میشه!!!؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:12 - 1394/02/27
سلام به خدابی حیایی همحدی دارد قبح گناه شکسته شده است انقدر گناهمان زیادشده خداوند غضب کرده نه بارانی نه برفی به خودمان بیاییم تادیرنشده
پاسخ ها
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۳۰
راس میگی فکر کنم زمان احمدشاه هم که قحطی اومده بود و مردم علف میخوردند در اثر کثرت سلفی های بی حیایی بود ... راستی چرا هالیوود با اون همه ملاعین دچار کم آبی نمیشه؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:01 - 1394/02/28
سفرهاي خارج از كشور ، ايران گردي، رستوران گردان برج ميلاد و .... خوش به حالشون واقعا!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:35 - 1394/03/16
رزیتا جان منظور برترینها همون خروس دیگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:08 - 1394/06/30
این شماره خیلی جالب بود. ممنون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
ادیب_3
عارفی_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
ادیب_4
عارفی_4
عارفی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
ادیب_2
خرید باکس 2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
اورانوس_فوتر2
تنورستان_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کالازم_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر